Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » piątek, 13 maja 2022, 13:19

Stracona spora kwota na lunie, ale na tych dołkach dokupiłem parę projektów godnych uwagi + DOGE i WIN, który traktuję jako swego rodzaju spekulacyjną zabawę :)

DOT - Nie myślałem, że uda mi się jeszcze tak tanio kupić. Projekt totalnie niedoceniony, pierwszą paczkę planuję sprzedać przy 80$. Sądzę, że to właśnie DOT z tych największych, powinien obecnie najmocniej rosnąć.

ACA i GLMR - tutaj liczyłem na potężne wzrosty jako projekty należące do DOT. Jednakże po blamażu LUNA, może być problem z adaptacją i zaufaniem do stablecoina aUSD. Sądzę, że pod koniec roku, gdy już o LUNIE będą pamiętać nieliczni, a Acala stworzy własną platformę, kurs może urosnąć znacząco może, szczególnie, że nie jest jak LUNA oparty na jakiś pokręconych algorytmach. Żałuję troszkę, że zamiast w ASTR włożyłem w LUNA - bo pięknie ASTR rośnie, a kapitału brak. Nowy nie wchodzi w grę.

ICP - Spadek o 99% od ATH miał za zadanie totalnie wyleszczyć "obdarowanych" początkowymi ICP - z informacji jakie krążą na Twitterze oraz Reddicie to się udało - zatem nie ma obecnie podstaw do dalszych spadków (jeśli BTC się ustabilizuje lub zacznie rosnąć). Projekt ICP trochę odbiega od kryptowalut i dzięki temu jest unikatowy. Warte uwagi jest to, że od stycznia tego roku spalono 6x więcej ICP niż w całym roku 2021. Ze względu na coraz większe zainteresowanie i stockowanie, coraz szybciej i więcej spalają tokenów. Cena ICP mimo wszystko ciągle spadała (jak cały rynek). Możliwe, że czeka niezły comeback pierwotnie w okolice 40$ by następnie iść w kierunku 80-100$.

RLC - Uważam, że z małych projektów ma największe szanse na sukces. Chmura obecnie to coraz częściej wybierana forma przechowywania danych, a RLC jest obecnie wspierana przez gigantów jak Google, Amazon, Microsoft, którzy już korzystają z usług iRLC.

AVA - W obliczu zniesienia restrykcji i zbliżających się wakacji, warto zainteresować się projektem. Travala.com wprowadziła token płatniczy. Świetne rozwiązanie dla tych, co chcą w pewien sposób upłynnić zarobione pieniądze i wyjechać na zasłużony odpoczynek :) Z tego co widziałem, możliwe jest rozszerzenie o kolejne giełdy co wpłynie pozytywnie na kurs. Zobaczymy, czy plotki współpracy z meta są prawdziwe.

A Wy jakie typy macie i dlaczego?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: masonbtc » piątek, 13 maja 2022, 14:46

luna/pln

adam ewa bottom confirmed :D

wracamy do gry

ale tryska xD

Dodano po 16 minutach 35 sekundach:
piękna bańka się zrobiła :)

myślę że jeszcze jakaś będzie z wyższą ceną ale kiedy?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » piątek, 13 maja 2022, 15:04

KaTa90 pisze: piątek, 13 maja 2022, 13:19DOT - Nie myślałem, że uda mi się jeszcze tak tanio kupić. Projekt totalnie niedoceniony, pierwszą paczkę planuję sprzedać przy 80$. Sądzę, że to właśnie DOT z tych największych, powinien obecnie najmocniej rosnąć.
Pierwszy raz w życiu chciałem wejść powoli. Pierwsza paczka 8.41$ za 5% kapitału więc trafione ładnie. Teraz żałuje, że nie pomyliłem się o jedno zero i nie wpisałem 50% :D

Planuję skupować DOT (30%), BTC i ETH (po 20%), BNB, RLC, ICP (po 10%).

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: masonbtc » piątek, 13 maja 2022, 15:35

nie zdziwi mnie jak niedługo będzie jakieś dobre info o lunie tylko już cena będzie dużo wyżej :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dondziadzia » piątek, 13 maja 2022, 15:36

KaTa90 pisze: piątek, 13 maja 2022, 13:19DOT - Nie myślałem, że uda mi się jeszcze tak tanio kupić. Projekt totalnie niedoceniony, pierwszą paczkę planuję sprzedać przy 80$. Sądzę, że to właśnie DOT z tych największych, powinien obecnie najmocniej rosnąć.
mxxm977 pisze: piątek, 13 maja 2022, 15:04Pierwszy raz w życiu chciałem wejść powoli. Pierwsza paczka 8.41$ za 5% kapitału więc trafione ładnie. Teraz żałuje, że nie pomyliłem się o jedno zero i nie wpisałem 50%
Całkowicie się zgadzam. DOT ma solidne podstawy, sieć de facto dopiero rusza i jeśli nie teraz (bo szeroki rynek nie pozwoli) to DOT będzie gwiazdą najbliższej hossy.
KaTa90 pisze: piątek, 13 maja 2022, 13:19ACA i GLMR - tutaj liczyłem na potężne wzrosty jako projekty należące do DOT. Jednakże po blamażu LUNA, może być problem z adaptacją i zaufaniem do stablecoina aUSD. Sądzę, że pod koniec roku, gdy już o LUNIE będą pamiętać nieliczni, a Acala stworzy własną platformę, kurs może urosnąć znacząco może, szczególnie, że nie jest jak LUNA oparty na jakiś pokręconych algorytmach.
Też się nad tym zastanawiałem bo jestem w ACA od początku (aukcja + dokupowałem kilka razy) ale po spadkach jeszcze dokupiłem. Przede wszystkim po wywaleniu się UST, Bette Chen i Dan Reecer wyjaśnili podczas webinara jakie są różnice pomiędzy UST a aUSD. Co najważniejsze zrobili to w szczegółowy ale i prosty sposób - konkretnie co jest czym zabezpieczone, gdzie są ryzyka i skąd się biorą jakiekolwiek yieldy na platformie (nie są one wysokie ale rzeczywiste, Bette wprost wyśmiała shitcoiny, które oferują super APR ale totalnie bez pokrycia). Stablecoin Acali jest zabezpieczony konkretnymi krypto w postaci np. DOT i tego zabezpieczenia na starcie musi być całkiem sporo (min. 200%). Ryzyko ponosi ten kto mintuje aUSD, jeśli wartość jego zabezpieczenia spada musi uzupełnić albo spłacić. Oczywiście nie wiemy, w którą stronę pójdą regulacje ale moim zdaniem Acala jest bezpieczna pod tym względem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kemot80 » piątek, 13 maja 2022, 16:05

Nie wiem czy zwrociliście uwagę...ale przez kilka godzin LUNA była droższa na Huobi kilkadziesiąt razy w porównaniu do Binance

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » piątek, 13 maja 2022, 16:57

dondziadzia pisze: piątek, 13 maja 2022, 15:36
KaTa90 pisze: piątek, 13 maja 2022, 13:19DOT - Nie myślałem, że uda mi się jeszcze tak tanio kupić. Projekt totalnie niedoceniony, pierwszą paczkę planuję sprzedać przy 80$. Sądzę, że to właśnie DOT z tych największych, powinien obecnie najmocniej rosnąć.
mxxm977 pisze: piątek, 13 maja 2022, 15:04Pierwszy raz w życiu chciałem wejść powoli. Pierwsza paczka 8.41$ za 5% kapitału więc trafione ładnie. Teraz żałuje, że nie pomyliłem się o jedno zero i nie wpisałem 50%
Całkowicie się zgadzam. DOT ma solidne podstawy, sieć de facto dopiero rusza i jeśli nie teraz (bo szeroki rynek nie pozwoli) to DOT będzie gwiazdą najbliższej hossy.
KaTa90 pisze: piątek, 13 maja 2022, 13:19ACA i GLMR - tutaj liczyłem na potężne wzrosty jako projekty należące do DOT. Jednakże po blamażu LUNA, może być problem z adaptacją i zaufaniem do stablecoina aUSD. Sądzę, że pod koniec roku, gdy już o LUNIE będą pamiętać nieliczni, a Acala stworzy własną platformę, kurs może urosnąć znacząco może, szczególnie, że nie jest jak LUNA oparty na jakiś pokręconych algorytmach.
Też się nad tym zastanawiałem bo jestem w ACA od początku (aukcja + dokupowałem kilka razy) ale po spadkach jeszcze dokupiłem. Przede wszystkim po wywaleniu się UST, Bette Chen i Dan Reecer wyjaśnili podczas webinara jakie są różnice pomiędzy UST a aUSD. Co najważniejsze zrobili to w szczegółowy ale i prosty sposób - konkretnie co jest czym zabezpieczone, gdzie są ryzyka i skąd się biorą jakiekolwiek yieldy na platformie (nie są one wysokie ale rzeczywiste, Bette wprost wyśmiała shitcoiny, które oferują super APR ale totalnie bez pokrycia). Stablecoin Acali jest zabezpieczony konkretnymi krypto w postaci np. DOT i tego zabezpieczenia na starcie musi być całkiem sporo (min. 200%). Ryzyko ponosi ten kto mintuje aUSD, jeśli wartość jego zabezpieczenia spada musi uzupełnić albo spłacić. Oczywiście nie wiemy, w którą stronę pójdą regulacje ale moim zdaniem Acala jest bezpieczna pod tym względem.
Ciekawe info z tym aUSD - mimo wszystko obecnie warto akumulować ACA i czekać na uspokojenie się tematu "stablecoin" w jakiejkolwiek postaci.
Jednakże, jeśli w tym przypadku musi mieć tak duże pokrycie w DOT, to również będzie niezwykła korelacja i pozytywny wpływ na wszystkie projekty DOT w przypadku wzrostu cen DOT.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 13 maja 2022, 19:48

pael pisze: piątek, 13 maja 2022, 06:36 @anagamidev siedzialbys gdyby to byl rynek regulowany za naganianie :lol:
Wydaje Ci się, po prostu pod względem trading'owym czy inwestycyjnym widzę okazję i tyle :D W końcu to analiza krótkoterminowa, a skoro coin robi co kilka minut takie wahnięcia, to można sobie właśnie małym kapitalikiem pospekulować i trochę się poduczyć tradingu, praca z emocjami, ze strachem, z chciwością, nawet nie trzeba dźwigni :D

Na razie LUNA upadłą jest, widzę, że już 7 000 000 000 000 supply :D Jak to nie zaczną palić to na razie w dół :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: masonbtc » piątek, 13 maja 2022, 20:05

jest mam lune za grosza xD

jakies 10groszy może wbije :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mesrotten » piątek, 13 maja 2022, 20:43

mesrotten pisze: piątek, 13 maja 2022, 07:56 Lepiej tu uważać, DOT testuje poprzedni dołek i bardzo duży opór, po korekcie spadków już ponad 30% i po takich zrzutach i bez wolumenu jest duża szansa na odrzut i dojście nawet do kolejnego wsparcia pod 6 usd :cry: To byłby dla mnie ultimate bottom. Chyba,że flipną, to w weekend witałbym się nawet z główną lt i 13 usd.

Obrazek

W nawiązaniu do tego posta to pomimo zacnej pompy na większych interwałach nadal nie wygląda na nic więcej niż test wyjścia z rangea dołem. Musimy utrzymać 10.5 na 1D piąć się w górę, póki co srogi orient bo wali trapem.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 14 maja 2022, 07:33

LUNA/BUSD, 15m bardzo ładnie, 2 nowe szczyty :D Hossa :D Supply jak na razie stoi w miejscu :D Posiadanie 1M LUNA to jak posiadanie 3 BTC w stosunku do całego supply :D


Litecoin wydaje się ciekawy, koreka prawie całej hossy, więc dołek może być blisko :D


### edited: 2022-05-14 13:15 ###
Ależ to rośnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Zenitram » sobota, 14 maja 2022, 14:16

No rośnie niesamowicie :lol:

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » sobota, 14 maja 2022, 15:38

Sprzedałem ciut dotów obróciłem troszkę luną i udało się odzyskać ok 1600$ czyli lekki plus :D

A teraz zainwestowałem to w Rune - nie wiem co się stało, że tak jebło, jednakże za 3,03$ skupione :) Wydaje się, że obecnie powinno dać mocne odbicie (zależy od BTC)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 lipca 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: krypta44 » niedziela, 15 maja 2022, 13:21

@KaTa90, gdzie trzymasz ICP?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » niedziela, 15 maja 2022, 17:31

"Terra fork won't work, according to Binance CEO"
https://www.theblockcrypto.com/post/146 ... ium=social

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » niedziela, 15 maja 2022, 18:01

krypta44 pisze: niedziela, 15 maja 2022, 13:21 @KaTa90, gdzie trzymasz ICP?
Stockuje na Binance. Obecnie planuję kupić ledgera nano x by tam wrzucić doty na stocking. Obecnie wszystko mam na binance stockowane.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wszyscy » poniedziałek, 16 maja 2022, 21:08

LUNA wraca do życia ;) I temat na tapetę 8-)
Fork, airdrop dla posiadaczy ust i łuny...

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Spekulacyjnie może skok do 0.0014..

Początkujący
Posty: 156
Rejestracja: 4 stycznia 2014
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: JanBatory » poniedziałek, 16 maja 2022, 21:14

ale snapshot bedzie z 7 maja
to co z ludzmi po 7 maja ? dostaną 10% czy nic ?

10% - Luna holders (staking derivatives included) at the “Launch” snapshot - 10% unlocked at genesis,
90% vested over 2 years thereafter

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: lukasz8917 » poniedziałek, 16 maja 2022, 21:19

JanBatory pisze: poniedziałek, 16 maja 2022, 21:14ale snapshot bedzie z 7 maja
to co z ludzmi po 7 maja ? dostaną 10% czy nic ?

10% - Luna holders (staking derivatives included) at the “Launch” snapshot - 10% unlocked at genesis,
90% vested over 2 years thereafter

“Pre-attack” snapshot to be taken at at Terra Classic block 7544914 (2022.05.07 23:00:04+08:00)
“Launch” snapshot to be taken at Terra Classic block 7790000 (2022.05.27 03:59:51+08:00)

A tu czyjaś interpretacja po tą propozycją

Receiving 10%

This means that 10% of the total supply (10% of 1B Luna tokens = 100M Luna tokens) would be split across everyone who holds Luna Classic at the time of the new Launch (2022.05.27 03:59:51+08:00).

This would likely be handed our on a pro-rated bases. You would receive whatever portion of the total Luna you hold.

If you hold 1% of all total Luna Classic, you would get 1% of that total 100M new luna tokens. There is alot of Luna in existence. So you would need to figure out how much you own of all tokens to figure out how much you would be airdropped.

I’ve excluded some example math at the bottom.

Vesting Period

A vesting period means that the total amount you would get in the above section is given to you over a certain period of time. What ‘10% unlocked at genesis, 90% vested over 2 years thereafter’ means is that:

At the time of launch, you would get 10% of the total amount you should receive based on the calculations above. Over the next 2 years, you will get the remaining amount.

Example Math

Lets say I own 10M Luna

Total Amount of Luna Classic in Circulation = 6.5 Trillion
Amount of Luna Classic I own = 10M
% of the total amount of all luna classic that I hold = 0.00154%

Total Amount of new Luna being airdropped to Luna Classic holders = 100M
Total Amount of new Luna that I would recieve = 100M * 0.00154% = 153 Luna

What would I get upfront = 15.3 Luna
What would I get over 2 years = 138.45 Luna
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 maja 2022, 21:24 przez lukasz8917, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wszyscy » poniedziałek, 16 maja 2022, 21:20

Wszedłem za 3k. po 0.0002
Nie znam szczegółów.
Liczę na pompę do weekendu :D

Dodano po 9 minutach 26 sekundach:
Po przeczytaniu w/w interpretacji to nie będą kokosy.. Ale ruch ceny przez czas do forka może być niespodzianką

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości