mcxFEE - udziały w przychodach giełdy mcxnow.com

Dyskutant
Posty: 213
Rejestracja: 22 stycznia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: mcxFEE - udziały w przychodach giełdy mcxnow.com

Postautor: lukaut » wtorek, 26 listopada 2013, 12:38

solidcoin będzie przemianowany w stosunku 1:1 na microcash w pierwszym kwartale '14 http://microcash.org/ (strona jest super)

grzem pisze:@prezes
Jakie były wysokości tych dywidend, może zablokuję jakieś środki na czas przestoju.
Nie mogłem się doszukać takich info.
masz w pierwszym poście
COINFORMACJEl - wszystko o kryptowalutach

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: mcxFEE - udziały w przychodach giełdy mcxnow.com

Postautor: virus » wtorek, 26 listopada 2013, 12:42

lukaut pisze:
virus pisze:ja tyle co mam aktualnie w fee to zarabiam w dobe, wiec nie oplaca sie tego wyciagac :P
mysle ze jest tak sporo osob.
w sumie nawet nie wiem czy na tym nie skorzystac i nie kupic jeszcze ;>
Z TYCH 5GH co masz w podpisie tyle wyciągasz czy ściagasz jakieś haracze jeszcze?
to jest OT ... ale tak... mtgox mi placie haracze :D
... jakbys przeszukal moje posty to bys wiedzial ze pracuje jako administrator serwerow i mam ich X pod reka ktore w wolnych obrotach kopia mi. XPM,PTS i LTC
Jak sie dobrze trafi na start jakies crypto ktora wpadnie na gielde to idzie zarobic pare BTC kopiac na CPU nawet na darmowych VPS-ach (jak to bylo w przypadku XPM).

Dodam ze firma wie ze kopie na serwerach ... jest to swego rodzaju moja premia ;>

P.S.
moj p2pool jest publiczny i tam jest X adresow i tylko 1.3GH/s ktore kopia na default payout czyli na moj adres.

Dyskutant
Posty: 213
Rejestracja: 22 stycznia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: mcxFEE - udziały w przychodach giełdy mcxnow.com

Postautor: lukaut » wtorek, 26 listopada 2013, 12:44

virus pisze:
lukaut pisze:
virus pisze:ja tyle co mam aktualnie w fee to zarabiam w dobe, wiec nie oplaca sie tego wyciagac :P
mysle ze jest tak sporo osob.
w sumie nawet nie wiem czy na tym nie skorzystac i nie kupic jeszcze ;>
Z TYCH 5GH co masz w podpisie tyle wyciągasz czy ściagasz jakieś haracze jeszcze?
to jest OT ... ale tak... mtgox mi placie haracze :D
... jakbys przeszukal moje posty to bys wiedzial ze pracuje jako administrator serwerow i mam ich X pod reka ktore w wolnych obrotach kopia mi. XPM,PTS i LTC
Jak sie dobrze trafi na start jakies crypto ktora wpadnie na gielde to idzie zarobic pare BTC kopiac na CPU nawet na darmowych VPS-ach (jak to bylo w przypadku XPM).

Dodam ze firma wie ze kopie na serwerach ... jest to swego rodzaju moja premia ;>

P.S.
moj p2pool jest publiczny i tam jest X adresow i tylko 1.3GH/s ktore kopia na default payout czyli na moj adres.
no wiem wiem na digital ocean i xpm sie załapałem
już myślałem, że coś na jedwabnym szlaku działasz
COINFORMACJEl - wszystko o kryptowalutach

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości