Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » piątek, 1 września 2023, 10:18

blink pisze: piątek, 1 września 2023, 07:53Przecież ETH ma teraz co najmniej 1 dużą aktualizację w roku.


IMO aktualizacje na eth to pudrowanie trupa. Droga, scentralizowana sieć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: blink » piątek, 1 września 2023, 10:42

Janome pisze: piątek, 1 września 2023, 10:18IMO aktualizacje na eth to pudrowanie trupa. Droga, scentralizowana sieć.


Jeszcze chwile jest droga. Siec btc też jest droga ale co z tego. Jeśli tak bardzo jesteś dla idei to pewnie będzie Cię to drogo kosztowało na tych shitach bo rynek nie jest racjonalny.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » piątek, 1 września 2023, 10:54

To jest temat 'perspektywiczne projekty' a nie stare dziady wiec daruj sobie.
blink pisze: piątek, 1 września 2023, 10:42 Jeśli tak bardzo jesteś dla idei to pewnie będzie Cię to drogo kosztowało na tych shitach bo rynek nie jest racjonalny.


Polecam tutaj kaspe od jesieni i (łagodnie mówiąc) zle na niej nie wyszedłem.

Nie widze sensu interesowac się krypto, czytać, edukować się i koniec konców tępo wsadzić po polowie w bita i niewydolne eth.

Na jesien udało mi sie znalezc mega diament, o którym teraz już wszyscy wiedzą. Zainwestowałem w kolejne mini projekty i myślę, że przynajmniej jeden z nich zrobi mi 10x-50x.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » sobota, 7 października 2023, 12:43

Janome pisze: środa, 30 sierpnia 2023, 23:18
35% Kaspa
5% Taraxa
40% BTC
po 5% Solana, MATIC, HBAR
5% w OCTA, SAUCE i Dynex mimo wszystko (liczę się z tym, że to scam ale jeśli jednak nie to możliwe 100x)
DNX, hit czy kit czy inny scam, przynajmniej mnie, dał od początku roku najlepiej zarobić :D 10$ myślę, to tylko kwestia nie tak znowu dłuższego czasu...najlepiej sobie radzi z powyższej listy przez ostatnie miesiące. Plus, że ekipa od dynexa co chwile coś wypuszcza nowego odnośnie projektu, acz niestety nie przyglądałem się temu za mocno przez brak czasu i muszę nadrobić. I znowu powyżej 1$ :D

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » sobota, 7 października 2023, 13:32

odoja pisze: sobota, 7 października 2023, 12:43 acz niestety nie przyglądałem się temu za mocno przez brak czasu


A to szkoda, że się nie przyglądałeś bo byś zauważył anonimowy team, kóry miał się doxowac ponad pół roku temu i projekt-wydmuszkę, który zarzeka się, że wynalazł najszybszy i najbardziej wydajny algorytm na świecie xD ale nie chce pokazać żadnych szczegółów.

Jeśli coś wygląda na scam to na 99% jest to scam ;) Co nie znaczy, że nie da jeszcze zarobić ale ja odpuszczam i sprzedałem. 10x na takim gównie musi cieszyć.

Poza tym ta lista nieaktualna - założyłem osobny temat. Wyjebałem wszystkie stare dziady.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » niedziela, 8 października 2023, 13:26

Zerknę do chopaków, wiem , że anonimy od dłuższego czasu, wiem że niby najszybszy, najwydajniejszy algorytm i niewiadomo do końca co z czym, ale cena się zgadza, a jakiś % zysku ,wkład już mam wypłacony. To niech rośnie do tych 10-100x :) będę bez straty , a jak faktycznie urośnie to będzie miło. Gdzie dałeś ten temat jeśli można wiedzieć?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 sierpnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: olo555 » sobota, 21 października 2023, 13:02

Co myślicie o Arbitrum i Optimism? Niby projekty OK ale tokenomia daje do myślenia.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » sobota, 21 października 2023, 15:20

olo555 pisze: sobota, 21 października 2023, 13:02Co myślicie o Arbitrum i Optimism?



Gówno i gówno 8-)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 sierpnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: olo555 » niedziela, 22 października 2023, 18:28

@Janome co byś polecił z L2?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Tazz28 » sobota, 18 listopada 2023, 13:25

Tazz28 pisze: sobota, 7 stycznia 2023, 13:06Od lutego wchodzą na Polkadot. Posiadają tokenomię 1:1 z Bitcoina - na ten moment wykopane ok 3.6mln TAO - cena 35-40USD/TAO. Trzeba by było więcej pogrzebać ale może być obiecujące. Może ktoś doda coś od siebie czy to ma sens


Bittensor:
Aktualna kapitalizacja $1,238,890,885; #48 na coingecko
Cena na dzisiaj 220-240USD. I to cały czas przy 18% stakingu (emisja jest dzielona pomiędzy górników i delegatorów/walidatorów - w międzyczasie nastąpiło dodanie rozwiązania recyklingu coinów podczas rejestracji dla górników/walidatorów co powoduje, że ok 1/3 coinów wraca ponownie do wydobycia co obniża inflację i wydłuża emisję).


Ponadto od tego samego okresu trzymam Kaspe dzięki kilku osobom z tego forum co ją reklamowały jak była na poziomach 20x niższych niż teraz. Oba coiny miały kapitalizację na poziomie top300.

Kaspa:
Aktualna kapitalizacja: $2,879,348,208; #28 na coingecko

W obu przypadkach celuję, że wylądują w top 10 w ciągu 1-1.5 roku. W przypadku Bittensor'a to jeśli OpenAI jest warte 80mld USD dzięki chat GPT, to ile powinien być wart Bittensor jeśli jeden jego subnet posiada swój własny chat gpt na takim samym poziomie jak nie wyższy już teraz? Bittensor posiada również 31 innych subnetów (w przyszłości więcej), na którym są opracowywane już inne rozwiązania/modele i nie tylko. Dlatego w jego przypadku liczę nie tyle co na top 3 lub wyżej, ale wyłamanie się ze schematu typowych shitcoinów które tracą 90% wartości w bessie i nie wracają w kolejnym cyklu

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » poniedziałek, 20 listopada 2023, 10:00

olo555 pisze: niedziela, 22 października 2023, 18:28@Janome co byś polecił z L2?


Nic, dla mnie te projekty to jest puder dla trupa którym jest ETH.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: rubel2 » wtorek, 16 stycznia 2024, 12:21

Wrzucam swoją uaktualnioną listę krasnali kupionych/czekających na zakup. Pewnie w między czasie bedą transfery ale póki co tak to wygląda. Zastanawiam się, może zrobię publicznie dostępne portfolio live z cenami zakupów i ilością zakupioną.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » środa, 17 stycznia 2024, 11:18

rubel2 pisze: wtorek, 16 stycznia 2024, 12:21Wrzucam swoją uaktualnioną listę krasnali kupionych/czekających na zakup.


A jakbyś mógł wybrać tylko 10 z tej listy, żeby trzymać przez 2 lata to co byś wybrał?

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: rubel2 » środa, 17 stycznia 2024, 14:53

@Janome o k!@#$%, ciężko powiedzieć. Trochę loteria :lol:
Bo dla mnie żaden z tych projektów nie jest jakiś żebym się podniecał albo że zmieni świat. Bardziej te projekty spełniają częściowo moje kryteria. Są świeże i nie mają załadowanych na stracie holderow, wpisują się w narrację ktore uważam że są na czasie itp. Czyli krótko mówiąc widzę w nich potencjał wzrostów, kupić wcześnie i zrzucić na gorące głowy. Moja strategia jest bardzo prosta. Kupuje, po wzroście 100% wyciągam wkład który wykorzystuje na nowe które znajdę. 25r to dla mnie czas sprzedaży co miesiąc 1/12 wyrzucam bez patrzenia na cenę.

Czyli np. przeznaczyłem 1mln na 30 altow na początku a potem tylko wyciągam wkład i wrzucam w kolejne.

Myślę że jeszcze parę fajnych altów nie ma swoich tokenów i wyjdą w kolejnych miesiącach.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: rubel2 » środa, 31 stycznia 2024, 11:40

Obrazek

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: koparki » środa, 31 stycznia 2024, 16:12

po tąpnięciu cen zainteresowałbym się wyłącznie ETH , trochę nieefektywnego jak na 2024 BTC/LTC też warto mieć bo to POP , czyli dlatego: https://coinatmradar.com/


Warto poprzeglądać wszystkie dojrzałe , funkcjonujące w realu projekty które byłyby podstawą istnienia zdecentralizowanych usług w necie i zaryzykować mały procent portfela.

Niezłą strategią aby pozostać w grze jest spekulacja na parze eth/btc w celu pomnażania eth , nie dotykałbym USDT
---

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: rubel2 » środa, 31 stycznia 2024, 19:56

koparki pisze: środa, 31 stycznia 2024, 16:12Warto poprzeglądać wszystkie dojrzałe , funkcjonujące w realu projekty które byłyby podstawą istnienia zdecentralizowanych usług w necie i zaryzykować mały procent portfela.
Z jednej strony logiczne, z drugiej wbrew zasadom spekulacji. Najlepsze wzrosty pod obietnice, wizje, itp, a to czy zostaną spełnione to inna kwestia.
koparki pisze: środa, 31 stycznia 2024, 16:12po tąpnięciu cen zainteresowałbym się wyłącznie ETH , trochę nieefektywnego jak na 2024 BTC/LTC też warto mieć
U mnie strategia odwrotna, nie dotykam btc, eth ani żadnych innych starych dziadków. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: shinya56 » sobota, 3 lutego 2024, 12:32

koparki pisze: środa, 31 stycznia 2024, 16:12po tąpnięciu cen zainteresowałbym się wyłącznie ETH
Stawiasz na ETH ? W czym może być lepszy/skuteczniejszy od Bitcoina ?

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: btcbtc » sobota, 3 lutego 2024, 22:57

rubel2 pisze: środa, 31 stycznia 2024, 19:56 U mnie strategia odwrotna, nie dotykam btc, eth ani żadnych innych starych dziadków. :D

Co zatem macasz z namiętnością?

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: rubel2 » niedziela, 4 lutego 2024, 13:16

@btcbtc Ryzykowne nowe krasnale z perspektywą że mogą wzrosnąć x100 lub być warte ZERO. :twisted:

Wszystko co wyżej wymieniłem. Z nowości to interesuję się projektami na Tonie, narazie tam nie wiele projektów a jak są to totalna amatorka, ale jakieś pierwsze zakupy poczyniam i czekam aż przywieje tam wiatr 8-)
Od samego początku bawię się też w te klikanie Notcoina i mogę się pochwalić że jestem 1 w Polsce i w top 15 na świecie. :lol: :lol: :lol: Czy coś z tego będzie? Jeden chuj raczy wiedzieć.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości