Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTS) - opis, dyskusja

Postautor: unrealandy » piątek, 12 lipca 2019, 11:00

Już za kilka dni tzn. 16 - 18 Lipca nastąpią zmiany:
- nowy wallet 2.0
- redukcja nagród (coinów) z bloku, zamiast 200 monet z bloku zostanie zmniejszona o 50% tj. 100 monet z bloku.
- różne zabezpieczenia dla masternode ( 1000, 3000, 5000, 10000 i 100 000) - dla każdego inwestora (małego i dużego).

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » niedziela, 14 lipca 2019, 10:12

tak na pocieszenie ; )
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » wtorek, 16 lipca 2019, 00:32

hm ... future ... ;)
Obrazek

... "Soso & Mr X just come back from the future with great news" ...

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » piątek, 19 lipca 2019, 09:45

Jutro o godzinie 15:00 nastąpi zmiana na TELOS 2.0, więc upewnij się, że nie używasz obecnego portfela(starszych wersji) do transakcji po godzinie 15:00. Dopóki sieć nie będzie stabilna, giełdy w tym czasie nie będą obsługiwać handlu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » poniedziałek, 29 lipca 2019, 05:37

Telos 2.0 już wystartował, informację dotyczące nagród z poszczególnych zabezpieczeń aby utworzyć MN tj. :
1000, 3000, 10 000, 30 000 oraz 100 000 znajdziesz w linku poniżej:
http://207.180.218.163/telosnodes.php

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » wtorek, 30 lipca 2019, 06:19

Poniżej strona przedstawiające aktualne statystyki dotyczące Tiers Masternode:
Telos Masternode Status

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1898
Reputacja postu: 
0

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 30 lipca 2019, 08:55

unrealandy pisze: środa, 26 czerwca 2019, 22:57Jedni kupują BTC

Ja kupuje tylko TELOSCOIN
Masz coś z tego naganiania czy naprawdę uwierzyłeś w tej projekt?

Twórca to młodociany koleś, z szemraną historią na linkdin, żadna z firm w której był Ceo nie istnieje lub jest stroną stworzoną na kolanie.

Do tego jeden, dosłownie jeden młodociany programista blockchain beż żadnego doświadczenia, nieźle jak na projekt "kobajn"

Tysiące rzekomych masternodów? :) podczas bessy ? Tam nie ma nawet tysięcy inwestorów a co dopiero masternodów, jest dokładna lokalizacja każdego z tych nodów?
Tysiąć obserwujących twitter i tysiące masternodów, ciekawe ...

Nawet portfel ściąga się ze zwykłej stronki typu upload , zamiast github, ehh...

Straciłem na to 10 min, więcej drążyć nie będę. Powodzenia w inwestycjach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » wtorek, 30 lipca 2019, 09:30

RuckenFetard pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 08:55Masz coś z tego naganiania czy naprawdę uwierzyłeś w tej projekt?

Twórca to młodociany koleś, z szemraną historią na linkdin, żadna z firm w której był Ceo nie istnieje lub jest stroną stworzoną na kolanie.

Do tego jeden, dosłownie jeden młodociany programista blockchain beż żadnego doświadczenia, nieźle jak na projekt "kobajn"

Tysiące rzekomych masternodów? podczas bessy ? Tam nie ma nawet tysięcy inwestorów a co dopiero masternodów, jest dokładna lokalizacja każdego z tych nodów?

Nawet portfel ściąga się ze zwykłej stronki typu upload , zamiast github, ehh...

Straciłem na to 10 min, więcej drążyć nie będę. Powodzenia w inwestycjach.

Świadcząc po ilości wpisach widzę, że Pan jest bardzo doświadczony tylko, że w pisaniu postów nic więcej ; )
Poniżej odpowiedzi:

"Masz coś z tego naganiania czy naprawdę uwierzyłeś w tej projekt?" --- tak jak było wcześniej tak i teraz nastąpią roszady na listach CMC ... czy Pan pamięta wcześniejsze monety z TOP 25 ? Piszę na temat tego projektu z uwagi na fakt, że posiada pewne fundamenty tzn. firma założona w NIemczech ; )

"Twórca to młodociany koleś, z szemraną historią na linkdin, żadna z firm w której był Ceo nie istnieje lub jest stroną stworzoną na kolanie.Do tego jeden, dosłownie jeden młodociany programista blockchain beż żadnego doświadczenia, nieźle jak na projekt "kobajn"" --- hm... tak to prawda pamiętam jak kiedyś wyśmiewali się z Vitalik Buterin ... ; )

Tysiące rzekomych masternodów? podczas bessy ? Tam nie ma nawet tysięcy inwestorów a co dopiero masternodów, jest dokładna lokalizacja każdego z tych nodów? - tak lokalizację można sprawdzić za pomocą IP, ewentualnie wejść na stronę https://masternodes.online/currencies/TELOS/
Obrazek
Obecnie liczba masternode zmalała ponieważ nastąpiły zmiany o których informowałem wyżej. Wcześniej było ponad 12 000 Masternode ; )

"Nawet portfel ściąga się ze zwykłej stronki typu upload , zamiast github, ehh...
Straciłem na to 10 min, więcej drążyć nie będę. Powodzenia w inwestycjach."
--- Rozumiem, że strona github.com jest dla Pana obca ; )
poniżej link do walleta na github: https://github.com/phoenixkonsole/trans ... g/v2.0.0.1.
W celu douczenia się jak poruszać się w świecie blockchain i kryptowalut zapraszam na profesjonalny kanał discord Teloscoin Polska:
https://discord.gg/4bqudtk
tam nie tylko omawiana jest tematyka przyszłości, produktów, usług Blockchain Transcendence ale również rozmawiamy na inne tematy związane z technologią blokchain oraz kryptowalutami ; )

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 30 lipca 2019, 09:56

unrealandy pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 09:30Świadcząc po ilości wpisach widzę, że Pan jest bardzo doświadczony tylko, że w pisaniu postów nic więcej ; )
Poniżej odpowiedzi:

Pan też widzę jest bardzo doświadczony, ale chyba w naganianiu na skamy.
unrealandy pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 09:30Obecnie liczba masternode zmalała ponieważ nastąpiły zmiany o których informowałem wyżej. Wcześniej było ponad 12 000 Masternode ; )

Ok , z 12000 zrobiło się około 10 razy mniej, ale jest ok, wszystko tak jak powinno :) PS. to prosze uprzejmie o informację jak mogę sprawdzić lokalizację po IP tych tysiąca masternodów.
Proszę też o logiczne wyjaśnienie 12000 masternodów w chwili kiedy twitter nie miał nawet tysiąca obserwujących.
unrealandy pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 09:30pamiętam jak kiedyś wyśmiewali się z Vitalik Buterin ... ; )

Gieniuszów programistycznych jest gartska, oszustów i naganiaczy cała masa, ten twórca nie umie nawet programować, więc nieźle odjechałeś :)
unrealandy pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 09:30zapraszam na profesjonalny kanał discord Teloscoin Polska:

Mówisz o kanale z owieczkami i naganiaczami ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: unrealandy » wtorek, 30 lipca 2019, 10:18

Ta rozmowa z Panem nie ma największego sensu gdyż mi nie zależy na nabijaniu punktów za posty ; )

Przypominam:
Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z poważnym ryzykiem utraty zainwestowanych środków.
Wszystkie informacje umieszczone tutaj to tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie, to nie jest porada inwestycyjna !!!

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
3

Postautor: Amelcio » wtorek, 30 lipca 2019, 10:45

A ja powiem w ten sposób :) Nie chce niech nie kupuje :) Nie mam nawet ochoty namawiać na kupno teloscoin :) Nadejdzie kiedyś dzień gdy się przypomnimy. Niech każdy inwestuje wg własnego uznania. Kryptowalut jest tysiące :) od wyboru do koloru :) Pozdrawiam. Szkoda czasu a pisanie to nie przynosi pieniędzy. :) Ważne że ja mam teloscoin - reszta Panów nie obchodzi mnie.
Polecam też mój wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/42937811/dost ... ptowaluta/

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
-10

Postautor: unrealandy » wtorek, 30 lipca 2019, 11:14

unrealandy pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 10:18Ta rozmowa z Panem nie ma największego sensu gdyż mi nie zależy na nabijaniu punktów za posty ; )

Co do komentarzy jest Pan bardzo śmieszy przyznając mi minus w Reputacji.
Pan nawet nie zdążył zapoznać się z tematem ... rozumiem, że zazdrość góruje ... to takie polskie ...
Obrazek

W nawiązaniu do mojej wypowiedzi z dnia 26 czerwca 2019 !!!
unrealandy pisze: unrealandy pisze: ↑ środa, 26 czerwca 2019, 22:57
Jedni kupują BTC
Ja kupuje tylko TELOSCOIN
„Bądź przerażony, gdy pozostali są chciwi. Bądź chciwy, gdy inni są przerażeni” - Warren Buffet
Wydaje mi się, że podjąłem bardzo dobrą decyzję w tamtym okresie czasu gdyż na podstawie statystyk inwestując w BTC w dniu dzisiejszym byłbym stratny 19%.
Poniżej wykres przedstawiający zachowanie kursu od 26.06.2019 do 30.07.2019. Źródło https://coinlib.io/compare/2019-06-26/BTC/TELOS
Obrazek

Jak pisałem wyżej, nie chce mi się z Panem pisać,
unrealandy pisze: Ta rozmowa z Panem nie ma największego sensu gdyż mi nie zależy na nabijaniu punktów za posty ; )
oraz strata mojego cennego czasu.

Dodano po 10 godzinach 41 minutach 38 sekundach:
Ciekawy wpis z kanału oficjalnego discord jednego z użytkowników ; )
"WRESZCIE" i mówię SO LET odejść od systemu bankowego ; )

Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 30 lipca 2019, 23:22

unrealandy pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 21:56rozumiem, że zazdrość góruje ... to takie polskie

Napisałem Ci dlaczego naganiasz na niebezpieczny i śmierdzący na kilometr scam, ktoś czytający to forum przez ciebie może władować się w kłopoty inwestując w jak to określiłeś "BTC Killer " ...
Zamiast obronić swój genialny projekt wyzywasz mnie od zazdrosnego polaka, własnie takie polaczki jak Ty są zakałą tego narodu, dla jakiś durnych korzyści naganiają innych rodaków na ewidentną minę.
Jest sporo okazji inwestycyjnych, jeszcze więcej pułapek, ale można ograniczać ryzyko nie inwestując w ewidentny chłam, zejdź na ziemię i znajdź sobie inne miejsce do tak agresywnego promowania ewidentnego gniota.

Nie wiem czy masz coś z tego naganiania czy po prostu to twoja pierwsza inwestycja w życiu, rób ze swoimi pieniędzmi co chcesz, ale nie ładuj innych ludzi w ewidentne kłopoty.
Ten projekt ma pełno dziur i nie potrafisz ich wyjaśnić.. dla przykładu jak to się stało że było 12000 masternodów i jest nagle x10 razy mniej, jak to się stało że było 12000 masternodów kiedy na twiterze było mniej niż 1000 obserwujących,.

Projekt aspiruje do jakiegoś blockchainowego kombajna i w dodatku to jeszcze BTC killer!, w jaki sposób ten projekt rozwija sié tak wspaniale jak przedstawiasz skoro ma dosłownie jednego programista blockchain , i to w dodatku świeżo po szkole bez żadnego doświadczenia.?

Napisałeś że masternody można zweryfikować po IP, prosiłem o linka do takiej możliwości, nadal czekam.
Widzę o wiele więcej dziwactw w tym projekcie ale nie będę ci ich wymieniał dopóki nie wyjaśnisz tych powyżej

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » środa, 31 lipca 2019, 07:05

RuckenFetard pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 23:22Napisałem Ci dlaczego naganiasz na niebezpieczny i śmierdzący na kilometr scam, ktoś czytający to forum przez ciebie może władować się w kłopoty inwestując w jak to określiłeś "BTC Killer " ...
zrzut ekranu jest z oficjalnego kanału discord TelosCoin, nie tylko Polacy tam siedzą ; )
oficjalny kanał discord: https://discord.gg/aeKFNdW
polski kanał discord: https://discord.gg/MutZykE
RuckenFetard pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 23:22Ten projekt ma pełno dziur i nie potrafisz ich wyjaśnić.. dla przykładu jak to się stało że było 12000 masternodów i jest nagle x10 razy mniej, jak to się stało że było 12000 masternodów kiedy na twiterze było mniej niż 1000 obserwujących,.

odwołuję do postu z dnia
unrealandy pisze: Post autor: unrealandy » czwartek, 4 lipca 2019, 21:52

TELOS 2.0 już w tym miesiącu !

ja widzimy Pan RuckenFetard nawet nie potrafi czytać postów ze zrozumieniem, o zmianach tzn. przejście na nowy portfel Telos 2.0 informowałem w wiadomości z dnia czwartek, 4 lipca 2019, 21:52, co do zmian technicznych (typ protokółu, numer portu, zabezpieczenie coli MN, przyznawanie nagród dla POS/MN itc. nie będę się rozpisywał bo każdy laik z technologi blockchain wie o co chodzi ; ) ) związku z tym liczba masternode w sieci drastycznie się zmniejszyła ale jak widzimy sieć powoli zostaje znów rozbudowywana (dziesięć dni od zmian walleta a już posiadamy około 2370, wiadomo że liczba MN może się zmieniać!
Obrazek

Jeśli odzwierciedleniem dla Pana dobrego projektu są konta na twiterze to jestem w szoku, że taki doświadczony Pan nie wie o tym, że większości projektów posiada na twitterze konta oszukane nawet sam Justin Sun posiada 9/10 kont lewych. Polecam obserwować Elona Muska (27.6M obserwujących) oraz hobbistę ATARI ; ) Są również inne fora społecznościowe : discord, telegram, reddit itd. co też nie oznacza, że mogą być odzwierciedleniem dobrego projektu ; )

RuckenFetard pisze: Projekt aspiruje do jakiegoś blockchainowego kombajna i w dodatku to jeszcze BTC killer!, w jaki sposób ten projekt rozwija sié tak wspaniale jak przedstawiasz skoro ma dosłownie jednego programista blockchain , i to w dodatku świeżo po szkole bez żadnego doświadczenia.?
Kolejny raz odwołuje do wiadomości z dnia 6 czerwca 2019, 20:15

Obrazek
wiecej informacji na temat dewelopera Transcendence Blockchain, niemieckiego programistę pana Pascala Papara można poszukać w przeglądarce google (owszem jeśli ktoś nie posiada BAN, najprawdopodobniej pan RuckenFetard najzwyczajniej w świecie takiego BAN-a posiada) dlatego podaje link:
https://oldschoolgameblog.com/2015/03/0 ... -of-aeros/
oraz dokładne dane firmy dewelopera Pascala Papara:
ARES Computer Inh. Pascal Papara
ADDRESS: Baldusstr.13, Duisburg, Germany - 47138

każdy może sobie zweryfikować ; ) link zaczerpnięty z sklepu online https://kryptobay.eu , możesz kupować/sprzedawać produkty/przedmioty/usługi za pomocą monety Teloscoin !!!
Obrazek
RuckenFetard pisze: Nie wiem czy masz coś z tego naganiania czy po prostu to twoja pierwsza inwestycja w życiu, rób ze swoimi pieniędzmi co chcesz, ale nie ładuj innych ludzi w ewidentne kłopoty.
w odróżnieniu od Pana ja potrafię dokonywać odpowiednich researchów i szukam perełek technologi blockchain które posiadają fundamenty, a nie zwykłe obietnice programistów jak obecnie ma to miejsce w projektach z TOP CMC itd. !!!
RuckenFetard pisze: Napisałeś że masternody można zweryfikować po IP, prosiłem o linka do takiej możliwości, nadal czekam.
znów odwołuję do wiadomości z dnia z dnia 6 czerwca 2019, 20:15 !!!
Obrazek

aktualny spis IP Masternode [MN] znajdzie Pan na stronie https://explorer.masternodes.online/currencies/TELOS/
Obrazek
RuckenFetard pisze: Napisałem Ci dlaczego naganiasz na niebezpieczny i śmierdzący na kilometr scam, ktoś czytający to forum przez ciebie może władować się w kłopoty inwestując w jak to określiłeś "BTC Killer " ...
Kolejny raz Przypominam:
Wszystkie informacje umieszczone tutaj to tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie, to nie jest porada inwestycyjna !!!
Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z poważnym ryzykiem utraty zainwestowanych środków.

Podsumowując
Nie liczy się liczba postów, liczba punktów reputacji, kiedy zostało założone konto itd ponieważ na przykładzie Pana RuckenFetard
Obrazek
widzimy, że są to tylko złudzenia. Odpowiedzi na wyżej umieszczone pytania przez Pana RuckenFetard były podawane w wcześniejszych wiadomościach co pokazałem na ww. umieszczonych zrzutach ekranu. Rozumiem, że bardzo troszczy się o forumowiczów niestety jak widać popełnia pełno gaf, nie weryfikuje i nie czyta wcześniejszych wiadomości użytkownika/-ów, nie potrafi dokonać odpowiedniego research-u ponieważ nigdy tego nie robił. itd. itd.

związku z powyższym jak sami zauważyliście chwilowo posiadam -8 pkt za reputację niestety otrzymane punkty są tylko i wyłącznie przyznane przez niedoświadczonego użytkownika pana RuckenFetard
Obrazek

Kolejny raz Przypominam:
Ostatnio zmieniony środa, 31 lipca 2019, 07:39 przez unrealandy, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: foxit100 » środa, 31 lipca 2019, 07:27

Witam forumowiczów :)

(TelosCoin Polska)

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: RuckenFetard » środa, 31 lipca 2019, 08:12

unrealandy pisze: środa, 31 lipca 2019, 07:05w odróżnieniu od Pana ja potrafię dokonywać odpowiednich researchów i szukam perełek technologi blockchain które posiadają fundamenty, a nie zwykłe obietnice programistów jak obecnie ma to miejsce w projektach z TOP CMC itd. !!!
Widzę że coraz bardziej odjeżdżasz :) Nie wiem tylko czy celowo czy raczej wynika to z zerowej wiedzy?

Wrzuć sobie te 500 czy nawet 1000 masternodów nodów do excela i przesortuj po IP, zajęło mi to dosłownie minutę, wychodzi na to że z 1000 zrobiło się około dziesięć mniej... zaskoczenie ?
Ciekawe jak to wyglądało jak było 12000 masternodów :)

Co do reszty odpowiedzi to zaserwowałeś tak bezsensowną papkę że nawet szkoda się do tego odnosić.
Wszystko śmierdzi w tym projekcie włącznie z naganiaczami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: unrealandy » środa, 31 lipca 2019, 08:31

RuckenFetard pisze: środa, 31 lipca 2019, 08:12Nieprzeczytany postautor: RuckenFetard » środa, 31 lipca 2019, 08:12

Jakim trzeba być oszustem lub nierozgarniętym skoro nawet nie zauważyłeś że ta garstka masternodow ma powtarzające się te same IP. może załóż okulary.
Co do reszty odpowiedzi to zaserwowales tak bezsensowną papkę że nawet szkoda się do tego odnośic. Powodzenia w dalszym naganianiu.
Wszystko śmierdzi w tym projekcie włącznie z naganiaczami.

Panie RuckenFetard Prawda w oczy kole ; )

Natomiast dla osób które dopiero zaczynają przygodę z kryptowalutami a nie potrafią w bezpieczny sposób wyciągnąć private key oraz przechowywać privet key ( prywatny klucz ) przedstawiam poradnik (jeszcze go rozbuduję o backup oraz zaszyfrowanie) mojego autorstwa w języku polskim.
Poradnik można ściągnąć z strony:
https://gofile.io/?c=OGVlGS
Komendy które są umieszczone w poradniku dotyczą większości monet typu POW, POS, MN tzn. teloscoin, bitcoin, dash ; )

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: dzumas » środa, 31 lipca 2019, 09:22

Po co się tak spinać, czas pokaże :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 1940
Reputacja postu: 
0

Postautor: stokarz » środa, 31 lipca 2019, 11:10

Hej @unrealandy, chciałbym Cię poprosić o wskazanie jednego projektu z obszaru kryptowalut, w którym sprawdziło się zastosowanie w tokenekonomii modelu dwutokenowego.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: unrealandy » środa, 31 lipca 2019, 11:13

RuckenFetard pisze: środa, 31 lipca 2019, 08:12Wrzuć sobie te 500 czy nawet 1000 masternodów nodów do excela i przesortuj po IP, zajęło mi to dosłownie minutę, wychodzi na to że z 1000 zrobiło się około dziesięć mniej... zaskoczenie ?
Ciekawe jak to wyglądało jak było 12000 masternodów
Niby forum o technologi blockchain a Pan używa stare rozwiązania tzn. exel na podstawie których Pan nie jest w stanie udowodnić swoją wypowiedź :D

Poniżej aktualny zrzut ekranu walleta Teloscoin pokazujący aktualną liczbę nodów (zaznaczone kolorem czerwonym):
Wnioski:
Łączna liczba masternode w sieci: 2368
w tym jest unikatowych adresów IPv4 : 1886
Obrazek

jeśli Pan RuckenFetard nie wie co to jest IPv4 podaje link do źródła => https://pl.wikipedia.org/wiki/IPv4

Dodano po 44 minutach 21 sekundach:
stokarz pisze: środa, 31 lipca 2019, 11:10 Hej unrealandy, chciałbym Cię poprosić o wskazanie jednego projektu z obszaru kryptowalut, w którym sprawdziło się zastosowanie w tokenekonomii modelu dwutokenowego.
Co autor miał namyśli ? Czy odnośnie modelu dwutokenowego chciał porozmawiać o kryptowalucie NEO i GAS? Bo jeśli tak to tutaj jest wątek dotyczący tylko Transcendence Blockchain ; )

Wróć do „Pozostałe”