Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: dondziadzia » czwartek, 31 grudnia 2020, 14:32

koparki pisze: czwartek, 31 grudnia 2020, 13:13ktoś obserwuje fundamenty projektu? bo jest obecnie lider wzrostów, przyczyna?
Tak jak Zeyt pisze wzrosty rozpoczęły się od komunikatu Binance oraz tego, że na jakiś czas DOT zastąpił ETH na stronie głównej.
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler
Polkadot to najpopularniejsza kryptowaluta do stake'owania, rośnie dynamicznie pod względem liczby developerów (podobnie jak swego czasu ETH). Moim zdaniem to główny kandydat do zastąpienia XRP na pozycji TOP3 pod względem kapitalizacji.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: koparki » czwartek, 31 grudnia 2020, 14:35

dondziadzia pisze: czwartek, 31 grudnia 2020, 14:32główny kandydat do zastąpienia XRP na pozycji TOP3 pod względem kapitalizacji.
od razu skojarzyło mi sie że jeśli miałbym xrp to pierwsze co bym zrobił to zamienił na polkadot. Inne projekty z który warto było pouciekać do polkadot to trx,eos,xlm,algo,ada,nem,tezos - nie mają one m.zd racji bytu.
Prawdopodobnie sporo kapitału ew ten sposób migrowało z tonącego okrętu do bardziej zaawansowanego ciekawszego projektu który jeszcze nie jest obarczony bagholderami. No i Binance odgrywa rolę obecnie taką jak wielkie agencje ratingowe na bankierskim rynku, potrafi swoimi działaniami promocyjnymi nadmuchać niejedną bańkę.
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: Kutalisk » środa, 6 stycznia 2021, 16:44

Dyzma21 nagania na DOT:
https://independenttrader.pl/na-co-stac ... walut.html

Wcześniej coś tam w wywiadach mówił, że na poziomach 4,5 U$D/szt. kupił i ma zamiar dokupić przy korekcie na 4,0 $/szt.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: bazukajo » środa, 6 stycznia 2021, 16:52

Witam jakie jest wasze zdanie na temat REEF (dot ecosystem) ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: Zeyt » czwartek, 14 stycznia 2021, 23:22

Mam wrażenie że Polka w tej hossie pozamiata ten rynek konkretnie, naprawdę olbrzymi popyt
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: lighter18 » piątek, 15 stycznia 2021, 06:17

Ogarnia ktoś staking Polkadot? Jeśli tak to na jakiej platformie? Jakie są Wasze przewidywania co do maksymalnej ceny tej kryptowaluty?

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: jesieniara » piątek, 15 stycznia 2021, 09:00

Ja stakuje na Binance, masz tam staking stały na fajny procent :)
A co do ceny to moim zdaniem porównując jak szybko rosły projekty w poprzedniej bańce myślę ,ze 100$ na DOT jest możliwe ale to tylko na tej podstawie :) Warto zrobić sobie swój własny research i analizę techniczną projektu :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: dondziadzia » piątek, 15 stycznia 2021, 13:28

Pisałem tu jakiś czas temu, że moim zdaniem DOT może zastąpić XRP w TOP 3 pod względem kapitalizacji. Tak się stało, choć w tej chwili są bardzo blisko siebie. Gdyby jednak ten trend na Polce się utrzymywał to na podstawie poziomu kapitalizacji XRP sprzed zjazdu kursu po problemach z SEC, to stosunkowo łatwym do osiągnięcia poziomem dla DOT powinno być ok 30$ za sztukę. Oczywiście to patrząc tylko na DOT, bo znaczenie będzie miało również to co będzie się działo na szerokim rynku.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: jesieniara » sobota, 16 stycznia 2021, 11:35

dondziadzia pisze: piątek, 15 stycznia 2021, 13:28Pisałem tu jakiś czas temu, że moim zdaniem DOT może zastąpić XRP w TOP 3
Mówisz masz :D DOT na 3 miejscu ^^ Teraz tylko wdrapanie się do 30$ :) Choć tak jak mowie moim zdaniem jeśli wzrosty będą kontynuowane mamy szanse w dłuższym terminie na 100$ :) Życzę nam tego ^^

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: Zeyt » sobota, 16 stycznia 2021, 16:45

Ja właśnie zrealizowałem zysk z części, kupowałem po 4$, wyciągnąłem wkład ;) Reszta polki po koszcie 0
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: benq » sobota, 16 stycznia 2021, 16:58

emdecha pisze: sobota, 22 sierpnia 2020, 17:42Zapowiada się rewelacyjna kryptowaluta. Warto zainteresować się projektem.
Gratuluję dobrego przeczucia, ja byłem sceptyczny, a teraz już tak odjechało, że nie ma kiedy wejść.
dondziadzia pisze: czwartek, 31 grudnia 2020, 14:32Moim zdaniem to główny kandydat do zastąpienia XRP na pozycji TOP3 pod względem kapitalizacji.
Również gratuluję wyczucia. (tethera nie liczę)
jesieniara pisze: piątek, 15 stycznia 2021, 09:00Ja stakuje na Binance, masz tam staking stały na fajny procent
Opowiedz coś więcej proszę.
Co warto poczytać oprócz:
https://stakingfac.medium.com/polkadot- ... f93f45a828
https://www.stakingrewards.com/earn/polkadot

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwietnia 2020
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: BobekBTC » sobota, 16 stycznia 2021, 17:13

Panowie trzymacie DOT na ichniejszym portelu? Chcę połączyć go z ledgerem i za pierona nie może go znaleźć.
Macie jakieś inne rozwiązania? Giełdę rozumiem, choć zawsze lepiej trzymać u siebie. Pozdro.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: jesieniara » sobota, 16 stycznia 2021, 18:08

benq pisze: sobota, 16 stycznia 2021, 16:58Opowiedz coś więcej proszę.
Jeśli zaczynasz to warto wrzucić sobie DOT na binance i z giełdy stakować :)
[url=https://www.binance.com/pl/pos] tutaj masz staking na 30dni i 15%.
Nie rozglądałam się za innymi opcjami stakowania bo po prostu to mi wystarczy i za pomocą jednego przycisku mogę sobie te opcje zastakować w dowolnie wybranym wariancie dni 30,60,90 choć teraz wszystko jest zajęte i została opcja 30dniowa ;)
Polecam też odwiedzic [url=https://academy.binance.com/pl/articles/what-is-staking] ,dużo przydatnych informacji można znaleźć :)

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: Gordu » sobota, 16 stycznia 2021, 18:14

Ale jak zastakujesz coiny to nie mozesz ich przez ten miesiac ruszac, racja ? I co jak cena sie znacząco zmieni? Trochę ryzyko wedlug mnie :P

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: Zeyt » sobota, 16 stycznia 2021, 18:20

jesieniara pisze: sobota, 16 stycznia 2021, 18:08
benq pisze: sobota, 16 stycznia 2021, 16:58Opowiedz coś więcej proszę.
Jeśli zaczynasz to warto wrzucić sobie DOT na binance i z giełdy stakować :)
[url=https://www.binance.com/pl/pos] tutaj masz staking na 30dni i 15%.
Nie rozglądałam się za innymi opcjami stakowania bo po prostu to mi wystarczy i za pomocą jednego przycisku mogę sobie te opcje zastakować w dowolnie wybranym wariancie dni 30,60,90 choć teraz wszystko jest zajęte i została opcja 30dniowa ;)
Polecam też odwiedzic [url=https://academy.binance.com/pl/articles/what-is-staking] ,dużo przydatnych informacji można znaleźć :)
Na portfelu choćby mobilnym od Polki również można stakować, i nie musisz ponosić ryzyka z trzymaniem środków na giełdzie, pamiętajcie, binance to młoda giełda, szanujcie swoje pieniądze.
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: jesieniara » sobota, 16 stycznia 2021, 18:28

Zdecydowanie nie powinno się trzymać wszystkich jajek w jednym koszyku ,tak jak mówiłam wcześniej mi opcja trzymania części środków na giełdzie nie przeszkadza ale jeśli ktoś ma obawy powinien znaleźć inne wyjście ;)
Jest też możliwość wycofania swoich środków w dowolnym momencie ze stakingu na binance . Ja swoje środki mam porozrzucane na ledgera,giełdy i portfele także jeśli coś byłoby nie tak z binance nie zaboli a jedynie nie będzie na "waciki" . Dywersyfikacja przede wszystkim :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 16 stycznia 2021, 19:10

Ale wqwiony jestem...
Kilka dni temu postanowiłem kupić sobie trochę polki, stała na krakenie po 6,8EUR. Przycwaniakowałem ustawiając kurs kupna na 5,99. No i gówno mam a nie zakupy :( Kolejny raz robię taki numer, można się zabić własną pięścią.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: benq » sobota, 16 stycznia 2021, 19:32

@jesieniara
Dzięki za linki.
15% rocznie za trzymanie środków na giełdzie to nie dla mnie, co innego na swoim portfelu.
Ale po braku dostępności najdłuższych opcji widzę, że wiele osób nie ma takich rozkminek. :)

@kozaki_wiesi
Witam w klubie zainteresowanych nie-posiadaczy Polki.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: jpr » sobota, 16 stycznia 2021, 20:18

Ja wziąłem po $14. Jak bedzie spadac to dokupie bo chce mieć więcej na 3-4 lata trzymania.
@kozaki_wiesi Ty przynajmnej wiedziałes o tym a ja dałem dupy bo zignorowałem zamiast zrobic research :D

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polkadot (DOT) - ogólna dyskusja

Postautor: japu » sobota, 16 stycznia 2021, 21:02

Ja podchodzę do tematu tak, że jeśli zakładamy wzrost do $100 ;P to przełknę fakt zakupu po ca. $15. Oczywiście lepiej byłoby kupić 3x więcej za tę samą kwotę no ale mówi się trudno. Zawsze przegapiam większość okazji bo traktuje to wszystko niedbale, za późno wchodzę, ze wcześnie wychodzę.
Obawiam się tylko reakcji Polki na dump BTC...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości