giełda Cryptsy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: giełda Cryptsy

Postautor: prezes » wtorek, 3 grudnia 2013, 12:28

muleen4 pisze:Jeszcze mam takie jedno pytanko żółtodzioba, a propos transferu środków na te giełdy ( btc-e; Crypsty ). Czy powinienem swoje btc z curexa najpierw przelać na swój portfel, a potem na giełdy? Czy mogę bez problemów z bitcurexa przesyłać bezpośrednio na inne giełdy? :)
Przelewając przez swoje konto wydłużasz tylko czas i zwiększasz koszt takiego przelewu, nie widzę żadnego uzasadnienia żeby być samemu pośrednikiem w takiej transakcji. Po to masz supporty na giełdach żeby to załatwić jakby coś poszło nie tak, co nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło przy przelewach kryptowalut.

Fiatów za to nigdy nie przelewamy bezpośrednio między giełdami.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: giełda Cryptsy

Postautor: DaBro » sobota, 7 grudnia 2013, 12:33

Czy ktoś wie co się dzieje z Cryptsy aktualnie? Kupiłem u nich kilka walut jednak kasa jest od kilku godzin na held.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: giełda Cryptsy

Postautor: KaTa90 » sobota, 7 grudnia 2013, 12:53

ostatnio cryptsy mocno muli i mialem te same problemy ale trwaly kilka minut max, teraz mi zzarlo 1010 wdc ... napisalem na forum cryptsy bo ogolnie problem ten dotknal wiele osob, licze na to ze w miare szybko odzyskam i naprawia bledy

Dyskutant
Posty: 201
Rejestracja: 16 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Ząbki

Re: giełda Cryptsy

Postautor: killerw » sobota, 7 grudnia 2013, 13:51

Właśnie miałem się tam zapisać ale widzę, że chyba mają jakieś kłopoty i nie chciałbym stracić kryptowalut :(

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: giełda Cryptsy

Postautor: Bitmar » niedziela, 8 grudnia 2013, 10:13

Zamykam wątek. Temat giełdy crypsy jest prowadzony tu https://forum.bitcoin.pl/cryptsy-dyskus ... t8012.html

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości