EKSPERYMENT: portfel na następną hossę

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

EKSPERYMENT: portfel na następną hossę

Postautor: Gural » poniedziałek, 29 stycznia 2024, 20:06

Może projekt ciekawy, ale dla mnie takie projekty, to tak jakby kupic 10letni telefon, ludzie chcą nowości, co z tego że dobry jak stary 😜

Ostatnio przeglądam nowe projekty i trafiłem parę ciekawych rzeczy, więc się podzielę

-SHIDO
-MINTLAYER
-ALEPHIUM
-DIONE
-QUBIC
-ABELIAN
-CHAINGE

Narazie czytam, ale w tej liście na pewno coś też znajdziecie dla siebie 😉

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EKSPERYMENT: portfel na następną hossę

Postautor: l3sny » poniedziałek, 29 stycznia 2024, 20:18

Gural pisze: poniedziałek, 29 stycznia 2024, 20:06Może projekt ciekawy, ale dla mnie takie projekty, to tak jakby kupic 10letni telefon, ludzie chcą nowości, co z tego że dobry jak stary

To jakieś dziwne podejście poniewaz ten telefon udowodnił, że świetnie działa, ma mnóstwo upgradów, jest stabilny, dwa razy wygrał konkurs miss of the universe i generalnie ma mnóstwo ukrytych funkcji, które właśnie za chwilę będa na topie. To tak jakbyś nie chciał bitkoina bo jest za stary. A nowe telefony? ich los to niewiadoma, niektóre to scamy i nie wiesz które odniosą sukces.
No ale jak klient sobie życzy :D

Alephium własnie przegrało z SYS mimo, że dostali więcej głosów bo był wałek z kontami na X więc sam widzisz...



Oczywiście to nie zmienia faktu, że to może być zajebisty projekt.

Fajny jest ten Twój wątek, warto obserwować.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EKSPERYMENT: portfel na następną hossę

Postautor: łabondź2020 » piątek, 9 lutego 2024, 17:21

Janome pisze: piątek, 19 stycznia 2024, 10:46małpa na tym zrobi 5-10x na następnej hossie i nie ma tu za bardzo czym podniecać ani chwalić.
No jak się operuje paroma tysiącami to na pewno nie...

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EKSPERYMENT: portfel na następną hossę

Postautor: Gural » czwartek, 14 marca 2024, 16:35

Janome pisze: piątek, 19 stycznia 2024, 10:46
łabondź2020 pisze: czwartek, 18 stycznia 2024, 21:58wam w głowach tylko x50 lub x100


Tak dokładnie jest, jeszcze jakieś pytania?
Jak kogoś podnieca 2.5x w ciągu roku to niech siedzi na innym wątku

Oczywiście można mieć część portfela w high capach ale powiedzmy sobie szczerze - małpa na tym zrobi 5-10x na następnej hossie i nie ma tu za bardzo czym podniecać ani chwalić.

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
Gural pisze: czwartek, 18 stycznia 2024, 20:14QuanMed AI

Po obejrzeniu strony dla mnie totalna wydmuszka, nic ciekawego -> napisali sobie AI na stronie i na tym chcą zrobić kase. Totalny hazard kupować to.
Gural pisze: czwartek, 18 stycznia 2024, 20:14gensyn

Też czekam i śledze ale czy w ogóle wyjdzie token to się okaże.
Gural pisze: czwartek, 18 stycznia 2024, 20:14Zephyr protocol

Musiałaby nastąpić gruba korekta na tym, żeby to rozważyć ale też mam na liście.

Przyjacielu, wiem że przegrałeś zakład, to żaden wstyd, każdy może się pomylić, dawaj do tematu, bo czekam z niecierpliwością na twoja listę perełek, z chęcią bym przejrzał i przeanalizował co tam wygrzebałeś.

Gadam poważnie, nie że jakieś żarty Czy coś

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości