Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » sobota, 14 stycznia 2023, 11:39

Janome pisze: sobota, 7 stycznia 2023, 12:36Aptos może być w tej chwili w dobrej cenie do wejścia.


8-)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: warsaw_fan » sobota, 14 stycznia 2023, 11:50

@Janome
Obrazek

8-)

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: łabondź2020 » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 09:06

Co sądzicie o Primal?

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 15:12

łabondź2020 pisze: poniedziałek, 16 stycznia 2023, 09:06Co sądzicie o Primal?


Jak widzę usługę, może i fajną ale jednocześnie taką, która obeszłaby się bez tokena to ja odpuszczam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Tazz28 » piątek, 27 stycznia 2023, 14:43

Sprzedałem jakiś % APT i kupiłem za jakieś drobne LCX, czyli token giełdowy. Podobno najlepiej uregulowana giełda, bez shitcoinów i z mnóstwem partnerów - banki i nie tylko.

Prawie wszystkie coiny już w obiegu i marketcap 100M. Zrobił ostatnio 400% więc jest szansa na jakąś korektę ale na longerm wydaje się dobrym wyjściem.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 6 listopada 2022
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: witja1 » poniedziałek, 6 lutego 2023, 10:12

Na nastęonym cykl widzę bardzo dobrze wszystko co związane z AI
Na ten moment mam ALI, ORAI, IMGNAI, AI, DNX - wszystkie mniej lub bardzie oparte o AI i wszystkie zasuwają już teraz mocno do góry - szczególnie ostatnio ORAI i ALI

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: łabondź2020 » wtorek, 7 lutego 2023, 07:18

@Tazz28 Już chyba niedawno mieliśmy taką giełdę dobrze uregulowaną...

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » niedziela, 2 kwietnia 2023, 18:29

witja1 pisze: poniedziałek, 6 lutego 2023, 10:12 Na nastęonym cykl widzę bardzo dobrze wszystko co związane z AI
Na ten moment mam ALI, ORAI, IMGNAI, AI, DNX - wszystkie mniej lub bardzie oparte o AI i wszystkie zasuwają już teraz mocno do góry - szczególnie ostatnio ORAI i ALI
Dzięki za info o dnx, udało mi się zdążyć przed aktualnym wystrzałem :D Myślę, że jeszcze duuużo można tutaj ugrać 8-)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 lipca 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: krypta44 » czwartek, 13 kwietnia 2023, 10:49

@odoja, na jakiej giełdzie kupiłeś dnx?
Jest w ogóle jakaś giełda bez weryfikacji, żeby kupić dnx, bo ja kupiłem na txbit, ale tam jest dzienna wypłata do 500$, bez weryfikacji...

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » czwartek, 20 kwietnia 2023, 16:48

No,właśnie na txbit kupiłem. Za dużego wyboru póki co nie ma...trzeba obserwować ich profil gdzie się pojawią następnie. Ponoć Gate.io.

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:30

DNX, ładnie poszedł ostatnio, bez mega zielonej dzidy na szczęście, trwałe, spokojne wzrosty :) oby tak do przynajmniej do 10 $ :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Tazz28 » piątek, 28 lipca 2023, 13:59

DNX to tykająca bomba i lepiej uważać. Twórcą / osobą odpowiedzialną za powstanie projektu jest Daniel Mattes (10 lat temu zapłacił 20mln USD do SEC bo poszedł by siedzieć za defraudację kasy) - mimo, że próbują to teraz ukryć to archiwalne kod z 2022r na github wskazują jego z imienia i nazwiska albo z pseudonimu, z którego korzystał od dawna.

Poza tym blokują randomo wypłaty z ich web walletu, przez co ostatnio np. wywaliło cene bo orderbooki były puste + nie można kopać bezpośrednio na żadną giełdę, można wyłącznie na ich wallet. Kolejna sprawa to closed source algorytm, więc niewiadomo czy to wgl działa, czy nie jest to po prostu fake. Niby są jacyś odbiorcy tych "jobów" za które są nagrody dla gówników ale wszystko jest utajnione. Równie dobrze te pool'e co tam są to kopią inne coiny i później to konwertują do dnx. Nie wiadomo.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: btcbtc » poniedziałek, 31 lipca 2023, 00:16

RNDR
AZERO
VRA

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » sobota, 5 sierpnia 2023, 12:11

Tazz28 pisze: piątek, 28 lipca 2023, 13:59 DNX to tykająca bomba i lepiej uważać. Twórcą / osobą odpowiedzialną za powstanie projektu jest Daniel Mattes (10 lat temu zapłacił 20mln USD do SEC bo poszedł by siedzieć za defraudację kasy) - mimo, że próbują to teraz ukryć to archiwalne kod z 2022r na github wskazują jego z imienia i nazwiska albo z pseudonimu, z którego korzystał od dawna.

Poza tym blokują randomo wypłaty z ich web walletu, przez co ostatnio np. wywaliło cene bo orderbooki były puste + nie można kopać bezpośrednio na żadną giełdę, można wyłącznie na ich wallet. Kolejna sprawa to closed source algorytm, więc niewiadomo czy to wgl działa, czy nie jest to po prostu fake. Niby są jacyś odbiorcy tych "jobów" za które są nagrody dla gówników ale wszystko jest utajnione. Równie dobrze te pool'e co tam są to kopią inne coiny i później to konwertują do dnx. Nie wiadomo.
Z Danielem słyszałem, ale póki co to jest mimo wszystko nie potwierdzone. Z portfela też póki co nie miałem żadnych problemów, ale nie trzymam tam wszystkiego, porozdrabniane tam i na giełdach z racji małej alternatywy przetrzymywania. 1$ prawie pyknął. Niestety na takie projekty trzeba zawsze uważać, choć w moim przypadku DNX dał najlepiej zarobić w ostatnim czasie. Czerwona lampka i niech jedzie na 2$ wzwyż. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Tazz28 » sobota, 5 sierpnia 2023, 13:08

@odoja ostatnio sprawdziłem inną kwestię. Jakiś czas temu ujawnili klienta, który skorzystał na rozwiązania zleconego przez nich zadania. Sprawdziłem tą firmę: twitter martwy od czasu ostatniego posta o dnx, wcześniej kilka innych postów związanych z krypto i jakieś arabskie posty z życzeniami urodzinowymi + tylko 60 followersów. Ich YT/FB również martwy. Strona główna wcale nie działa i domena jest na sprzedaż. Spółka wg ich twittera pochodzi z Jordanu: sprawdziłem i pod taką nazwą lub adresem nie istnieje/nie istniała żadna firma. A to ich jedyny "dowód", że ich algorytm działa.

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » sobota, 5 sierpnia 2023, 16:10

Jeśli to faktycznie jest scam, to zastanawiam się do jakiego poziomu będą utrzymywać ten teatr. Póki co idzie im bardzo dobrze. I skoro tak się nie ujawniają , a są tacy cwani, tym bardziej nie rozumiem bo jednak sporo jest osób,które mogą im udowodnić fałszywe działania,ale jeszcze więcej owieczek chętnych do wystrzyżenia :) . Ostatecznie praktyka stara jak świat, będzie wart z 10-20$ (o ile w ogóle) ,ludzie zaczną walić zewsząd, żeby kupić kilka sztuk i nastąpi rozwiązanie. Trzeba się przyglądać, na ten czas jestem zadowolony z zysku, już zrealizowanego.

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: odoja » niedziela, 6 sierpnia 2023, 18:09

1$ na dnx pyknął :twisted: To już troszkę cienki lód jak na te wzrosty, ale już tak od 0,80$ czaje się na spadki i nic się nie dzieje. Może dobije do 2$ i wtedy. Tak czy siak aktualny czas to nie jest czas na ujawnianie scamów, nawet bywa , że FUD bardziej przyciąga do niektórych projektów zyskując rozgłos, a jak rośnie to kto będzie patrzył na jakiegoś Daniela czy anonimową ekipę przy projekcie, firmę widmo etc.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Tazz28 » poniedziałek, 7 sierpnia 2023, 13:07

Cofam to z tą spółką, bo nagle strona zaczeła magicznie działać i znalazłem ją pod trochę inną nazwą :D Nadal pozostaje kwestia teamu, który nie chce się ujawnić, tak samo jak całego kodu, bo niby pracują nad opatentowaniem tego. Jeśli jest legit to ma potencjał, ze względu nad wykrozystaniem tego do uczenia maszynowego. Z drugiej strony może trafić na szklany sufit bo anon coiny nie są mile wydziane mimo wszystko.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: Janome » środa, 30 sierpnia 2023, 23:18

Janome pisze: poniedziałek, 26 grudnia 2022, 21:18 70% ETH
10% BTC
10 % Kaspa
5% Cosmos/ Polka
5% zkEVM


Aktualizacja, portfel wywróciło do góry nogami ale już raczej nic nie będe zmieniał i na następne 1-2 lata zostaję przy tym ustawieniu:

35% Kaspa
5% Taraxa
40% BTC
po 5% Solana, MATIC, HBAR
5% w OCTA, SAUCE i Dynex mimo wszystko (liczę się z tym, że to scam ale jeśli jednak nie to możliwe 100x)

Zmieniłem zdanie co do ETH - dla mnie to co się teraz na nim dzieje to pudrowanie trupa. Ani to szybkie, ani tanie, ani zdecentralizowane.

Czekam jeszcze na Quai ale to kupię dopiero po masowej wyprzedaży airdropów na premierę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Perspektywiczne projekty pod kolejny cykl wzrostowy

Postautor: blink » piątek, 1 września 2023, 07:53

Janome pisze: środa, 30 sierpnia 2023, 23:18Aktualizacja, portfel wywróciło do góry nogami ale już raczej nic nie będe zmieniał i na następne 1-2 lata zostaję przy tym ustawieniu:

35% Kaspa
5% Taraxa
40% BTC
po 5% Solana, MATIC, HBAR
5% w OCTA, SAUCE i Dynex mimo wszystko (liczę się z tym, że to scam ale jeśli jednak nie to możliwe 100x)

Zmieniłem zdanie co do ETH - dla mnie to co się teraz na nim dzieje to pudrowanie trupa. Ani to szybkie, ani tanie, ani zdecentralizowane.

Czekam jeszcze na Quai ale to kupię dopiero po masowej wyprzedaży airdropów na premierę.


Przecież ETH ma teraz co najmniej 1 dużą aktualizację w roku. Ja uważam że dzieje się więcej jak kiedyś i jest szansa na duże wzrosty przez to że coraz więcej ETH jest blokowane w stakingu i palone.
Na obecnym etapie rynku nie widzę sensu inwestowania w nic prócz BTC i ETH bo to wszystko straci względem nich. Wzrastają tylko jakieś perełki ale statystyczna szansa je trafić jest znikoma.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości