Play2earn - Polecane gry na których można zarobić

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Play2earn - Polecane gry na których można zarobić

Postautor: nysstwr » sobota, 4 grudnia 2021, 21:35

Witam.

Nie znalazłem takiego tematu (jeśli jest to przepraszam za powielenie) dlatego pozwoliłem sobie taki temat stworzyć.

Gry typu play2earn zaczynają się cieszyć coraz większym zainteresowaniem głównie ze względu na szybkość tempa w jakim rozwija się rynek krytopwalut oraz wszelkiego rodzaju NFT.

Sam obecnie w wolnym czasie gram w kilka gier, które obecnie dają mi satysfakcjonujące zarobki. Nie jestem żadnym wielkim inwestorem.

Chciałbym poniżej przedstawicieli kilka moim zdaniem najlepszych gier, gdzie przy stosunkowo niskim progu inwestycji można w dłuższym terminie zarobić.

- Pierwszy pozycja to gra Splinterlands.


Gra karciana zwiwzana na blockchainie Hive przeżywa prawdziwy boom. Bardzo wciągająca, dająca sporo możliwość zarobku, poprzez dwie wewnętrzne waluty DEC oraz SPS. Obie tradowane na kilku giełdach (coingecko, uniswap pancakeswap). Poza samą rozgrywka daje także opcje pasywnego zarobku.
Aby rozpocząć wymagany jest wykup spellbook za 10$ , który jednocześnie odblokowuje podstawowe karty do gry.


Link do rejestracji:
https://splinterlands.com?ref=nysster

Oferuje na start 50 DEC po zakupieniu spellbooka co pozwoli na lepszy start dla każdej osoby, która użyje mojego linka.
Po więcej informacji zapraszam na pw.

- Następną grą, którą polecam jest Rising Star. Podobnie jak Splinterlands jest stworzona na blockchinie Hive. Gra jest 100% darmowa. Nie jest wymagany żaden wkład początkowy. W grze wcielamy się w początkującego muzyka. Wykonując misję zdobywamy pkt doświadczenia oraz Starbits - walutę, za którą można kupować pakiety kart dające nam dodatkowych fanów itp. Im wyższy poziom tym dłuższe misje i większy zarobek. Starbitsy można również wymienić na Hive i wymienić na inne krypto na Binance. Bardzo fajna opcja jest muzykamuzyka, którą możemy słuchać podczas gry. Jeśli ktoś tworzy swoją muzykę również może ja załadować do gry.

Link
https://www.risingstargame.com?referrer=nysster

Po więcej informacji zapraszam na pw.

- Trzecią pozycją jest nowa gra, która powstała jako klon gry Axie Infinity - Bxie Infinity. Obecnie trwa presale podczas którego można zakupić landy oraz walutę BXS. Dodatkowo obecnie trwa akcja, gdzie podczas rejestracji z linku polecającego otrzymuje się Blind Boxa, gdzie można otrzymać peta oraz walutę za darmo. Mi udało się zdobyć peta, którego wartość może wynieść od 5-20$. Do gry podczas rejestracji należy podać swój adres BSC.
Gra polega na walkach pod oraz pvp a także tworzeniu nowych petów, które można sprzedawać na rynku.
Polecam sprawdzić cenę waluty Axie na Binance.
Jeśli Bxie osiągnie chociaż 50% sukcesu Axie to inwestycja zwróci się bardzo szybko oraz da zarobić konkretne $$.

Oczywiście zapraszam na PW i do rejestracji z linków.

Link
https://www.bxieinfinity.com/airdrop?r=spv2kl

Zapraszam do rejestracji :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości