Scapesmania (MANIA)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Scapesmania (MANIA)

Postautor: kryptoomasz » niedziela, 17 marca 2024, 20:24

Witam.
Chciałem zapytać czy ktoś się orientuje jak rozwiązać poniższy problem.
Kupiłem w przedsprzedaży tokeny podpinając portfel Metamask. Mam te tokeny w portfelu, po wcześniejszym dodaniu ubsługi sieci BSC. Ten proces kupna przeprowadziłem prawidłowo.
Natomiast podczas wcześniejszej próby zakupu popełniłem błąd i przelałem ETH na portfel (na stronie Scapesmania) z mojego portfela na giełdzie Zonda. Nie wiem jak odzyskać teraz te środki. Napisałem na telegramie na grupie Scapesmania - odzywali się sami oszuści. Jeden facet instruował mnie jak odzyskać środki i podał spreparowaną stronę do rzekomego połączenia blockchaina, która wymagałą podania fraz seed. Wydało mi się to podejrzane więc przelałem na specjalnie założony adres portfela Metamask niecałe 100 zł w ETH i środki zostały natychmiast przetransferowane na inny portfel :-)
Napisałem do supportu Scapesmania dawno temu i po TGE miał się pojawić button do zgłaszania roszczeń. Przelane wcześniej ETH z portfela Zonda miały być zwrócone w formie tokenów MANIA, ale nie napisali po jakim kursie. Od tego czasu ETH mocno urosło. Buttona do zgłaszania roszczeń do tej pory nie ma.
Ktoś wie co z tym zrobić?

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Scapesmania (MANIA)

Postautor: adamu79 » wtorek, 19 marca 2024, 11:22

kryptoomasz pisze: niedziela, 17 marca 2024, 20:24przelałem ETH na portfel (na stronie Scapesmania) z mojego portfela na giełdzie Zonda
Właścicielem środków na portfelach giełdowych jest właściciel giełdy zatem od jego dobrej woli zależy czy będziesz miał dostęp do tokenów z presale.
Nie bardzo widzę możliwość zwrotu środków przez organizatora presale w przypadku tego rodzaju błędów. Zbiórkę trzaba jakoś rozliczyć a tu będzie podwójne wydatkowanie bo Zonda też dostanie swoje tokeny

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości