Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 8 marca 2019, 23:26

@Wymazywanie ZRX 580 sato wygląda smakowicie. Nawet bardzo. Może tam spadnie.

oraz BTT 18 sato.

NPXS 14 sato.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » piątek, 8 marca 2019, 23:31

Dzięki. A to Binance musiałbym włączyć, ja tam nie siedzę, nie wiem nawet czy mam tam konto. :)
Bardziej rynki za fiaty gram przy BTC w downtrendzie, a przy jego spadkach lokalnych to już w ogóle.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: ptr111 » sobota, 9 marca 2019, 04:20

BitJanusz pisze: piątek, 8 marca 2019, 22:47W ten sposób możesz kupić czyjeś siaty na dystrybucji.

Najlepsze miejsce do inwestycji to moim zdaniem początek ruchu up po wypłaszczeniu lub szukanie dołka w byczej figurze np. moich kochanych klinach.

Zgadza się, może uda mi się jeszcze wyczaić optymalny moment i chyba tam wskoczę jeśli się trochę odpompuje, ale nie jakąś dużą sumą, bo mam też jeszcze kilka innych kandydatów na long(głównie z top 20) na które część zysków chciałbym też przeznaczyć z ewentualnej pompki APL, a takowa prawdopodobnie się zapowiada w ciągu być może już następnego tygodnia, na co już może wskazywać ładne odbicie z 30 na 35 sat w 2 dni. Wczorajszy tweet McAfee też mógł się do tego przyczynić, w którym otwarcie oznajmił wielkimi literami że trzyma bardzo dużą kwotę APL i jest gorących zwolennikiem prywatności w krypto. Ale spoko mam do tego dystans bo wiem że często shillował za kasę i wiem jakim świrem potrafi być, czego objawem była np jego publiczna deklaracja, że zje swego kutasa na antenie, jeśli bitek nie sięgnie $1m do 2020, albo ta niedawna ucieczka przed amerykańską skarbówką swym jachtem na wody międzynarodowe, z których jeszcze zamierza prowadzić kampanię prezydencką w 2020 i nie zdziwiłbym się jeśli podczas tej "kampani" będzie mocno promował Apollo, czub jeden :mrgreen:

Poza tym jak wiesz, to tak niestabilny coin ze słabą płynnością, że wszystko tu się może zdarzyć, za kilka dni może wskoczyć na 60sat a może też i spaść na 20s. Choć myślę, że w obliczu tych nadchodzących rzeczy do końca marca(sharding, zdecentralizowana giełda, intensywna kampania marketingowa) to jednak większe prawdopodobieństwo jest, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wskoczy na co najmniej 44s, niż spadnie na 25s. Ale to oczywiście spekulacja i czas pokaże co z tego wyniknie. Zatem jeśli przyjdą fajne zyski z tej ewentualnej pompy, to część przeznaczę na ENJ(o ile jeszcze będzie okazja i się trochę odpompuje jak cały ten hype choć trochę opadnie) i kilka innych w long m.in Cardano 8-)


Kurde jeszcze bodajże przedwczoraj jakiś koleś na telegramie w grupie apl napisał że wchodzi w Kyber Network(KNC) bo widzi tam za chwilę duży skok, no i przewidział idealnie. Ale ja to jakoś wtedy zignorowałem i zapomniałem. 2 godz temu zajrzałem na cmc a tu knc 60%. Noż jap...e, znów przeoczyłem taką szansę, a mogłem z tym cynkiem tu wejść i chociaż zapytać o opinie jak to widzisz pod względem AT. Eh dobra nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem, trza wnioski wyciągnąć i dalej do przodu. Ale biorę też to pod uwagę jako inwestycje w long i jako ciekawostkę dodam, że nawet Vitalik trzyma tego trochę ;) https://comparic.pl/vitalik-buterin-zdr ... -portfelu/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 marca 2019, 10:47

@ptr111

Jesteśmy w fazie, gdzie duże ruchy na altach nie są od razu dumpowane, lecz kontynuowane. W tej fazie najlepiej właśnie podłączać się pod początkujące uptrendy (kupiłem WAN za 850 sato na korekcie wczoraj). Ta faza ma również to do siebie, że wypełzają z nor rozmaici "magicy", którzy na twitterach/redditach piszą kupcie coś (jak już wzrośnie), a potem triumfalnie obwieszczają "a nie mówiłem", naganiając na suby/płatne kanały na discordzie. Z nimi jest taki problem,że nie potrafią zwykle wyznaczyć sensownego zakresu ruchu, stosują fale Elliotta (nie lubię tej metody, ale dla altów to kretynizm - sam autor zalecał, by nie stosować jej na mało płynnych rynkach) - w efekcie ich klakierzy kończą z wysoko skupionymi siatami i przetrzymaniem topu. Naganiaczy najlepiej olać ciepłym moczem, bo to w większości ignoranci - zwłaszcza na twitterze - chętnie wezmą donate'y czy suby, ale oferują w zamian TA na poziomie wróżenia z fusów.

Nie mówię, że przytoczony przez Ciebie gostek jest oszustem, oczywiście.

a propo WAN:

Obrazek

Tym podbiciem "uprawomocnił" duży klin z potencjałem na +100% zarobku, nawet, jeżeli teraz spadnie to warto skupić w ruchu powrotnym.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kondzio » sobota, 9 marca 2019, 11:16

kondzio pisze: piątek, 8 marca 2019, 16:48 Waves na 1D

@BitJanusz @MinningClub i i inni znawcy co sądzicie ?

Obrazek

@@@@@

Kupiłem przy 7000

Obrazek

Nie byłem przekonany co do tego klina, ale po dzisiejszej nocy stwierdziłem, że mamy wyjście górą. Jaki może być potencjalny wzrost ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sud » sobota, 9 marca 2019, 12:24

ptr111 pisze: sobota, 9 marca 2019, 04:20
Kurde jeszcze bodajże przedwczoraj jakiś koleś na telegramie w grupie apl napisał że wchodzi w Kyber Network(KNC) bo widzi tam za chwilę duży skok, no i przewidział idealnie. Ale ja to jakoś wtedy zignorowałem i zapomniałem. 2 godz temu zajrzałem na cmc a tu knc 60%. Noż jap...e, znów przeoczyłem taką szansę, a mogłem z tym cynkiem tu wejść i chociaż zapytać o opinie jak to widzisz pod względem AT. Eh dobra nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem, trza wnioski wyciągnąć i dalej do przodu. Ale biorę też to pod uwagę jako inwestycje w long i jako ciekawostkę dodam, że nawet Vitalik trzyma tego trochę ;) https://comparic.pl/vitalik-buterin-zdr ... -portfelu/
KNC poszedł IMO dzięki potwierdzeniu integracji ENJ w portfelu Samsunga na S10, bo Enjin Wallet używa sieci Kyber Network do wewnętrznej zamiany tokenów. Ale wykres też był już mocno spłaszczony swoją drogą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 marca 2019, 13:27

@kondzio, ja bym poprowadził klin nieco naczej od góry, ale od dołu OK. Zasięg tak na oko nieco ponad 850 sato.

@MinningClub zainspirował mnie do przyjrzenia się QTUM i wychodzi ciekawy setup, jeśli się uda:

Obrazek

wolumen zachęcający i na razie poprawny.

Gdyby się nie udało, planuję duże zakupy pomiędzy 400 a 450 sato - potencjalny spring z modelu akumulacji Wyckoffa.


przyjrzałem się też STEEM i wychodzi potencjalny setup pod DBW+trochę naciągany ORGR, myślę,że ma szansę na ~1700 sato. B. fajny wolumen.

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 9 marca 2019, 14:14 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 2 razy.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 9 marca 2019, 13:36

BitJanusz pisze: sobota, 9 marca 2019, 13:27potencjalny spring z modelu akumulacji Wyckoffa
Załapałeś na stałe. :P Ech @new06, mógłby nigdy o tym tu nie pisać i miałbyś czystszy umysł. Zmyłkowe zejście niżej przed odbiciem było zawsze w rozważaniach na forum i nie wymagało znajomości żadnej teorii, bo było wzięte wprost z doświadczenia, obserwacji giełdowych. Nie trzeba mieszać do tego Wyckoffów, nawet jeśli wygląda to bardziej profesjonalnie z boku.
Ps. Jeśli to będzie inv HS i chcesz grać technicznie zakup dopiero za 700 sat. :) Każdy rysuje głowy a chyba mało kto gra pod to, kiedy dają wejścia (ja też hehe).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 marca 2019, 13:40

No te springi to trochę szara strefa, ale to czasem wychodzi akurat. Nie jest to IMO totalna ściema.

Myślę, że jeśli będzie inv HS to po prostu nie będzie czasu kupić przy przebiciu linii bo będzie dzida up +30% albo chamskie odrzucenie i skupisz sam top ruchu po lekkim wyjściu za pomocą stop buy. Szczerze? mniej ryzykownie jest teraz i wywalić po zanegowaniu figury ;) cholerne krypto, wybicia są za szybkie na książkowe ruchy. Spadki też :roll:

aha, na ZRX rośnie wolumen i jest nisko, spokojnie może pójść pompa niedługo.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » sobota, 9 marca 2019, 15:03

WAN +17% (i idziemy dalej.... Wan pod wieloma względami podobny do theta...to co kolejne 300% :)
XEM +19%
NXS, QTUM - czeka na wybicie.

Podoba mi się ten bear market :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 marca 2019, 15:16

300% na WAN? hmm.. Theta jest nowa (brak bagholderów), WAN już ma swoje lata (swoje miesiące, znaczy się :P) i jak wspominałem wcześniej zawiódł już sporo osób różnymi zakulisowymi brudami. Myślę, że na 2k jest szansa, ale nie napalałbym się na więcej + spadnie jak kamień przy korekcie BTC.

Chociaż przy RVN też mi się wydawało, że zrobimy 500 i zawrotka... :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 9 marca 2019, 16:56

ENJ ładne numery odwala, przy 0.16$ chciałem wskoczyć, ale myślę, zaraz będzie korekta, no to ENJ co? cyk do 0.20$, myślę, no teraz to by było ryzykowne wskoczyć, co robi ENJ? cyk, do 0.24$ :/ ale coraz więcej info, że Samsung nawet nie wie do końca co ten ENJ i za bardzo nie chce to firmować swoją nazwą, więc nie ryzykuję i popatrzę z boku, lepiej nie zarobić niż stracić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 marca 2019, 17:03

PND jak każdy inny, moi drodzy :) widzieliśmy trochę ponad rok temu wzrosty po tysiące % to jakieś +75% na daily d00py nikomu nie urywa. Chociaż na tym besso-boczniaku fajny widok, nie powiem :mrgreen:

nie przypominam sobie żebym kiedykowliek wyszedł dobrze kupując zmunowanego coina, może pociągnęło te 20-30% jeszcze a potem dump i straty. Więc jeśli nie łowicie +10-20% to szkoda czasu imo
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » sobota, 9 marca 2019, 20:49

Sprawdzał ktoś z was ETC? Zakupiłem bo cena jest mega niska i liczę na korektę spadków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 9 marca 2019, 21:05

To żyje ciągle ?

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » sobota, 9 marca 2019, 21:12

A nie mam pojęcia, jest dziś nisko i liczę na wzrost 5 % i sprzedaję :D

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » sobota, 9 marca 2019, 21:20

BitJanusz pisze: sobota, 9 marca 2019, 15:16spadnie jak kamień przy korekcie BTC

Licze juz teraz na małą korekte do 960-980. Odkupie w tej strefie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 9 marca 2019, 22:11

WAN w powiększeniu:

Obrazek

jak widać ładnie testowało lokalne wsparcia od góry i wychodziło wyżej, ale najpoważniejszym testem jest wyjście górą z klina (różowe linie), co osiągnięte może zostać poprzez zamknięcie świeczki 4h ponad 1086 sato.

Pierwsza próba zakończona niepowodzeniem, jednak wolumen jest największy w historii, podobnie jak na wielu coinach na Binance w ostatnim czasie.

Cofnięcie się do 970 właśnie byłoby sensowne...

Tyle teraz tych pomp... dominacja BTC pewnie zaczęła konkretnie spadać.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: leszek555 » sobota, 9 marca 2019, 22:58

BitJanusz pisze: sobota, 9 marca 2019, 22:11Tyle teraz tych pomp... dominacja BTC pewnie zaczęła konkretnie spadać.

coiny o wysokiej kapitalizacji mulą, więc dominacja w miejscu https://coinmarketcap.com/charts/#dominance-percentage miejsca na wzrosty na altach jest dużo. <3

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 10 marca 2019, 00:30

Na ten moment jest aż 18 coinów na Binance, które zrobiły co najmniej +10% w ciągu 24h. Nie powiem,że nie mam z tego profitu, ale tempo jest IMO zbyt duże i skończy się pewnie jak każda bania.

miejmy nadzieję, że BTC da radę dojechać do 4800-4900, bo wtedy będą naprawdę poważne profity z tej hossy altów.

gorzej, jeśli zrealizuje się scenariusz, w którym bo dobiciu do 4000-4100$ BTC na Binance zakończymy wzrosty i zaczną się zniesienia po 5-10% dziennie na altach.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości