Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » środa, 22 stycznia 2020, 11:20

APPCBTC ruszył, prawie idealnie w opór uderzył, pytanie czy zamieni się w wsparcie czy nie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: fusywszklanejkuli » środa, 22 stycznia 2020, 11:41

Na życzenie Autora przesyłam komentarze do Jego posta.

Grunt, żeby nie wyciągać zbyt daleko idących wniosków, a przez to być oszukiwanym przez swoje własne analizy. To w moim odczuciu był problem wielu analiz i new06, i ostatnio Vetza. Prawdę mówiąc, skuteczność i użyteczność zgadywanek prap0na też wydaje mi się wysoce podejrzana, nie weryfikowałem jej, ale skoro laurkę wystawiliście mu i Ty, i Wymazywanie, to może przeczucie mnie myli.

BitJanusz pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:01Kanały to taka prostsza wersja elliot wave (graficzna, bez wielu obostrzeń).
To zdanie oczywiście nie ma sensu. Chodzi zapewne o to, że EW porządkuje ruchy rynku w pewną logiczną układankę, spójną całość, a to samo, dużo prościej, możemy w niektórych przypadkach osiągnąć samymi kanałami.

BitJanusz pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:01Wyjście z spadkowego kanału dołem często prowadzi do powstania kolejnego kanału o większym nachyleniu (często węższego).
przyspieszona linia trendu
https://bossa.pl/edukacja/analiza-techn ... je-liniowe
https://atskaner.pl/baza/zaawansowane-l ... -korekty-1
BitJanusz pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:01Bardzo strome kanały kończą się na ogół wypłaszczeniem (czyli kolejnym kanałem, z którego mamy hossę po wyjściu górą lub kontynuację bessy po wyjściu dołem).
BitJanusz pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:01Bardziej łagodne kanały kończą na ogół jak LEND - dziką pompą UP oraz V-recovery - w szczególności jeśli to chwytne prodżekty o dużym volatility.
Zdania, pierwsze na pewno, dwa pozostałe być może prawdziwe - Twoja wiedza empiryczna na temat zachowania altów bije moją na głowę - wynikające z Twoich obserwacji. Dwukrotnie pojawia się często, dwukrotnie na ogół, więc nie można niczego zarzucić. Ale skoro często lub na ogół, to czy te obserwacje są grywalne, a więc analitycznie użyteczne i czy sam je tak traktujesz? Prawdopodobnie nie. Co najwyżej wiesz, czego się spodziewać. Wszystko zatem w porządku.

BitJanusz pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:01Ja stosuję kanały do odnalezienia "wypłaszczenia". Jeśli kurs wyboczniakuje z kanału spadkowego, to jest to dobry moment na aku. To ważne, bo czasami wygląda na wypłaszczenie, ale kurs tylko jedzie do górnej bandy kanału bokiem i potem spada jak rażony gromem.
Tu z kolei mamy już obserwację grywalną, która jest zgodna z podstawami analizy technicznej, wszak górna banda to linia trendu spadkowego, jej przebicie to wstępny sygnał zmiany trendu, a jeśli dodatkowo kurs trwa w bocznym bezruchu, to tym lepiej, bo ewentualne późniejsze wybicie ze strefy wygaszonej zmienności jest wdzięczne do gry.

BitJanusz pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:01Zauważ, że zarówno ten żółty kanał na LEND, jak i pomarańczowy na MITH - po złamaniu górą - zrobiły odbicie na mniej więcej szerokość kanału.
A tutaj wszystko zależy od tego, jak twardo traktujesz tę obserwację. Jak się zachowasz przy transakcji uwzględniającej wyjście z kanału? Znając Ciebie, jeśli poziom oporu wynikający np. z istotnego dołka lub szczytu złamanego trendu spadkowego będzie poniżej zasięgu wynikającego z szerokości kanału, pewnie na wszelki wypadek weźmiesz dołek lub szczyt jako poziomy docelowe.

e:

PS Jakże mogłem nie wspomnieć o metodzie Jacka Hersheya, czyli kanałach doprowadzonych do absurdu. Zerknij na te wykresy i spróbuj się nie roześmiać:
http://www.traderslaboratory.com/forums ... ip/page/3/
http://www.traderslaboratory.com/forums ... ip/page/4/
http://www.traderslaboratory.com/forums ... ip/page/5/
Ostatnio zmieniony środa, 22 stycznia 2020, 12:27 przez fusywszklanejkuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 22 stycznia 2020, 12:17

@fusywszklanejkuli Wielkie dzięki za rzucenie okiem :) tak, gdyby ktoś pytał - poprosiłem @fusywszklanejkuli o uwagi i korekty. Chociaż dwa lata gry za mną, to wciąż też bardzo dużo nauki przede mną i warto pytać spekulantów o znacznie dłuższym doświadczeniu i większej wiedzy ;)
fusywszklanejkuli pisze: środa, 22 stycznia 2020, 11:41To zdanie oczywiście nie ma sensu. Chodzi zapewne o to, że EW porządkuje ruchy rynku w pewną logiczną układankę, spójną całość, a to samo, dużo prościej, możemy w niektórych przypadkach osiągnąć samymi kanałami.
Tak, o to chodziło ;)
fusywszklanejkuli pisze: środa, 22 stycznia 2020, 11:41Jak się zachowasz przy transakcji uwzględniającej wyjście z kanału? Znając Ciebie, jeśli poziom oporu wynikający np. z istotnego dołka lub szczytu złamanego trendu spadkowego będzie poniżej zasięgu wynikającego z szerokości kanału, pewnie na wszelki wypadek weźmiesz dołek lub szczyt jako poziomy docelowe.
Zawsze staram się tak robić - b.rzadko gram pod pełny zasięg teoretyczny. Najczęściem wyznaczam taki zasięg, następnie szukam najbliższego oporu i ustawiam Limit Sell na poziomie odrobinę niższym, niż ten opór. :)

Dodano po 23 minutach 58 sekundach:
Obrazek

o, udało się. ;) i widzę, że zainteresowanie wzrosło. Mi starczy 10%, ale spokojnie mogą wypchnąć to dziś wysoko. Do 96-97 raczej dojadą. Ja lubię pozycje na kilka godzin więc nie trzymam dalej, ale gdyby przebiło niebieski kanał to pewnie wejdę na dłużej.

Takie łapanie po 10% szybko się kumuluje a jest o niebo łatwiejsze niż wstrzelenie się w +100% w jednym ruchu.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 22 stycznia 2020, 12:33

Przecież na tym Mith to bot gra z tego co widzę, sztuczne pompowanie volumenu
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 22 stycznia 2020, 12:38

@mudol

Na wszystkim gra bot, a i profit z 0,1 BTC dupy nie urywa, ale fajnie coś urwać dzięki narysowaniu paru równoległych kresek - na opadającym tygodniami coinie, w ciągu kilku godzin ;)

Chciałem więcej, ale nie mogłem, bo gdy kupowałem na 83 sato, to max. ask był na 0,1 bitka... :roll: potem poszedłem pod prysznic i juz było 88, więc dupa z akumulacji.

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
Myślę, że można zaryzykować już narysowanie kanału wzrostowego, bo wiele rzeczy pasuje:



1. retest mediany dużego kanału
2. prawilne "wielopunktowe" prowadzenie dolnej krawędzi
3. liczne odbicia od małej mediany

Niestety "prawilny" SL w tym kanale to 79. A to dla mnie za duża strata by była przy wejściu na 83.

Próbuję wejść w DATA teraz.


Ps. dla mnie mega kluczowy jest czas. +10% po dwóch tygodniach to słabizna. Ale jak szybko urwiesz 10% to idziesz po kolejne za chwilę, zachowujesz płynność i masz zrealizowany zysk, a nie teoretyczny.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » środa, 22 stycznia 2020, 12:48

W DATA gdzie punkt wejścia widzisz? Około 170?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 22 stycznia 2020, 12:51

@emceef 174-176, SL 171, TP 191-196

RR 3:1
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 22 stycznia 2020, 13:54

@BitJanusz
Sprzedałem MITH za 90 sato, masz racje, że lepiej dokupić na względnym pewniaku jak wybije z dużego kanału niż liczyć na cuda na kiju.

A co sądzisz o OAX/BTC? Tu też może być pompa do 2k sato, bo wcześniejsze dołlki zostały ładnie zretestowane wcześniej.
Kupiłem za 560 z SL na 534
Obrazek

Dobrze wyznaczyłem te kanały? Dopiero się uczę, ale polubiłem je dzięki Tobie bo mają naprawdę świetną skuteczność :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Lester » środa, 22 stycznia 2020, 14:34

Jak wam się widzi Red Pulse Phoenix (PHX)? Nieźle poleciał na pysk. Wszedłem, bo liczę na jakieś odbicie przynajmniej, nie mówiąc o zmianie trendu. Jakiś szitkojn zdaje się ale takie potrafią ni z gruchy... urosnąć nagle kilkadziesiąt procent w niedługim czasie.

Jakie kanały byście wyrysowali? :D Bo mi się wydaje, że szoruje po dnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 22 stycznia 2020, 15:52

@DjVegas98

Mi na OAX przychodzi do głowy coś takiego, ale tylko wtedy, gdy zignorujemy ten pojedynczy crash z 8 stycznia:



Wyjście dołem z trójkąta zniżkującego (dużego...) i objęcie downtrendu. Może być z kanałem, ale ten pik psuje trochę.

Ogólnie nie wygląda na coś, co chciałbym kupić pod DT. Jeśli podejdzie pod górę żółtego, to można rozważyć :mrgreen:

@Lester

na PHB kanały byłyby na siłę. Nie chcę ich rysować wszędzie i sprzedawać jako cud AT, bo to tylko ma uprościć nam życie w obrębie poszczególnych ruchów ;)

Ale poznaję formację, nie ma jej w książkach AT, jest chyba typowa dla krypto - jeżeli takową znacie, weterani, to proszę o korektę.

W skrócie:



Ja coś takiego nazywam korektą paraboliczną... z wypłaszczenia wychodzi gwałtownie przyspieszający pik, który następnie przechodzi w silne opadanie aż do nowego low. Może być w kanale, klinie, albo realizowane powolnym osuwaniem się z wypłaszczeniem (wtedy trend systematycznie zmniejsza kąt spadku).

Identyko narysowana formacja na STORJ i ten sam skutek.



Przy okazji widać że STORJ robi korektę spadku :mrgreen: nie zauważyłem wcześniej.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 18 stycznia 2020
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dr.O'Ngal » środa, 22 stycznia 2020, 15:57

Witam, a co sądzicie o ONE?? Wyplaszczenie na 1D raczej ładne(od 7 stycznia cena porusza sie w przedziale 53-60sat), stoch oraz rsi dosyc nisko, dodatkowo na 1h widac sporo swiec swiadczących o zakupch,mam na myśli świece z dużym vol gdy np cena spadla o 1-2 sat lub duzy vol na swiecy i wzrost jej wartosci o 1-2sat. Co Wy na to??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 22 stycznia 2020, 16:03

ONE to wynalazek Binance. One są dziwne..mocno manipulowane, osobiście nie lubię na nich grać, ale co jakiś czas są tam odbicia, więc mała pozycja na bank nie zaszkodzi.

Tutaj moim zdaniem bardzo bardzo bardzo ciekawy moment który albo da konkretne odbicie, albo... konkretny zjazd w kierunku delistingu pary z BTC z giełdy (jak na NPXS i DENT).



cała historia "skanalizowanego" HOT:



nie mam pojęcia, czy powtórzy ten numer, ale kto wie... warto obserwować w następnym tygodniu uważnie.

Mój target to odbicie w kierunku 0,382, "exit pump" z targetem na 21 sato. JEŚLI WYJDZIE GÓRĄ. Bo jak dołem to krzyżyk stawiamy i zapominamy.

DjVegas98 pisze: środa, 22 stycznia 2020, 13:54@BitJanusz
Sprzedałem MITH za 90 sato, masz racje, że lepiej dokupić na względnym pewniaku jak wybije z dużego kanału niż liczyć na cuda na kiju.
To na pewno, ale czy masz podobny sposób gry do mnie? bo MITH wygląda dobrze i spokojnie można trzymać, jeżeli kupiłeś sub 80 i nie chce Ci się skakać po coinach.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 22 stycznia 2020, 16:53

@BitJanusz No żałuję, że nie sprzedałem wcześnie, bo trzymałem w łapie telefon jak było 93 sato licząc na przebicie median line, ale ostatecznie odbiło i sprzedałem za 90. Kupiłem OAX za 560, teraz jest na 571 więc coś tam jest ;)

Jeżeli chodzi o MITH to postaram się zagrać na przebicie median line z TP na górnym ograniczeniu kanału.

Wgle nie wiem czy nie zacznę regularnie tak grywać z ciasnym SL, że zamiast czekać na dojście do górnej bandy kanału kupuję po zauważalnym przebiciu jego median line, po czym na spokojnie ustawiam TP lekko przed górną bandą kanału.
Jak zawróci to satysfakcja, a jak wybije to odkupię na jakimś sensownym STOP BUY.
Dlaczego nie zarabiać nic po drodze? :D
Oczywiście zawsze ze SL.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 22 stycznia 2020, 17:00

WAN flirtuje z longtermową linią trendu. Gdyby pojawiło się zdupowybicie o 100%, to będzie wiadomo czemu ;)



pewnie wcześniej czy później zobaczymy 7000+ sato.

Jak zwykle w przypadku takich trendów:

1. nie kupujemy bez potwierdzenia w postaci wzrostu wolumenu, chyba, że chcemy hazardu w postaci stop buy
2. czekamy na co najmniej kilka świec 4h, taki kanał można narysować na pięć sposobów
3. pilnujemy SL :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » środa, 22 stycznia 2020, 19:00

@BitJanusz Co sądzisz o FET ? Wiadomo, że to dobry coin na mid term odkąd uruchomiono na nim stake'owanie ale wydaje się mieć też duży potencjał na krótki termin.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 23 stycznia 2020, 11:24

@DjVegas98 nieźle objechaliśmy MITH, co nie? :mrgreen:

Wyszedłem na razie bezstratnie z DATA, może wejdę gdy BTC się uspokoi.

@btcB1289

to samo co ONE :) silnie manipulowany coin binancowy, niefajny do gry.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 23 stycznia 2020, 12:14

@BitJanusz No te kanały są genialne, jak jesteś cierpliwy, konsekwentny i grasz w kluczowych momentach ( np. wyjście z wielotygodniowego, wielomiesięcznego kanału), to efekty potrafią być niesamowite :D

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » czwartek, 23 stycznia 2020, 13:44

Wszedłem w NAV. Ma reguralnie pompki po minimum kilkanaście procent co 5-7 dni.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 18 stycznia 2020
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dr.O'Ngal » czwartek, 23 stycznia 2020, 16:17

Witam, SC wyglada dosyc ciekawie, od kilku dni ładny vol sie pojawia przy czym cena dosyć stabilna. RSI i stoch wyglądają nie najlepiej (są mniej więcej na środku), ale może warto sie ustawic gdzies w okolicach 16-17 sato?? Wg mnie moze być jakis ruch choćby po retest ostatniego dołka 20sato, ale gdyby akumulacja potrwała jeszcze kilka dni moze byc i retest 25sato. Patrząc na "system kanalizacyjny :D " znajdujemy sie przy gornej bandzie kanału spadkowego rozpoczętego 12 pażdziernika. Ostatnie low mamy we wrzesniu ubiegłego roku własnie na 16-17 sato tylko nie wiem jak się odniesc do tego wsparcia gdyż jest na nim bardzo mały vol. Może to oznaczac brak kupujących ze wzgledu na to ze wyprzedali sie wczesniej, i brak kupujących w obawie przed dalszym zjazdem?? czy jakies inne powody tutaj mają miejsce?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 23 stycznia 2020, 19:54

@BitJanusz Mithril dosyć ładnie formuje się nad dolną bandą dużego klina. Dwa ładne młoteczki 4h + obecna zielona.
A kij w mrowisko. Kupiłem przed chwilą na 86 z SL na 83, które będzie ewidentnie świadczyło moim zdaniem o wypadnięciu z gry.

Obrazek

Szczególnie, że gdy wczoraj przeskoczyłem na OAX to ugrałem sobie mniej więcej na dzisiejszego SL. :D
Obrazek


/////

Tutaj kolejne gównoaktywo z dużym potencjałem ze względu na ciekawy volumen od początku połowy kanału.

Obrazek

Zretestował wszystkie swoje dołki w tym ostatni najwyższy (238) z maja 2019. Jak wyjdzie z kanału to możliwa pompa nawet pod 440.
Ale wstrzymałbym się z graniem dopóki nie wyjdzie wyraźnie z kanału, bo równie dobrze i możliwa zawrota w okolice dołka.

@BitJanusz Co o tym sądzisz? :mrgreen:



//edit: BTW.
Lisk ma szansę na zrobienie pierwszego HH od niepamiętnych czasów :D
Bagholderzy może trochę odsapną bo zamiast straty -95%, będą mieli "tylko" z 80 :D
Tymczasem dla nas traderow może to być świetna okazja na zarobek.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości