Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » czwartek, 23 maja 2019, 17:23

a btt chyba ma chrapkę na przebicie ath

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 23 maja 2019, 18:40

Absolutnie uwielbiam bańki wszelkiej maści. Jedną z najbardziej wręcz pewnych formacji na nich jest return to normal, pozwalający na łatwe i zyskowne swingi.

rysunek widzieliście pewnie tysiąc razy, ale gdyby ktoś nie znał:
Spoiler:
Obrazek
gdzie mierzyć kupując spadki po bańce? tam, gdzie zawsze ;)
Spoiler:
Obrazek
efekt:

Obrazek

i tak, czasem można się potężnie przejechać, bo np. taki matic może iść na 1000 albo 2000 sato, tak jak RVN poszedł kilka razy wyżej, niż się spodziewano. Ale to jest NIETECHNICZNE. Niemożliwe do przewidzenia. To pump & dump wyższego rzędu. Nie wątpię, że Binance macza palce w pompie na tym MATIC (bo to shitcoin jak każdy inny, wzrosty x10 są absolutnie z dupy, a o cenie względem ICO szkoda gadać), dlatego nie zaskoczy mnie ten 1000 sato. Nietechniczne wzrosty jednak, jako, że nieprzewidywalne - są również "niegrywalne", tj. przypominają lotto, a przecież w tradingu chodzi o wysoki % skuteczności, a nie o jeden złoty strzał.

Czyli, możesz postawić, że MATIC napompują w ciągu roku tygodnia do 3000 sats. Możesz mieć rację. Możesz wrzucić w to wszystkie oszczędności, wziąć kredyt i zostać milionerem. Ale w przypadku 9 shitcoinów na 10 przejedziesz się.

Natomiast grając R2N na ogół będziesz miał rację i zarobisz ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: ptr111 » piątek, 24 maja 2019, 06:29

BitJanusz pisze: czwartek, 16 maja 2019, 18:01pozdro dla geniusza co uważał, że cykle altów to bzdura i trzeba grać pod eventy, elooo
Po pierwsze w błędzie byłeś skoro uważałeś, że byliśmy na jakimś dziwnym cyklu w którym BTC rośnie, a wszystkie alty spadają. Niedawno Bitek wystrzelił w górę z 7k do 8k po ogłoszeniu że Bakkt rusza w lipcu, zaś większość altów podążyły za pompą BTC, czego przykładem były znaczne wzrosty większości altów, np ADA sięgnęła prawie 10 centów, a BNB prawie 27$. Prawie wszystko było zieloniutkie. Nigdy takiego cyklu(BTC rośnie, a wszystko inne spada)nie było, a jak już była taka sytuacja że BTC pompowało podczas gdy większość altów spadało, to nie był to cykl, ale tylko krótka tymczasowa sytuacja, po której i tak większość altów podążało za wzrostem bitka w większym lub mniejszym stopniu

Po drugie nigdzie nie pisałem, że granie pod event ZAWSZE się sprawdza, ale imo w
większości się trafia, a przynajmniej częściej niż pod kreski. Przykładowo - BNB dało mi fajne zyski, kiedy wszedłem na 2 dni przed uruchomieniem Binance Chain i DEX, kolejny przykład - Tael - również dał fajne zyski wielu graczom którzy weszli pod event(AMA z devami Tael na chacie Binance na którym planowano ogłosić największe dotychczasowe partnerstwo) co zaowocowało fajną pompką już na kilka dni przed tym eventem i powtórką na godzinkę przed. Albo WAN - również na krótko przed ogłoszeniem projektu który będzie zintegrowany/pomostowany z Wanchain(okazał się nim EOS), utworzyła się fajna pompka :)

Również pozdrawiam. Luzik i bez urazy ;)

Dodano po 6 minutach 19 sekundach:
BitJanusz pisze: czwartek, 16 maja 2019, 23:09no akurat XRP to dla mnie totalny shitcoin, ale tutaj pewnie część się ze mną nie zgodzi.
Sorry za mały offtop. Nie żebym hodlował XRP, ale jestem ciekaw dlaczego twierdzisz, że to totalny shitcoin? Masz na to jakieś racjonalne uzasadnienie? Przecież kilka banków używa XRP do szybkich transferów co bardzo usprawnia ich system, co pokazuje że technologia Ripple ma duży potencjał/wartość, nawet jeśli zwykły kowalski z tego nie korzysta.

Dodano po 10 minutach 25 sekundach:
BitJanusz pisze: czwartek, 23 maja 2019, 18:40Nie wątpię, że Binance macza palce w pompie na tym MATIC (bo to shitcoin jak każdy inny
W błędzie jesteś skoro twierdzisz że Matic to shitcoin. Gdyby to był shitcoin, to nie zainwestowałby w to taki gigant jak Coinbase. Poza tym projekt już od 2017 skupia się głównie na rozwoju technologii plazmy(zaproponowana w 2017 przez Vitalika dla poprawy skalowalności Ethereum) i sidechains, które znacznie usprawnią infrastrukturę Ethereum. Polecam poczytać i bardziej się wgłębić w temat:
https://cryptocoinspy.com/coinbase-vent ... a-project/
https://www.publish0x.com/cryptoreviews ... ion-xxomym
https://www.livebitcoinnews.com/vitalik ... -progress/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 24 maja 2019, 07:48

ptr111 pisze: piątek, 24 maja 2019, 06:29Nigdy takiego cyklu(BTC rośnie, a wszystko inne spada)nie było, a jak już była taka sytuacja że BTC pompowało podczas gdy większość altów spadało, to nie był to cykl, ale tylko krótka tymczasowa sytuacja, po której i tak większość altów podążało za wzrostem bitka w większym lub mniejszym stopniu
No to właśnie cykl opisałeś. On przecież nie musi trwać kilku miesięcy. Większość cykli altowych trwa nie więcej, niż miesiąc. Alty spadały od wielkiej dzidy z poziomów 4200$ aż do ok. 8k$, a V-ka pojawiła się dopiero wtedy, gdy BTC zaczął konsolidację/dystrybucję pod 8k.
ptr111 pisze: piątek, 24 maja 2019, 06:29Po drugie nigdzie nie pisałem, że granie pod event ZAWSZE się sprawdza, ale imo w
większości się trafia, a przynajmniej częściej niż pod kreski. Przykładowo - BNB dało mi fajne zyski, kiedy wszedłem na 2 dni przed uruchomieniem Binance Chain i DEX, kolejny przykład - Tael - również dał fajne zyski wielu graczom którzy weszli pod event(AMA z devami Tael na chacie Binance na którym planowano ogłosić największe dotychczasowe partnerstwo) co zaowocowało fajną pompką już na kilka dni przed tym eventem i powtórką na godzinkę przed. Albo WAN - również na krótko przed ogłoszeniem projektu który będzie zintegrowany/pomostowany z Wanchain(okazał się nim EOS), utworzyła się fajna pompka :)
cieszę się, że zarobiłeś. Jednak w ciągu ostatniego miesiąca też były eventy, które zostały przez rynek całkowicie wręcz zignorowane w parciu w dół. Tutaj przykład tweeta, który sobie zachowałem, bo wiedziałem, że strzeli autorowi w twarz:



ile eventów z kwietnia dało +100%? czy autorowi tweeta należy gratulować +100% zysku, czy raczej wylać mu wiadro pomyj na łeb za 50% straty?

Eventy działają fajnie... na cyklu wzrostowym altów. ;)


A co do tego, co napisałeś o MATIC - altów, które usprawniają Ethereum jest cała masa, np. LRC czy LOOM.

pzdr.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » piątek, 24 maja 2019, 09:17

Jednak opłaca się grać pod swapy na Binance chain. PHX kupione po 178, PHB sprzedane po 325.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Corso » piątek, 24 maja 2019, 20:36

BitJanusz pisze: środa, 22 maja 2019, 20:38 DLT:

Obrazek

OAX:

Obrazek

OAX skromniej, bo spadło mocniej. Czyli V powinno być słabsze.


@BitJanusz

czy powyższe AT nadal w grze ??
wiem , że btc trochę odbił to alty spadły .......

wbiłem 2 dni temu po 0.35 btc jednego i drugiego , ale jak narazie ostro w tył :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 24 maja 2019, 20:56

@Corso podjąłeś spore ryzyko :) V-kę najlepiej kupować tuż po jej zauważeniu (ja np. DLT kupiłem za 13xx sato więc mam duży zapas) z stop-lossem poniżej. Jeżeli spadniemy poniżej, to było to jedynie martwy kot, a nie V-recovery. To niestety nie jest wykluczone, gdyby BTC zaczął gwałtownie rosnąć i/lub spadać. Z drugiej strony, patrząc na ETH czy BNB ciężko mi uwierzyć, że to nie jest zmiana trendu na altach.

Ja na razie trzymam oba, do SL mam daleko.

martwego kota (dead cat bounce) można poznać po ok. 25-30% podskoku a następnie powrocie do spadków.

trzeba niestety brać namiar na to, że BTC jest w dużym trójkącie i dzida o kilkaset $ up lub down na bank ostro przeczołga niektóre alty.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 24 maja 2019, 22:24

@BitJanusz Grasz teraz "RtN" na AST/BTC? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 24 maja 2019, 22:32

@DjVegas98 na razie nie. Moment jest dość niepewny, BTC wygląda gotowe na kolejny ruch i lepiej nie być złapanym na pozycji w trakcie.

na pewno zajmę nowe pozycje po zakończeniu pompy (raczej pompy, chociaż dump też może być od biedy).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 24 maja 2019, 22:45

Uważam, że kanał wzrostowy na OAX od dołka jest jeszcze w grze. Chociaż w tej chwili BARDZO wiele zależy od zachowania BTC. Noi też 3 raz "puk puk" w linie wsparcia nie wróży za zwyczaj zbyt dobrze.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 24 maja 2019, 22:48

Przyznam szczerze, że niezbyt podoba mi się zmiana zachowania altów w tym momencie. BTC nie zrobił nowego high, nie wzrósł też wyjątkowo spektakularnie, a na sporej częsci altów spekulacyjnych (shitcoinów) spore spadki, mocno skorelowane z wzrostami BTC.

Ryzyko martwego kota rośnie ;)

Możliwe, że silne alty takie jak ETH, BNB rzeczywiście dostały już V-kę, ale na części shitcoinów przyjdzie ona dopiero po ostatnim ruchu BTC (a inne się wypłaszczą przy dnie).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wojteks102 » sobota, 25 maja 2019, 09:05

BitJanusz pisze: piątek, 24 maja 2019, 22:48Przyznam szczerze, że niezbyt podoba mi się zmiana zachowania altów w tym momencie. BTC nie zrobił nowego high, nie wzrósł też wyjątkowo spektakularnie, a na sporej częsci altów spekulacyjnych (shitcoinów) spore spadki, mocno skorelowane z wzrostami BTC.

Ryzyko martwego kota rośnie


(w ujęciu do USD)
Jak masa z altów zrobiła już formację spodka, a część z nich (te lepsze) już zrobiły potwierdzenie formacji drugim dnem na wyższym poziomie.
Wartościowe alty, które zrobiły od dna 3x, 4x a nawet 6x można liczyć już na więcej niż jednej ręce. Ja bym powiedział, że alty są już po 5-tej fali Elliota. A teraz jesteśmy w jakiejś grubszej fazie akumulacji.

Inna sprawa: Dlaczego każdy mówi o formacji V-recovery, gdzie na bitku jest to formacja takiego dziwnego spodka w kształcie litery U?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 25 maja 2019, 10:38

Bo alt/USD i alt/BTC mają dość różne wykresy :) ja lubię operować na wykresie alt/BTC, gdyż moim celem jest powiększanie ilości BTC.

Rzeczywiście, altów, które nie zawiodły w tym roku nie ma wiele i są to starzy bohaterowie głównie (LTC, BNB) oraz nowe wynalazki (MATIC). Wszystko "pomiędzy" w mniejszym lub większym stopniu dało ciała.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wojteks102 » sobota, 25 maja 2019, 16:39

BitJanusz pisze: sobota, 25 maja 2019, 10:38Bo alt/USD i alt/BTC mają dość różne wykresy ja lubię operować na wykresie alt/BTC, gdyż moim celem jest powiększanie ilości BTC.

Rzeczywiście, altów, które nie zawiodły w tym roku nie ma wiele i są to starzy bohaterowie głównie (LTC, BNB) oraz nowe wynalazki (MATIC). Wszystko "pomiędzy" w mniejszym lub większym stopniu dało ciała.


BTC początek roku: 3746USD, teraz: 8023USD -> zmiana: 2,14x

THETA początek roku: 0,047 USD, teraz: 0,13USD -> zmiana: 2,77x
OPQ początek roku: 0,014USD, teraz: 0,082USD -> zmiana: 5,86x
HOT początek roku: 0,000465USD, teraz: 0,001949USD -> zmiana: 4,19x
+ te które mniej wiecej utrzymały parytet do BTC: KCS, NANO

W przypadku już patrzenia pod dołkach to będzie wiecej kruczków typu: KCS już wtedy, NEXT, ADA.

Nie ma tego jakoś wiele dużo, ale może nie przesadzajmy, że dały ciała szczególnie gdy BTC potrafił notować dni +1X%. Po prostu ludzie się wyprzedają względem BTC, bo myślą, że dominacja na poziomie 56-60% to nadal jest za mało patrząc względem BTC.
Trzeba patrzeć jaka fundamentalna zmiana się odbyła na rynku kryptowalut i czy przypadkiem wartościowe alty nie będą powoli się otrzepywać z kurzów i bić BTC w wycenie do BTC, gdy już w pewnym momencie do ludzi dotrze, że jest prawdopodobnieństwo wystąpienia nowego cyklu wzrostowego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 25 maja 2019, 21:38

Ale wieje nudą. Wczoraj tylko 10 % na TFUEL, a mogło być z 50, ale niestety strach zrobił swoje, że to nie nowa moneta ino podpompowana przed listowaniem 100 % . Takto cisza i spokój. Nie podoba mi się, że bitcoin stoi i uklepuje się na takim poziomie, teoretycznie daję mu to szansę na dalsze wzrosty, co dla altów będzie kolejnym POTĘŻNYM ciosem, po którym znowu będą długo sie lizały kolokwialnie mówiąc. Oby ta bańka jeżeli będzie, nie była zbyt szybka i euforyczna i nie odbyła się głównie na btc, bo zaprawdę powiadam Wam los altmaniaków będzie ciężki :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 26 maja 2019, 00:45

@DjVegas98

no niestety. Jakieśtam PND na binance (niestety nie to, co mam, pompują PHX pod nową nazwą), ale widać,że jak BTC pójdzie up to znów będzie ostra dzida w dół na większości altów. A moim zdaniem wkrótce BTC pójdzie up. Możliwe, że alty zrobią double bottom (nie wszystkie, nie chce mi się wierzyć, że ETH daleko spadnie np czy BNB, które jest na mega hossie i raczej nic nie zatrzyma tego coina przed dalszymi dzikimi wzrostami :))
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 26 maja 2019, 20:07

@BitJanusz Za nie długo będą losowali Harmony, aż niebawem listing na Binance. Zakupisz trochę po wejściu? Bo szczerze powiedziawszy patrząc na info na Launchpad parametry wejściowe(czyli początkowe supply, cena, rozdział tokenów) ma podobne jak MATIC, które wszyscy wiemy jak się zachowało.
Supply początkowe nawet sporo mniejsze od MATICA. Jeszcze jak zleje się to z dniem "wzrostowym na binance" , w sensie topka coinów miała by się prezentować mniej więcej tak jak na obrazku, który załączam. Do tej pory na tych dwóch listowaniach bez wysiłku mogłem zarobić ponad 100%, ale się bałem wejść. Przy PHB główkowałem się czy kupić w pierwszej godzinie jak było 250 i nie kupiłem. TFUEL kupione po 178, sprzedane po 196.
A w tamtym momentach topka listy miała słabe wzrosty na 24h. pierwsza piątka bodajże nie miała wtedy nawet 20%. Nie wiem kurde, albo nie mam zbyt dużej odwagi, albo intuicji, że zwykle wyskakuję po małym proficie, a poczekałbym dzień i miał ogromne ;D

Obrazek


edit: Bo skoro mamy takie realia, że ten miesiąc zarabiamy głównie wraz z Panem CZ, no to czemu nie skorzystać i potem grzecznie "spitolić"? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 26 maja 2019, 22:21

@DjVegas98 ja na razie omijam alty, gdyż uważam, że BTC lada moment wystrzeli dzidę i wtedy nie ma zmiłuj, będą spadki na altach względem BTC :)

Dodano po 1 godzinie 18 minutach 55 sekundach:
EDIT: jak widać wujek janusz znowu miał rację :twisted: spoko, zaraz będzie można kupować :)

Dodano po 36 minutach 4 sekundach:
Parę bidów wpadło do koszyczka. 8-)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 26 maja 2019, 23:02

A co to się POA tak nagle stało? No ludzie kochani ten rynek nigdy mnie chyba nie przestanie zaskakiwać :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 26 maja 2019, 23:05

@DjVegas98

po spadkach związanych z dzidą UP, na ogół grupa PND wybiera jeden coin, który zrobi dzikie wybicie.

Schemat grany wielokrotnie w tym roku.



Poza tym mamy akumulację na wielu altach. ;) myslę, że ich dystrybucja dopiero przed nami. Liczę na +100-200% z wielu z nich.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości