Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: blink » czwartek, 11 sierpnia 2022, 00:26

Polce do ETH jeszcze trochę brakuje, tym bardziej że ETH zaraz może się rozkręcić jak potwierdzą że z merge wszystko okej :D
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dondziadzia » czwartek, 11 sierpnia 2022, 09:39

masonbtc pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 22:46grał ktoś z was Polke może jakieś predykcje?
Mam największą pozycję w DOT na hold ale to dłuższy termin (min. 2-3 lata).
Wczoraj po danych CPI US otworzyłem również longa na DOT ale tutaj głównie spoglądam w tej chwili na ETH jako wyznacznik dla całego rynku. Nie spodziewam się strasznie dużych wzrostów ale najbliższy miesiąc powinien dać przyzwoite odbicie.
Średnio-długoterminowo gram pod kolejną hossę o narracji flippeningu BTC przez ETH i grupę pościgową z BNB czy DOT.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 sierpnia 2022, 10:49

DOGE/USDT, 4h, bardzo ładnie się zachowuje, wybijane co raz to wyższe lokalne szczyty :D Uptrend piękny, czy to już psia hossa? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 lipca 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: krypta44 » wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:58

@dondziadzia
Mam pytanie głównie do Ciebie, ponieważ wspomniałeś, że masz dużą pozycję w Dot. Czy upadek stabelcoina Acala może być tragiczne w skutkach dla Polkadot? Czy może być powtórka z rozrywki jak z Luną? Bo widzę, że Acala Dolar spadł do 0.01 $, ale na samej Dot paniki jak na razie nie widzę.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wszyscy » wtorek, 16 sierpnia 2022, 19:51

Dołączam do pytania o Dot.
Osobiście wiem że gdzieś biją dzwony ale nie wiem w którym kościele...
Wiem żeby stworzyć adolca trzeba zabezpieczyć 160% w Dot. Jeżeli a$ jest teraz w opałach to co z zamrożonymi dotami? Liczę że ktoś w temacie nam to lekko przybliży :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dondziadzia » piątek, 19 sierpnia 2022, 21:45

krypta44 pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:58@dondziadzia
Mam pytanie głównie do Ciebie, ponieważ wspomniałeś, że masz dużą pozycję w Dot. Czy upadek stabelcoina Acala może być tragiczne w skutkach dla Polkadot? Czy może być powtórka z rozrywki jak z Luną? Bo widzę, że Acala Dolar spadł do 0.01 $, ale na samej Dot paniki jak na razie nie widzę.
Moim zdaniem nie ma większych powodów do obaw, stablecoin Acali jest zabezpieczony ponadzastawem (czyli realnymi środkami w krypto w stosunku większym niż 1 do 1). Peg aUSD został stracony przez błąd w protokole ale zostało to w porę zauważone i osobiście zakupiłem aUSD po przecenie i czekam na powrót do pełnego pega (zajmie to trochę czasu bo w DeFi trzeba każdy krok przegłosować).
Na pewno reputacja Acali została nadszarpnięta ale moim zdaniem jeśli w tej chwili wyjdą z tego, a tego się spodziewam, to powinno tylko umocnić cały protokół. Generalnie Acala i DOT nie mają nic wspólnego z Luną. Rozpisałbym się chętnie bardziej ale dopiero co wróciłem z tygodniowej podróży zagranicznej a jutro jadę na wesele więc potrzebuję trochę odpoczynku ;) Jeśli chcielibyście jakieś konkrety to piszcie - chętnie rozwinę wątek bo na pewno ciekawy.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 lipca 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: krypta44 » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 10:16

@dondziadzia
Jestem jak najbardziej za. Chętnie dowiem się czegoś więcej, więc jak możesz coś więcej napisać to z chęcią poczytam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dondziadzia » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 21:23

krypta44 pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 10:16Jestem jak najbardziej za. Chętnie dowiem się czegoś więcej, więc jak możesz coś więcej napisać to z chęcią poczytam.
Cóż, sytuacja jest dość zawiła natomiast myślę, że warto podkreślić, że to nie był hack ani błąd w założeniach dot. zabezpieczenia aUSD. Po prostu został popełniony błąd w kodzie, który pozwolił na wyemitowanie nadprogramowych coinów.
Dla jasności uważam, że dla takiego projektu jak Acala jest to duża strata wizerunkowa, natomiast patrząc na to jakie podmioty zaangażowały się w projekt, myślę że nawet gdyby trzeba było dosypać kasy to tak się właśnie stanie (warto zaznaczyć, że do tej pory żadne środki nie zostały utracone gdyż są zablokowane a większość z 3mld wymintowanych aUSD została spalona).
Spoiler:
Obrazek
Największy problem polega na tym, że odkręcanie tego wszystkiego zajmuje dużo czasu a dookoła wszyscy się niecierpliwią, każdą decyzję trzeba przemyśleć i przegłosować. Niestety samo spalenie aUSD nie rozwiązuje od ręki problemu bo pozostają zamrożone pule płynności do odblokowania i znalezienie sposobu jak to zrobić bez szkody dla użytkowników. No i parę innych. Osobiście uważam, że projekt wróci do normalnego funkcjonowania, natomiast zajmie to więcej czasu niż się spodziewałem.

Szczerze mówiąc Acala nie jest w tej chwili głównym projektem, który śledzę bo tak jak mówię myślę, że to posprzątają choć trochę to zajmie. W tej chwili mocno się zainteresowałem EWT (Energy Web Token). Jak się połączy kropki z Blackrockiem i Rocky Mountains Institute oraz partnerstwa jakie mają (m.in. Vodafone, Shell, Volkswagen) to robi się naprawdę interesująco.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:04

Skąd na EOS taki wystrzał ostatnimi czasami? Mam pokupowane po 0.95$ i się zastanawiam czy nie opchnąć jak już prawie 100% zysku jest.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:50

dondziadzia pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 21:23natomiast patrząc na to jakie podmioty zaangażowały się w projekt
Czy jednym z podmiotów jest Alameda? Czy aby Alameda nie przyłożyła ręki do upadku ekosystemu Terra?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dondziadzia » wtorek, 23 sierpnia 2022, 10:36

japu pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:50Czy aby Alameda nie przyłożyła ręki do upadku ekosystemu Terra?
Krążyła taka narracja ale nie wiem czy zostało to potwierdzone.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » wtorek, 23 sierpnia 2022, 11:44

dondziadzia pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 10:36Krążyła taka narracja ale nie wiem czy zostało to potwierdzone.
Alameda jest również członkiem teamu od USDD. Ewidentnie interesują ich stablecoiny ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 23 sierpnia 2022, 12:31

japu pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 11:44Ewidentnie interesują ich stablecoiny
Oby tethera nie dotykali jak taką mają magiczną moc :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 23 sierpnia 2022, 16:43

mudol pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:04Skąd na EOS taki wystrzał ostatnimi czasami? Mam pokupowane po 0.95$ i się zastanawiam czy nie opchnąć jak już prawie 100% zysku jest.
Spadło 95% prawie, to może już robić kolejną hossę :D

anagamidev pisze: piątek, 29 lipca 2022, 13:38 ### edited: 2022-07-29 14:32 ###
EOS/USDT, 1w, też bardzo ciekawie i korzystnie, ceny najniższe w historii :D
### edited: 2022-08-23 16:46 ###
XDB/USDT, 4h, ma potencjalnie fajnie ISHS, ale już cyknął prawie +40% :D
Spoiler:
### edited: 2022-08-24 18:45 ###
XDB/USDT, 1h, na razie tak średnio :D Połowa zasięgu osiągnięta i tak :D


SHIB/USDT może coś wystrzeli za chwileczkę :D
Spoiler:
Ogólnie patrząc na total market cap, tam też niby jest jakiś ISHS co by znaczyło, że rynek crypto jako całość powinien zrobić +60-70% co najmniej od dzisiaj :D


### edited: 2022-08-24 19:48 ###
XRP/USDT, 1w :D Rypelek też wygląda ciekawie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 26 sierpnia 2022, 21:17

Ale huśtawka na CEL :D
Obrazek

Drugi raz coin pada? Czy to było game over?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 27 sierpnia 2022, 01:40

LUNC/BUSD, 4h, ładnie cykło +60% :D Dobry na short :D KMD i XRP też dzisiaj fajne wystrzliki :D Można odkupować :D



### edited: 2022-08-27 01:49 ###
ADA/USDT, 1w :D Cardano wygląda ciekawie, aktualnie ponownie w strefie akumulacyjnej po spadku 80%+ :D
Spoiler:
Prawie szczyt trafiony jak tak się już spojrzy z perspektywy czasu :D Ogólnie niektórzy nie wiedzą, że przez większość czasu na crypto trwa akumulacja :D Później czeka się te parę tygodni, miesięcy, gdzie wszystko jest na zysku i się sprzedaje :D
anagamidev pisze: piątek, 3 września 2021, 10:15 ADA(Cardano)/USD, ciekawie, do 5$ niewiele brakuje :D Notabene warto uśredniać i akumulować :D
### edited: 2022-08-27 02:05 ###
Ciekawe czy to też tak zadziała na Lisk :D LSK/USDT, 1w, na ostatniej hossie zrobił +2500% i spadł 93% :D 10-23$ może jeszcze kiedyś wbije, ale 80$ będzie ciężko chyba :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:44

TRU, NKN, SYS - powoli bym wciągał te binancowe wynalazki, myślę że mamy czas mniej więcej do momentu w którym jankesi zaczną opuszczać stopy procentowe, wtedy cała zabawa zacznie się na nowo. Raczej longterm na ten moment.

ADX - prosi się o pnd prędzej czy później ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 31 sierpnia 2022, 00:36

LUNC/BUSD, 1d, LUNA 1.0 przebudzenie +100% cykła :D LUNA 2.0 rusza dopiero chyba :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 28 czerwca 2022, 10:16 ### edited: 2022-06-29 10:22 ###
LUNC nadal pięknie, trending top 1 :D Cyk +200% :D Zmienność powraca :D

USTC jeszcze x10 i wszyscy będą happy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1071
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kemot80 » środa, 31 sierpnia 2022, 12:55

a ja Wam powiem chopy, że ładuję w LTC...jakoś mam większe zaufanie do tego dziadka, aniżeli tych wszystkich wynalazków ;) trzymam też kilkadziesiąt sztuk tego skwara LUNY :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 31 sierpnia 2022, 13:14

Lunę zwykła i "niezwykłą" warto trzymać na jakieś pompki, ale to trzeba pilnować i w miarę realizować zysk, ewentualnie jakąś część zostawić na mega pompę.
CEL też zjechał ostro chyba nawet do 0.20$ a niedawno śmigał po 4$ więc można go obserwować
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości