Raporty na temat kryptowalut

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Raporty na temat kryptowalut

Postautor: CamillusPL » wtorek, 22 grudnia 2020, 09:00

Witajcie

Rok temu Deplhi intitute opublikował na swojej stronie raport o thorchain. Jego cena wynosiła wtedy niecałego dolara a teraz około 88 centów. A to oznacza, że gdyby zainwestować 100$ to teraz miałby 8800$ czyli jakieś 32,365.08 pln.

Niestety saport odpowiedział mi, że takie informacje dają dopiero w planie Delphi Institutional za 500$. Trochę sporo mimo tego, że chwali ich Kamil jarząbek.

I teraz pytanie czy ktoś wie skąd wziąć takie informacje? Czy ktoś subsrybuje ich lub jakiś inny biuletyn i ma dobre wyniki? Z chęcią zrzuciłbym się na ich newsletter jeśli mają taki zapis w regulaminie.

Pod spodem link do raportu.


Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Raporty na temat kryptowalut

Postautor: adiqq » wtorek, 22 grudnia 2020, 09:29

CamillusPL pisze: wtorek, 22 grudnia 2020, 09:00 Jego cena wynosiła wtedy niecałego dolara a teraz około 88 centów
pewnie miałeś na myślic centa, a nie dolara...
ja na takie raporty bym nie liczył...ale żeby nie było - swoje na tym zarobiłem, zrrealizowałem zyski i część trzymam na potencjalną bańkę...tyle, że to nie było pod wpływem żadnego raportu tylko własnej analizy i tego co tutaj na forum przeczytałem.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3151
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Raporty na temat kryptowalut

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 22 grudnia 2020, 09:40

CamillusPL pisze: wtorek, 22 grudnia 2020, 09:00ma dobre wyniki?
No właśnie a skąd wiesz, że mają dobre wyniki? Może dali takich 100 analiz a wypaliło 10? Może po prostu trafili przypadkiem w to g***o a na innych nic się nie udało? To tak jaka @anagamidev wrzuci 500 analiz (bez obrazy i tak doceniam co robisz), które idą w górę i któraś trafi, albo się spełni po wielkich spadkach

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Raporty na temat kryptowalut

Postautor: CamillusPL » środa, 23 grudnia 2020, 02:30

adiqq pisze: wtorek, 22 grudnia 2020, 09:29.tyle, że to nie było pod wpływem żadnego raportu tylko własnej analizy i tego co tutaj na forum przeczytałem.

No właśnie o to chodzi, że pracuję i nie mam czasu na analizy, więc wolę zapłacić :)

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
mudol pisze: wtorek, 22 grudnia 2020, 09:40No właśnie a skąd wiesz, że mają dobre wyniki? Może dali takich 100 analiz a wypaliło 10? Może po prostu trafili przypadkiem w to g***o a na innych nic się nie udało? To tak jaka @anagamidev wrzuci 500 analiz (bez obrazy i tak doceniam co robisz), które idą w górę i któraś trafi, albo się spełni po wielkich spadkach
Wiesz możliwe, tylko, że Jarząbek ich poleca a on długo siedzi w temacie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości