Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 14:17

@szlagaag No na moje oko od czerwca rzeczywiście wygląda to, jakby na altach grało głównie samo AI, ja np. na APPC na jednym schemacie, który był przez ten czas grany mniej więcej 10-15 razy na minutówkach, to od tego czasu powiększyłem mój bag o ok 30%.

Obrazek


srry za taką dziecinadę z niektórymi opisami, ale nie chce mi się przerabiać tego ss specjalnie na potrzeby forum :P

Też kwestia ściągania samych ścian. Na wolumenie do 15 BTC potrafili np. zbić cenę z 700 sato do 400, bo ściągali ściany z obu stron na niżej, często bez dokonywania transakcji.
Ale teraz już nie zwiększam bag'a w altach, ta część kapitału, którą mam w altach zostawiam ją już w spokoju na dłużej, bo im ładniejsze wypłaszcze, tym większa szansa, że kurs w końcu by mi odjechał, i te parę swingów, skalpów poszłaby się jeb**. Noi co jak co, taka gra mnie niestety wyniszcza na dłuższą metę.
Może część dołożę jeszcze ze stabli jak zobaczę w końcu pierwszy HH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 20 sierpnia 2019, 12:43




https://blog.aptoide.com/payment-method ... G2E2VjlBP8



// edit godzina 17:55 Znowu stary, dobry schemat gra się na APPC. Przyobserwujcie sobie z ciekawości na 1min na Binance.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 21 sierpnia 2019, 10:57

@DjVegas98 jeśli wyczułeś pewien schemat na jakimś coinie, to pamiętaj mimo wszystko o SL. Ja tak grałem na PIVX, ale kiedy przestało działać, to zaczęło lecieć, i lecieć, i lecieć... :mrgreen:

najlepiej ustalić scenariusz, który oznacza, że schemat przestał działać i wtedy od razu SL.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » środa, 21 sierpnia 2019, 11:17

INS - pompka wcześniej niż myslalem - pewnie przypadek ale dala zarobić. Ponownie kupie niżej.
Inwestuje w REN na Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 21 sierpnia 2019, 13:04

@BitJanusz Tak to ma sens, tylko, że ja już się nastawiłem na bagholding tych altów co trzymam, czasem jeszcze zagram by powiększyć plecak na jakimś fajnym schemacie jak tym, który opisałem powyżej, ale generalnie nie wychodzę już z altów do stabli/btc, bo uważam, że teraz jest za późno. Wiem cięcie strat itd, ale tą część jestem w stanie stracić do zera, a nie ukrywam, że trochę lipnie wychodzić mi teraz po minus kilkadziesiąt %, bo ogólnie dałem trochę dupy, mogłem wyjść już z dwa miechy temu, wchodząc ponownie np. dopiero po pierwszym HH(ale człowiek mądry po fakcie, uczy się cały czas). Siedzę w tym rynku dosyć od nie dawna i pewne taktyki, zachowania są tutaj zupełnie odmienne niż na zwykłych stockach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » środa, 21 sierpnia 2019, 14:15

hej czy ktoś wie co to ten COCOS ? czemu tak leci w dół ? może warto spróbować ?

Dodano po 43 sekundach:
* na Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 21 sierpnia 2019, 14:41

@alfthebestZ reguły każdy binancowy listing, poza jakimś MATIC w bessie, czyli teraz przyniesie ci długoterminowo większą stratę niż coiny, które już od dawna istnieją. Chyba, że chcesz grać na nim to spoko, bo płynność będziesz miał świetną, więc możesz ugrać coś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 21 sierpnia 2019, 14:49

Bitek spada i zaczynają chyba być pierwsze nerwowe wyprzedaże, EOS był po 3.36$, można rozstawić zakupy na niższe poziomy i polować.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » środa, 21 sierpnia 2019, 15:28

@DjVegas98 skubnołem troszkę po 22 i zobaczymy :)

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
rosną obroty więc chyba zmieniają kierunek :)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » środa, 21 sierpnia 2019, 15:38

na altach bessa i długie roczne wypłaszczenie oraz niektórych usmiercenie czy tylko wielka korekta? oto jest pytanie :roll:
W relacji do dolara nie poprzebijało dołków zimowych więc scenariusz korekty jest w grze
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 21 sierpnia 2019, 16:29

@koparki
Obrazek

Teoretycznie możemy jeszcze być w fazie nr 1, gdyż BTC dopiero zaczął wychodzić z bear marketu w kwietniu. Niekoniecznie jestem za wzrostami ala 2017, ale uważam, że mamy w pierony czasu by alty mogły pokazać jakiś pazur. Zakładając, że obecna bańka będzie miała koniec mniej więcej półtorej roku po halvingu, wypadałoby więc to na rok 2022, chociaż zdaniem wielu analityków obecna bańka może być o wiele dłuższa od poprzednich.
Mamy zatem prawie 3 lata by rozpocząć póki co przerwanie spadków, a następnie powolne, nieoczekiwane wzrosty. Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby obecna bania altcoinów odbywała się tylko na sensownych projektach, które nie są pustymi obietnicami, tylko rzeczywiście mają real usage zamiast na wszystkich gównach jakich popadnie.(Czyżby w końcu miało zadziałać powiedzonko "Wartość i tak na końcu zawsze wygrywa"?)
Większość altów jakbyście dali na tygodniówkę bardziej bądź mniej przypomina duże półtoraroczne kliny spadkowe, które wydają się powoli kończyć, gdyż górne bandy czy to pociągnięte od 01.2018 czy 04-05.2018 były mniej bądź bardziej respektowane, gdy kurs się do nich zbliżał.
A do pół roku te bandy podążaja praktycznie do zera na większości.
I oczywiście nie dostaniemy zapewne nagle szybkich z dupowzrostów, tylko na pewno pierw jakaś akumulacja. W pierony ludzi wypadło z gry przez te 1,5 roku spadków, zostało jeszcze trochę, a może jeszcze w pierony wypaść na ewentualnym rocznym boczniaku, dla których jest on wiele gorszy niż spadki, gdyż wtedy kapitał stoi i nasze ciało, umysł i dusza cierpią.
Nie ma nic za darmo ani łatwo, a pieniądze z pewnością to ostatnia rzecz, którą ktoś chciałby nam dać.

Powiem ta. Jak ktoś w tym momencie obkupi się w dobre projekty i nastawi się, że musi poczekać przynajmniej te paręnaście miesięcy, to na pewno nie będzie zawiedziony, w każdym razie powinien lepiej wyjść niż trzymając grzecznie na lokacie.
No chyba, że opcja nr 2 je*ać alty, tylko Bitcoin no to już nic Wam nie poradzę ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: blink » środa, 21 sierpnia 2019, 23:12

Może kogoś zainspiruje i zachęcę do korzystania z platformy Waves - VST/WAVES wzrost prawie 200% w 3 tyg. :D

Jak coś to nie jest to jakieś gówno z niskim volumenem:


Info z transakcji:
viewtopic.php?f=45&t=19895&p=598055#p598055

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:33

@alfthebest Noi widzisz kolego, nie opłaciło się zbytnio tego COCO ruszać. Twój altcoin spadł mimo, że są teraz w niezłej kondycji, bo odbiły się od swojego bottom przynajmniej o te +10 %. Lecz gdy wrócimy do kontynuacji spadków na altach gorzej wyjdziesz na takim nowym coinie, bo on poleci tak samo albo nawet gorzej i w efekcie stracisz więcej.

Nie wiem jak to IEO/nowe listingi będą działać w hossie, ale w bessie podczas spadków, lub ich kontynuacji często jest to do dupy sprawa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:50

Wstrzelić się w "punkt odwrotu" altcoina po listingu to kompletna loteria. Totalizator sportowy. Nie ma na to żadnego TA. Już lepiej wbić na bitmex i pod proste ta próbować x50 małą sumą :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » czwartek, 22 sierpnia 2019, 16:40

@DjVegas98 dlatego wrzuciłem tam grosze i teraz uśredniłem po 19 :) - zobaczymy co będzie :?

Dodano po 1 minucie :
na razie REN mi trochę podskoczył wiec w sumie jest na 0

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 23 sierpnia 2019, 06:25

No generalnie chyba pierwszy taki długi okres od 04/2019 bez spadków lub ich dalszej kontynuacji. Czyżby powoli dosyć?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 23 sierpnia 2019, 11:18

Ekipo, wchodzi order typu OCO (one cancels the other) na Binance, na razie tylko w przeglądarce. Czyżby wreszcie nadeszły czasy, że bez bota ustawisz limit sell i stop loss? :mrgreen: :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 23 sierpnia 2019, 12:10

Tylko czemu kładą kłody pod nogi tym najbogatszym, z którymi może są w układzikach i pozwalają ludziom równie sprytnym, ale dużo biedniejszym mieć większą skuteczność? Czy nie tak to działa? Bo szczerze nie orientuje się czy boty do takich giełd mieli za zwyczaj raczej najgrubsi, czy również ci biedni, ale ze znajomością programowania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 23 sierpnia 2019, 13:30

Kojarzycie taką giełdę Bitmax? Nie? Ja też nie... a szkoda... :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:lol:

Giełda zawieszona:
Dear Bitmax.io Users:
Due to abnormal market fluctuations, BitMax.io has temporarily suspended trading service for accounts which had traded during 1:00 a.m. - 3:30 a.m. EDT, Aug 23rd, 2019. Trading of these accounts will be resumed upon completion of confirmation and follow-up measures.
Sorry for any potential inconvenience.
BitMax.io Team

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: blink » piątek, 23 sierpnia 2019, 13:42

@mudol czyżby hack? :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości