Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1060
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kemot80 » sobota, 4 lutego 2023, 08:10

pewnie dlatego, że deweloper tworzy sobie taki scam projekt, następnie co pewien intwerwał czasowy skupuje własne tokeny, prowokując w ten sposób "ulicę" do zakupów, bo nic tak nie działa na wyobraźnię jak skoskowy wzrost ceny ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 6 lutego 2023, 11:48

kutodron pisze: czwartek, 2 lutego 2023, 23:01Moim zdaniem ICP wygląda bardzo dobrze do spotu
Miałem coś pokupowane po 4$, teraz coś jeszcze dokupię i wywalę jak wróci na 9-10$
kemot80 pisze: sobota, 4 lutego 2023, 08:10czasowy skupuje własne tokeny, prowokując w ten sposób "ulicę
Tam raczej są ZRZUTY a nie kupna, nie tykałbym tego coina nawet pod spekulację, ale jak ktoś ma tam konto i nie boi się tej giełdy to bym ustawił jakieś kupno bardzo nisko i liczyłbym na jakiś cud.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 6 listopada 2022
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: witja1 » poniedziałek, 6 lutego 2023, 12:04

Pisałem już w innym wątku - mam wrażenie, że aktualnie jest pompowane wszystko co ma AI w nazwie...ORAI, AI, ALI, IMGNAI....DNX to świeżynka, ale też pewnie go to czeka...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 6 lutego 2023, 12:09

witja1 pisze: poniedziałek, 6 lutego 2023, 12:04ALI
Coś kupiłem, z uwagi, że też na coinex jest więc było dostępne.

Ktoś korzystał z tej giełdy? Jak rejestracja/kyc/wypłaty?
https://txbit.io/Trade/DNX/USDT
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kutodron » wtorek, 7 lutego 2023, 00:29

witja1 pisze: poniedziałek, 6 lutego 2023, 12:04 Pisałem już w innym wątku - mam wrażenie, że aktualnie jest pompowane wszystko co ma AI w nazwie...ORAI, AI, ALI, IMGNAI....DNX to świeżynka, ale też pewnie go to czeka...
tak na szybko popatrzylem na te strony i najbardziej legit wydaje mi sie ALI, poczekam bo aktualnie BTC spada, moze uda sie troche taniej odkupic. Masz racje wszystko co AI bedzie pompowane grubo, a ALI mozliwe ze bedzie na binance.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Tazz28 » wtorek, 7 lutego 2023, 14:47

kutodron pisze: wtorek, 7 lutego 2023, 00:29Masz racje wszystko co AI bedzie pompowane grubo
Mówiłem tu z miesiąc temu o TAO kiedy był po 35usd, ale nie kupiłem głupi i dzisiaj wziąłem na OTC z discorda kilka sztuk po 95$

Można już kupić wTAO na uniswap zrobione przez społeczność ale wiadomo, że jest jakieś ryzyko. Jak tylko ludzie się dowiedzą, że to taki BTC AI to będzie pompka.

link: https://taostats.io/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » wtorek, 7 lutego 2023, 18:42

ChatGPT jest katalizatorem wzrostów wszystkich coinow z AI w nazwie.

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitBoy » czwartek, 16 lutego 2023, 11:26

Zabawna historia. Wczoraj nad ranem miałem sen że jeden z moich altów - Floki - zrobił +85% :)
Z ciekawości sprawdzam rano telefon a tam 40%... Myślę sobie że ślepy traf, przypadek. Potem jednak już +65%. Zaczęło się robić dziwnie :) Dzień skończyli coś w okolicy 80%, więc nocna analiza podświadomości całkiem trafna :)
Nigdy przedtem nie miałem snów o krypto :) Tak czy inaczej dzisiaj połowę Floki wymieniłem, co by się proroctwo nie zmarnowało.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 16 lutego 2023, 11:29

To może i czas przyjdzie na DOGE, SHIB i BONK 8-)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitBoy » czwartek, 16 lutego 2023, 11:49

mudol pisze: czwartek, 16 lutego 2023, 11:29To może i czas przyjdzie na DOGE, SHIB
Na mój gust za wysoko w kapitalizacji na super zyski. Za dużo kapitału trzeba aby mocno napompować. Dlatego trzymałem Floki, był poniżej Top100. Patrzyłbym może w kierunku rzeczy które wyglądają na zdechłe, zapomniane i jest o nich cicho.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 16 lutego 2023, 12:05

BitBoy pisze: czwartek, 16 lutego 2023, 11:49wyglądają na zdechłe, zapomniane i jest o nich cicho.
Czyli LISK i GAME :lol:

Nie no na tamtych nadal się zdarzają pompki, niekoniecznie tak wysoko procentowe, ale to nadal fun-coiny
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » czwartek, 16 lutego 2023, 20:11

Zakładając że kierunek obraliśmy na btc to widziałbym jakąś korekte => boczniak btc / nadrobienie altów.
I tu nasuwa mi się pytanie czy ktoś ma pododbne odczucia, w zasadzie większość altów porobiła już chore % ( osobiście pogrywałem na dydx). Aczkolwiek nie daje mi spać to jak zgniecione jest XRP ( tu głównie mam na mysli potencjalne rozgrywanie decyzji SEC-u) DOT abstrakcja że tak zgnojony jest cenowo oraz Algo które też już kisi sie drugi miesiąc.
Być może ktoś obserwuje któryś z tych 3 lub coś ciekawego jeszcze relatywnie nisko na 1w?


//główna rozkmina dotyczy tego czy po korekcie tego wzrostu to będzie czas na te alty ~top20 powiedzmy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Tazz28 » czwartek, 16 lutego 2023, 22:17

DOT - raczej czas na akumulację do czasu wyjaśnienia tej sprawy SEC vs security coiny. Chyba że odpali wcześniej ale się nie zapowiada.

XRP - wygrana w cenie przez ulicę, większe instytucje wchodzą beezpośrednio po ogłoszeniy wyroku, spodziewana pompa/stabilny wzrost dopiero po tym, jak w przypadku DOT.

Hedera - możliwe niedługo wybicie

ALI się ładnie wypłaszczył - przyjdzie pompa na AI coiny znowu to wystrzeli - był finansowany przez binance więc będzie tam prędzej czy później listing i duża pompa. Pod to gram.

Polecam obserwować i czekać na nowe coiny: arbitrum, layer zero, zksync, shardeum, sui,

Jak ktoś lubi wysokie ryzyko/wysoki zysk to polecam TAO (jak to będzie hossa AI coinów to wg mnie to czarny koń)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 18 lutego 2023, 08:38

BNB/USDT, 1w, ciekawe czy to wystrzeli w końcu mocno czy jeszcze będzie korekcił :D Na ten moment potężny FUD na Binance jakoby miał skończyć jak FTX :D


LTC/USDT, 1d, powolny uptrend :D


EOS/USDT, 1d, też ładny up ostatnio, z potencjałem na realizację double bottom :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » sobota, 18 lutego 2023, 10:10

anagamidev pisze: sobota, 18 lutego 2023, 08:38Na ten moment potężny FUD na Binance jakoby miał skończyć jak FTX
Dokladnie a i tak cena sie ladnie trzyma powyzej 300$ Do tego range od czerwca z HL , widac niepewnosc ale jak to wybije goniac za btc to moze byc milo . Gdyby jadnak mial sie spelcic scenariusz 80% spadkow to ladnie wypelnie ponizsze strefy z obrazka. Nie sadze by tak sie stalo .


"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitBoy » sobota, 18 lutego 2023, 10:54

kAArter pisze: czwartek, 16 lutego 2023, 20:11I tu nasuwa mi się pytanie czy ktoś ma pododbne odczucia, w zasadzie większość altów porobiła już chore % ( osobiście pogrywałem na dydx). Aczkolwiek nie daje mi spać to jak zgniecione jest XRP

Owczy pęd każe nam patrzeć na coiny które zrobiły już od dołka setki %. Jak pisałem wcześniej, wolę coś wrzucić w pozycje które od dołka zrobiły raptem kilkadziesiąt procent i jest o nich cicho. Gdy jest o czymś głośno to raczej już za późno. Owszem XRP jest na mojej liście, podobnie jak XLM, Theta, ETHW, EOS. Tyle że XRP jest wysoko w kapitalizacji i pompa wymaga sporego kapitału. Fajnie się trzyma Tron, który od wiosny 2020 jest praktycznie w trendzie, podobnie jak Atom który jeszcze na Exdodusie daje dodatkowo 22% na stakingu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » niedziela, 19 lutego 2023, 03:27

BitBoy pisze: sobota, 18 lutego 2023, 10:54Atom który jeszcze na Exdodusie daje dodatkowo 22% na stakingu.
Szczerze jak widzę taki kosmiczny procent to mi się zapala lampka ostrzegawcza :D 1-2% to jeszcze rozumiem, a 5% to już jest mega, ale więcej to proszenie się o kłopoty długoterminowo :D W sumie przy wahaniach na krypto +100-200% -50-80% to niewiele, ale jednak taka inflacja jest wyniszczająca i złudna szczególnie jak coś już i tak ma dużą kapitalizację, przez jakiś czas jest zysk, a nagle -90-99% :D Overstaking :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitBoy » niedziela, 19 lutego 2023, 09:45

anagamidev pisze: niedziela, 19 lutego 2023, 03:27Szczerze jak widzę taki kosmiczny procent to mi się zapala lampka ostrzegawcza
Dlatego nie powinno się tam trzymać dużego procenta portfela. Staking ma też tą zaletę że jak coiny są na jakiś czas zablokowane to paluchy nie świerzbią by przy nich grzebać, tylko trzymać się długofalowego planu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Tazz28 » niedziela, 19 lutego 2023, 12:28

Nie jest przypadkiem tak że staking to 22% a inflacja gdzieś ok. 12-14%?

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » niedziela, 19 lutego 2023, 14:56

A co sądzicie o DOGE? Ten klin ma sens?
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości