Floki Inu

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Floki Inu

Postautor: zdzicho2000 » piątek, 3 grudnia 2021, 10:08

zakładam watek o walucie z 2800 miejsca w coinmarketcap :-)
jest to token w sieci eth (odradzam, tam fee będzie rzędu dziesiątek $) i BNB (tu ok, 1.5$ fee portfelu Trust Wallet)

Obroty na niej sa tylko 2-3 razy mniejsze niż na topowych monetach jak doge czy ltc (wg giełdy Poloniex podaję)

jest to mem podobny do doge, ale chyba ma potencjał na hype i wzrost kursu.

Znana drużyna z Bundesligi Bayer leverkusen będzie Floki reklamować

tu ich bardzo aktywne konto na tt
https://twitter.com/RealFlokiInu?s=20

oczywiście lepiej dla potencjalnych użytkowników byłoby, żeby taką monetą był bch, ltc, dash czy nawet doge. Te waluty sa banalne w używaniu. Za to jakie numery mamy z portfelem Trust Wallet

Floki jest na sieci BNB, czyli musimy zaimportować BNB i Floki
Od razu w portfelu pojawia się też BSC (binanc smart chain)

i teraz:
żeby móc ruszyć floki portfel podaje, że trzeba mieć trochę bnb.
więc zamieniłem za 100 zł ltc na bnb na giełdzie Coinex, chcę wypłacać, podaję adres bnb- błąd, zły adres
To na próbę podaję adres bsc (taki sam adres ma floki)
To przechodzi, bnb trafia na adres bsc w trust walecie (nie byłem pewny czy nie pomieszam łańcuchów, ale nie, all ok)

i teraz próba wysłania floki z portfela... dochodzę do okienka "wyślij", więc wszystko w porządku.

Ale, gdy ktoś ma w portfelu tylko floki, to dowie się, że potrzebuje bnb,
Tylko, że tak naprawdę potrzebuje bsc

Nie, to nie jest moneta dla mas.

czyli czysty hype, który jednak wygląda na poważnie rozwijający się.

A prowizja 1.5$ też jest absurdalna, dash, ltc, bcc mają fee rzędu pól grosza!

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: Daytrader » piątek, 3 grudnia 2021, 10:23

@zdzicho2000 otworzyłeś ten temat i dałeś ten opis żeby ludzi odstraszyć???

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: adiqq » piątek, 3 grudnia 2021, 10:52

zdzicho2000 pisze: piątek, 3 grudnia 2021, 10:08Nie, to nie jest moneta dla mas.
żeby nie pisać tyle, to zalinkuje to co pisałem wcześniej
viewtopic.php?p=722357#p722357
i
viewtopic.php?p=722365#p722365
Z MEXC i Hotbit jestem bardzo zadowolony, sporo korzystam, o Gate.io nie mogę za wiele powiedzieć tylko dlatego, że rzadko korzystam.
Osobiście nie cierpię sieci BNB
ale coraz więcej projektów powstaje na MATIC, FTM czy innych L2...więc to kwestia czasu IMHO
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: markkato » piątek, 3 grudnia 2021, 12:23

zdzicho2000 pisze: piątek, 3 grudnia 2021, 10:08
Floki jest na sieci BNB, czyli musimy zaimportować BNB i Floki
Od razu w portfelu pojawia się też BSC (binanc smart chain)

i teraz:
żeby móc ruszyć floki portfel podaje, że trzeba mieć trochę bnb.
więc zamieniłem za 100 zł ltc na bnb na giełdzie Coinex, chcę wypłacać, podaję adres bnb- błąd, zły adres
To na próbę podaję adres bsc (taki sam adres ma floki)
To przechodzi, bnb trafia na adres bsc w trust walecie (nie byłem pewny czy nie pomieszam łańcuchów, ale nie, all ok)

Czytając to, zastanawiam się, czy ty w ogóle wiesz co robisz. Czy wiesz co to jest BSC a co BNB ?
Chciałeś wysłać BNB z giełdy Coinex na adres kontraktu BNB ?

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Floki Inu

Postautor: zdzicho2000 » piątek, 3 grudnia 2021, 18:54

Przyznam,ze mnie to zaskoczyło, czułem, że być może robię jakiś błąd...

ale... Wszystko działa. BNB zostały zaksięgowane na BSC w portfelu Trust Wallet. Trust Wallet przyjął przelew Floki, następnie przesłałem koledze kilka $ BSC i Floki. Wszystko zagrało.

Teraz odesłałem część Floki na giełdę Polo, zaksięgowane. Znów zrobiłem przelew z Polo na trust Wallet.

No działa wszystko. Portfel przyjmuje, wysyła, Giełda Poloniex wysyła Floki, odbiera. Czyli można posłać, zamienić na cokolwiek

Dodano po 5 minutach 3 sekundach:
@markkato działasz na Coinex.io? To było dziwne, że chcąc wysłać bnb i podając adres bnb otrzymałem odpowiedź- błędny adres.

a gdy wpisałem adres BSC giełda to zaakceptowała, a w portfelu wszystko działa. Teraz patrze i przy wysyłaniu Floki z konta BSC ubywają setne części bnb (jako fee). Taki mam opis. Ale portfel BNB jest pusty

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Floki Inu

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 4 grudnia 2021, 02:13

tak się zastanawiam jakie pieniądze nakręcają ten projekt, kolejny raz bawią się w sponsora, po Bayer Leverkusen


Z chainlinkiem też sie bratają


Ten projekt nie ma jak zarabiać, to jest śmieszny, nieporadny token na kilku sieciach, dla nowego użytkownika nie do ogarnięcia.
Ale hype się robi, społeczność duża, konto na Twitterze ponad 200 tys obserwujących.

No może z tego coś być- spekulacyjnie.

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2743
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: pael » sobota, 4 grudnia 2021, 07:03

zdzicho2000 pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 02:13Ten projekt nie ma jak zarabiać,


az mi przypomniales, co mowili o tesli pare lat temu ;-)

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Floki Inu

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 4 grudnia 2021, 09:49

@pael ja nie podważam możliwości spekulacyjnych na tam walorze. Np dziś floki spadło proporcjonalnie mniej niż topowe alty

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: markkato » sobota, 4 grudnia 2021, 11:38

zdzicho2000 pisze: piątek, 3 grudnia 2021, 18:59
Dodano po 5 minutach 3 sekundach:
@markkato działasz na Coinex.io? To było dziwne, że chcąc wysłać bnb i podając adres bnb otrzymałem odpowiedź- błędny adres.

a gdy wpisałem adres BSC giełda to zaakceptowała, a w portfelu wszystko działa. Teraz patrze i przy wysyłaniu Floki z konta BSC ubywają setne części bnb (jako fee). Taki mam opis. Ale portfel BNB jest pusty
Zdzicho, zacznij od podstaw. Bo wciąż błądzisz.
BSC - to oznaczenie ekosystemu Binance Smart Chain. W którym opłaty za przelewy płacone są z BNB.
Jeżeli założysz np. konto w Metamask czy innym zewnętrznym portfelu, otrzymasz adres portfela.
Ten sam adres, będzie obsługiwał zarówno tokeny ERC20 działające w sieci ETH, jak i tokeny Bep20 działające w sieci BSC.

Jeżeli chcesz dokonać wypłaty z giełdy, zawsze podajesz adres swojego portfela. Obecnie większość giełd, przy zlecaniu wypłaty, pozwala wybrać w jakiej sieci ma być zrealizowana wypłata.
Adres twojego portfela się nie zmienia.
Zatem ten sam adres wysyłasz BNB, floki i inne.

Natomiast co do Floki.
Odległe miejsce w rankingu coinmarketcap. Nie oznacza, że jest to token nisko wyceniany. Który to będzie się wspinał w rankingu wraz ze wzrostem ceny.
Jest tak nisko, gdyż z uwagi na działanie w dwóch sieciach ETH i BSC. Algorytm przypisujący miejsce w rankingu nie bierze pod uwagę market capu.
Jeżeli market cap został by dobrze policzony. To Floki znalazło by się w top50 najwyżej wycenianych tokenów. A zatem może wzrosnąć x10 i być na poziomie kapitalizacji Shiba czy doge. Ale może też spaść o -99% i wciąż mieć kapitalizację ponad 20 mln dolarów.

Natomiast co do finansowania.
Jest to typowy meme coin. Każda transakcja BUY/SELL na giełdach DEX jest obarczona podatkiem 3%. Te 3 % trafia do funduszu Floki.
Na uniswap, obrót z ostatnich 24h to 8 500 000 dolarów. Zatem z samego podatku BUY/SELL za ostatnie 24godziny floki otrzymało 250 000 dolarów.
Zatem Floki zarabia na siebie bardzo dobrze. I kasa na marketing też jest.

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: BitBoy » sobota, 9 kwietnia 2022, 22:06

Jeśli ktoś długo nie interesował się Floki, a posiada go, to warto wspomnieć że zmienili adres:



Jeśli np. dorzucicie do już posiadanych "Floki Inu" w Trust Wallet, to pokażą się zsumowane na nowej pozycji "FLOKI".

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Floki Inu

Postautor: BitBoy » piątek, 1 marca 2024, 21:29

Ten moment gdy wymieniam Floki a on następnego dnia robi +70% :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości