Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » piątek, 16 lipca 2021, 16:10

Mistrzuniu cały czas pozycja jest SL anulowany bo siedzę przy kompie :) Z tym że narazie na minus ale jak pisałem w dziale o BTC będą wg mnie wzrosty więc na razie czekam cierpliwie chodź zmniejszyłem oczekiwania do 1.2 za ogn. Spójrz na OGN na 1W. Książkowa figura wręcz :)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » piątek, 16 lipca 2021, 16:18

pablo12 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 16:10Mistrzuniu
Hehehe, mistrzuniem to bym był gdybym sprzedał wszystko w maju :) Robiłem wczoraj jakąś analizę portfolio. Wyszło mi, że w maju wartość moich krypto była hmm... o 90% większa niż teraz heheh.... A jeśli USD spadnie do 3,2 to już w ogole bedzie koszmar :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » piątek, 16 lipca 2021, 16:22

Zawsze gdybym i gdybym :D Chciwość Panie :P Mam podobnie jeśli Cię to pocieszy :)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » piątek, 16 lipca 2021, 16:29

No ale jako, że błędem jest jeśli coś robi się źle po raz drugi, to teraz ściągam po kilka(naście) % i nie czekam na x100 :) Nie licząc SLP bo tam wsadziłem pewną kwotę i najwyżej stracę. Póki co na tym chyba najlepiej wyszedłem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » niedziela, 18 lipca 2021, 16:27

Zobaczcie jak fajnie zresetował się rynek altów.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 20 lipca 2021, 09:44

Robicie jakieś zakupy? Mnie skusiło na parę altów, które nie dawno wyżej sprzedałem: Win, Xrp, Xlm, Trx, Tru, Troy, Tfuel, Shib, Dnt, Chz. Tutaj nawet bez SL, małe paczki z myślą o odbiciu, spadnie niżej - dokupię. Jeszcze czaje się na Eos, Hive, Slp, Mdt, Lsk ale tutaj mam nadzieję, w końcu bitek zanurkuje i jakieś porządne czerwone dildo się pojawi.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » wtorek, 20 lipca 2021, 10:13

@mudol Jak sprzedajesz to w czym trzymasz, stable czy złotówki w banku? Chodzi mi o trzymanie na giełdzie np 20k usdt lub innego stabla z myślą na totalną zwale.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 20 lipca 2021, 10:18

@RevWolt usdt na giełdzie, nie lubię co chwile przelewać i tracić na opłaty, niebezpiecznie co widać było na bitmarket, ale ja już od dawna tylko zyskiem operuję,

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » wtorek, 20 lipca 2021, 10:25

@mudol Na dołku będę dobierać tylko alty z coingecko na metamaska bo tam prędzej robią po 1000%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
30
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 20 lipca 2021, 13:08

Siema. Jak Wam idzie? Mnie dawno nie było, bo i nie było nic interesującego na rynku.

Ale dotarliśmy do przewidzianego przeze mnie momentu parę m-cy temu. pamiętacie? Aż indeks spadnie sub 25?

Obrazek

Dziś jest 24. Można planować pierwsze zakupy.

Obstawiam, że jeszcze zejdzie.

Kandydaci - ja lubię dzielić na grupy i z każdej wybrać coś na mid-long term.

1. Porażki - alty, które na poprzednim alt season głownie spadały. Z tej grupy często jest jakiś alt, który na kolejnym odmieni trend. Kandydaci to np. LIT.
2. Zwycięzcy - alty, które zrobiły największe wzrosty. DOGE, MATIC... wiecie, wielkie pompy. One na ogół mają jakąś formę reaktywacji w kolejnym alt season.
3. Alty typu PND, które pewnie przejdą przynajmniej jeden PND w kolejnym alt season. Np. VIA, ADX.
4. Pierwszy wzrost zainteresowania. Alty, które do tej pory spadały na ryj, ale pojawił się pierwszy wysokowolumenowy skup, nawet jeśli został zniesiony. Np. TVK.
5. Konsole. Alty, które w trakcie schładzania się alt season zachowały w miarę stabilną pozycję, np. ALICE.

Po jednym z każdej i jedziem.

Sprzedajemy gdy alt season index dotrze do 75, albo gdy po prostu coś dramatycznie wybije.

to dla tych, co lubią mniej się męczyć z DT i wolą przyjść, kupić,zapomnieć na pół roku, wrócić i sprzedać.

Coś czuję, że alt season index spadnie tak do 10, albo nawet niżej, i poszoruje po dnie jakiś czas, bo była duża bańka i odpowiednio muszą zostać przetrzepani munboje z wiosny 2021.

A potem od nowa, jak zwykle.

Owocnych łowów.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2021
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bartek1 » wtorek, 20 lipca 2021, 14:22

Ponoć twiterowcy w tym tygodniu zamierzają pompowac ZRX :)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » piątek, 23 lipca 2021, 14:10

Z moich kresek wynikało że Prom znacznie gadać wczoraj ale jak widać zaczyna ruszać dopiero teraz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Exuberant » sobota, 24 lipca 2021, 03:26

Co ten Augur. Jakis zwykly pump and dump czy cos tam sie dzieje?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Ishias » sobota, 24 lipca 2021, 13:08

Axie 50 usd ja yebie o,O A pisałem we marcu chyba że może być hype na to ale nie sądziłem że aż taki xD. Niby człowiek zarobił na tym, ale czuje niedosyt, chyba chciwość znów atakuje i każe podłączyć się pod pociąg ale nie tym razem xd

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 24 lipca 2021, 13:16

@Ishias To jest rajd jak z CHZ, nie wiesz kiedy ciuchcia wypali cały węgiel. Ja również miałem axs kupiony ale już dawno go sprzedałem z 50% zyskiem, nawet miałem ustawione alarmy gdy cena przebijała 5$ ale stwierdziłem że jednak nie kupuje i to był błąd. Lwia część kapitału siedzi w PROM, walczy z ema 99 na 1D a akumulacja trwała już sporo czasu a i wolumen jest całkiem przyjemny.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Ishias » sobota, 24 lipca 2021, 17:08

@RevWolt tego nie przewidzisz. A mam pytanie czy też jak korzystacie z FireFoxa czy innej przeglądarki, to ostatnio nie mam notowań na żywo na Binance muszę stronkę odświeżac żeby aktualny kurs zobaczyc. Co to się staneło?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 24 lipca 2021, 22:13

E, widzę, że nosa nie straciłem. ADX, TVK, LIT, ALICE - większość wskazanych przeze mnie ostro w górę, napisałem w samym dołku, ha :mrgreen: Wszedłem za 65%, bo obstawiałem, że jeszcze spadnie lub pomuli, ale tutaj się pomyliłem, to był jednak na wskazanych altach lokalny dołek.

Tak sobie patrzę na wskaźnik alt season i zgaduję, że im ostrzej on spada, tym ostrzej odbija. A jak spada długo i powoli, to będzie na koniec dłuższa aku. Zgodnie z powyższym powinno być odbicie, może nawet o 100-200% na niektórych altach, szybkie i brutalne. Znając życie potem przyjdzie kolejna fala spadków, żeby uwięzić tych, którzy podeszli do sprawy zbyt optymistycznie.

Oczywiście nie zawsze "duże V" daje powrót do bessy, ale bez akumulacji raczej szybko kończy się power. Są wyjątki, ale dotyczą one raczej aktywów, które są tak na maksa oversold, że akumulacja szczerze mówiąc nie jest potrzebna, bo grubi skupili na tony podczas spadku... wtedy jednak zdradza to potężny wolumen.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 24 lipca 2021, 22:22

4 razy alty odbiły się od góry trójkąta, 5 razem może być wybicie razem z bitcoinem który da wzrost 36k+
Edit: Zauważyłem że na binance wieloryby skupują RUNE, kurs idzie w dół może jakieś cocojumbo odbicie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » poniedziałek, 26 lipca 2021, 11:20

pablo12 pisze: środa, 14 lipca 2021, 14:12Wg mnie lit cyknie jakies 80-100%.

DjVegas98 pisze: środa, 14 lipca 2021, 17:49W 2 lata jest szansa, że ta.



@DjVegas98 Ty kłamczuchu nie można Ci ufać xD

Kurka ale sprzedałem LIT i tak po 3,4 zadowolony i jeszcze doładowałem OGN uśredniając cene bo byłem na minusie teraz jestem na zero. Wykres ładny ale ruchu konkretnego narazie brak. Żeby się nie okazało że LIT pójdzie jak i Alice... Będzie się trzeba opić żeby nie wykitować :D
pablo12 pisze: czwartek, 15 lipca 2021, 09:28A ogólnie mam wrażenie żę albo lit albo Alice może zrobić coś takiego jak AXS. Tych coinów również jest mało.

Alice się w sumie już sprawdziła fajny wynik zrobiła a Lit czeka i tego się boje że takie miałem przemyślenia a jednak LIT zamieniłem na OGN.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 lipca 2021, 11:25 przez pablo12, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 26 lipca 2021, 11:23

mudol pisze: wtorek, 20 lipca 2021, 09:44 Robicie jakieś zakupy? Mnie skusiło na parę altów, które nie dawno wyżej sprzedałem: Win, Xrp, Xlm, Trx, Tru, Troy, Tfuel, Shib, Dnt, Chz. Tutaj nawet bez SL, małe paczki z myślą o odbiciu, spadnie niżej - dokupię. Jeszcze czaje się na Eos, Hive, Slp, Mdt, Lsk ale tutaj mam nadzieję, w końcu bitek zanurkuje i jakieś porządne czerwone dildo się pojawi.
No i tak jak skusiło kupić, tak już skusiło sprzedać:) Na szczęście jeszcze przed tym porannym zjazdem, poszło już win, xlm, część trx, troy, tfuel, dnt i chz. Shiba trzymam na dłużej. Zastanawiam się nad Liskiem czy obecnie kupić, dużo jeszcze nie wzrósł, tak samo XRP chyba jeszcze dokupię.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości