Tokeny Minereum , czy można to gdzieś sprzedać ?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeny Minereum , czy można to gdzieś sprzedać ?

Postautor: loozak4 » czwartek, 16 kwietnia 2020, 17:37

Witam drodzy użytkownicy. Mam dość uciążliwy problem. Próbuję wysłać swoje kryptowaluty na portfel giełdowy z portfela eidoo i wyskakuje mi komunikat : Invalid Transaction, please check the transaction parameters or conract the owner of the recipient address. Dodam, że adres portfela się zgadza. Może ktoś miał też taki problem? Z góry dzięki za odpowiedź.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: benq » czwartek, 16 kwietnia 2020, 19:12

@loozak4
Więcej szczegółów mogłoby pomóc - jakie waluty wysyłasz i na jaką giełdę?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: loozak4 » czwartek, 16 kwietnia 2020, 22:48

Minereum, na giełdę livecoin, lecz chciałem spróbować też przerzucić na inny portfel to nie dalo rady. Tokeny zdobyte z airdropu, więc tak myślę, że są zamrożone i dlatego nie mogę wysłać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: benq » piątek, 17 kwietnia 2020, 07:54

@loozak4
Przyznaję bez bicia, ani monety, ani giełdy nie znam.
Z tego co przeczytałem to jest jakaś zabawna koncepcja - podaj tyle adresów ETH ile chcesz i na każdym będziesz dostawał 1,84 MNE dziennie, aż do 32,000.
Czyli możesz założyć 100,000 kont i dostawać miliony tego za free. Czyli ogromna podaż, zerowy popyt. Obecność na jednej giełdzie, gdzie wolumen to 200-300 $ w porywach 1500 $.
Próbując cokolwiek tam sprzedać możesz zachwiać całym rynkiem przy pomocy monet za 50 zł.
Generalnie dałbym sobie spokój z tym, bo na 99% nic z tego nie uzyskasz.

A z kwestii technicznych - prawdopodobnie na tym portfelu masz tylko ten token, a on, jak wszystkie tokeny ERC-20 wymaga GAS, jako opłaty za przesył. Musisz przelać jakieś śladowe ilości ETH żeby móc przelewać tokeny. Uważaj tylko na to, co napisałem wyżej. Żebyś więcej nie stracił na ETH niż ten token jest warty.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: loozak4 » piątek, 17 kwietnia 2020, 09:54

Najgorzej z tym tokenem nie było, bo przy takiej ilości to całkiem znaczna suma się nazbierała :) choć i tak z tego nici, bo po prostu z tego co wyczytałem to te tokeny są zamrożone na x czasu. Taka ciekawostka, że bodajże w 2017 rozdawali tez te tokeny ale V1, ilość ta sama i cena na górce doszła do około 12 dolarów z token :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: benq » piątek, 17 kwietnia 2020, 10:19

@loozak4
Nie ekscytuj się zbyt mocno cena - patrz na wolumen.
Co z tego, że cena tokenu wyniosłaby nawet dziś $10, skoro przy wolumenie 300$ jesteś w stanie sprzedać może 1 sztukę bez drastycznego obniżenia ceny.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: adiqq » piątek, 17 kwietnia 2020, 10:53

tak samo niektórzy się ekscytowali KICK Tokenem (jest tutaj wątek na forum, widzę podobieństwa)...nie ma się co ekscytować, tylko zwyczajnie zapomnieć o temacie ;)

Dodano po 10 minutach 58 sekundach:
viewtopic.php?f=45&t=24052&hilit=kick

proponuję zmienić tytuł wątku, bo wprowadza w błąd...

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eidoo, problem z przelewem.

Postautor: mystical77 » niedziela, 26 kwietnia 2020, 09:40

Livecoin zawiesil mozliwosc depozytow MNE na prosbe developerow. Po uwolnieniu sprzedazy zaczely sie drastyczne spadki przez ludzi probujacych masowo sprzedac tokeny. Do odwolania wiec nie przelejesz na gielde nic. Poza tym nie przelejesz takze dlatego, ze Twoj adres to tzw genesis adres, z ktorego nie da sie transferowac tokenow bez upgrade'u, ktory kosztuje 0.2 eth i mozna go wykonac na stronie projektu, za pomoca metamask i paru innych. Wiecej info na wspomnianej juz stronie.

Ponadto jest to pierwsza "samokopalna" waluta. Tyle ze, aby zaczac self-mining nalezy dokonac upgrade, który kosztuje 0.1 eth i przyniesie max 1.84 MNE na dobę z tego co mi sie wydaje. Nie wiem czy to gra warta swieczki.

A tak zupelnie na marginesie to calkowicie Cie rozumiem. Mam 64k tokenów i wallet pokazuje mi wartosc 10000$ i nie moge nic z nimi zrobic. To moze byc frustrujace :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeny Minereum , czy można to gdzieś sprzedać ?

Postautor: wija » piątek, 15 maja 2020, 18:36

mystical77 pisze: niedziela, 26 kwietnia 2020, 09:40Livecoin zawiesil mozliwosc depozytow MNE na prosbe developerow. Po uwolnieniu sprzedazy zaczely sie drastyczne spadki przez ludzi probujacych masowo sprzedac tokeny. Do odwolania wiec nie przelejesz na gielde nic. Poza tym nie przelejesz takze dlatego, ze Twoj adres to tzw genesis adres, z ktorego nie da sie transferowac tokenow bez upgrade'u, ktory kosztuje 0.2 eth i mozna go wykonac na stronie projektu, za pomoca metamask i paru innych. Wiecej info na wspomnianej juz stronie.

Witam, ja dokonałem aktualizacji do V2, tylko po to aby sprzedać zastanowić się nad sprzedażą całego adresu
32000 MNE, można ustawić cenę jaka pasuje w eth, ale nie wiem do końca jak to wygląda, co się stanie z moim kontem (metamask) - może ktoś potrafi mi to wyjaśnić? - pozdrawiam

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeny Minereum , czy można to gdzieś sprzedać ?

Postautor: mystical77 » czwartek, 28 maja 2020, 22:13

wija pisze: piątek, 15 maja 2020, 18:36Witam, ja dokonałem aktualizacji do V2, tylko po to aby sprzedać zastanowić się nad sprzedażą całego adresu
32000 MNE, można ustawić cenę jaka pasuje w eth, ale nie wiem do końca jak to wygląda, co się stanie z moim kontem (metamask) - może ktoś potrafi mi to wyjaśnić? - pozdrawiam
Obawiam się, że wtopiłeś ETH. Adresów na sprzedaż jest mnóstwo, a to z racji tego, że z tokenem nie można nic zrobić bez inwestycji. Podobno po sprzedaży tokeny są w jakiś sposób wycofywane z macierzystego adresu, nie ma to żadnego wpływu na resztę crypto na danym adresie erc-20. Na marginesie mówiąc to ciężko mi to sobie wyobrazić.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości