Airdrop 100$+

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Airdrop 100$+

Postautor: Robredo » środa, 24 kwietnia 2019, 19:43

Witam, dzisiaj ode mnie wstawka i do zgarnięcia 100 tokenów NRG (wartość obecna coinmarketcup 140$), proces założenia konta, wykonania wszystkich zadań to ok 30-40 minut (jeśli posiadacie konta na poralach społecznościowych jak facebook, twitter, reddit ect.) By mnie wspomóc, wrzucam mój link, po rejestracji z którego również i Wy dostaniecie dodatkowe 10 tokenów NRG:

Link do rejestracji: http://earndrop.energi.world/homepage.php?ref=50598
Link do autorskiego filmu z opisem Airdropa:

Zachęcam do pozostawienia znać po sobię w moim filmiku na youtube - tak wiem, słychać że stres mnie zeżarł. Lecz w następnym będzie już lepiej. W przyszłości zamierzam wrzucić serię filmików, jak dochodzę od 0 do 1 BTC z pomocą Airdropów:)

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Airdrop 100$+

Postautor: makur » czwartek, 25 kwietnia 2019, 01:30

Już widziałem tu na forum podobny post z tym, więc takie info dla zainteresowanych ;)
Aby otrzymać ten airdrop trzeba przejść weryfikacje KYC tj. selfie z dowodem przy twarzy + wszsystkie dane osobowe.
autor zapewne przypadkowo zapomniał o tym wspomnieć.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Airdrop 100$+

Postautor: Robredo » czwartek, 25 kwietnia 2019, 19:21

makur pisze: czwartek, 25 kwietnia 2019, 01:30Już widziałem tu na forum podobny post z tym, więc takie info dla zainteresowanych
Aby otrzymać ten airdrop trzeba przejść weryfikacje KYC tj. selfie z dowodem przy twarzy + wszsystkie dane osobowe.
autor zapewne przypadkowo zapomniał o tym wspomnieć.


Nie zapomniał, po to wstawiłem autoski filmik gdzie wszystko tłumaczę by nie opisywać wszystkiego krok po kroku. Lecz zawsze łatwiej kogoś zanegować :) Co do danych osobowych? Imie + nazwisko, z weryfikacji KYC wstawiłem swoje prawko z widocznym tylko zdjęciem i własnie imieniem i nazwiskiem, reszta zasłonięta. Lecz skoro dla Ciebie i innych to wszystkie dane osobowe, to nie polecam oczywiście tego i innego typu rodzaji Airdropów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 12 gości