Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 21 kwietnia 2021, 12:50

Na spadku BTC do 45k obawiam się, że pieseł oberwałby najmocniej teraz. :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » środa, 21 kwietnia 2021, 12:58

l3sny pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 11:49Ja sie zastanawiam nad fundamentami i im bardziej się zastanawiam tym bardziej mi wychodzi, że w doge warto inwestować.
Rozwiń proszę tę myśl.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: altar » środa, 21 kwietnia 2021, 13:07

@anagamidev

LTC ISHS

Gram pod to samo.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Mizaru » środa, 21 kwietnia 2021, 13:11

l3sny pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 11:49Ja sie zastanawiam nad fundamentami

Wg mnie, fundamentów nie ma żadnych. Stworzony jako żart, czy tam maskotka krypto. Spompowana żeby wyciągnąć ile się tylko da. I do tego się nadaje. Ale jak pęknie, to znów będzie szorował dno. Wystarczy żeby tych kilku grubasów, którzy mają ok 40% piesków zaczęło je zrzucać i będzie czerwony pik w dół. I Ci, którzy weszli na górce zostaną z kieszeniami pełnymi bezwartościowego pieska. Ale w sumie, tak może być z każdą krypto ;-)
Więc, póki się da coś z niego wycisnąć, to wyciskamy :)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: masonbtc » środa, 21 kwietnia 2021, 14:43

czas na oświecenie

Obrazek
dominacja 1M

jeszcze tylko 10dni i lecimy kumbaya 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 21 kwietnia 2021, 14:45

altar pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 13:07 @anagamidev

LTC ISHS

Gram pod to samo.
Zobaczymy, niby morning star :D


### edited: 2021-04-21 17:08 ###
Pompa start :D


### edited: 2021-04-21 22:08 ###
Wahanka piękne :D Teoretycznie bullish engulifng, ale ciekawe jak się zamknie ta 1h kolejna :D Long x100, prawdopodobnie ostatnie chwile LTC poniżej 288$, ewentualnie zejdziemy tam za rok/dwa na moment :D


### edited: 2021-04-21 23:03 ###
Jeszcze z perspektywy 4h, jakiś trójkąt symetryczny się wyklaryfikował, więc może pomulimy tutaj jeszcze trochę :D LTC 1k$ soon :D

1h, bearish engulfing tym razem :D


### edited: 2021-04-21 23:30 ###
BCP/PLN, h4 :D +4500% :D Alt season w pełni :D
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 23:31 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 21 kwietnia 2021, 23:17

Shitcoin ustrzelony

Obrazek

dziękuje dobranoc :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 września 2020
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Onyxone » czwartek, 22 kwietnia 2021, 00:16

Gratulacje @BitJanusz
Panowie trzymacie dalej pozycję? Czy w obliczu spadającego i niepewnego dzisiaj Bitcoina wyszliście? Jestem ciekaw jakie nastroje panują na forum. Ja osobiście trzymam dalej 8-)

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: altar » czwartek, 22 kwietnia 2021, 00:27

Ja trzymam, ale mi osobiście puszcza już psycha :)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pol(s)ka

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: machel44 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 01:56

BitJanusz pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 23:17Shitcoin ustrzelony

Obrazek

dziękuje dobranoc



czyżby sugestia WallStreetBets?
jakby co nie jesteś sam :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 03:45

LTC ponowna reakumulacja na tych samych poziomach co wczoraj :D Wahania piękne, można sobie uśredniać i akumulować :D LTC 1k$ soon, potencjalnie łatwe +300% :D


HIVE/USDT, 4h, ładna lokalna podbitka, może wystrzeli z tego trójkąta :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: masonbtc » czwartek, 22 kwietnia 2021, 05:02

no i z górki teraz :D

LTC kosmicznie będzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 22 kwietnia 2021, 09:26

machel44 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 01:56czyżby sugestia WallStreetBets?
jakby co nie jesteś sam
czysto pod wykres i TA, nawet nie wiedziałem, że kogoś to interesowało poza mną ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 10:32

masonbtc pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 05:02LTC kosmicznie będzie
No tak, tutaj to cup and handle cały czas morfuje dając coraz to wyższe targety :D Hossa trwa, HH cały czas wybijane i HL utrzymywane :D You will own litecoin and you will be happy :D

anagamidev pisze: poniedziałek, 15 lutego 2021, 17:05 @japu ja to jestem dzieckiem bessy, więc na hossie to ja słabo gram zwykle, aż tak targetów to nie potrafię zgadywać, jedynie na parze z USDT mi wychodzi, bo jednak trzeba dobrze to koordynować, a i tak nie chce mi się doglądać :D Tak jak mówię, liczę na co najmniej 1$ na ten moment na HIVE i na STEEM ogólnie nie wiem który ma teraz racje bytu więc staram się mieć i tego i tego po równo :D A docelowo któryś z nich powinien wbić znowu 8$ :D Być może będzie to 16-32$ w szczycie :D

### edited: 2021-02-15 17:24 ###
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 10 lutego 2021, 10:40 @DjVegas98 nieźle +400% :D Chociaż w sumie jak teraz dopiero jak zaczną się wzrosty to najlepiej co robić to po prostu HODL, coś tam realizować część zysków, skupować dipy, ale po prostu najlepiej nic nie robić :D Coraz bardziej to przypomina rok 2017 :D Aczkolwiek wygląda na to, że crypto rynek faktycznie osiągnie kosmiczną kapitalizację :D Miliony do zgarnięcia, aczkolwiek należy pamiętać, że później łatwo też wszystko stracić jak się zafiksujemy za bardzo i trzeba będzie czekać na kolejną hossę :D Aktualnie już ponad 3MUSD(na ten moment, 20% w USDT), trochę się wyprzedałem i zastanawiam się teraz co łatwiej jest przetrzymać grubą bessę czy szalejącą hossę :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 13:36 @rolph pytanie czy ciężko było sprzedać 20 BTC na 20k$. Odpowiedź brzmi: nie! Wydaje mi się, że warto wcześniej sprzedawać/uśredniać, a te 1-10BTC trzymać do momentu kiedy faktycznie euforia zacznie sięgać zenitu :D Wg. mnie ktoś kto będzie miał 2-3BTC i dohodluje do nowego ATH, to będzie multimilionerem, oczywiście nikt w to nie wierzy, więc takich osób będzie garstka, a Ci co wtedy się obudzą z zakupami będzie setki tysięcy i oni się rozczarują. Standard :D Poza tym jak idziemy do góry to każdy myśli, że z 5k$ zaraz będzie 20k$(czasem się to sprawdza ; )), jak jest 20k$ to każdy myśli, że będzie zaraz 40k$, z kolei kiedy spadamy, to nieważne jak tanio jest ludzie ciągle krzyczą, że będzie jeszcze niżej, jednak każdy trend ma swój kres :D Dlatego ja zalecam spokojną akumulację, skupowanie teraz od 3730 do 1k$(optymistycznie dla miśków) powinna dać w dłuższej perspektywie średnią cenę 2350$(aktualnie średnia cena po spadku pod 6k$ i kupowaniu przez ostatnie 62 dni w tych samych transzach wynosi 3.9k-4k$, cena aktualna 3730$, nie najgorzej), bessa zwykle jest długa i płaska z fejkowymi wybiciami, więc mega dobry okres na uśrednianie i granie daytrading, z kolei szczyty są dość ostre, więc uśredniając ciężko jest mieć cenę bliską wartości szczytowych, bardziej są to wartości dolne :D Oczywiście jest to strategia długoterminowa i wymaga cierpliwości oraz skrupulatności. BTC to potęga, jako globalny pieniądz odzwierciedla globalne nastroje i poziom bogactwa społeczeństwa oraz jego nadmiaru :D Poza tym ok. rok jeszcze do halving'u, to mocna fundamentalna przesłanka do wzrostu wartości BTC, więc warto się przygotować, inflacja na BTC będzie ok. 1.5% czyli mniej niż średni globalny wzrost(GDP) :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 24 lutego 2019, 22:05 @fusywszklanejkuli nie wiem jak Ci odpowiedzieć, czytam każdego i biorę pewne scenariusze pod uwagę. Nie jestem nieomylny, mimo, że poświęciłem dużo czasu na trejding, ciągle popełniam mnóstwo błędów. Jednak suma sumarum cały czas na plus. Po prostu jeśli ktoś chce potwierdzenia odwrócenia trendu to może poczekać, ja jak już wielokrotnie pisałem czekałem aż LTC wybije, zrealizował pół roczenego ISHS w pełni, przeciął MA50/MA200 na 1d. Dla mnie już zaczął się alt season i bottom is in :D Oczywiście może sobie pójść jakaś szpilka czy po prostu jakiś krótkotrwały spadek, ale ja akumuluję w strefie 0-4k$, sugerując się strefą procentowo z poprzedniej bessy 200-400 -> 3333-6666$, a mam kupione w większości BTC na 3333$ i uśrednione do 2k$ ok. :D Mi ta metoda działa i się nią dzielę :D Zakładam, że BTC wbije jeszcze 100k$ w ciągu kilku lat i będę do tego czasu uśredniał :D Ogólnie to ja wiem, że może jeszcze spaść i pod 1k$, tylko takie czekanie i banie się grania dla mnie jest bezsensowne jako bagholdera uśredniacza :D Ogólnie granie na dźwinig to całkiem inna bajka niż granie tak jak ja robię tutaj nie można trzymać długo pozycji, a mnie nie ruszy spadek do 1$ :D Ucieszę się, dokupię i uśrednię, a sprzedam na 100k$+ :D Czy to na koniec tego roku czy za 10 lat :D A uśredniając cały czas estymowana wartość moich crypto assetów rośnie pomimo bessy :D Kiedy wrócimy do 20-50% ATH chociażby na parze z dolarami to będę mulitmilionerem, strach pomyśleć jak jeszcze wbijemy nowe ATH :D Jeszcze kwestia najważniejsza. Założyłem, że Bitcoin i cryptowaluty to rewolucja idąca w ślad za rozwojem Internetu i że większość tych coin'ów będzie co najmniej store of value i hedge'em przeciwko inflacji. Jeśli one pospadają do zera i już nigdy nie odbiją nic nie zarobię. Ale mam satysfakcję z tego co robię i jaram się handlowaniem :D Ogólnie wiele osób boi się kryptowalut jak diabeł święconej wody, nie wiem z czego to wynika, ale przecież zainwestowanie chociażby 100PLN czy tysiaka to nie jest wiele i tak ta kasa leżałby na koncie, a potencjalnie takie kryptowaluty dały najlepiej zarobić w ciągu ostatnich 10 lat. Nawet te wszystkie PeerCoin'y i NameCoin'y, podczas ostatniej hossy powbijały swoje ATH na parze z dolarami :D

Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 19 stycznia 2019, 15:33 Deprecjonując wartość BTC jako doskonałego, niezależnego aktywa spekulacyjnego i store of value, wiele osób nie bierze pod uwagę faktów. A fakty są takie, że ktoś kto kupował od początku istnienia BTC do połowy 2017 roku, kiedy to mieliśmy pierwszą mini-bańkę na 3k$ od której zaczęły się wykładnicze, łatwo zauważalne wzrosty(czyli miał na kupono jakieś 8.5 roku) ciągle jest na plus, ma czas i możliwość zrealizować część zysków jeśli do tej porty tego nie zrobił, a jego kapitał jest bezpieczny. BTC w zasadzie przez te lata niewiele się zmienił, a jest mega super bezpieczny. 1 BTC to 1 BTC. Spadek ceny nie musi wiązać się bezpośrednio(i często jest tak faktycznie) ze spadkiem rzeczywistej wartości aktywa. Po prostu ktoś kto zna AT i z niej korzysta doskonale wie, że wzrosty nie mogą trwać w nieskończoność i musi nastąpić korekta. Czyli część inwestorów zaczyna realizować zyski i cena mocno spada. Co w gruncie rzeczy jest dobre, bo przecież chyba nikt by nie chciał, żeby w drodze do 100k$ nagle przy 50k$ jakaś osob, która kupiła/ukopała 1000 BTC za grosze zrobiła zrzut i zgoliła pół rynku, a tak to przy mocnych spadkach ma szansę spanikować i zrealizować zyski. I ta korekta nie przekreśla przyszłego potencjału Bitcoin'a na wzosty. Ktoś kto kupował za 20k$ widocznie widział potencjał na 40k$ i więcej. A to, że w międzyczasie dostał możliwość dokupienia dużo taniej powinien traktować/traktuje jako inwestycyjną super szansę. I być może taka osoba inwestująca na lata, za kilka lat może faktycznie obudzi się milionerem i osoby tutaj śmiejące się z niej wtedy będą milczeć. Zapewne tak też było na 200$ czy 1k$ za BTC, a dzisiaj te osoby konsekwestnie postępując nawet po tak drastycznych spadkach są zarobione i na plus, a może już są milionerami i odkupują te setki BTC, żeby znowu sprzedać dużo wyżej na kolejnej bańce :D
Dziwi mnie też takie myślenie/postępowanie kogoś, kto doskonale zdaje sobie sprawę, że bańka musi pęknąć niezleżnie jak super fantastyczne jest dane aktywo i twierdzi, że BTC to tylko bańka, scam i zdezelowane aktywo jednoczesnie nie ma skrupułów i z pełną premedytacją sprzedaje swoje torby BTC za te kosmiczne ceny(wg. niego). Wtedy taka osoba nie powie, że wykorzystała niewiedzę innych osób, żeby zarobić i uciec ze statku jak szczur nazywając BTC nic niewartym gównem :D Ale czas pokaże kto ma rację. Zresztą właśnie BTC nie ma być czymś co rozwali system finansowy, a właśnie go zrównoważy i daje możliwość zwykłemu Kowalskiemu w łatwy sposób odłożyć część zarobionego kapitału z nadzieję, że jego wartość z czasem co najmaniej nie zmaleje. Trzymnie tej kasy na koncie tak czy siak z roku na rok będzie powodować, że będzie tracił przez infalcję :D
Zcash :D


Litecoin :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sovas » czwartek, 22 kwietnia 2021, 11:02

@anagamidev Wszystko pięknie, tylko większy zrzut na bitcoinie i plum :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 11:45

Dodżi dog :D Ciekawe :D


### edited: 2021-04-22 11:58 ###


### edited: 2021-04-22 12:15 ###
airtom23 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 12:07GAME ładne dno, myślicie że jeszcze odbije?
Trudno powiedzieć :D Ale na razie technicznie hossa trwa, ewentualna negacja to 0.50PLN czy coś :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 kwietnia 2021, 12:16 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: airtom23 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 12:07

GAME ładne dno, myślicie że jeszcze odbije?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 września 2020
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Onyxone » czwartek, 22 kwietnia 2021, 14:18

anagamidev pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 11:45 Trudno powiedzieć :D
Usłyszeć to z ust takiego optymisty to jak strzał w pysk :D A tak już serio to jestem załadowany gamem także mam nadzieję, że odbije, technicznie też jeszcze nic nie jest zanegowane także ja czekam na rozwój sytuacji.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:27

anagamidev pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 03:45LTC ponowna reakumulacja na tych samych poziomach co wczoraj
A ja w kontekście porady chciałem zapytać - na przykładzie obecnej sytuacji z LTC i tego, żeby to rozgrywać na zasadzie wspominanej przez Ciebie akumulacji. Jako, że nikt nie siedzi cały czas i nie gapi się na wykres to na jakich poziomach ustawiłbyś BID i ASK obecnie? Przykladowo skup 260 i sprzedaz 280? Wiem, ze pytam o prawą stronę wykresu no ale....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:56

@japu być może teraz tak -> 270$ -> 285$ -> 265$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości