Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tonyxxl » środa, 24 listopada 2021, 04:17

BitJanusz pisze: środa, 24 listopada 2021, 00:42Jeśli kogoś 5% zysku śmieszy, to polecam policzyć procent składany z trzydziestu takich ruchów (1,05 do potęgi 30)
Śmieszyć to mogą takie wyliczenia że 30 razy zrobisz te 5%...
Poza tym musiałbyś nic nie odcinać i angażować ciągle cały kapitał, więc od razu wejdź na grubo, na jedno wyjdzie :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 24 listopada 2021, 09:19

tonyxxl pisze: środa, 24 listopada 2021, 04:17Śmieszyć to mogą takie wyliczenia że 30 razy zrobisz te 5%...
W tym roku już zrobiłem (w sumie nie w roku, a w kilka miesięcy), dzięki za troskę.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tonyxxl » środa, 24 listopada 2021, 09:24

BitJanusz pisze: środa, 24 listopada 2021, 09:19W tym roku już zrobiłem (w sumie nie w roku, a w kilka miesięcy), dzięki za troskę.
nie ma za co, klawiatura wszystko przyjmie, a niektórzy nawet w to uwierzą 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 24 listopada 2021, 09:30

tonyxxl pisze: środa, 24 listopada 2021, 09:24nie ma za co, klawiatura wszystko przyjmie, a niektórzy nawet w to uwierzą
Jeśli uważasz, że każdy z kim rozmawiasz w internecie to mitoman, to Twoja sprawa, tylko jaki jest sens dyskusji z kimkolwiek w internecie? Wszak wszyscy kłamią - po co tracić czas?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tonyxxl » środa, 24 listopada 2021, 10:01

BitJanusz pisze: środa, 24 listopada 2021, 09:30Jeśli uważasz, że każdy z kim rozmawiasz w internecie to mitoman, to Twoja sprawa
nic takiego nie napisałem, choć akurat w tym dziale to może być bliskie prawdy :D
Pozdrawiam i życzę następnej serii 30x 5%

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » środa, 24 listopada 2021, 10:18

Jak widzicie CRO?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 24 listopada 2021, 10:19

Dzięki. Rozumiem wątpliwości. Dla większości traderów mój styl gry nie jest dobrym pomysłem. Wymaga bardzo dobrego wyczucia. Ja też potrafię utknąć na pozycji miesiąc, czy nawet dwa. Po to gram za połowę kapitału, by mieć możliwość reagowania. Plus oczywiście używam SL, gdy ewidentnie coś nie idzie zgodnie z planem.

Żeby nie być gołosłownym:

Obrazek

Myślę, że po ok. 4 latach nad wykresami jestem z grubsza w stanie wyczuć dobry moment na wejście. To, co jest trudne do przewidzenia, to zakres samego ruchu. Wybrany przeze mnie % (dokładie 5,27% - by było na prowizję binance i bo 27 to moja szczęśliwa liczba) jest efektem lat prób i dopasowywania celu do moich predyspozycji trejderskich. To po prostu %, który - empirycznie, działa dla mnie najlepiej. Grałem na różne sposoby, próbowałem różnych metod i po latach wydaje mi się, że jestem na etapie, na którym znalazłem taką dla siebie odpowiednią.

Jeśli ktoś lepiej sobie radzi z trzymaniem dużych % bez chęci natychmiastowego wzięcia profitu, to prawdopodobnie będzie mu pasować inna metoda gry.

Mnie parzy w ręce każdy profit, a trzymanie pozycji >30% profitu to dla mnie tortura psychiczna. Wychodzę z założenia, że system gry powinien być dopasowany do naszej psychiki, a nie na odwrót.

Z pozycji z ostatnich dni (ADX, TRB, STPT i IRIS) tylko TRB po wejściu zanotowało -10% i musiałem to przeholdować, ale i tak sprzedałem z planowanym zyskiem. Dodam, że tylko ADX poszedł dużo ponad 5%. Wszystkie pozostałe zakończyły ruch albo właśnie na 5%, albo niewiele ponad. Więc trzymając je dalej miałby obiektywnie mniej BTC, niż mam.

Pozdrawiam.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 24 listopada 2021, 10:27

@tonyxxl chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi, Bitjanusz nie pisze,że 30 zrobił na jednej monecie, ja też spokojnie tyle razy zrobiłem ale na różnych monetach, nawet dziś mam już 2 x 10%, ale to na dosłownie "nołnejmach" i niekoniecznie za 10k $, ale procenty są. Idzie spokojnie kilka razy to zrobić np na LTCx3 czy x-3,

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » środa, 24 listopada 2021, 10:41

Gordu pisze: środa, 24 listopada 2021, 02:07
KaTa90 pisze: wtorek, 23 listopada 2021, 20:54
wszyscy pisze: wtorek, 23 listopada 2021, 17:49 @KaTa90 mów szybciutko przyjacielu jaki target na ICP bo terminy gonią:) a nakupilem tego tyle że aż mnie to przeraża... :shock:

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
Osobiście liczę na 120-130$
Mam rozrzut między 85$-150$. Liczę na knota i późniejszy odkup szukając wsparcia, wszystko zależy jak mocno wystrzeli. Przy ICP gram tylko i wyłącznie TP bez SL'a. Po odkupie na wsparciu, planuje ustawić TP na 250$ i 320$ i 390$.
Kurcze, dlaczego miałby aż tak mocno wystrzelić ? ;o mówisz tutaj o 600 - 900% przecież to by musiał jakiś chory hajs w to wpłynąć żeby tak urosło ;d
Kilka powodów: 1. projekt jest cały czas rozwijany i skupiony na NFT, 2. jest 93% od swojego ATH, a sięgnął już 98%, 3. Cały czas napływają nowi inwestorzy i ma potężne wsparcie w okolicach 40$ - jak coś nie chce spaść to wystrzeli w górę :) Raczej nie inwestuje się w coś co będzie tylko stać w miejscu, a stockowanie ICP jest wysokooprocentowane i lokowane na 6msc-96msc - pierwsze transze ze stockowania powoli są zamykane. Możliwe, że za parę miesięcy mowa będzie o znacznie wyższych % niż wskazane 600-900% :), 5. Ma wsparcie Binance, które właśnie wprowadziło na ICP Cross Margin :) Alice, Bake, Chess, TLM poszło w górę o 20-40% natomiast ICP jeszcze nie :) 6. Podobne wykresy jak np.: SHIB'a, Doge, XLM, ADA, CHZ, CHR itp itd kończyły się mocnymi wystrzałami 50-5000x w ciągu 1 hossy - oczywiście wpływ na to miał hype lub innowacyjność - ICP ma dobre podłoże ku temu, by również zaliczyć rajd :)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Tomigan » środa, 24 listopada 2021, 12:40

Jeśli ktoś szuka projektu Meta&NFT na wczesnym etapie może się zainteresować Moon Nation (MNG) projekt budowany na BSC wiec jeśli wypali to na pewno pojawi się na BINANCE, obecna cena ok 0,064 , na Tweeterze są trailery wygląda to niesamowicie jak dla mnie fana kosmicznych gierek :)
ciekawy art https://www.bloomberg.com/press-release ... technology
czekam też na konferencję 28 listopada o której piszą

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wszyscy » środa, 24 listopada 2021, 13:03

Powiększyłem pozycję na icp trzykrotnie. Wcześniej kupowałem po 44 i 48.
Cena teraz to "promocja" (?)
Argumentacja @KaTa90 wydaje się nie do obalenia więc zakładam niedługo ruch na północ

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » środa, 24 listopada 2021, 13:33

@KaTa90 Też częściowo jestem w ICP. Aczkolwiek ciekawi mnie Twoje zdanie co do ADA. Nie ukrywam, że irytujace jest to, że jak spora część rynku jest na zielono, to Cardano dalej minus. Skupowałem po 2$, teraz mamy 1.68$ więc już trochę na minus... Słyszałem głosy, że zasięg na 3$ i wyżej- co o tym sądzisz?

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: bMh » środa, 24 listopada 2021, 13:47

@mxxm977 https://www.tradingview.com/x/f2hupCl5 oraz https://www.tradingview.com/x/TkQ0ySDR

Mysle ze dolek moze byc w okolicach 1.58 a zasieg to 4.2$

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » środa, 24 listopada 2021, 14:20

bMh pisze: środa, 24 listopada 2021, 13:47Mysle ze dolek moze byc w okolicach 1.58 a zasieg to 4.2$
Dzięki! Mam nadzieję, że się sprawdzi :D. Rozstawię zakupy w okolicach tych 1.5-1.6 i TP od 2.7-4$

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » środa, 24 listopada 2021, 14:45

mxxm977 pisze: środa, 24 listopada 2021, 13:33 @KaTa90 Też częściowo jestem w ICP. Aczkolwiek ciekawi mnie Twoje zdanie co do ADA. Nie ukrywam, że irytujace jest to, że jak spora część rynku jest na zielono, to Cardano dalej minus. Skupowałem po 2$, teraz mamy 1.68$ więc już trochę na minus... Słyszałem głosy, że zasięg na 3$ i wyżej- co o tym sądzisz?
Z tego co widziałem to są opóźnienia w aktualizacjach i problemy z wdrożeniem smartkontraktów - obecne spadki to prawdopodobnie tego efekt. Tak jak moi przedmówcy pisali, mamy wsparcie na poziomach ok 1,5$, zasięg to ok 4-4,5$. Obecnie nie ma mnie w tym projekcie, swoje zgarnąłem i dopóki się nie wyklaruje sytuacja z problemami z jakimi się borykają, to nie wchodzę w to :)

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sebamistrz » środa, 24 listopada 2021, 18:10

Tak jak pisałem kiedyś MANA wygląda jak AXS na początku. Też widzę górę na 100+ jak w AXS.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » środa, 24 listopada 2021, 18:32

@sebamistrz Gdyby mana kosztowała 100$ wyprzedziłaby BNB 1,5 krotnie, AXS jak startowało było na dzisiejsze czasy w top 250-300 a mana jest już na 30 miejscu z kapitalizacją 7kkk gdzie axs ma 9kkk więc mana przy 100$ kosztowałby w okolicach 135kkk. Jeśli już szukać coś podobnego do sukcesu axs to przykładowo cocos gdzie kapitalizacja wynosi tylko 170kk czyli trochę mniej niż axs przed rajdem. I raczej grubasy na takie alty będą polować a nie nic z topki co gdzie potrzeba 7kkk na zrobienie 100%. Ja osobiście szukam takich altów między top 100 a top 500 i tam lokuje hajsik, łatwiej je spompować niż takiego giganta a że sezon na te konkretne alty jest idzie coraz więcej ludzi w nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 24 listopada 2021, 22:29

Piękny alt season :D Tetherki rosną jak na drożdżach :D ZEC i HIVE pięknie dziś :D STEEM może też coś ruszy :D

Prawdopodobnie nic istotnego :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 293
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 179
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kisiel » czwartek, 25 listopada 2021, 01:39

Wczoraj sprzedałem BRD/BTC z 5% zyskiem. Trzymałem to ponad tydzień. Dzisiaj pompa. Wskoczyłem ponownie przy 300%. Nie żałuje, tylko nie wiem czy sprzedawać czy trzymać :shock:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » czwartek, 25 listopada 2021, 06:14

BitJanusz pisze: środa, 24 listopada 2021, 10:19Dzięki. Rozumiem wątpliwości. Dla większości traderów mój styl gry nie jest dobrym pomysłem. Wymaga bardzo dobrego wyczucia. Ja też potrafię utknąć na pozycji miesiąc, czy nawet dwa. Po to gram za połowę kapitału, by mieć możliwość reagowania. Plus oczywiście używam SL, gdy ewidentnie coś nie idzie zgodnie z planem.
Dla większości nie jest. Mi najbardziej odpowiada zupełnie inny styl gry. A mam podstawy sądzić, że przynosi efekty nie gorsze, może nawet lepsze ;)
Nie do końca tez potrafię zrozumieć, że nawet mały zysk cię "parzy" ;)
Mnie zysk zaczyna parzyć, jak przekracza kilka tysięcy % ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości