Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » niedziela, 5 marca 2023, 16:51

Maciej071 pisze: niedziela, 5 marca 2023, 11:06Teraz nawet strategia uśredniania tu nie zadziałała. Wchodziłem po 1.20, 1, 0.90, 0.80. Cóż trzeba liczyć jedynie na cud...
To jest najgorsza strategia jaką można zastosować. Przekonałeś się na sobie.

Leci to wychodzisz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 6 marca 2023, 09:28

Ostatni okres pokazuje - znów - że lepiej grać to, co rośnie, niż bawić się z czymś, co spada.

Rozgrywam głównie czempionów tego miesiąca (TRU, LQTY, co ciekawe LOOM, wcześniej RIF ale wykres się skiepścił), na oku mam też TVK, FTM, FET. Niestety, rzadko wchodzę na pozycję, bo volatility jest po prostu zabójcze. Wczoraj się udało z TRU, bo wreszcie było coś a la akumulacja, i to też na interwale 15min.

Zupełnie nie bawi mnie łapanie dołka w czymś, co spada pionowo, by następnie pionowo rosnąć, ale ku mojemu niezadowoleniu, tak wygląda teraz większość altów. I przypomina mi to trochę np. marzec 2018, kiedy alty głównie spadały, ale co jakiś czas wywalało niektóre w kosmos. Mam nadzieję, że pięć lat później mamy powtórkę z rozrywki, bo po tym okresie był słodki alt season gdzie każdy zarabiał kupę siana kupując cokolwiek.

Jak widzę coś takiego to robi mi się słabo:

Obrazek

-37% w tydzień potem +55% w dzień, miejsce wybicia "całkiem z dupy", a idź pan w ch...

Dodano po 23 minutach 29 sekundach:
Przykład akumulacji na 15m: gartley pattern na TRU

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Janome » poniedziałek, 6 marca 2023, 10:52

BitJanusz pisze: poniedziałek, 6 marca 2023, 09:52-37% w tydzień potem +55% w dzień, miejsce wybicia "całkiem z dupy", a idź pan w ch...


Nie zapominajmy też o chujowym liquidity. Takim, że jeśli chcesz sprzedac towar za powiedzmy 100 000 zł to samodzielnie kładziesz kurs -30% ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 6 marca 2023, 11:14

Tak, to kolejny problem. Fajnie mi się gra za 0,2 BTC na takich coinach, ale to taki max (plus, nie za bardzo mam ochotę wstawiać więcej kasy w jakieś gówno). Zauważyłem, że już przy 0,3 BTC potrafi gibnąć kursem o kilka procent, a ja zwykle biorę kilka procent profitu, więc to się kompletnie mija z celem.

Jeśli bym chciał kupić np. za 1 BTC, to jedyną opcją jest zlecenie typu iceberg. Bo buy wall w wysokości 1 BTC na 99% zniechęci boty do sprzedawania mi czegokolwiek i mogę zapomnieć o całej sprawie aż do momentu dużego swinga w dół, w którym z definicji nie chcę uczestniczyć :roll: market buy odpada, bo przesunę kurs o 5% i dupa.

Zwykle kupuję za max 1/100 dobowego wolumenu coina i tylko wtedy, gdy zakup nie podniesie ceny bardziej niż o 0,5 - 1%.

Nie mam za wiele opcji przez to, bo wiele shitcoinów na binance ma dobowy wolumen 1-2 BTC :lol:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 6 marca 2023, 15:42

@BitJanusz Ja powiem szczerze polubiłem ostatnio grę na top50 i kurczowo się jej trzymam.
Można więcej zaryzykować, mniej % wystarcza, żeby nasycić brzuch i w razie czego jest ta płynność, żeby zwiać z tym 1 BTC z pozycji jak dominacja się umacnia.

Pakując 100k w alta o takich zaletach praktycznie nie da się stracić, wyczuwając odpowiednio wcześniej akumulację przed Twitterem.
A jak już na złość kurs się spierniczy, to będzie komu sprzedać na SL albo "z palca", nie tracąc przy tym 10% na spreadzie.

0,1 BTC z 1,0BTC to 10%, co się często zdarza na topce, jak trafimy akurat na wzrosty.

A żeby tyle zarobić na pozycji 0,2 BTC, to musimy aż ugrać 50%, co wcale nie jest takie oczywiste i czasem trza mieć niezłego farta.
I dodatkowo mamy minusy, których nie ma na topce. Czyli ogromne spready, mała płynność i collapsy rzędu -80%.

Ogólnie powiem tak nie potępiam żadnej z metod, wypisuje jedynie plusy i minusy, które są moją opinią, ale chyba wydaję mi się, że osobom mniej doświadocznym zawsze będzie raczej lepiej grać na prostszych warunkach, jak nie mają takich przeżyć z shitami jak Janusz czy Ja.

Żeby nie było, ja się nie mądrzę, bo nie lubię, tylko przedstawiam swój punkt widzenia, bo też zaczynałem na shitach z kilka k PLN i żeby dojść do dzisiejszych poziomów, musiałem te wszystkie rzeczy przestrzegać, o których Janusz pisze co jakiś czas +dorzucilem od siebie pare pomysłów.

Bo jednak jest to ogrom wiedzy, dziesiątki zależności, prawideł, które ciężko będzie załapać początkującym.
Bo jak widać po postach niektórych, niestosując się do zasad Janusza czy ogólnie cięciu strat, b. łatwo na shitach zostać z -80% po paru miesiącach przygody.
Jest to paradoksalnie dużo prostsze niż zarobienie czegokolwiek.

Ogólnie warunek jest taki, że trzeba pamiętać ZAWSZE o klu zarabiania na altach. "99,999% altów się kupuje tylko i wyłącznie dla zysku, żeby sprzedać go po jakimś czasie, bo w LONG stracimy".

Ten stan rzeczy dowodzi fakt, że przez te wszystkie lata top50 zmieniała się jak skarpetki (no poza jakimś ETH,XRP).

I idea inwestowania w alty metodą "na buffeta", czyli na lata, nie działa, bo dzisiaj TOP 5 alt moze być za 3 lata na 50 miejscu.

Czyli finalnie nie zarobimy NIC, albo 10x mniej niz mozna byloby na Bicie czy ETH, bo para w BTC lubi się osłabiać na skutek inflacji, spadku w rankingu spowodowanego zmniejszaniem się kapitalizacji, czy szybszym wzrostem nowszej/lepszej konkurencji. :mrgreen:




O dziwo fantastyczne pozycje siadały mi styczeń/luty i miałem praktycznie 100% skuteczność, bo po prostu wyczułem odpowiednio wcześnie mini altseason i wyszedłem w pizdu na dobre do BTC czy ETH po 2-3 pierwszych nieudanych trade (po SL), jak tu na forum wtedy co poniektórzy dopiero zaczęli się podniecać altseasonem.

Obrazek
Obrazek

W takim razie gdzie jest haczyk?
No niestety po takiej dobrej serii trzeba troche zawsze "poświęcić gotówki" żeby wybadać "teren", bo ja już się nauczyłem, że jak nagle 7-8 trade mi wyszło pod rząd (bo wszystko rosło), to później pierwsza 2-3 nieudane traade dają mi do myślenia, że należy to przerwać mimo, że primal instincts krzyczą, żeby się odkuć na szybko.

I rzeczywiście wtedy proste zasady typu "Nie idą karty? Odejdź od stolika" spisują się świetnie i dopiero kilka dni temu ruszyłem z delikatnymi zakupami.
A dzisiaj ładuje praktycznie wszystkie Bity w alty z top 50, bo widzę tymczasowe wyhamowanie trendu.
Dodatkowo USA fantastycznie dzisiaj się otwarło i nie sądzę, żeby ten FUD z jakimś tam tym funduszem czy srebrną bramką się utrzymał.
Zaraz pewno będzie wszystko pikowało jak stany się nie zjebią.

Z top 50 obecnie kupuję na kilka- kilkanaście procent zysku (OFC w BTC):
XRP, DOT, NEAR, ALGO i ICP



// Nie bez powodu 90% nowych graczy nie zostaje z nami na dłużej, bo przewiezie ich na shitcoinie, którego kupili sobie z zamiarem potrzymania lata, a tutaj niespodzianka za pół roku -80% i jest później obrażanie się na rynek.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 marca 2023, 16:12 przez DjVegas98, łącznie zmieniany 1 raz.
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 6 marca 2023, 21:57

DjVegas98 pisze: poniedziałek, 6 marca 2023, 15:42A dzisiaj ładuje praktycznie wszystkie Bity w alty z top 50, bo widzę tymczasowe wyhamowanie trendu.
Również na shitcoinach widać stabilizację.

Ja generalnie lubię (a nawet wolę) grać na shitcoinach, ponieważ (pomijając problemy z płynnościa) shitcoiny mają bardzo łatwe do zauważenia akumulacje. Jest to tak proste, że czasem nawet kompletny debil by to zauważył.

Minusem jest oczywiście to, że jakakolwiek większa pozycja przy tych "ambitnych" orderbookach to dramat w SL: zamiast -1% wychodzi -4%, bo albo nie załapało, albo trzeba ustawić tak że sprzeda pół orderbooka by przejść, co generalnie jest do dupy, bo tam są poukrywane Icebergi których nie aktywujesz jednym sell (za to skutecznie wydymasz sam siebie sprzedając wszystko naraz).

Ale np. taka ADA. Patrzę na kurs z ostatnich kilku tygodni i nie widzę ani jednego łatwego momentu do gry. Kurs płynnie przechodzi od spadków do wzrostów, a akumulacja/dystrybucja odbywa się - niestety - trendowo, tj. na większym interwale. Taki system w ogóle nie nadaje się do tego, co lubię najmocniej, tj. do pozycji na max. dobę i ~5% profitu z ruchu - bo tam trzeba grać pod długie ruchy. Czego nie cierpię. Z różnych powodów.

Największym argumentem za krótkimi czasowo pozycjami jest dla mnie bitcoin. Pozostając na dłużej w coinie narażamy się na oberwanie rykoszetem gdy akurat napompują albo zdumpują bitka. W pozycjach na ~dobę statystycznie też się nam to zdarzy, ale wtedy wejdzie SL na 3%, darujemy sobie grę na ten dzień i tyle. Kolejne 20 dni będziemy rąbać pozycje na recovery.

A na długiej pozycji jak ruszy lawina, to dupa. SL na 3% nie przejdzie z powodu większych i silniejszych trendów, a spike po dumpie wyleszczy nas na 10-20%. SL zaś na 30-40%... jest prawie bezużyteczny. Sprzedawanie po spadku o 30% w dobę sprawdziło się ze dwa razy w historii krypto - na Bitconnecie i Lunie :roll:

Podsumowując: ja nawet nie mam takiego ETH czy ADA w śledzonych coinach. Mam za to wszystkie wysokowolumenowe "coiny miesiąca". Tam pograsz za 1 BTC (z lekkim trudem, ale da się), da się postawić SL, a aku/dystrybucje wciąż bywają dość proste. W AGIX miałem już z tuzin pozycji, większość zyskowna - bo AGIX dotąd był trywialny do gry.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 191
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Eazzy0 » sobota, 11 marca 2023, 11:30

Obrazek


Long DYDX 1.843 myśle że dobre miejsce na wejście.
Sporo altów dziś pogłębiło zjazd lub wyrysowało lokalne double bottom na godzinowych interwałach czasowych mimo odbicia na BTC i ETH czas podgonić

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » sobota, 11 marca 2023, 11:45

Ciekawe czy sweeng z yfi zostanie rozegrany , chociaz akumulacja dla mnie troche za mala ale kto wie...

na 1h widze poziomy 6333 gdzie jest do zebrania sporo. wiec na dluzej nie garam... just for fun... zeby cos wrzucic od weekendu :roll: i poczytac bitjanusza :D its a :twisted:

Ok to gow.. raczej tonie jak tytanic
Ostatnio zmieniony sobota, 11 marca 2023, 12:36 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 11 marca 2023, 12:13

LTC -30% od setki, coś tam kupiłem, ale "bezpieczną stratą w razie W". Dodatkowo dokupiłem malutkie paczki do obecnych co już mam. Wszystko idzie z zysku więc w formie zabawy a nie brania kredytów ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » sobota, 11 marca 2023, 12:40

@mudol mysle ze mozemy runac na 59 i nizej w Ltc nie dzis ( moze ale w niedlugim czasie )
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 13 marca 2023, 11:03

GLMR niewiele pokazuje od premiery na Binance (ciągle nowe low) ale jest w ciekawym miejscu:

Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 191
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Eazzy0 » poniedziałek, 13 marca 2023, 17:17

Algo od dwóch tygodni pogłębia all time low na parze btc może czas na V recovery

Obrazek
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 13 marca 2023, 20:01

Majkos pisze: sobota, 11 marca 2023, 12:40mysle ze mozemy runac na 59 i nizej w Ltc nie dzis ( moze ale w niedlugim czasie )
Chyba jednak byłeś w błędzie.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » wtorek, 14 marca 2023, 10:37

@mudol Taki to rynek, raz na wozie raz pod wozem ale ale ..

2023-03-11 17:12:23 2023-03-11 22:13:32
Order Price Order Price
Buy 0.003350 BTC Sell 0.003475 BTC

Cos tam wpadlo, ale ja tylko dzielilem sie myslami w dluzszej perpektywie. Ja tez sie myle i to czesto i mam nadzeije nauczyc sie wiecej od was :D

w btc na tej pompceco teraz byla tez sie pomylilem, duzo osob zebralo zyski , ja nie . za to dzis na dax , udalo sie na proficie dzien skonczyc.

A jakies ciekawe tipy na altach ?
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 marca 2023, 13:32

Majkos pisze: wtorek, 14 marca 2023, 10:37A jakies ciekawe tipy na altach ?
Binance:

Można grać LQTY ale cholera wie, jak długo będzie walić do góry.
Można próbować DCA w TRU, kóre pewnie w końcu odbije, bo to kolejny FOTM.

Ja grałem RIF ale wyszedłem za szybko z za małym profitem.

LOOM by unikał, wygląda na P&D, ale jak ktoś ma ciągoty do kasyna, to nie zdziwi mnie szybkie +50%. Problem w tym, że szybkie -50% też mnie nie zdziwi. Trzeba pamiętać, że LOOM to pięcioletni już shitcoin, który może akurat ma exit pump przed zgonem, ale nikt już tego na poważnie nie traktuje, delisting w końcu będzie i tyle w temacie.

A tak to ręce pod dupę, bo 90% shitcoinów wali w dól bez pauzy. Absolutnie nie warto grać w takim okresie.

A jeśli ktoś nie wie czemu, to przypomnę to, co kiedyś wrzucił @ergorg



Prawdziwe jak nigdy.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » wtorek, 14 marca 2023, 13:39

@BitJanusz
Dzis przezucam czesc na Binance . Pa aferce ze stable coinami , doszedlem ze bede gral do btc, a tam jest tego w parach wiecej.
BitJanusz pisze: wtorek, 14 marca 2023, 13:32A tak to ręce pod dupę, bo 90% shitcoinów wali w dól bez pauzy. Absolutnie nie warto grać w takim okresie.
Tak rynek w ktorym zarabia kazdy kto kupi gdzie kolwiek w koncu nadejdzie , pewnie 2024, ten zostawiam na akumulacje.

Chociaz BIT pokazal pazury, takie silne ruchy zamieniaja sie zazwyczaj w trendy na btc i wielu karca za brak zmiany nastawienia.

Lapanie nozy , w naszej naturze lezy by lapac ( polowac) na wszysktko co ucieka i odciac droge ucieczki. Sztuka jest nie zatrzymywac , wyczekac odpowiedni moment i upolowac. :D , taka anegdtka mi sie ulepila hahaha.

@mudol

ltc/btc 0.003295 BTC buy/sell 0.0034 tak dla beki, glupi ma szczescie nawet jak nie ma racji :D :D :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 13:46 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 marca 2023, 13:46

Majkos pisze: wtorek, 14 marca 2023, 13:39Tak rynek w ktorym zarabia kazdy kto kupi gdzie kolwiek w koncu nadejdzie
nadchodzi cyklicznie, taki mieliśmy do końca lutego 2023, teraz po prostu należy nie grać na altach i tyle. Jak się wypłaszczą i uspokoją to znów zacznie się zabawa.

LQTY jedynym wyjątkiem z uwagi na silny trend wzrostowy ignorujący ruchy na bitku.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » wtorek, 14 marca 2023, 13:52

@BitJanusz LQTY/btc ale tam ladna pompka poszla

bo glmr kaplica :)
tak jak i twoj agix tez sie nie zadzialo zbyt wiele
ale ADA to szalenstwo
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 13:56 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 marca 2023, 13:55

Majkos pisze: wtorek, 14 marca 2023, 13:52bo glmr kaplica :)
No niestety, nie wyszło. Widać to jeszcze nie czas tego shitcoina :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 14 marca 2023, 13:59

Majkos pisze: wtorek, 14 marca 2023, 13:52agix
Agix kupiłem neidawno po 0.32$, w tej chwili 0.41, ale tam poniżej 1$ nie sprzedaję, to jest na dłużej paczuszka
Obrazek

W sumie pamiętam, jak kilka lat temu o tym Singularity było głośno, ale coś za dużo to nie urosło.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości