SwissBorg - promocja platformy i jej opis

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - promocja platformy i jej opis

Postautor: Amitowisi » czwartek, 9 lipca 2020, 21:14

Swissborg wealth app - aplikacja do inwestowania w kryptowaluty, która nie posiada żadnych ukrytych prowizji. Posiadają własny token CHSB. Robiąc staking ich kryptowaluty możemy zejść z prowizjami praktycznie do zera. Bardzo ciekawy projekt polecam poczytać na ich stronie

W ramach promocji za rejestrację konta oraz minimalny depozyt w wysokości 50€ w krypto / fiat dostaniesz kupon, który doda ci Bitcoiny o równowartości od 1 do 100 €. Więc jest to wartość losowa.

Promocja dla nowych użytkowników.

Instrukcja w kilku krokach:
1. Rejestrujemy się z reflinku. Link:
https://join.swissborg.com/r/damianK65R
2. Ściągamy i instalujemy aplikację.
3. Dokonujemy weryfikacji KYC. Standardowo - dane, dowód / prawo jazdy + selfi.
4. Dokonujemy depozyt 50€ (można również w kryptowalucie)

Po tym w zakładce Rewards dostaniemy kupon, który doda nam do konta Bitcoiny o wartości od 1 do 100€.

Za polecenie aplikacji znajomym również dostajemy kupon od 1 do 100€.

W razie potrzeby odpowiem na każde pytanie.

Dodano po 8 minutach 13 sekundach:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - od 1 do 100€ w BTC dla poleconego i polecającego

Postautor: maky » czwartek, 9 lipca 2020, 21:57

Amitowisi pisze: czwartek, 9 lipca 2020, 21:14aplikacja do inwestowania w kryptowaluty
Co to znaczy inwestować w kryptowaluty?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - od 1 do 100€ w BTC dla poleconego i polecającego

Postautor: Amitowisi » piątek, 10 lipca 2020, 02:15

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
maky pisze: czwartek, 9 lipca 2020, 21:57
Amitowisi pisze: czwartek, 9 lipca 2020, 21:14aplikacja do inwestowania w kryptowaluty
Co to znaczy inwestować w kryptowaluty?
W sensie kupować :D

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - od 1 do 100€ w BTC dla poleconego i polecającego

Postautor: satoshi4ever » piątek, 10 lipca 2020, 09:00

Zawsze mnie zastanawia czy nie ważniejsze jest zachowanie danych osobowych dla siebie czy sprzedanie ich za kilka dolców. Myślę że tylko i wyłącznie z perspektywy zarobienia kilku USD nie warto się rejestrować. Pytanie Ile warte są nasze dane osobowe i gdzie zostaną później udostępnione i za jaką kwotę. Zeby nie było że sprzedajemy się tanio, a ktoś później zgarnia za to niezły pitos. Wiem że być może wciąż jestem nastawiony bardziej anarchistycznie ale jakiekolwiek urządzenia wymagające ode mnie KYC nie powinny łączyć się ze światem kryptowalut powodując tym samym szkodę na jego rzecz. Ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 lipca 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - od 1 do 100€ w BTC dla poleconego i polecającego

Postautor: WirtualneInwestycje » sobota, 11 lipca 2020, 09:34

SwissBorg to ciekawy projekt, sam testuje od jakiegoś czasu. Warto wspomnieć że korzystają z bardzo fajnego systemu który automatycznie szuka najlepszej ceny dla danej kryptowaluty na różnych giełdach.

SwissBorg sam w sobie nie jest marketplacem a jedynie agregatorem kursów giełdowych zapewniającym najkorzystniejszy kurs dla użytkownika.

Jest to rozwiązanie które mam wrażenie poradzi sobie bardzo dobrze kiedy zobaczymy napływ nowych ludzi, prostota tej aplikacji jest na wyższym poziomie. Idealne dla początkujących. Chciałbym widzieć więcej tego typu produktów, świetne do adopcji krypto przez nowe osoby, to jest coś czego jeszcze w 2017 nie było.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: Trzecie_oko » niedziela, 12 lipca 2020, 13:14

Token SwissBorg (CHSB) to wielofunkcyjny token ethereum (ERC20) zasilający ekosystem SwissBorg. Token CHSB miał na celu podważenie relacji między ludźmi a ich menedżerem inwestycyjnym. Możesz kupić Tokeny CHSB w aplikacji SwissBorg Wealth.

Przestrzeń kryptograficzna została zaprojektowana, aby inspirować innowacyjnym myśleniem, które ma na celu skorygowanie niesprawiedliwości i nierówności istniejących w tradycyjnej przestrzeni. Chcemy dać zwykłym osobom możliwość przejęcia kontroli nad ich bogactwem bez potrzeby ekspertów finansowych. Widzimy przyszłość, która wykorzysta technologię do połączenia świata i uczynienia inwestycji finansowych, transakcji i uczestnictwa bardziej sprawiedliwymi dla posiadaczy tokenów, społeczności i narodów. CHSB jest arcydziełem tej wizji.

W tym roku token dał zarobić na ten moment 1330% najlepsze przed nami. Moim zdaniem na ten moment dobre wejście jest w granicy 0.06-0.07 jeśli w ogóle jeszcze takie zobaczymy :)
Obrazek

Za rogiem partnerstwo z Binance:





Aplikacja Swissborg Wealthapp ios/android:
Wewnątrz aplikacji mamy smart engine, który umożliwa autoarbtraż( koleruje kryptowaluty+ wszystkie fiaty i do tej pory 2 giełdy : Hitbtc oraz kucoin ) + niedługo mają dodać Huobi Global jako partnerstwo wewnątrz Wealthapp do smart engine, w parach których nie ma nigdzie indziej np Chsb-usdc, Chsb-Eth, Chsb-usd itp, do tego przy inwestycji dla użytkowników ico zamrażajac 5 tys tokenów CHSB/ bez ico 50 tys tokenów CHSB mamy możliwość kupowania kryptowalut bez FEE po najniższych możliwych kursach z revoluta. Parę zdjęc z apki jak działa smart engine, który wykonuje pare trejdów za jednym kliknięciem poniżej sekundy. System Oems.

Obrazek

0 fee od trejdów wewnątrz Wealthapp :


Obrazek



Portfel wewnętrzny na telefonie działa lepiej jak Ledger/ trezor możliwość depozytów, autoarbitrażu z 0 fee, oraz wysyłania krypto gdzie i kiedykolwiek chcecie:

Obrazek


Za moment bedą dodawane nowe Kryptowaluty do platformy w parach CHSB-XRP itp, Na każdym newsie odnośnie dodania nowego coina jest pompa 20-60% na której można świetnie zarobić na swingu CHSB- USDC bez fee:)

Obrazek

System Referali za każda osobę która podepnie się z waszego linku dostajecie od 1-100 Euro w zdrapce wewnątrz Swissborg Wealth app ( tutaj prośba do was, jeśli komuś sie spodoba moj research chciałby sprawdzić apke bądź zainwestować możecie to zrobić z mojego linku referencyjnego.)

Obrazek

Link referencyjny : https://join.swissborg.com/r/tomaszISEF

Dodatkowo swissborg stworzył drugą aplikację, która umożliwia zbieranie tokenów CHSB totalnie za darmo za pomocą głosowania w która stronę pójdzie bitcoin up/down i polecania apki. Cena tokenu CHSB na ten moment 0.096 USD

Obrazek

Link referencyjny : I've just predicted the future of Bitcoin! You should too :) Use my reference code SD5LQQI to signup at https://www.swissborg.com/community-app-referral

To nie jest porada inwestycyjna, nigdy nie inwestuj więcej niż możesz stracić, zapraszam wszystkich do pozostawienia swoich merytorycznych opini oraz oczywiście krytyki. Pozdrawiam i dzięki jeśli ktoś wejdzie z mojego refka:) Miłego dnia kryptoinwestorzy.
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 lipca 2020, 13:24 przez Trzecie_oko, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: maky » niedziela, 12 lipca 2020, 13:17

Trzecie_oko pisze: niedziela, 12 lipca 2020, 13:14Przestrzeń kryptograficzna została zaprojektowana, aby inspirować innowacyjnym myśleniem
Bełkot.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: Trzecie_oko » niedziela, 12 lipca 2020, 13:22

@maky Krytyka mile widziana:) sam chcę znać opinie forumowiczów odnośnie tej aplikacji. Dla mnie innowacja, ale wiem, że są tutaj ludzie bardziej doświadczenie odmenie programiści itp dlatego bardzo interesują mnie merytoryczne wypowiedzi :)) pozdrawiam ziomuś

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: maky » niedziela, 12 lipca 2020, 13:30

Trzecie_oko pisze: niedziela, 12 lipca 2020, 13:22@maky Krytyka mile widziana:)
Masz szczęście, że nie masz rejestracji sprzed dwóch dni jak inne osoby naganiające na to. ;P
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: Trzecie_oko » niedziela, 12 lipca 2020, 13:31

Od 2016 na froncie, pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lipca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: Gorilla_Red » niedziela, 12 lipca 2020, 13:47

Ok sprawdziłem, apka legitna wszystko działa powiedz mi tylko jedna rzecz, wpłacam 10 tyś na apke na telefonie gubie telefon i heya? to trochę słabo...

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: adiqq » niedziela, 12 lipca 2020, 14:04

Trzecie_oko pisze: niedziela, 12 lipca 2020, 13:14Portfel wewnętrzny na telefonie działa lepiej jak Ledger/ trezor
takie coś to mnie tylko rozbawiło....

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: adiqq » niedziela, 12 lipca 2020, 14:09

swoją drogą - jak widzę taki wysyp naganiania (przepraszam, ale takie mam skojarzenia, szczególnie jeszcze jak są reflinki) - to mi się włącza zółta lampka...
a całkiem niedawno był już założony podobny wątek...nie lepiej było w tamtym pisać?

viewtopic.php?f=45&t=34070&p=651475&hil ... rg#p651475
to ciekawe, niby konta od dłuższego czasu, a naganiają jak....no właśnie, każdy sobie dopowie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: Trzecie_oko » niedziela, 12 lipca 2020, 14:40

@Gorilla_Red

https://help.swissborg.com/hc/en-gb/art ... ry-Process

https://help.swissborg.com/hc/en-gb/art ... ypto-World
:)

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
@adiqq

Rozbawiło Cię, a czy sprawdziłeś apkę? czy tylko bezpodstawne rzucanie mięsa? :)

Dodano po 56 sekundach:
Ja tak jak mowię merytoryczna krytyka bardzo mile widziana, ale bezpodstawne rzucanie mięsa to nie tutaj:)

Dodano po 4 minutach 6 sekundach:
Jak popatrzycie na cenę swissborga po ico cena spadła z 0.1 do zera i utrzymywała się na dnie 2 lata, czemu odbiła? wiekszość twórców ico z tamtych czasów 2016-2018 zawineło się z kapitałem inwestorów, a ich kryptowaluty sa nic nie warte bądź znikneły? swissborg zaliczył ath i coś nie może spaść, możę się mylę...?

Dodano po 2 minutach 21 sekundach:
@adiqq co dotamtego wątku przyznam, że nie widziałem, ale muszę przyznać rację z tym, że autor postu bez żadnego researchu wrzucił swój ref link.. Mi się wydaję, że jednak coś powiedziałem o projekcie pozdrawiam. Tak czy tak przynajmniej obudziłem to forum i coś sie zaczyna znowu dziać :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: adiqq » niedziela, 12 lipca 2020, 15:04

Trzecie_oko pisze: niedziela, 12 lipca 2020, 14:40Rozbawiło Cię, a czy sprawdziłeś apkę? czy tylko bezpodstawne rzucanie mięsa?
Zawsze mnie bawi, jak ktoś pisze, że apka na androidzie działa lepiej niż portfel sprzętowy. Zestawienie tego na równi jest śmieszne, a co dopiero napisać, że działa lepiej?
No chyba, że nie bierze się pod uwagę bezpieczeństwa, to jasne, w takim przypadku możemy powiedzieć, że większość walletów na androida działa lepiej niz portfel sprzętowy :lol:
po raz kolejny poprawiłeś mi humor....wpadnij może do działu z portfelami i poczytaj - z tego co pamiętam - jeśli chodzo bezpieczeństwo to najepsze są sprzętowe, a apki androidowe na telefonie który się normalnie używa (podłączonym do netu) są na przeciwległym biegunie....zawsze wydawało mi się, że to bezpieczeństwo jest priorytetem, jeśli chodzi o wallety....

rzucanie mięsem - gdzie ty widzisz rzucanie mięsem??
sprawdź może najpierw co to znaczy, a potem używaj takiej sformułowania :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: Trzecie_oko » niedziela, 12 lipca 2020, 19:05

@adiqq
https://help.swissborg.com/hc/en-gb/art ... ypto-World

Fajnie przynajmniej rozpętałem gówno burze i coś się dzieje znowu 8-)

Dodano po 3 minutach 20 sekundach:
@adiqq Żeby nie być gołosłownym sam jestem pośiadaczem ledgera nano S i Trezora powiedz mi przyjacielu co się stanie jeśli zgubisz swój seed? a takie przypadki jak wiadomo już się zdarzały :D
Tak jak mowię merytoryczna dyskusja tutaj co do ref linków o ktorych wspomniałeś community app daje możliwość zarabia CHSB bez refków totalnie za darmo?:)

Dodano po 3 godzinach 54 minutach 46 sekundach:
@Gorilla_Red Generalnie albo używasz 12 słów do oblokowania apki na dowolnym tel, albo ponowne przejście Kyc.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Swissborg kryptowaluta na 25x do końca roku.

Postautor: koparki » niedziela, 12 lipca 2020, 19:49

 ! Wiadomość z: koparki
Połączyłem wątki o tej samej tematyce
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - promocja platformy i jej opis

Postautor: Trzecie_oko » niedziela, 12 lipca 2020, 21:11

@koparki ... trochę wiekszy research zrobiłem, ale ok widzę, że gorąco się zrobiło :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - promocja platformy i jej opis

Postautor: Trzecie_oko » wtorek, 14 lipca 2020, 14:43

W czw live odnośnie partnerstwa z Binance będzie bujać:)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SwissBorg - promocja platformy i jej opis

Postautor: bombEER89 » sobota, 18 lipca 2020, 08:36

Sprawdzę

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości