GGC Global Game Coin

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: Alcrol » czwartek, 26 marca 2020, 16:39

Dzień dobry. No i nadszedł czas że musiałem się zarejestrować :lol:
Do twórców projektu, pytanie mam ;) dlaczego pomimo informacji tu na forum odnośnie nowych punktów white lotto nie są one umieszczane w stopce na stronie https://ggc.gg.international/pl mysle że nie każdy hodler czyta to forum i fajnie bylo by zauważać różnice na oficjalnej stronie :) ponadto pytanie kiedy o ile to możliwe będzie ggc dostępne na jakiejś innej giełdzie niż Bitbay, wiem wiem jest też na kanga exchange.. jednak do tej zaufania totalnie nie mam, prawda jest taka że nie chce ryzykować na giełdzie z małym wolumenem obrotu. Kolejne pytanie, czy gdziekolwiek jest dostępny tak zwany roadmap projektu (to też fajnie wpływa na zainteresowanie bo są ludzie grający na giełdzie pod wydarzenia właśnie z roadmapow i stron z wydarzeniami krypto).
Czy w przyszłości zostanie uruchomiony kanał discord odnośnie nowinek, pytań i odpowiedzi, jak to ma miejsce w wielu projektach krypto (informacje z pierwszej ręki, łączenie społeczności, rozmowy luźne o projekcie itp) no i chyba ostatnie pytanie czy na coinpaprika będzie z czasem update informacji, a dokładniej chodzi mi o dodanie nowej giełdy oraz myślę że dodanie zespołu dodatkowo wpłynęło by na wiarygodność projektu ;) dziękuję za uwagę hehe ^^ mam nadzieję że moje pytania troszke pomogą w rozwoju projektu heh ;)

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: GG World » poniedziałek, 30 marca 2020, 12:10

Witaj Alcrol.

1) Umieszczamy najważniejsze informacje na naszych social media (FB, Twitter, Linkedin, wkrótce YT) oraz przesyłamy w newsletterze dla inwestorów, którzy zapisali sie na stronie https://ggc.gg.international

2) GGC będzie dostępne na kolejnych giełdach w Q2 2020. Kwestia zaufania do giełd jest osobistą sprawą i decyzja należy do Ciebie.

3) Road map projektu był dostępny od 2017r do końca 2019. Wykonaliśmy wszystkie założenia. Aktualnie publikowanie planów nie jest bezpieczne dla projektu. Wolimy informować, że coś zostało dostarczone, niż, że "zamierzamy coś zrobić."

4) Nie planujemy kanału discord.

5) CoinPaprika różnie reaguje na nasze zgłoszenia, ale staramy sie ją aktualizować.

Dziękujemy za pytania i wszystkiego dobrego.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: GG World » piątek, 3 kwietnia 2020, 17:10

Kolejne wypłaty Bonus 2:

14.04.2020
12.05.2020
10.06.2020

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: GG World » wtorek, 14 kwietnia 2020, 15:18


Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: karcz230 » czwartek, 16 lipca 2020, 23:04

@GG World w jakim medium informujecie o postępach w projekcie na bieżąco?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: cornl » poniedziałek, 20 lipca 2020, 00:21

Chyba Twitter tylko coś tam przebąkuje od czasu do czasu: https://twitter.com/GGWorldLottery Wylewny dział marketingu nie jest ;)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: karcz230 » środa, 22 lipca 2020, 00:55

No i właśnie szkoda, że nie jest. Teraz każdy projekt w sieci chwali się nawet kichnięciem prezesa a tu wchodzi Raffle i Keno i cichosza. Może GGC nie chce z jakiegoś powodu wchodzić mocniej w spekulacje?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: mozelek44 » piątek, 31 lipca 2020, 11:34

Ja wczoraj dokupiłem na Coindealu i Bitbayu jak GGC było na dołku. A właśnie @karcz230 @cornl wiecie może co było powodem tego załamania ceny? Przed nami wydarzenia a kurs jest bardzo niestabilny. Na grupach telegramowych piszą, że będzie pompa a na razie po rynku tego nie widać. Niby mamy odbicie ponad 70% do usd ale na bardzo małym wolumenie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: wicuś » piątek, 31 lipca 2020, 16:08

mozelek44 pisze: piątek, 31 lipca 2020, 11:34wiecie może co było powodem tego załamania ceny?
Wystarczy popatrzeć na handel na BB.Chcąc sprzedać w miarę szybko nawet niewielką ilość GGC kurs drastycznie spadnie.Ta sama zasada tyczy się też kupna.Widocznie ktoś nie chciał czekać.Jak na razie handel dużą ilością GGC jest mało opłacalny przy tym wolumenie.Przynajmniej ja osobiście nie nastawiam się na zysk ze sprzedaży tokenów tylko raczej liczę na zarobek na bonusach.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: karcz230 » piątek, 31 lipca 2020, 20:08

mozelek44 pisze: piątek, 31 lipca 2020, 11:34 Ja wczoraj dokupiłem na Coindealu i Bitbayu jak GGC było na dołku. A właśnie @karcz230 @cornl wiecie może co było powodem tego załamania ceny? Przed nami wydarzenia a kurs jest bardzo niestabilny. Na grupach telegramowych piszą, że będzie pompa a na razie po rynku tego nie widać. Niby mamy odbicie ponad 70% do usd ale na bardzo małym wolumenie
jak jesteś hodlerem @Mozelek44 to polecam wbić na Discord projektu. Ja też błądziłem do puki tam się nie dostałem. Spadek był spowodowany wyjściem małych iwnestorków, którzy pewnie myślą o miesięcznych zyskach a że wolumeny są malutkie to zajechać cenę było bardzo prosto.
Mają małe opóźnienia w wypuszczeniu Keno i Raffle ale wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Cena wróciła do poziomu 3 usd i pewnie jeszcze trochę się podbije wraz z większym bum w Afryce i wypuszczeniu tych gier.
Trochę ubolewam, że GGC nie można płacić za loterie (albo ja czegoś nie widzę) bo wtedy na pewno fajnie to by pobudziło cenę i zdecydowanie wolumeny.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: EteelHed » piątek, 4 grudnia 2020, 11:26

Pieniądze lubią ciszę... moje też lubią, zwłaszcza kiedy się nie kurczą i nie znikają.
Co jest k... nie tak z tym projektem?
Dlaczego mam wrażenie, że moje inwestycja nabiła portfel twórców projektu, że sami twórcy zrealizowali i realizują swoje cele a ja zostaję z co raz mniej wartym żetonem? Rynki pięknie szaleją, pieniądz płynie co raz szerszym strumieniem do świata krypto, a GGC jak niema myszka schowana w zapomnianej mysiej dziurze....? WTFITS??
Dlaczego mam wrażenie, że może nawet i te loterie, w tych wszystkich krajach mają miejsce. Może rzeczywiście sprzedaż tych losów do loterii i gier, może to wszystko się rzeczywiście dzieje - ale nawet jeśli, to za chuja nie przekłada się to na wzrost wartości żetonu, tylko na jego spadek. I o ile ta sprzedaż losów rzeczywiście ma miejsce, to znaczy, że w tym samym czasie twórcy projektu kasują hajs z tych loterii, ze mną dzieląc się jedynie frytkowym miesięcznym bonusem....
Dlaczego mam wrażenie, że moje pieniądze posłużyły do zrealizowania tego ciekawego pomysłu, że twórcy loterii zbudowali swoją money machine i sam żeton w tym momencie nie jest już nikomu do niczego potrzebny...? Jest zupełnie zbędny...
Spodziewałem się, że wraz z rozwojem projektu, wchodzenia na kolejne rynki i kraje, że żeton będzie nabierał wartości, będzie sygnatariuszem przejrzystości i miernikiem wzrostu wartości całego projektu, że w tym momencie nie będzie wart 0.00008650 btc, tylko 0.00086500 btc, zwłaszcza przy tym, co się obecnie dzieje na rynkach... Niestety dla mnie to się "nie wydarza"!
"Wydarza się" za to niemalże kompletna i bardzo ignorująca cisza ze strony twórców projektu.
Czego nie dostrzegam? Czego nie widzę? Co mi umyka?
Mam rozumieć, że moimi zyskami mają być bonusy tylko? Nie tego oczekiwałem... Bonusy to bonusy - coś extra. A tu wychodzi na to, że bonusy to max co z tego będzie.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: koparki » piątek, 4 grudnia 2020, 11:41

EteelHed pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 11:26Pieniądze lubią ciszę.
w tym wypadku jest cisza bo "projekt" jest śmieciem , w rankingu CMC na pozycji 3287 : https://coinmarketcap.com/currencies/global-game-coin/ a jak ktoś nieszczęśliwie się na to skusił to ma do wyboru jedną egzotyczną giełdę aby się tego pozbyć przy skrajnie małej płynności i obrocie 1eth na 24h ;) . To jest stosunkowo nowy projekt, więc pozycja CMC może się zmienić.
Większość ICO była nastawiona na zysk dla twórców "projektów", token był pretekstem abyś dał swoje pieniądze deweloperom. Często taki token nie jest żadną wartością dodaną , nie daje dywidendy (nie sprawdzałem co daje Global Game Coin), być może nie ma na niego popytu bo niczemu nie służy. Sporo jest takich tokenów , nawet w wyższej lidze CMC.
---

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: jondoexxx » piątek, 4 grudnia 2020, 12:19

jondoexxx pisze: niedziela, 5 stycznia 2020, 12:02Nie inwestowałem w Game, ani nie zamierzam inwestować w GGC...Ale czy nie wydaje się wam, że upadek Game i powstanie GGC nie jest powiązane? Czy to nie ta sama ekipa powtarzająca schemat?

Victorr pisze: poniedziałek, 6 stycznia 2020, 09:56Widzę, że zrobiłeś profesionalny research he he
A tak poważnie to polecam przeczytać coś na temat projektu zamiast pisać takie bzdury

jondoexxx pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 08:21@Victorr o dziękuję wczoraj zarejestrowany użytkowniku z 1 postem. Nie robiłem researchu i nie mam zamiaru, bo nie będę w to inwestował. Jak wszędzie mi się wyświetlają sponsorowane reklamy z tym związane (YT, Chrome, Gmail) to jest dla mnie wystarczający research aby projekt omijać szerokim łukiem, bo pachnie scamem na odległość.


a ostrzegałem.
ergorg pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 08:28@jondoexxx, natomiast ja zrobiłem reasearch i projekt jest legitny.


a kolega zrobił research i miał być legitny :D

Nauczcie się, alty służą tylko do pomnażania ETH, które służy do mnożenia BTC jak ETH jest przewartościowany względem BTC...I tak w kółko :) 99% altów skończy z 95%+ stratą i wywłaszczeniem wykresy/agonią.

Podsumowując, kupujesz alta który się rozmnaża? super, zamień na ETH...jak ETH urośnie bardzo w parze ETH/BTC? zamieniasz na BTC...koniec, szukasz kolejnego alta 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: ergorg » piątek, 4 grudnia 2020, 12:59

@jondoexxx, czy gdzieś ogłosili, że to scam? Kogoś oszukali? Napisałem tylko, że projekt działa, mam kontakt z twórcami.

działa = legitny, c'nie?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: jondoexxx » piątek, 4 grudnia 2020, 14:33

@ergorg ok, zwracam honor, przecież wszyscy tu jesteśmy by inwestować w legitne projekty, które nie przynoszą zysków 8-) GGC to gówno coin i shitcoin jakich wiele, napisałem o tym na początku, bez researchu i gdyby ludzie w to nie inwestowali, to by nie stracili. Amen

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: EteelHed » piątek, 4 grudnia 2020, 15:19

ergorg pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 12:59 @jondoexxx, czy gdzieś ogłosili, że to scam? Kogoś oszukali? Napisałem tylko, że projekt działa, mam kontakt z twórcami.

działa = legitny, c'nie?
każdy ksiądz Ci powie, że ma kontakt ze stwórcą, i że to działa, to bardzo stara sztuczka jest..., legitna c'nie?
każdy wierzący Ci to powie, że ma taki kontakt, tylko tam gdzie zaczyna się wiara, kończy się rozum ;)

@@jondoexxx
- ja na tym nie straciłem i nikt z moich znajomych na tym nie stracił, i znajdzie się na tym forum wielu, którzy również na tym nie stracili. Zakładam, że tym, który stracił na GGC jesteś akurat Ty, bo zrobiłeś research i nie zainwestowałeś. Ja uważam i wyraźnie to napisałem, że moim zdaniem same bonusy to za mało, a cisza wokół projektu vs to, czym był ten projekt w zapowiedziach i że realizacja tych zapowiedzi nie podniosła jego wartości, przekłada się na dużą niepewność co do wartości samego projektu i przyszłej wartości żetonu, bo aktualna cena żetonu jest wybitnie rozczarowująca

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: Mss92 » piątek, 4 grudnia 2020, 15:25

koparki pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 11:41w tym wypadku jest cisza bo "projekt" jest śmieciem , w rankingu CMC na pozycji 3287 : https://coinmarketcap.com/currencies/global-game-coin/ a jak ktoś nieszczęśliwie się na to skusił to ma do wyboru jedną egzotyczną giełdę aby się tego pozbyć przy skrajnie małej płynności i obrocie 1eth na 24h ;) . To jest stosunkowo nowy projekt, więc pozycja CMC może się zmienić.
Większość ICO była nastawiona na zysk dla twórców "projektów", token był pretekstem abyś dał swoje pieniądze deweloperom. Często taki token nie jest żadną wartością dodaną , nie daje dywidendy (nie sprawdzałem co daje Global Game Coin), być może nie ma na niego popytu bo niczemu nie służy. Sporo jest takich tokenów , nawet w wyższej lidze CMC.

...przecież na stronie https://ggc.gg.international/pl dokładnie widać jakie korzyści mają udziałowcy GLOBAL GAME (posiadacze GGC).

jondoexxx pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 14:33@ergorg ok, zwracam honor, przecież wszyscy tu jesteśmy by inwestować w legitne projekty, które nie przynoszą zysków 8-) GGC to gówno coin i shitcoin jakich wiele, napisałem o tym na początku, bez researchu i gdyby ludzie w to nie inwestowali, to by nie stracili. Amen



Znasz kogoś kto stracił na GGC? Projekt jest stabilny. Kurs nigdy nie zleciał poniżej mojej ceny zakupu. Naturalnie cena jest niedoszacowana, bo tak jak pisze EteelHed przy tej stopie zwrotu kurs powinien być porzynajmniej 3x wyższy. Ale czy to aby na pewno dla każdego źle? :) Mi inwestycja się już zwróciła w 70% a z bonusów mam 2.5% miesiecznie na ten moment co daje mi 30% zysku rocznie. Czy to jest według Ciebie projekt który "nie przynosi zysków"?

EteelHed pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 11:26 Pieniądze lubią ciszę... moje też lubią, zwłaszcza kiedy się nie kurczą i nie znikają.
Co jest k... nie tak z tym projektem?
Dlaczego mam wrażenie, że moje inwestycja nabiła portfel twórców projektu, że sami twórcy zrealizowali i realizują swoje cele a ja zostaję z co raz mniej wartym żetonem? Rynki pięknie szaleją, pieniądz płynie co raz szerszym strumieniem do świata krypto, a GGC jak niema myszka schowana w zapomnianej mysiej dziurze....? WTFITS??
Dlaczego mam wrażenie, że może nawet i te loterie, w tych wszystkich krajach mają miejsce. Może rzeczywiście sprzedaż tych losów do loterii i gier, może to wszystko się rzeczywiście dzieje - ale nawet jeśli, to za chuja nie przekłada się to na wzrost wartości żetonu, tylko na jego spadek. I o ile ta sprzedaż losów rzeczywiście ma miejsce, to znaczy, że w tym samym czasie twórcy projektu kasują hajs z tych loterii, ze mną dzieląc się jedynie frytkowym miesięcznym bonusem....
Dlaczego mam wrażenie, że moje pieniądze posłużyły do zrealizowania tego ciekawego pomysłu, że twórcy loterii zbudowali swoją money machine i sam żeton w tym momencie nie jest już nikomu do niczego potrzebny...? Jest zupełnie zbędny...
Spodziewałem się, że wraz z rozwojem projektu, wchodzenia na kolejne rynki i kraje, że żeton będzie nabierał wartości, będzie sygnatariuszem przejrzystości i miernikiem wzrostu wartości całego projektu, że w tym momencie nie będzie wart 0.00008650 btc, tylko 0.00086500 btc, zwłaszcza przy tym, co się obecnie dzieje na rynkach... Niestety dla mnie to się "nie wydarza"!
"Wydarza się" za to niemalże kompletna i bardzo ignorująca cisza ze strony twórców projektu.
Czego nie dostrzegam? Czego nie widzę? Co mi umyka?
Mam rozumieć, że moimi zyskami mają być bonusy tylko? Nie tego oczekiwałem... Bonusy to bonusy - coś extra. A tu wychodzi na to, że bonusy to max co z tego będzie.


Chętnie odkupie od Ciebie GGC.


Wracając do tematu. Przy uśrednionej cenie mojego zakupu na ten moment dostaje 2.5% zwrotu miesięcznie (co daje mi 30% rocznie). Realna wartość GGC jeszcze nie została oszacowana bo developerzy i cały team najwyraźniej skupiają się na loterii a nie na tokenie. Ale czy to coś zmienia? Czy to źle? To tylko zwiastuje naturalny a nie pompowany przyrost i stabilizacje kursu za jakiś czas na poziomie przynajmniej $10.




Tak na koniec jeszcze pozwolę sobie dodać swoje przemyślenia.... Rynek tokenów w pierwszych latach działalności jest wyceniany na obawach a następnie dopiero na faktach.


Pozdrawiam.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: koparki » piątek, 4 grudnia 2020, 15:33

Mss92 pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 15:25przecież na stronie https://ggc.gg.international/pl dokładnie widać jakie korzyści mają udziałowcy GLOBAL GAME (posiadacze GGC).
OK , widzę że sypnęli drobniakami ;) przy bardzo ryzykownych inwestycjach takie "zwroty" to kpina:
"Zasady są proste. Za każdym razem, gdy ktoś zdobędzie główną nagrodę GG World Lotery, wygrywasz razem z nim! Jeden procent nagrody zostanie rozdystrybuowany pomiędzy wszystkich posiadaczy tokenów GGC, którzy zarejestrowali swoje konto Ethereum w panelu na naszej stronie.

W początkowym okresie działania GG World Lottery, każdy zarejestrowany posiadacz tokenów będzie otrzymywał 1% bonus, oparty na zyskach ze sprzedaży losów.
"
---

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: jondoexxx » piątek, 4 grudnia 2020, 15:46

Lol, chłopaki. A słyszeliście coś takiego jak cost opportunity of money and risk adjusted returns? Zwykłe trzymanie BTC lub ETH przyniosłoby większe zyski niż kupno GCC, hodlowanie i jest obarczone dużo mniejszym ryzykiem inwestycyjnym.
Życzę powodzenia z GCC i trzymaniem takich shitów long term:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GGC Global Game Coin

Postautor: ergorg » piątek, 4 grudnia 2020, 18:03

Ja tego nie trzymam jak coś, w sumie to nie mam żadnych krypto na ten moment. :roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości