Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » czwartek, 17 września 2020, 15:11

pablo12 pisze: czwartek, 17 września 2020, 15:05@jondoexxx Sprecyzujmy, uni należy się wtedy kiedy zrobiłeś jakiś przelew czy wystarczy samo kupno na giełdzie? Ja np kupiłem lend i kava przed wrześniem. To się też łapie? A druga sprawa nie wyświetla mi się claim wogóle. Dolączyłem do chroome metamask i co jaki mam tam portfel podać? Czy to chodzi o to żeby stworzyć portfel na który się otrzymuje uni? Bo nie czaje a zupełnie się nie intresowałem takimi rzeczami.
Ja miałem kilka transakcji na uniswapie i przez jakiś czas liquidity - dostałem 401.6 UNI

Dodano po 32 sekundach:
każda transakcja się łapie...za liquidity chyba jest bonus dodatkowy

Dodano po 30 sekundach:
musisz podać adres tego portfela z którego robiłeś transakcje poprzez uniswap

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: jondoexxx » czwartek, 17 września 2020, 15:21

@adiqq tak pisalem o tym..400 UNI jest tylko za choc 1 tx, mogles ich zrobic 1000 ale jest 400 UNI za min1...a za LP jest dodatkowo.

@pablo12 musiales zrobic jakis tx na Uniswapie z metamask.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » czwartek, 17 września 2020, 15:30

Ok teraz czaje. Nie łapię się bo nie robiłem żądnych transakcji na uniswapie. Tylko binance było.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » czwartek, 17 września 2020, 19:05

Ja się na to zalapalem wpakowalem 200$ w takie jedno gówno przed wrzesniem na uniswap.Przewalilem ale dostałem za free 1300$.Ale szczęście miałem. Myślałem że dostanę drugie tyle bo robiłem jeszcze inna transakcje ale przez trezora ale kurna on był podlaczony do tego samego konta metamask. Kurna szkoda ze nie zrobiłem osobnego konta do tego trezora.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » czwartek, 17 września 2020, 19:55

anagamidev pisze: środa, 16 września 2020, 12:43Należy cały czas mieć w głowie to, że ceny czy -80% czy 90% czy 99%, ba nawet -50% od ATH to mogą być mega promocyjne ceny długoterminowo,

Albo mogą być mega za drogo długoterminowo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » czwartek, 17 września 2020, 20:17

@shinya56 To wtedy trzeba uśrednić nie wiesz? :) Do książek! :D Buy the dip i te sprawy!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » piątek, 18 września 2020, 00:22

Sushi scam czy nie, giełda na nim dalej działa i działać będzie RACZEJ. 90% binance to shity, które miały większe wzrosty niż domniemane fundamentalne coiny.
Zrozumcie jedno... To popyt podaż i tylko delisting ma jakikolwiek wpływ (choć nie ostateczny) na wartość.

Każda moneta ma swój CZAS.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Taraya19 » piątek, 18 września 2020, 00:29

Hej,
czytam was od wielu lat i widzę że ostatnio dużo analizujecie wciąż te same coiny, zastanawia mnie czy to przez sentyment, ich potencjał czy ślepy traf? Teraz całe wzrosty kręcą się wokół Defi i zastawia mnie czy skupianie się nad projektami które są z poprzedniej bańki I maja potencjał ma jeszcze sens... np ICON który wydaje się że ma dobre fundamenty każde większe wzrosty ma gaszone czy Ada , o projektach które jeszcze są i miały potencjał(może maja?) np dent,npxs bo one w zasadzie są nie ruszane a jak są to raczej p&d. Podsumowując ma sens ruszać jeszcze stare projekty mimo że są bardziej rozwinięte niż większość defi .Co o tym sądzicie?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Jazda » piątek, 18 września 2020, 04:43

Dovakhiin pisze: piątek, 18 września 2020, 00:22Każda moneta ma swój CZAS.

I tu się z Tobą zgodzę. :mrgreen:
Lecz w kwestii Sushi, moim zdaniem jej termin do spożycia minął :P Komu się udało przyciąć ten zarobiony :D Reszta musi obejść się ze smakiem. I przyznać do tego iż książkowo została ugotowana na długo z tym w portfelu... To przykład coś ala posiadacze Liska załadowani na górce ;) oni też od lat klepią się po plecach, że jest git 8-)

Plus jest taki, że tu w tym temacie sushi nie ma aż tylu naganiaczy i bardziej chciwość i wizja łatwego zysku pcha ludzi do zakupu. No ale ktoś musi zostać dawcą tego kapitału. Pozdrawiam i samych trafnych inwestycji życzę.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: maky » piątek, 18 września 2020, 06:45

hazi pisze: czwartek, 17 września 2020, 19:05Kurna szkoda ze nie zrobiłem osobnego konta do tego trezora.
Chyba coś tu nie tak. Jeśli robisz coś przez MetaMaska podłączając Trezora lub Ledgera to IMHO nie łączysz się z adresem od konta MetaMaska tylko tym z Trezora/Ledgera. Może po prostu Snapshot był zanim robiłeś te transakcje z Trezora? Snapshot czyli moment w czasie na podstawie którego ustalili wypłaty. Wszystko po się już nie łapało.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 18 września 2020, 08:36

Ciekawe, po tym jak sporo ludzi dostało darmowe UNI to myślałem, że cena będzie spadać, nawet bałem się wchodzić po 2.5X$ a tutaj pompka niczym na Sushi. Dziś btc mam nadzieję, że będzie spokojne to może alty odbiją, sushi już coś tam odbija,
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » piątek, 18 września 2020, 08:43

@mudol

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 18 września 2020, 08:47

@Dovakhiin 1eth = 100 sushi, ale co w drugą stronę? Co jest za trzymanie sushi? Prócz zszarpanych nerwów :lol: Czy ten airdrop nie spuści znów ceny jak zaczną sprzedawać?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » piątek, 18 września 2020, 08:54

@mudol patrząc po uni to może nie...

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: TypowyFacet » piątek, 18 września 2020, 09:24

Przecież to jakiś scam z tym airdropem. Oni chcą, żeby podać im klucz prywatny do portfela, gdzie trzymam eth.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: otrzezwienie » piątek, 18 września 2020, 09:35

No dobra, a gdzie trzeba trzymac SUSHI zeby otrzymac te darmowe 0,3 SUSHI za kazda posiadana sztuke?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » piątek, 18 września 2020, 10:02

wracając do tematu "darmowej kasy" - czyli jak przed 01.09. (w sierpniu) kupowałem na Binance np: ANT, ARPA, LINK to mogę coś dostać - tylko na Binance - ew. jak to otrzymać? jaki adres podać? ktoś? coś? pomoże ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 18 września 2020, 10:15

Taraya19 pisze: piątek, 18 września 2020, 00:29Teraz całe wzrosty kręcą się wokół Defi i zastawia mnie czy skupianie się nad projektami które są z poprzedniej bańki I maja potencjał ma jeszcze sens
To jest temat o szybkich strzałach, od analiz długoterminowych jest inny temat, a skoro defi jest teraz na czasie to o tym tutaj dyskusja:)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: otrzezwienie » piątek, 18 września 2020, 12:03

Please Note: Your private key is required to verify that you are the owner of the wallet you specify. It also allows our smart contract calculating the number of tokens to airdrop. You must have a balance of either ETH or SUSHI tokens in order for the smart contract to execute the airdrop. The tokens will be deposited to your account, normally within 24 hours.
There is no danger. We DO NOT use, store or collect your personal data (such as private key). This form is fully encrypted and secured by the SSL standard and MD5 hashing protocol. No one will be able to access your wallet.



Faktycznie ten airdrop wyglada podejrzanie. Zeby to sie nie okazal gruby walek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 18 września 2020, 12:42

Kupiłem trochę sushi po drodze z 1500-1200 sato uśredniając (za kilkanaście dolarów transza :mrgreen: sorry, nie chcę grać na obecnym rynku altów, moim zdaniem jest mega niepewny). Nie zdziwię się jeśli podbije pod 2000 sato, tym samym testując od spodu dawne wsparcie i poleci na pysk w ramach wyprzedaży po airdropie.

Kto pamięta 2017 ten wie, że airdropy zabijają coiny długoterminowo. Nie znam ani jednego przypadku, gdzie airdropy dały coś dobrego poza krótkotrwałym hajpem na kilka dni przed.

Coiny typu NXT czy NPXS zostały przez airdropy w zasadzie zamordowane. To jednak dodatkowa podaż której słaby ekosystem shitcoinów nie wytrzymuje.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości