Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » czwartek, 28 listopada 2019, 11:56

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:51 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: fervi » czwartek, 28 listopada 2019, 13:45

unrealandy pisze: czwartek, 28 listopada 2019, 11:56 Pan Sandro Loi w zespole Transcendence (teloscoin, xbtx) pełni funkcję Doradcy
W martwym i nierozwijanym projekcie? Kek

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: Amelcio » sobota, 30 listopada 2019, 10:27

Moje przeprosiny dla nich są raczej - z powodu tego że nie chce mi się odnosić do tego projektu. Skoro uważają że błąd nie był celowo wprowadzony przez DEV TEAM TELOSCOIN - no cóż - to niech tak będzie.
Cóż czy ja udostępniłem portfel? No nie koniecznie źródłem portfela byłem ja - otrzymałem go anonimowo od innej osoby. Czyli nie ja jestem źródłem przecieku. Gdzie jeszcze oprócz mnie ten portfel trafił nie wiadomo.
Moje zdanie jest jakie jest na temat projektu teloscoin. Ale nie będę swojej oceny tego projektu opisywał itd.

Popełnili błąd - może faktycznie nie zauważyli blędu w kodzie - a może zostawili go celowo. Trudno powiedzieć. Wydaje się to być niedopatrzeniem.
Jednak co jest ważne i istotne - poważny projekt - przyjmuje na klatę porażkę, przyznaje się do błędu i realizuje poprawki a nie dokonuje ataków i szantażów na moją osobę.

Dokonałem prowokacji - i chciałem by było o tym głośno i było. Jednak - wskutek szantażu pewnych osób - napisałem przeprosiny.Niech im będzie :) a ludzie i tak ocenią pewnego dnia swoje. A tego oszołoma na u... radzę nie czytać. Cwaniak - znam go dobrze - i wiem że dla niego najważniejsza jest jego własna korzyść.

Odnośnie zgłaszania do organów Niemieckich czy jakichkolwiek tej sprawy serio - Panie urelady czy coś tam - nie chce mi się. Ja w przeciwienstwie do Ciebie - nie jestem podpier..laczem i nie sprzedał bym własnego brata za 5 zł.

Inwestorzy sami oceniają każdy projekt - portfel lewy wypłynął już dawno - nie ja jestem jego źródłem. Więc co jest lepsze że problem wyszedł na okno dzienne teraz? Czy np za 2 lata gdy to było by mega niekorzystne dla projektu. Ja tak naprawdę - pomogłem TELOSCOIN oczyścić się z złego wizerunku już teraz. Gdy dopiero startujecie. Co było by lepsze - to że pokazałem że taki portfel istnieje który wykorzystuje błąd? I dzięki temu Pascal zrobi SWAP a projekt będzie realizowany jako czysty dalej? Czy sytuacja w której ktoś kto taki portfel posiadał przede mną ( nie wiem ile osób ) - trzepał by lewe monety np przez 5 lat?

Niech sam każdy sobie odpowie. Moim zdaniem pomogłem Wam - byście oczyszczeni mogli prowadzić projekt dalej.
Nie ładnie jednak Pascal się zachował a w szczególności unlready ( Polski sprzedawczyk za 5 zł brata sprzeda ) .

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » sobota, 30 listopada 2019, 22:19

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:51 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: Amelcio » niedziela, 1 grudnia 2019, 10:27

Jakoś moja reputacja @unrealandy plus 10 a Twoje minus 8. Cóż. Prawda w oczy kole cwaniaczku.

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
@unrealandy nie rozumiem dlaczego tak bronisz jasnej dla każdego sytuacji. Poważny projekt - powinien przyznać się do błędu i po prostu poprawić projekt np poprzez SWAP i po sprawie, a nie narażać swoich inwestorów w tym mnie na potencjalne straty w skutek luki w kodzie. Nie robił bym rabanu gdyby nie to że mam sporo teloscoin - i dla mnie korzystne jest to że zespół weźmie się w garść i poprawi po prostu kodowanie i tyle w temacie. Twoje szczekanie nic nie da - panie sprzedawczyku za 5 zł.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » niedziela, 1 grudnia 2019, 10:46

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:51 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 1 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: MasterOfPuppets » niedziela, 1 grudnia 2019, 12:21

koleś @Amelcio czy ty jesteś niepoważny wypisując tutaj te brednie ...
Amelcio pisze: sobota, 30 listopada 2019, 10:27Ja w przeciwienstwie do Ciebie - nie jestem podpier..laczem i nie sprzedał bym własnego brata za 5 zł.
Amelcio pisze: sobota, 30 listopada 2019, 10:27unlready ( Polski sprzedawczyk za 5 zł brata sprzeda )
Amelcio pisze: niedziela, 1 grudnia 2019, 10:27Twoje szczekanie nic nie da - panie sprzedawczyku za 5 zł.
przecież sam udostępniasz swoje dane osobowe na stronie kryptobay.eu (https://kryptobay.eu/vendor/amelcio/), umieszczając na sprzedaż domene teloscoin.pl. Właścicielem sklepu interntego kryptobay.eu jest sam Pascal Papara, który bezproblemowo odnalazał Twoje dane, czytaj kanał discord tam wszystko jest opisane. A pizzzze dostałeś .... :lol:





Brak słów na głupotę ludzką...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: fervi » niedziela, 1 grudnia 2019, 14:14

unrealandy pisze: niedziela, 1 grudnia 2019, 10:46 a teraz sytuacja wygląd tak
Fajna propagandówka xd Rozumiem, że sprzedajesz garnki starym ludziom.
Rozumiem, że wiesz, że kilkaset dolarów włożonych w Teloscama podniesie jego wycenę o kilkaset %?
Tak jak w ciągu 3 dni Teloscam stracił 30%

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 1 grudnia 2019, 18:19

unrealandy pisze: niedziela, 1 grudnia 2019, 10:46więcej chyba tutaj nie trzeba dodawać. Pozdrowienia dla rodaków z POLSKI.

Napiszę w twoim języku, to może dotrze, więc na chwilę zacznę używać tych twoich śmiesznych "Pan" Panu"

Już Panu ;) wcześniej pisałem, to właśnie Pan ;) jesteś tą najciemniejszą stroną w Polskim społeczeństwie, za kilka złotych zachwala Pan ;) innym Polakom totalny gniot, bo ma Pan ;) jakieś związki z Pascalem partaczem i ewidentną korzyść, proszę ujawnić jakiego typu to korzyści?

W ostatnim poście powołuje się Pan na cenę? :shock: Weź Pan ;) w końcu zejdź z tego melanżu i wytrzeźwiej, ten coin ma tak niski wolumen, że żaden rozgarnięty inwestor nie zdołałby w to zainwestować bez podniesienia znacznie ceny, to są wolumeny pod inwestycje dla dzieci z podstawki z pieniędzy od mamy na bułki.
Zrozum Pan ;) że przy takim wolumenie to jutro może być zarówno +100% jak i -99%.

W związku ze sporą ilością zarzutów opisywanych w tym wątku ryzyko utraty środków jest w mojej ocenie ogromne, przypominam ze dascoin i inne gnioty po starcie także miały chwilowy przyrost, rekordzistą scamów jest chyba bitconnect, z 15 centów na 419 dolarów, wszystko skończyło się jednego słonecznego dnia.
Oczywiście takich sukcesów jak bitconnect nie wróżę, to zupełnie inna liga scamów z wielkim rozmachem, to zupełnie coś innego niż jakiś telepiniążek projektowany głównie w Adobe photoshop.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » wtorek, 3 grudnia 2019, 20:49

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:51 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » środa, 4 grudnia 2019, 19:43

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:52 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 listopada 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: Gruzin z Gruzji » sobota, 7 grudnia 2019, 12:21

Z pełną świadomością wprowadzasz w błąd inwestora mając znaczny pakiet inwestycyjny i pełne informacje o produkcie. Promujesz produkt za pomocą tanich chwytów marketingowych np. gigantycznych zwrotach z inwestycji 14% dzień, niepełne dane o sytuacji na rynku, ukrywasz niewygodne informacje, podajesz nieprawdziwe zwroty z inwestycji, nie analizujesz giełd na ,których listowany jest produkt co naraża klienta na stratę środków w części lub całości, promując produkt w mediach społecznościowych nie informujesz klienta o utracie środków. Sugerujesz zysk gdzie z prostych obliczeń nie ma szans na zwrot kapitału zainwestowanego w reklamowane przez ciebie programy bądź urządzenia. Promujesz portale aukcyjne gdzie klient wystawiając towar dużej wartości otrzyma coin , którego sprzedaż przy obecnej sytuacji na rynku spowoduje obniżenie wartości tego coina do min wartości i narazi innych posiadaczy na potencjalne straty. Głębokość rynku tego aktywa nie pozwala na sprawne działanie platformy aukcyjnej. Promujesz urządzenia o znacznej wartości nie mając pojęcia o danych, wydajności, zwrotu z inwestycji. Jesteś akwizytorem towaru bez podstawowej wiedzy o mechanizmach pozyskiwania w technologi POW. Mając znaczny pakiet (co sam przyznajesz) jesteś ukierunkowany na pozyskanie nowych klientów w celu sprzedaży swoich aktywów. To klasyczna piramida finansowa gdzie początkowy inwestor ma znaczna przewagę z racji wejścia z gigantyczna stopą zwrotu. (10000% rocznie) oraz wykorzystuje specjalistyczną wiedze.

Wszystkie informacje o prowadzonej akwizycji przez są zaprezentowane na tym kanale. Udowodnił on swoimi wypowiedziami ,że nie interesuje go dobro klienta tylko jego własny interes.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 listopada 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: Gruzin z Gruzji » sobota, 7 grudnia 2019, 12:28


Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: Kumba » niedziela, 8 grudnia 2019, 00:44

Gruzin z Gruzji - piszesz duzo ale nie bardzo rozumiesz co piszesz - zaczniemy od tylu:
To klasyczna piramida finansowa gdzie początkowy inwestor ma znaczna przewagę z racji wejścia z gigantyczna stopą zwrotu.
. Nawet jak to jest promowanie a nie uswiadamianie to nie jest to jeszcze piramida finansowa. zyby ci to wyjasnic dam ci dwa przyklady PIRAMIDY i zobaczysz ze to "promowanie" - udzielanie informacji nie ma z piramida nic wspolnego.
przyklad piramidy finansowej numer 1:
wysylaz do 6-10 ludzi informacje i prosisz a przeslanie na twoje konto 100zl, oraz wyslanie tego listu do kolejnych 6-10 osob ktore tobie przeszla po 100zl na twoje konto i jestes 500-900zl do przodu bez dalszej pracy.
przyklad piramidy finansowej numer 2:
jest to sprzedaz towaru w systemie MLM ( multi level marketing ) gdzie istneje tzw entry fee - czyli wpisowe. werbujesz 6-10 osob zbierasz wpisowe dajewsz im troche towaru na sprzedaz, one maja zwerbowac kolejne osoby ( ty zawsze dostajesz cale wpisowe + maly procent od sprzedanego towaru.
zanim pojdziemy dalej napisz do ktorej grupy zalicza sie informacja o TELOS gdzie wpisujacy nie zada zadnej kasy od czytajacego. A jezeli tego nie potrafisz to nie uzywaj terminow ktore sa ci obce.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » środa, 18 grudnia 2019, 07:09

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:52 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 20:13

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:52 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » wtorek, 31 grudnia 2019, 17:49

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:52 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » czwartek, 9 stycznia 2020, 18:03

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:52 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

proszę o usunięcie całego wątku

Postautor: unrealandy » sobota, 11 stycznia 2020, 11:42

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 marca 2020, 13:52 przez unrealandy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 1 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja

Postautor: MasterOfPuppets » niedziela, 12 stycznia 2020, 22:09

Szkoda że live w jezyku niemiecki. Czekam za live w j. angielskim.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości