Liechtenstein Cryptoassets Exchange

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: Rumcajs » wtorek, 16 marca 2021, 09:09

lighter18 pisze: wtorek, 16 marca 2021, 05:51 Ktoś wie co jest powodem ostatnich dużych wzrostów na LCX?
Ja wiem

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: lighter18 » wtorek, 16 marca 2021, 21:01

A podzielisz się tą wiedzą? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: Rumcajs » wtorek, 16 marca 2021, 21:13

Kilka dni temu opublikowali roadmapę.
Zawiera wiele kluczowych rzeczy w Q2-Q4. Ostatnie 2 miesiace a pewnie i wczesniej byli w fazie zatrudniania masy devów i róznych pracowników, pewnie sporo rzeczy juz zaczęli opracowywać i są prawie gotowe bo patrz niżej:
Z road mapy plus tego co Monty Metzger napisał wynika że od 22 marca rozpoczyna się taka ich kampania 100 dni ogłoszeń, CODZIENNIE (tak to nie pomyłka) mają być announcementy (ogłoszenia) o listingu nowych coinów, partnerstwach, upgrejdach na ich platformie (która nie jest tylko samą giełdą ale składa się z kilku osobnych częsci).
22 marca to za kilka dni bedzie w tej sytuacji to juz nie ma czasu na jakieś spadki w dół bo z czego skoro niedawno to miało przecież 20 milionów marketcapa, więc stale idzie w góre i tyle.
Oczywiście powiedziałem czemu teraz rośnie, już nie wracałem do wiadomych podstaw które zostały tutaj w temacie omówione już wczesniej. Licencje na STO i inne kryptopokrewne tematy w lichtenstainie.

PS. wystarczy zajrzeć na ich telegram, to nie jest wiedza tajemna jakaś ;P

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: bombEER89 » piątek, 19 marca 2021, 20:26

Jak tam, załadowani? Ja po sufit :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: Rumcajs » piątek, 19 marca 2021, 23:16

@bombEER89

Ta ale ja tylko żałuje że nie zdążyłem dokupić a miałem plany tylko mialem wszystko w altach innych które akurat nie rosly i nie miałem kasy żeby dokupić, a potem rosło od 2 centów do 11 cetnów i nie zdążyłem. Więc pozostaje pewien niedosyt ale teraz nie bede juz dokupywał bo uśredniać w górę cene zakupu to bezsensu. Chociaz jak odpalą to 100 dni to i tak może rosnąć pewnie, dopiero jest 60 milionów marketcap a jakieś kupy co wyjdą nowe nieraz wbijają z miejsca 100 mil chociaż nic nie mają poza stroną www i ładnym whitepaperem. Ale i tak enimam za co dokupic jakbym chcial jestem zapakowany w alty calkowicie. To de moon.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » sobota, 20 marca 2021, 06:58

Rumcajs pisze: piątek, 19 marca 2021, 23:16ale teraz nie bede juz dokupywał bo uśredniać w górę cene zakupu to bezsensu.
widzisz, to trudny temat
ja LCX sprzedałem jakiś czas temu, bo mnie wyraźnie zawodził, teraz po korekcie odkupiłem, mimo, że sporo wzrosło...MANA i CHZ też kupowałem po wzrostach i dalej poszły mocno do góry....przy odpowiedniej dywersyfikacji, to nie problem...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: bombEER89 » niedziela, 21 marca 2021, 11:16

tak jak mówicie... byle szitkojn rośnie tysiące %, a tutaj mamy dużo rzeczy gotowych i kolejne w drodze, świetny kontakt z teamem, ogólnie więcej dają niż się można spodziewać, z drugiej strony potencjał do wzrostu wciąż jest, mcap jest śmiesznie niski. Ja dokupuje, pierwszy target to 1$, jak najbardziej realny w tym roku, a co dalej? Zobaczymy, ale patrząc chociażby na rok 2018 i ARK który zrobił wtedy 1mld mcap - wszystko jest możliwe w krypto, ważne żeby nie wymiękać TERAZ i wytrzymać do końca.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: Xenn » niedziela, 9 maja 2021, 13:19

Od dłuższego czasu leci w dół. Czy ktoś śledzi projekt na bieżąco? W najbliższym czasie zapowiadają się jakieś wydarzenia, aby aktualna sytuacja się zmieniła?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: blackraijin » niedziela, 9 maja 2021, 18:08

Leci w dół bo wzrosło x10 w ciągu 2 tygodni. Unormuje się niedługo i to będzie moment na dokupowanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LCX - Dyskusja ogólna

Postautor: blackraijin » środa, 30 czerwca 2021, 13:23

Wczoraj skończyła się akcja 100 dni ogloszeń. Jednym z ostatnich newsów jest projekt TIAMONDS. Lcx będzie sprzedawać prawdziwe diamenty w formie tokenów NFT. Na początku 100 sztuk. Każdy NFT będzie reprezentował konkretny fizyczny kamień. Istnieje możliwość odebrania diamentu z ich sejfu, kurier przywiezie a wtedy token NFT zostanie zniszczony.

Jak dla mnie to jest świetny pomysł, pierwsze realne zastosowanie NFT o jakim słyszałem. Wyobraźcie sobie jak ułatwi to handel tymi konkretnymi diamentami...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Liechtenstein Cryptoassets Exchange

Postautor: blackraijin » piątek, 30 lipca 2021, 11:30

Wraz ze wzmożonym ruchem na rynku kryptowalut, reaguje też LCX. Są podstawy by sądzić, że nowy uklepany dołek to okolice 2c. Obecnie cena wróciła w okolice 4c.

Zamieszanie wokół Binance i ich skazane na niepowodzenie próby regulacji działalności sprzyjają LCX.

Nadchodzące miesiące zapowiadają się ciekawie, a na horyzoncie rysują się bardzo fajne wydarzenia:

:!: Wprowadzenie QMM - Quantitative Market Making - Zapowiadane jako rewolucyjne umożliwienie dostarczania zmiennej płynności na giełdę przez użytkowników. Nie miałem czasu się z tym zapoznać, ale z tego co piszą to ma to działać w ten sposób, że poprzez LP np. LCX czy USDC dostarczamy to do wszystkich/wielu/kilku par, a nie tylko wybranej. QMM było zapowiedziane na 2. kwartał, więc może wyjść w każdej chwili. Jeśli wydadzą z zaskoczenia... Cena :arrow: BUM.

:!: Wydanie aplikacji mobilnej. Nie ma co się rozpisywać, wiadomo.

:!: Wypuszczenie tokenów NFT Tiamonds, reprezentujących realne diamenty. Diamenty są już w skarbcu w Liechtensteinie. To może być bardzo ciekawa sprawa. Można będzie tym handlować jak zwykłym NFT, a jednocześnie posiadacz NFT ma możliwość wymiany na fizyczny kamyk! (Ale wtedy NFT jest palone). Wraz z Tiamonds wydadzą mem token TIA. Pomijam to :D

:!: Wypuszczenie STO. Muszą to zrobić w 2021 chociaż raz, żeby nie stracić licencji uprawniającej ich do tego.

:!: Oddanie do użytku LCX Vault, czyli skarbca do przechowywania krypto. Jest to z tego co wiem również dość niespotykane (nie mam przeglądu całego rynku, może i ktoś też to oferuje) - Licencje rządowe gwarantują że LCX jest zobowiązany do bezpiecznego przechowywania. Więc w razie ataku hakerskiego muszą oddać z własnej kieszeni środki.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Liechtenstein Cryptoassets Exchange

Postautor: markkato » piątek, 30 lipca 2021, 15:33

Nie pomijaj mem tokena TIA :)
Pamiętaj, że mem tokeny, mają nieraz duże volumeny sprzedaży. A 2,5% wartości każdej transakcji Tia tokena, będzie automatycznie wykorzystywane do zakupu LCX na Uniswap.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 26 gości