Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Postautor: adamu79 » niedziela, 3 października 2021, 21:42

Nie znalazłem tematu o sieci COSMOS więc voila ;)

Powodem głównym, dla którego go zakładam są bardzo konkretne aidropy, które otrzymacie jeśli w dniu 18 lutego stejkowaliście ATOM.
1) OSMO w tej chwili warty 5,7 USD w ilości ok. 2.5x stejkowanych ATOMów
na dzień dobry dostajecie 20%, trzeba wykonać kilka czynności na https://app.osmosis.zone/ by otrzymać resztę. Wszystko robimy przez wtyczkę https://chrome.google.com/webstore/deta ... hachkejeap - taki metamask dla sieci COSMOS

2) JUNO (aktualnie ok. 5,4 USD za sztukę) w ilości stejkowanych ATOMów

Sieć hula błyskawicznie, opłaty za transfery symboliczne. Wydaje mi się, że w niedługiej przyszłości x5 dla ATOMa nie będzie wielkim wyczynem.

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Postautor: Narling » niedziela, 3 października 2021, 22:06

Jeszcze trzeba dodać że nawet dzis za staking osmo nadal dostaje się 168% w skali roku :D. Oczywiście to spada, ale stosunkowo wolno.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 6 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Postautor: adamIII » środa, 9 marca 2022, 13:44

Zastanawiam sie czemu o cosmosie nie ma wiekszego szumu. A temat tutaj w ogole nie chwycil. Osmo teraz daje APR ok 80%, Atom 14% a Juno, ktore jest dropem z Cosmosa daje ok 90% w skali roku. Juno na starcie kosztowalo 5-15 dolarow a teraz ponad 40 i z Juno tez wychodzi pelno airdropow.
Ekosystem cosmosa zaraz ma miec polaczenie z aplikacjami na ETH (za pomca Evmosa - innego airdropa), a juz teraz na ich zdecentralizowanej gieldzie mozna handlowac 43 roznymi projektami

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Postautor: rafalk » poniedziałek, 28 listopada 2022, 10:57

Szukam pomocy!!!

Delegowałem Cosmos w Ledger i wybrałem Coinbase Custody i uzbierało się ok 100 tokenów. Gdy chce je wypłacić lub zrezygnować ze stakingu to dostaje wiadomość : Przepraszamy nie wystarczająca ilość środków. Gdy aktywowałem staking to nic nie pisało o jakiś limitach. Za pomoc w odzyskaniu tokenów na konto Ledger prześle 5 tokenów Atom 8-)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Postautor: warsaw_fan » poniedziałek, 28 listopada 2022, 13:48

@rafalk to zobacz najpierw jakie są limity i jakie minimalne ilości do wypłaty, potem zobacz czy możesz np dosłać więcej i potem wszystko wypłacić. Ale sprawdź to 3 razy zanim cokolwiek prześlesz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Ekosystem COSMOS (ATOM & Co.)

Postautor: Kutalisk » wtorek, 29 listopada 2022, 19:56

rafalk pisze: poniedziałek, 28 listopada 2022, 10:57Gdy chce je wypłacić lub zrezygnować ze stakingu to dostaje wiadomość : Przepraszamy nie wystarczająca ilość środków. Gdy aktywowałem staking to nic nie pisało o jakiś limitach.
Może dałeś w staking wszystkie coiny i nie masz nic do opłat transakcyjnych? Zerknij na saldo.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości