Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 6 września 2019, 14:08

Ale przecież chyba właśnie na boczniaku są największe szanse, że alty zrobią dzidę?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 6 września 2019, 14:25

@mudol Niby tak, ale zanim to może nastąpić, to zdążysz obejrzeć całą "Modę na sukces" :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 6 września 2019, 14:36

Nie zdzierżyłbym oglądania jak Ridge Forrester rżnie wszystkich niczym btc alty :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 6 września 2019, 20:12

Coś się może święcić. Dawno nie było tak dużego i dynamicznego piku w dół.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 6 września 2019, 20:12

Ciężkie czasy ostatnio. Muszę sobie radzić raczej niezbyt powalającymi ruchami, by równoważyć te niezbyt udane pozycje.

Obrazek

Niby "tylko" +10%, ale na BTC +10% sprawia, że każdy ściąga majtki przez głowę i czeka na 100k... :mrgreen: zabawne, nie? Jako, że BTC został dość brutalnie odrzucony od oporu, to pewnie trzymać powinienem, bo widzę jakiś potencjał, ale wolę nie kombinować w obecnej sytuacji altów.

Powyższa była sporą sumą, więc nie kombinowałem. Poleciało niestety trochę SL np. tutaj, gdzie zostałem wykopany z pozycji po 7 godzinach...

Obrazek

ałć :)


ps. ARK wygląda zachęcająco na łowienie +50%. Dałbym target 280-290 sato. Lub "bezpieczniej" 245 sato, tak ustawiłem, może poleci szybki profit.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Altcoiner » sobota, 7 września 2019, 12:25

A co wykresowcy powiedzą na aion ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 7 września 2019, 14:03

Siedzę w AION od 65 sato - mój TP to 73-75 sato. SL to chyba 63 (nowy bottom w każdym razie).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Altcoiner » sobota, 7 września 2019, 20:40

Ja zastosowałem ucieczkę aion 67-69.

Ogólnie aion zleciał % tyle
, że łeb w to nie wierzy...
Jeden z ciekawszych altów pod względem %.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 8 września 2019, 10:53

Z kresek wynika, że AION ma szansę zretestować nieco wyższe poziomy (np. 215 sato), gdyż jest na krawędzi wyjścia z tego spadkowego ABW a na dodatek robi to klinem.

Obrazek

tutaj kolejny ciekawy przypadek, retest 288 powinien w końcu nadejść.

Obrazek


Jeśli ktoś szuka dobrego entry na longterm to AION i RVN wydają się fajnym wyborem. Ja ostatnio gram na coraz mniejsze % (10-15%) ponieważ BTC jest coraz bliżej rozwiązania sytuacji a to na pewno nie będzie dobre dla altów - w obu kierunkach.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » niedziela, 8 września 2019, 22:27

INS - przygotowuje się do wystrzału?

QKC,REN, SNGLS - pełna kapitulacja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 9 września 2019, 01:35

Może NULS/BTC, podobnież jak LSK/BTC wrócił do swoich korzeni :D

Spoiler:

STRAT/BTC, wygląda dobrze na 1d, double bottom możliwy :D


VIA/BTC :D


STEEM/BTC też wygląda obiecująco :D Potencjał ogromny :D

XRP też na poziomach akumulacyjnych, tykająca bomba :D



Tak naprawdę to co można powiedzieć o altach, wszystkie skapitulowały do BTC, teraz to aż się prosi o jakieś wybicie na kilkaset procent, które może nastąpić w każdej chwili, a większość osób zostanie z ręką w nocniku :D W zasadzie alty umarły i teraz jest plebiscyt, kto niżej obstawi dołek :D Zerowe ryzyko(wykluczając delisting) :D



Bitcoin maximalist euphoria :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 9 września 2019, 10:34

anagamidev pisze: poniedziałek, 9 września 2019, 01:35teraz to aż się prosi o jakieś wybicie na kilkaset procent, które może nastąpić w każdej chwili, a większość osób zostanie z ręką w nocniku
stop buy ustaw jeśli się tak tego boisz ? ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 9 września 2019, 10:36

@BitJanusz w zasadzie teraz to nie jest pytanie czy alty dadzą zarobić, tylko ile, czy 200% czy 1000% czy 2000%, wiadome, że im niżej się złapie tym lepsze ROI później, ale tak czy siak to nie stanie się w jeden dzień i też trzeba będzie to poHODL'ować chwilę, ale tak naprawdę to biggest financial opportunity wg. mnie :D Należy skakać z radości i akumulować się pod korek, oczywiście rozsądek wskazany :D


STEEM/BTC, wygląda nawet korzystniej :D Tutaj też liczę na jakieś malutkie odbicie :D Ogólnie tutaj chodzi o koncepcję gry, że teraz ryzyko jest minimalne, a w zasadzie takie samo jak w każdym punkcie wykresu, za to potencjalny zysk niesamowity, dlatego teraz właśnie należy cwaniakować, być buńczucznym i skupować ile wlezie, później ewentualne wybicie daje nam komfort na kolejne lata :D Oczywiście wszystko może spaść do zera, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana :D

Poza tym uważam, że BTC jest przepompowany i bez altów nie ruszy :D To alty swoimi mocnymi wahaniami nakręcają właśnie hype na crypto i zwiększają popyt na BTC :D Bo kto tak naprawdę akumuluje po takich wzrostach BTC grubasy, a ulica skupuje tanie alty i to ulica teraz ma inicjatywę :D Think! :D

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 września 2019, 12:12 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 9 września 2019, 11:23

EOS z 3.61$ wskoczył już na 3.86$, LTC po mimo spadków na BTC zaczyna też pchać do góry $ Fajnie jakby coś się zaczęło dziać :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 9 września 2019, 15:22

@anagamidev Big financial opportunity, a hipotetycznie większość altów jakbyś trzymał od grudnia 2018 stoi już praktycznie na tym samym poziomie w $. Nie zapeszam ani nie staram się być pesymistą, ale kurcze kiedy to miałoby ruszyć?! :P
Rok czasu jak trzymie coś tą samą wartość, lub blisce podobnom, to sory, ale dla mnie niestety jest to gównem :D
Tak jak pokazywałaś ostatnio akcje AMD na zwykłym stocku, to tam 100x więcej się działo niż przez te 2 lata na tych altach. Na pewno alty dadzą coś zarobić, ale czy będą to imponujące wyniki chociaż między 1000, a 2000%?, mało mi to realne mi się wydaję patrząc na ostatnie 12 miesięcy, gdzie zmienność godna była politowania. Dla mnie jeżeli moje assety, co trzymam wyrównają chociaż poziomy z kwietnia 2018 gdzie potencjalne wtedy stopy wzrostów dla nich balansują między właśnie 1000, a 2000 tys procent, to i tak byłoby ziszczenie wszystkich marzeń, mokry sen itd... i kilka BTC w kiechni.

W ATH nie wierzę na 99 proc projektów, ale kuźwa to tak pospadało przeciez, że zwykłe 0.236 fibo z tego miejsca to jest kurcze ok. tysiąc, dwa tysiące procent!
Serio wydaję Ci się sensownie prawdopodobne, że większość gówienek miałaby zrobić taki procent w ogóle kiedykolwiek?!
Gdzie altów masz dzisiaj od pi*dy kilkanaście razy więcej niż na poprzednim bubble.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 9 września 2019, 15:38

Nie wiem który już raz. W spoilerze, bo wszyscy już pewnie to widzieli sto razy, ale najwyraźniej @anagamidev powinien zobaczyć po raz 101 :mrgreen:
Spoiler:


a tu przykład coina, który nigdy nie miał bańki 2.0:



który w idealny sposób ilustruje tweet papy Brandta.
Ja patrzę na to tak: z pewnością kiedyś przyjdzie hossa (bo tak to działa), o ile nie powstanie coś nieprzewidywalnego po drodze np. ciężkie bany dla kryptowalut w czołowych krajach świata. A gdy przyjdzie hossa - spodziewałbym się ruchów od 100 do 1000% na niektórych coinach. Te na hajpie, kupione wcześnie po wybiciach, powinny dać potencjalnie ładny zarobek. Część śmieci będzie jednak spadać aż do zdelistowania z wiodących giełd, co w rezultacie oznacza cmentarz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 9 września 2019, 17:02

@BitJanusz no w sumie, ale jak się dobrze wkupisz w takiego GAME za takiego tysiaczka złotych przed bańką to może odmienić Twoje życie :D Nie wiadomo tak naprawdę, co przyniesie przyszłość, popatrz ostatnio na WAN kupiłeś idealnie w dołku i zarobiłeś tylko 20% na fali o wysokości 200% :D Wykorzystałeś tylko 10% potencjału :D

W ogóle ten cały GAME to śmieszny jest, rośnie po 100000% i korekci 90% parę :D Dziwna sprawa :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 9 września 2019, 17:38

anagamidev pisze: poniedziałek, 9 września 2019, 17:02popatrz ostatnio na WAN kupiłeś idealnie w dołku i zarobiłeś tylko 20% na fali o wysokości 200%
chciałbym 20% ale tylko 10% zarobiłem ;)

tak samo na DATA kupiłem dołek i sprzedałem po 10% a potem poszło PND na 50%, no ale takich rzeczy nie da się przewidzieć. Raz się wstrzelisz w PND, dziesięć razy przetrzymasz profit rzędu 10-20% i skończysz ze stratą na SL. Więc mówi się trudno i gra się dalej ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 9 września 2019, 18:12

@anagamidev
Obrazek
To już wolałbym, takiego gamecoina, którym swoją drogą ostatnimi czasy się jaram i pozwolił mi zarobić z dupy paredziesiąt % :D
W odróżnieniu od GAME to już jest praktycznie finalny produkt z dedykowanym portfelem oraz działającą platformą, na której pracuje koło 1000 aplikacji mobilnych i progresywnie rośnie za równo liczba apek jak i transakcji w niej.
I za projektem nie stoi byle jaka firma, tylko drugi albo trzeci po
Google Play niezależny sklep z aplikacjami Aptoide mający bazę ponad 200 mln użytkowników.

https://appcexplorer.io/


I w dolarach naprawdę zajebiście to wygląda, praktycznie w tym cholernym rynku niedźwiedzi trzyma swoją cenę od dołków z grudnia 2018, gdzie większość altów teraz (w $) jest niżej poniżej tamtych cen. Dla przykładu wybrałem screeny z notowań w $ kilku shitów z 31 sierpnia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


I APPC.
Obrazek


Poza paroma altami z top 50, które śledzę, śledzę również dużo shitów >200cmc i jak dla mnie to jest jeden z najmocniejszych kandydatów na potencjalną hossę altów, ponieważ jest to pełny przykład ekonomii na crypto i to wszystko DZIAŁA tak jak powinno i ideę projektu, gdzie większość altów w obecnym stadium to głównie obietnice, jest w stanie zrozumieć przeciętny zjadacz chleba.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 września 2019, 18:24 przez DjVegas98, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 9 września 2019, 18:23

Znacie jakieś coiny gdzie ewidentnie jest ustawiony bot na robienie volumenu? Ostatnio systematycznie udaje się ugrać na Huobi na parze ETN/BTC, z 2 tyg temu na Hitbtc na parze DCN/BTC robiono spore wałki, coś podobnego widzieliście na Binance?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości