GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » wtorek, 11 maja 2021, 22:13

Kolejne podsumowanie tygodnia dające całkiem niezłą podwalinę pod spekulację na temat ceny GHX.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » środa, 12 maja 2021, 18:16

Ogłoszono obiecujące partnerstwo z aplikacją aukcji społecznościowych łączącą fanów z tysiącami aukcji prowadzonych przez influencerów.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » piątek, 14 maja 2021, 01:16

Szykujcie się na kolejny konkurs, który rusza dzisiaj. Do wygrania 10x100 GHX. Powodzenia.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » czwartek, 20 maja 2021, 00:25

Kolejne partnerstwo, które może mieć wpływ na cenę. Ci co się interesują gejmingiem to wiedzą o co chodzi a pozostałych zachęcam do zapoznania się z tematem.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » sobota, 22 maja 2021, 08:03

Ogłoszono rozpoczęcie wymiany GHX na nowej giełdzie w dniu 27 maja.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 24 maja 2021, 00:02

Bardzo ciekawe info do podwalin spekulacyjnych. :D Życzę powodzenia. Czerwiec lada dzień. Gdyby miało to się spełnić to ohoho. Sytuacja na rynku pod takie wydażenie jak dla mnie bardzo sprzyjająca, bo jak tak dalej pójdzie to ci co zdążyli się ewakuować będą szukać być może nowego coina pod reinwestycję a ci co ponieśli stratę lub nie ponieśli ale się tak czują to będą szukać być może nowego coina aby się odkuć co ich zdaniem szybciej da zarobić niż kupiony na promocji Dziadyga. Takie mam domyśły. Oby w jednym i drógim wypadku padło na GHX.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » wtorek, 25 maja 2021, 17:41

Pojawiła się zapowiedz umożliwienia w przyszłości zakup GHX przy pomocy karty. Tłumaczenie góglem i link poniżej. Ekipa przebywa obecnie na kryptokonferencji w Dubaju.


Simplex jest liderem w branży kryptowalut, jeśli chodzi o rampy do wjazdów i zjazdów fiat, a więc połączenie między kryptowalutą a tradycyjną sferą detaliczną i finansową. Teraz GamerCoin (GHX) znajduje się na liście najpopularniejszych kryptowalut i rozległych partnerstw, do których należy Simplex. GamerCoin zaprasza nowych inwestorów za pomocą Simplex, ponieważ zdobycie GHX nigdy nie było łatwiejsze! Kup GHX za pomocą karty Visa / Mastercard To świetny krok dla inwestorów GamerHash i GHX, ponieważ dzięki partnerstwu Simplex możesz otrzymać GHX za pomocą karty kredytowej / debetowej! Ponieważ Simplex jest liderem w branży tego rodzaju transakcji, możesz być pewien standardów bezpieczeństwa. Integracja GHX z partnerami 350 + Simplex otworzy możliwość nabycia GHX tysiącom, jeśli nie milionom użytkowników. Integracja daje dodatkową możliwość otrzymywania GamerCoins za pomocą Apple Pay lub przelewów bankowych (SEPA lub SWIFT). Oznacza to, że jedna z największych barier wejścia dla inwestorów GamerCoin została właśnie usunięta! Co powinieneś wiedzieć o Simplex? To firma, która zapewnia włączanie i wyłączanie rampy fiat od bardzo wczesnych dni kryptowalut - 2014! Od tego czasu świadczy swoje usługi największym graczom w branży: Binance lub BitPay i została Głównym Członkiem sieci Visa! Jest to również licencjonowana firma UE, taka jak GamerHash. Istnieje ponad 350 firm, portfeli, giełd kryptowalut i aplikacji, z którymi współpracuje Simplex. Współpraca GamerHash z projektem oznacza, że ​​inwestorzy GHX będą mogli na każdym z nich korzystać (kupować i sprzedawać) GamerCoins!


Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » czwartek, 27 maja 2021, 17:18

Dzisiaj na ćwierkaczu tak dużo nowych wiadomości, że szkoda czasu na ich kopiowanie w to miejsce. Dzieje się. Uważam, że może to pozytywnie wpłynąć na cenę. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do ćwierkacza i jak narazie chyba pozostane przy tej metodzie.
https://mobile.twitter.com/gamerhashcom

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » wtorek, 1 czerwca 2021, 23:16

Ćwierkneli właśnie, że GHX jest drugim gainerem w TOP300 w ciągu ostatnich 24h na CoinGecko.

Spekulacyjnie to dobra wiadomość.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » środa, 2 czerwca 2021, 18:56

Podejżewam, że podobnie jak niektórzy z was, też miałem obawy, że inwestorzy sprzedaży prywatnej po sukcesie pierwszych listingów zaczną się wysprzedawać by zrealizować bardzo duże zyski i tym samym kurs zleci do piekła. Na szczęście tak puki co się nie stało. Co więcej tim pochwalił się, że sporo coinów zostało zamrożonych. Takie działanie sugeruje, że sporo osób wiąże z tym projektem spore nadzieje.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » piątek, 4 czerwca 2021, 11:03

No i statłło się. GHX rozpoczyna wymianę do FIATa - jest nim południowokoreański won. Z okazji tego wydażenia jest szansa do Niedzieli na chwycenie powietrznego dropa - airdropA.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » wtorek, 8 czerwca 2021, 10:41

Krew się leje, że Ho Ho a jak Ho Ho to mam skojażenie z Mikołajem, tym co grzecznym dzieciom prezenty przynosi. Całkiem luźne skojażenie bo zazwyczaj jest on w czerwonym kubraczku na którym krwi nie widać bo też czerwona więc jak powiadają, że dipy należy skupować to może już pora, by dostać prezent. Około 50 groszy polskich - czy będzie taniej? Zobaczymy. Pamiętajcie, że tylko nieliczni trafiają w dołek. Niedawno zakupiłem małą partię za dwa złocisze od sztuki- i co? Wtopa w krótkim terminie, hstoria znana i zasłyszana to tu to tam. Teraz by troszkę uśrednić wypadało by cosik dokupić, choć AT dopiero się rysuje a coin świerzy i dopiero zaczyna być rozpoznawalny. Tak czy siak, ćwierknęli, że rozdają kasę w GHX za udział w dzisiejszym spotkaniu za najciekawsze ich zdaniem pytanie. Już spodkałem się z takim: Czy GHX to SCAM? Więc trzeba wymyślić inne a nagroda za wartość intelektualną po obecnych cenach może w przyszłości się zwrócić.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » czwartek, 10 czerwca 2021, 23:58

Z tego co zrozumiałem, to uruchomili kolejną pulę do stakingu dla inwestorów z prywatnej sprzedarzy aby zachęcić do niesprzedawania tokenwów co się wiąże z odraniczeniem podarzy oraz w zamyśle ma spowodować powstrzymanie opadania wyceny. Po za tym pracują jeszcze nad możliwością uczestniczenia w stakingu dla pozostałych posiadaczy GHX. Patrząc na obecną cenę (około 35 gr) można by odnieść wrażenie, że to początek uklepywania dna ale zalecam ostrożność. Tak samo prawdopodobny jest róch w górę jak i w dół.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » czwartek, 1 lipca 2021, 17:51

Jest szansa na pozyskanie nowych użytkowników \ inwestorów GHX bo jest darmoszka do wychaczenia w ramach promowania nowego partnerstwa. Kokosy to nie są ale chętni pewnie się znajdą.

Dodano po 16 minutach 23 sekundach:
Kolejne partnerstwo. Grubo. Niech chociarz co setny użytkownik tego poligonu się zainteresuje GHX to będzie git.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » czwartek, 29 lipca 2021, 18:03

Chwalą się cyferką portfeli GHX. Warto ją śledzić i porównywać czy z czasem będzie rosła czy malała.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » czwartek, 12 sierpnia 2021, 16:03

Kolejne partnerstwo. Zawsze to większy rozgłos na dzielni hehe. Tymczasem ja przedwczoraj dokupiłem co nieco GHX bo uznałem, że to już dobry uklepany moment aby trochę uśrednić cenę ale to tylko takie moje widzimisię. Pamiętajcie, że w krypto nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 01:07

... i pojawił się w końcu jakiś odżycia pik. To mnie bardzo cieszy. no i takie rankingi też mnie bardzo cieszą.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » sobota, 4 września 2021, 18:56

Podaję link do aktualizacji za Sierpień 2021 r. - do poczytania. Podejrzewam, że to co robią będzie miało w przyszłości wpływ na kurs i to tylko w jedynym słusznym kierunku. HeHe. Pożyjemy - zobaczymy. Jak to mawiają znawcy tematu - dno zdaje się być dobrze ubite. :)


Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » sobota, 11 września 2021, 00:44

Ciekawe jak to wpłynie na cenę.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GamerCoin (GHX) - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Naganiacz » niedziela, 12 września 2021, 23:40

Pod linkiem znajduje się aktualizacja mapy drogowej.
W skrócie co najważniejsze dla mnie to:
- zwiększenie użytkowników do miliona
- platforma NFT dla gier i e-sportu
- umożliwienie kopania na mąka i linuksa oraz smartfonach
- coś tajemniczo wspominają o czymś dużym (coś typu lokaty) ale na razie nic pozatym. Na zasadzie zachęty do obserwacji rozwoju - czyli wiem ale nie powiem żeby nie zapeszć.
Coś tak czuję, że może być ciekawie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości