Nsure.Network - nowy perspektywiczny projekt

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nsure.Network - nowy perspektywiczny projekt

Postautor: KamilZet95 » poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 16:47

Witam, to mój pierwszy temat na forum także chciałem wszystkich serdecznie przywidać!
Nie znalazłem żadnego tematu odnośnie kryptowaluty Nsure.Network, obserwuję postępy - realizują roadmap terminowo, z rozmów ma telegramie widać że aktualnie wolą dopracować projekt aniżeli skupiać się na marketingu, dostępna aktualnie na Uniswap, Bitmaxie oraz Huobi
Mainnet odbył się bez problemów na początku kwietnia, moim zdaniem bardzo perspektywiczna kryptowaluta, całkowita podaż 100 mln - kapitalizacja na poziomie 17-18mln$, jak wiemy bardzo mała, uważam że projekt warty uwagi oraz śledzenia.
https://nsure.network/#/home
Czekam na wasze opinie!
Pozdrawiam i samych zielonych procentów ;)

Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nsure.Network - nowy perspektywiczny projekt

Postautor: Adsero » wtorek, 4 maja 2021, 16:32

Czołem !
Właśnie szukałem informacji o tym projekcie, a nie chciałem zakładać nowego wątku więc dołączam się do dyskusji. Projekt obserwuję od dłuższego czasu, bardzo optymistycznie to wygląda, bo zespół ma już gotowy produkt ( co nie jest częste w świecie kryptowalut ). Ostatnio dorzucili tokenów do obiegu, jednak i tak liczba ta jest śmiesznie niska. Generalnie szykuję się hype na projekty ubezpieczeniowe a szczególnie te powiązane z DeFi wiec ten projekt warto mieć w portfolio. Jeśli będziesz miał jakieś ciekawe newsy o projekcie to będę wdzięczny. ( Tweetera śledzę ).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości