Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 grudnia 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Viper_2008 » sobota, 20 kwietnia 2024, 09:52

Wyszło szydło z worka co do SMX. Stworzyli nowego coina i zamieścili na miningpool stats pod smx i gieldę gate io.
https://miningpoolstats.stream/safeminex
Niby smx ale inny bo Snapmuse. Ktoś sobie poleciał w kulki i zrobil ludzi w ......
Zamiast promować coina posuwają się do trików i robią w ciula ludzi którzy się nim interesują.
Ja tam nie miałem cudów bo kilka tysi ale kolega cieszyl bo mial tego sporo a tu zonk.
Górnicy zaczęli to kopać choć myślę że na krótko bo choć coin podskoczył w gorę i to sporo to kopanie nadal nie pokryje kosztów prądu. Takie triki pobudzają chwilowo coina ale na dłuższą mete może to przynieść odwrotny skutek. Gdyby to ten SMX był zamieszczony na gate.io to coin poszybował by pewnie jeszcze wysoko. A tak to poszedł w górę i pewnie spadnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6750
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6572
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 21 kwietnia 2024, 10:16

Położyłem lachę na TRU a na tym poszło największe odbicie. Hm.

Panic sell z 12-14 kwietnia został zniesiony, żółty kanał to luźna propozycja. Wyzwaniem będzie okolica 240 sato, no i na razie wyższej górki nie zrobiono, ale ten shitcoin pokazał pazur.

Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 77
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:14

Pytanie do was. Kupiliście już jakieś alty pod mityczny altsezon , czy czekacie? Jaki macie stosunek portfela alt/BTC?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3118
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1123
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:18

@pawel296 Trzeba było PEPE kupować jak spadł do xxxx4, zrobił już ponad 50% a dziś 15%, sprzedałem po xxxx59, więc zysk nie jakiś super ale zawsze jest:)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 77
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:45

Bardziej miałem na myśli kupno czegoś na dłuższą metę. Na Pepe to jedynie mogę popatrzeć jak ładnie rośnie :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pan Inwestor » wtorek, 23 kwietnia 2024, 19:33

A co jeśli te obecne wyceny/wzrosty na PEPE to pikuś przed tym 'mitycznym altseason'? ;)

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 77
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 19:50

Nie wykluczam, że pepe może zrobić jeszcze x100, po prostu nie inwestuje w coś na dłużej co nie ma racji bytu, a memcoiny właśnie to dla mnie znaczą. Taką mam zasadę i się jej trzymam, żeby potem nie żałować. :)

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcbtc » niedziela, 28 kwietnia 2024, 17:04

pawel296 pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:14 Pytanie do was. Kupiliście już jakieś alty pod mityczny altsezon , czy czekacie? Jaki macie stosunek portfela alt/BTC?
IMO, "altseason" to już trwa od końcówki 2022 (pompy AI coinów), a już na pewno trwał 10.2023-03.2024.

Nigdy nie będzie już "altseason" jak w 2017 r., że dosłownie wszystko robi min. x50...
Sam tego nie doświadczyłem, ale z perspektywy czasu okazuje się, że osoby, które się na tym dorobiły miał niesamowitego farta.

Od półtora roku obserwujemy agresywne rotacje kapitału pomiędzy poszczególnymi sektorami + rynek stał się/staje się coraz bardziej selektywny.
Niektóre coiny zrobiły x50 podczas gdy inne właśnie oscylują niedaleko ATL (i nie mówimy tu o scamach)

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 77
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pawel296 » niedziela, 28 kwietnia 2024, 19:06

btcbtc pisze: niedziela, 28 kwietnia 2024, 17:04Nigdy nie będzie już "altseason" jak w 2017 r., że dosłownie wszystko robi min. x50...

Skąd ta pewność?
btcbtc pisze: niedziela, 28 kwietnia 2024, 17:04IMO, "altseason" to już trwa od końcówki 2022 (pompy AI coinów), a już na pewno trwał 10.2023-03.2024.
A to mi altsezon jak zostało spompowane może 1% projektów. :D. Dla mnie te wzrosty co były to nie jest żaden altsezon, ale wzrost tematyczny. Altsezon będzie wtedy gdy BTC osiągnie taką cenę, że inwestycja w niego przyniesie mierny zysk i ludzie zaczną przewalać kasę na alty. Teraz mamy efekt odwrotny.

Eddit// altsezon nie jest po to, żeby lud zarobił miliony, ale, żeby lud wydoić z kasy. Więc jeśli nie ma na forum płaczu, nie było altsezonu :D

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 grudnia 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Viper_2008 » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 13:50

Jak dla mnie bitcoin od 14 marca leci w dół ze zrywami. Dogecoin jest w połowie drogi do swojej ceny z przez zrywu a shib przyspiesza w dół w celu dodania zera które zgubiło.

Dodam jeszcze że nic nie znaczący coin którym mało kto się interesuje zrobił tego roku ponad 500% i stopniowo idzie w górę a do skasowania ma jeszcze 9 zer po przecinku bo nie sądzę by skasowai 10 i howinu byl po dolarze. :mrgreen: Tego roku w planach mają skasowanie przynajmniej jednego zera a chcieli by skasować dwa. Fakt że to jest nic nie znaczący coin ale dochody przynosi i o to w tym przecież chodzi.
https://xeggex.com/market/HOW_USDT

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwietnia 2024
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: naciuje » czwartek, 2 maja 2024, 13:52

pawel296 pisze: niedziela, 28 kwietnia 2024, 19:06 altsezon nie jest po to, żeby lud zarobił miliony, ale, żeby lud wydoić z kasy. Więc jeśli nie ma na forum płaczu, nie było altsezonu
Dokladnie. Wszystko przed nami.

Mozna przebeirac teraz w altach z malym capem od 1-10mln i tych wiekszych po 100+ mln ktore maj glebokosc bezpieczniejsza na zaladowanie z fajnym potencjalem zysku w szczycie hossy 500%-1000%
Np taki main dex avaxa JOE 170mln cap 0,40$ sztuka to przyzwoita cena przy ogolnej kapitalizacja sieci i wysrywie projektow te 2$ nie zrobi? Mysle ze zrobi. Tych dexow i sieci teraz jak mrówkow wiec nie licze na pompy do 20$ jak na projektach z poprzedniego cyklu ale 500% mnie satysfakcjonuje przy umiarkowanym ryzyku.

Mozna tez szarpnac za drobne jakies po taniosci jak dex sieci Orai. 0.009$ sztuka zero czy dwa zera do klikniecia jak nic. Mielizna wiec delikatne skupy :) i potem paciorek o glebokosc do wyjscia.

Cos z Linea Mendi / Lynex albo zkEra - zkfinance mysle ze bedzie tym mocnym jak pojawi sie token sieciowy itd.... cale pierdyliony opcji do wyboru Merlin dla BTC tez ciekawy Dmail jest fajnym projektem maly supply maly cap 530k kont obserwuje na X mozna tak sobie poupychać zaskórniaki i czekac az napuchną. Sa tez inne mocne projekty ktore w ciszy sobie dojrzewają i niech w ciszy pozostaną :)
Wspanialy rynek lepszy niz przed laty duzo lepszy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości