Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 4 sierpnia 2020, 21:26

@Dovakhiin Wiem jedno. Delisting na Binance w 99,99% oznacza definitywny KONIEC dla shitcoina.
Jaki APPC by zajebisty nie był, długoterminowo nie miałby szans i dogorywałby zapewne na jakiś egzotycznych giełdach aż do totalnej śmierci.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » środa, 5 sierpnia 2020, 08:12

emceef pisze: niedziela, 2 sierpnia 2020, 16:01 Co myślicie o CTSI? Może w końcu przebije bandę
Potencjalnie H&S sie utworzyło jeśli ktoś też patrzy na CTSI

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwietnia 2020
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BobekBTC » środa, 5 sierpnia 2020, 11:02

Zastanawiam się nad ETC czy jest sens to trzymać. Mam trochę tego i zastanawiam się, czy to nie jest taka sama lipa jak BTG/BCH. (chodzi mi tylko i wyłącznie o spekulacje, walor projektu zostawmy na bok).

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » środa, 5 sierpnia 2020, 11:14

Ja osobiście pozbyłem się tego jakiś czas temu(mam na mysli ETC - trochę BCH trzymam, BTG nigdy nie miałem). Sprzedałem wszystkie aktywa które trzymałem ze względów trochę sentymentalnych, a trochę licząc aż w końcu odbiją(ah te stare coiny!). Zainwestowałem to w DeFi i czas pokazał, że to była bardzo dobra decyzja.

dopisałem po poście poniżej - tak, pozbyłem się też wszystkich innych smieci, w tym LSK, z niewielką stratą. I to też była bardzo dobra decyzja :lol:
Ostatnio zmieniony środa, 5 sierpnia 2020, 11:46 przez adiqq, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 5 sierpnia 2020, 11:32

Tak naprawdę to wszystkie crypto są DeFi :D

KAVA/BTC, 4h :D Cyk kolejne +40% :D


APPC/BTC, 4h :D Teoretycznie powinien być 'łogiń', ale BTC ruszył up :D



adiqq pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 11:14pozbyłem się też wszystkich innych smieci, w tym LSK, z niewielką stratą. I to też była bardzo dobra decyzja
Może to i dobrze, baby z wozu koniom lżej :D Chociaż tak jak mówię Lisk miał bardzo ładne pompy na +100%, w tym jedną na +500% jak ktoś tego nie rozegrał i mówi, że Liska nie da się grać, to po prostu nie wie o czym mówi i nie rozumie gry rynkowej, zarówno gry technicznej jak i gry pozorów :D


Wykres trochę nawet podobny do ZEC :D

ZEC/USDT :D


### edited: 2020-08-05 12:46 ###
@adiqq ależ ja dokładnie to w swoim wątku robiłem o co prosisz :D #szachmat
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 19 lutego 2019, 18:18 @ergorg nie wiem, technicznie nie kupowanie Liska teraz to głupota długoterminowo :D Ja tylko 35k tego kiszę i mam nadzieję na pozytywny scenariusz jak spadnie do 1PLN to i tak będę na lisku na gruby plus, jakieś kilka tysięcy w to włożyłem przed bańką może kilkaset, wtedy był tani jak barszcz, chyba coś 11k tego miałem w sumie przed hossą :D Lisk doskonałe store of value jak dla mnie :D

W ogóle na Lisku są fajne wzrosty na bessie :D Ogólnie dużo łatwiej gra się na bessie, szybkie mocne wybicia, nowe low, długie uklepywanie i można mnożyć kapitał i coiny. Na bullrun'ie jest z kolei mega trudno, bo cały czas kurs zapieprza do góry z jednej strony fajnie wszystko rośnie, ale łatwo wypaść z pociągu przedwcześnie :D Nie trzeba się bać kupowania na dołku i trzeba pamiętać o profitowaniu po wzrostach :D
Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 12 stycznia 2020, 13:59 @pokavb ciężko powiedzieć mieliśmy mocne odbicie na 76% podobnie jak niegdyś i tam spadło 75% prawie, zatem 0.20$ nie zdziwi 0.77PLN~ :D Lokalnie wygląda na razie na lekki uptrend :D W każdy razie trzeba byłoby wybić kolejny high :D No i tam na logu jest taki kanał jak gdyby, więc jego wybicie też byłoby dobre, ale to trzeba 1.5$ co najmniej :D


No i jaszcze taka mała analogia :D Jak to mówią shity lubią chodzić parami :D
Spoiler:
Spoiler:
Swoją drogą chyba na jednym i drugim działa ten sam kartel animatorski, ta sama ekipa pompująco-ssąca :D
Spoiler:
Spoiler:
LSK/PLN, 1w, ISHS po korpusach świec :D
I na koniec dnia nie chodzi o to czy ja pod to gram, tylko robię chłodną analizę i po fakcie przedstawiam suche fakty, na ile ta analiza się sprawdziła. Analiza to nie jest przewidywanie przyszłości czy gwarant zajścia jakiegoś zdarzenia rynkowego tylko ocenienie potencjału. I poza tym co bym nie napisał, to zawsze będzie niedowiarkowanie. Jak się sprawdzi to powiedzą, że niemożliwe, a jak się nie sprawdzi to powiedzą, że naganiacz i się nie zna. Po prostu jak ktoś chce to może mu to pomóc w tradingu, a jeśli moje analizy są antywskaźnikiem to też można grać na odwrót i zarabiać :D

I a propos DT, to właśnie moje analizy nie mają terminu ważności, chociaż jakbyś prześledził ten wątek ostatnie kilka tygodni, to praktycznie większość moich analiz się sprawdzała na dniach albo jest w trakcie realizacji. Po prostu skoro ja jako permabull mam rację, bo gram zasadniczo pod wzrosty to może znaczyć, że zaczął się już jakiś bull market i na peak'u za jakiś czas będziemy mogli jednoznacznie stwierdzić, że tak faktycznie bullmarket ma miejsce od początku 2020 roku(chociaż to też zależy od coin'a) albo po prostu kolejny jakiś sezon wzrostowy i wkrótce zobaczymy nowe low'ki :D
Ostatnio zmieniony środa, 5 sierpnia 2020, 13:42 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » środa, 5 sierpnia 2020, 12:34

Nie powinieneś zabierać w tym temacie głosu - bo proponowałem ci kiedyś założenie wątku w którym będziesz podawać konkretnie co i za ile kupujesz, a potem rozliczenie tego. Nie podjąłeś wyzwania...potrafisz tylko po fakcie uśmieszki wklejać i wykresy jak to coś ładnie wybiło. Przy wklejaniu takiej ilości, zawsze się znajdzie coś, co akurat wybije/wybiło.
Dopóki tego nie zrobisz, to nie sposób traktować twoich wpisów poważnie...

Ale pisanina, że LSK jest lepszy ETH...no tym to pobiłeś kolejny z wielu rekordów (kategoria: idiotyzm roku)
Na wszystkim można zarobić, nawet na śmieciach, to wiadomo od dawna, ale wszystko ma swoje granice...
Zapominasz też, że nie wszystkim odpowiada ciągłe ślęczenie przed monitorem i DT.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » środa, 5 sierpnia 2020, 14:07

Np SRK to przykładowo śmieć który ładnie wybił zarobilem na tym 1000% a mogło być 2900 % za wczesniej sprzedalem .Teraz liczę na Mithril

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » środa, 5 sierpnia 2020, 14:26

monero, zcash i dash na bitfinex dziś dla tych 3 kojnów identyczna cena w USD ! tego jeszcze nigdy nie było ;)
---

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » środa, 5 sierpnia 2020, 15:12

Spoiler:
tak żeby definitywnie zakończyć temat
anagamidev pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 11:32@adiqq ależ ja dokładnie to w swoim wątku robiłem o co prosisz #szachmat

to co wrzucasz, to chyba specjalnie w taki sposób podajesz, żeby było jak najbardziej zamącone, żeby nie można było się z tego wyznać. Jako permambull to dawno byłbyś bankrutem - chyba że jak ci kiedyś pisałem, dysponujesz nieograniczonym budżetem do wiecznego (bardzo dlugiego) uśredniania przy spadkach.

Wiesz na czym polega wątek z podawaniem i rozliczaniem?
Mniej więcej tak jak pisze Janusz - kupiłem TRX za 180 sato, póżniej pisze, że sprzedał np. za 198. Do tego jeszcze rozliczenie, zysk/strata, %. itd.

Wrzucenie 10 wykresów, że to może wybić nie ma z tym nic wspólnego. A wśród tego co wrzucisz, to zawsze znajdzie się coś co wybije, czasami nawet kilka coinów - to oczywiste. Równie dobrze mógłbyś tu wrzucić wszystkie z TOP50 i za miesiąc się chwalić, że na 20 zarobiłeś kokosy. I jak ty to trafnie wszystko przewidziałeś....
Doskonale wiadomo, dlaczego nie zrobisz tego w sposób rzetelny, nie dlatego że ci się nie chce - bo ci się chce dużo mniej istotne rzeczy robić - tylko gdybyś podszedł do tego w sposób rzetelny, to mógłoby się okazać - na konkretnych liczbach, że wcale nie jest tak pięknie, jak to zwykle przedstawiasz.

nie zrozum mnie źle, nic do ciebie nie mam, ale te twoje wrzutki wykresów to dla mnie nie jest ananliza, prędzej antyanaliza. Szybka wrzutka, która komuś początkującemu nic nie pomoże, niestety.
wrzuciłem do spoilera, nie chcę, żeby kolejny wątek był zaspamowany przez chwalipiętę.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » środa, 5 sierpnia 2020, 18:32

Te analizy wykresów nic nie dają zazwyczaj wieloryby się umawiają i pompują. Żeby nakręcić i wydymać tych na gorze leszczy a później sprzedać. A ty możesz jedynie dane kwotę porozbijać i kupić kilka krypto. To może trafisz.Ja trafilem ale na razie tylko te RSK , ogolnie to jest szajs. Kupiłem to kiedyś bo na twitterze było widać że twórca jest aktywny , był cholernie tani i mało sztuk w obiegu. Przy droższych krypto patrzę na ilu giełdach jest krypto jak np tylko Binance i reszta szajsy to nie wchodzę w to. Musi być dodatkowo na innych lepszych giełdach zeby w razie usunięcia nie doszło do drastycznych spadków. Np krypto verge jest na wielu giełdach. A taki APCC jest tylko na Binance no i te houbi global.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » środa, 5 sierpnia 2020, 19:10

Odnośnie delistingów - czy ktoś umie/wie jak ściągnąć i skąd informację np. przez API o delistingu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 5 sierpnia 2020, 22:46

@Dovakhiin Binance delistuje te coiny, które są porzucone przez swoje teamy lub te teamy grają za własne coiny na giełdzie i zostają na tym przyłapane... NIBY... bo taki team QKC normalnie dumpował swoje tokeny ile wlazło i nic im nie zrobili.

Pewnie decydują wewnętrzne gierki na linii CZ - devsi.

Bo o ile taki Lunyr był porzucony przez team i tylko PND na nim czasem szło, a twórca TNT pisał na reddicie że jego coin to szajs bez przyszłości (Lol), o tyle ARN coś tam chyba kombinował, wolumen miał niezły ostatnio, wzrost o prawie 300% od dołka podczas alt season.. i dupa, zdelistowano.

@DjVegas98 jak tam APPC fundamentalnie? Bo na wykresie jest w ciekawym miejscu (podobnym na 1d do np. MANA). Czy team rzeczywiście pracuje nad nowościami, mają jakiś roadmap, eventy, etc? Kupiłbym odrobinę na wieczny hold pod zyski rzędu x3-5 (kiedyś i tak odpali), o ile go nie zdelistują wcześniej...
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 6 sierpnia 2020, 08:00

ZEC/USD, 1d, nowe high :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » czwartek, 6 sierpnia 2020, 09:12

emceef pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 08:12
emceef pisze: niedziela, 2 sierpnia 2020, 16:01 Co myślicie o CTSI? Może w końcu przebije bandę
Potencjalnie H&S sie utworzyło jeśli ktoś też patrzy na CTSI
Jak zamknie dzienną nad 610 to są chyba szanse na kontynuacje trendu i nowe HH. W przypadku H&S opór na około 420
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 6 sierpnia 2020, 10:05

Sys jak obstawiacie?


Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » czwartek, 6 sierpnia 2020, 10:25

@Dovakhiin
jakbym miał obstawiać to bym powiedział, że jakaś fajna świeca up się w niedługim czasie pojawi, ale dla mnie za ryzykowne :) chyba, że będzie jakiś mocny wystrzał bitka i alty polecą to wtedy gdzieś na dnie można próbować kupić, bo zazwyczaj szybko odrabia straty i można rozsądnego SL zastosować.

Ogólnie mam ten problem, że boję się wchodzić nawet podczas korekty w monety, które zyskały w niedawnym czasie 100/200/300%, ale to one najszybciej nadrabiają straty w porównaniu do tych, które urosły przy okazji ostatniego alt seasonu o "marne" 20-30%.

Przykładem niech będzie COTI o którym wspomniałem w wątku DEFI. Wszedłem za 365 sato i wywaliłem za 385, ustawiając koszyczek na 305. Skłoniło mnie to, że w niedzielę na COTI był lower low w porównaniu do tych spadków tydzień wcześniej. Oczywiście pociąg na ten moment obrał inną trasę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 6 sierpnia 2020, 17:59

BitJanusz pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 22:46jak tam APPC fundamentalnie
A muszę niestety przyznać, że od kilku dni mam dosyć mieszane uczucia, co nie znaczy, że jest aż tak bardzo źle.

Zacznę może od początku, od samego projektu.
W zasadzie jeżeli chodzi o sam projekt to uważam, że jest on w 100% ukończony, sprawny oraz kompletny.
Cała jego dalsza progresja pod kątem technicznym i roadmapy, związana jest w zasadzie tylko z drobnymi poprawkami portfela i samej platformy, które twórcy wprowadzają regularnie, by w zamiarze korzystało się z tego jak najlepiej.
Twierdzą, że ich priorytetem jest aktualnie większa adopcja oraz wdrażanie co raz lepszych, znanych i cenionych na całym świecie aplikacji do swojego ekosystemu.
I jak do tej pory naprawdę nie były to puste słowa, bo wystarczy spojrzeć choćby na samą liczbę transakcji w grach, która jeszcze w zeszłym roku wynosiła sporo mniej niż 10k, a teraz mamy prawie 200k. To samo tyczy się rosnącej liczby dowodów uwagi (PoA), aplikacji oraz aktywnych portfeli.

No dobra do tego momentu póki co wszystko brzmiało bardzo ładnie i sensownie, więc dlaczego mam od niedawna dosyć mieszane uczucia?

Aspekt spekulacyjny przerzućmy może na sam koniec.

Pierw pragnąłbym zwrócić uwagę na to co się stało raptem kilka dni temu.
Studio gier o nazwie "IGG", korzystające z rozliczeń w APPC w swojej grze o nazwie "Lords Mobile", które odpowiadało za 95% transakcji na platformie nagle z niejasnych przyczyn wstrzymało wszelkie mikrotransakcje w walucie APPC.
Twórcy APPC oficjalnie tłumaczą, że to przez rzekome niedopatrzenie wygaśnięcia umowy pomiędzy nimi a studiem.
Twierdzą, że obecnie pracują nad warunkami nowej umowy i starają się dojść do porozumienia jak najszybciej.
Jednak idzie już bodajże 5 dzień negocjacji i na razie nic nie wiadomo odnośnie dalszej współpracy.
Inwestorzy więc są wystrachani chyba, że w razie odrzucenia przez IGG dalszej współpracy liczba transakcji spadnie gdzieś z 200k do może 20-30k. Więc na pewno byłaby to dosyć negatywna wiadomość, aczkolwiek platforma i wszystko byłoby tak samo dobre i sprawne jak do tej pory.
I tak nawet po takim incydencie, o takim stopniu adopcji/wdrożenia z czystym sumieniem mogę powiedzieć, w dalszym ciągu może pomarzyć więcej niż 99% shitcoinów.

Kolejna sprawa jest to kwestia marketingu, który jest piekielnie słaby. Póki co twórcy praktycznie nic nie robili w tym kierunku by reklamować swój produkt gdziekolwiek. Ja rozumiem, że to przez prawdopodobnie ograniczone środki, no ale bez przesady.
Niestety bardzo często kapitalizacja danego shitcoina zależy po prostu od knowledge o samym projekcie wymiernej liczby osób.
Załóżmy, że mamy amnezje i nie wiemy co to jest APPC i jakie ma zalety.
Obliczmy prawdopodobieństwo, że któremuś z nas szukając ciekawych shitcoinów po coinmarketcap poszczęści się na tyle, lub za przeproszeniem będzie tak zwariowany, że dotrze do 600+ miejsca i zacznie coś czytać akurat o APPC? :D

Ostatnia sprawa, która aktualnie mi przychodzi do głowy jest to po prostu fatalna sytuacja na wykresie.
Ile mieliśmy altseasonów przez ostatni rok i APPC pokazał coś większego niż jednorazowy strzał w lutym tego roku?
Za zwyczaj jest on jednym z najgorzej radzących sobie coinów i ciężko jest mu zrobić nawet nieraz te +50%, tak jak to kiedyś słusznie ująłeś być może przez ten "teatr jednego aktora"? Wygląda na to, że pompiarze albo same Binance mają po prostu w dupie tego coina.
Praktycznie każdy fajniejszy uptrend gnojony jest jak policjant w więzieniu, mniej więcej tak jak na obrazku.

Obrazek

Na pewno przyjdzie kiedyś dzień, że jak na porządnego shita przystało, zrobi jakiś zdupowzrost w kilka dni/tygodni do jakiegoś 1000-1500 sato i wtedy będzie można sprzedać z niemałym zyskiem, jednak na taki chwalebny moment trzeba czekać nie raz grubo ponad rok.

Idealnym przykładem w tej materii może być np. OAX.

Obrazek

Totalne niewiadomeco gówno, z praktycznie nieaktywnym teamem robi nagle z dupy uptrend na prawie 400% z 335 sato do 1650 sato w niecałe 2 miesiące?
Warto sprzedać wtedy większość, bo kto wie czy to nie jest ostatnie tchnienie na wykresie?


Równie dobrze i w tym przypadku może to być "ostatnie tchnienie"

Obrazek

Ja sam jestem zwolennikiem pomnażania połączonego z trzymaniem (oczywiście zawsze z SL) dobrych coinów na dłużej, ale widać te twoje dzikie taktyki z SWING trade, obecnie są kilkadziesiąt razy lepsze. :D
W planach na ten rok mam stworzenie króciutkiego papierowego "poradnika" do SWING trade, w oparciu o swoje własne spostrzeżenia i Twoje rady, by wchodząc w transakcje po prostu wiedzieć co najlepiej robić, a czego nie. :mrgreen:


// Jeżeli chodzi o longterm "SELL PLAN" na APPC, to jeżeli wcześniej oczywiście nie wydupcy mi stoplossa, długoterminowo marzyłoby mi się opie*dolić go gdzieś poniżej 1226 sato.


Najchętniej wydupczyłbym go gdzieś w tym żółtym prostokąciku :D

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 sierpnia 2020, 20:39 przez DjVegas98, łącznie zmieniany 2 razy.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Eth » czwartek, 6 sierpnia 2020, 18:53

Spoiler:
Dla mnie jak patrzę na wykres APPC mam wrażenie, że zaraz eksploduje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 6 sierpnia 2020, 18:56

czutkę mam jakby zaraz miałaby być pompka na sys..
w MINUTĘ chyba wskazał kierunek na najbliższe godziny/dni..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 6 sierpnia 2020, 22:45

Ciekawe czy KAVA zrobi to samo co BAND :D

BAND :D

LEND/BTC, 4h :D +60% na razie :D

KAVA :D

Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 25 lipca 2020, 19:27 ### edited: 2020-07-27 05:28 ###
Buy alts :D LTC coś słabo, a ma większy potencjał od ETH i BTC :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
DeFi już połowa wzrostów oddana :D
Reasumując warto skupować te korekty -40% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości