Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mediabooker » wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:22

@mudol
Dokładnie. Mam wrażenie, że alty będą teraz tracić podczas szamotania się btc. Czekam spokojnie. Zostawiłem kilka dużych i średnich altow, które mam już za darmo.
Czekam na ponowny odkup eth, ltc. Obserwuję celera i bnb.
Przy większym spadku kupię na pewno wan,enji wabi, loom, icx, vet,ont.
Nie wytrzymam i kupię chyba dziś qkc ponownie. Wieczorem kupuję Iris na Huobi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:27

@mudol

No to wtedy zyski :) ale z drugiej strony miałbyś większe zyski nie mając altów wtedy ;)

Ja na szczęście grałem tylko za 20-30% posiadanych BTC podczas alt season, więc na dzidzie wyszło bardzo przyzwoicie.

Pod co teraz gracie? że to tylko tymczasowe spadki? Osobiście myślę, że ta dzida na BTC zakończyła pewien "cykl" altowy. Bardzo dobrze widać to po wykresach LUN czy LOOM właśnie: kompletnie zmieniła się struktura świeczek na daily. Wcześniej długie szpile w obie strony i ruch po paraboli; teraz płynny spadek, korpusy dłuższe, szpilek mało. Ewidentnie "coś się popsuło".

Tutaj zrobiłem eksperyment na LUN: przestalem pod niego grać, gdy ta krzywa (różowa) zaczęła się wypłaszczać. Uznając, że rynek się wysyca.

Obrazek


Liczę na to, że BTC przykorekci tak do 4200-4400$, a alty zrobią double bottom lub nowe low. Wtedy akumulka na całego.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » wtorek, 9 kwietnia 2019, 11:54

ktoś przyglądał się może NANO jesli o AT chodzi ?

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:18

kAArter pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 11:54ktoś przyglądał się może NANO jesli o AT chodzi ?

Mamy tu forumowego Janusza , specjalistę od NANO, parę tygodni temu przekazał nam niezłe rewelacje o NANO, ogólnie miało nie rosnąć, za dużo hodlerów, dodatkowo NANO ponoć nie ma blockchaina i są szybsze waluty, które przyśpieszają x2 okresowo!, tak co jakiś czas mają timer i stają się dwa razy szybsze. :shock:
Czekamy na nową analizę od Janusza.

Jak by ktoś nie załapał, to dygresyjna, szczerze ładowanie się po takim wzroście jest ryzykowne.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:43 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:23

@RuckenFetard

Pierwsze słyszę, że napisałem, że ma "nie rosnąć". Ale spoko - ktoś obraził Twoje kochane NANO, więc należy mu to wypominać :mrgreen:

Kolega wyżej to przykład emocjonalnego stosunku do wybranych krypto.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:35

@BitJanusz
Spoiler:
polecam taki genialny wynalazek "dodaj do wrogow" genialnie to dziala, szkoda tylko ze mimo wszystko przychodza powiadomienia o postach takich osob.. ale to juz by sie musialo wiecej osob zebrac z tym żadaniem w dziale skarg i wnioskow dot. forum
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:35

BitJanusz pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:23@RuckenFetard

Pierwsze słyszę, że napisałem, że ma "nie rosnąć". Ale spoko - ktoś obraził Twoje kochane NANO, więc należy mu to wypominać

Kolega wyżej to przykład emocjonalnego stosunku do wybranych krypto.
Ty nadal nie rozumiesz, już Ci to wyjaśniałem, czytają to początkujący którzy widzą gościa z 3 tysiącami postów, więc staraj się nie pisać postów w sposób przestawiający poziom dedukcji 10latka.
Zostań przy kreskach i będzie ok :) a jak chcesz coś napisać o projekcie to się choć trochę zorientuj, dzięki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 12:54

To jest właśnie temat o kreskach. Nie wiem, czemu negujesz swój emocjonalny stosunek do tego coina, przecież to oczywiste dla każdego, nawet dla "dziesięciolatka". :)

NANO dla mnie spokojnie powinno wzrosnąć do ok. 3900-4300 sato, niekoniecznie od razu, ale kto wie. Target klina + 0,618 fib spadku. Bardzo ładna kombinacja. Coś takiego zrobił LRC na dniach - de facto to doknął 0,618 spadku co do jednego satoshi (ok, o JEDEN mniej :mrgreen:) i spadł na pysk.

Przy okazji mój autorski sposób gry pod trójkąty ("nieklinowce"), polegający na odkupieniu po dokładnie 30% zakresu ksiązkowego spadku, sprawdziłby się tu dobrze - niestety, wtedy go jeszcze nie znałem.

Obrazek

0,618 wypada na ~4300 i mamy tam mocny opór.

Dodano po 4 minutach 47 sekundach:
@adam1226 , nie uważam @RuckenFetard za wroga :) co najwyżej za tradera/inwestora (niepotrzebne skreślić), który zbyt emocjonalnie podchodzi do swojego ulubionego coina. Ja też taki mam (DCR) ale jak ktoś napisze, że to gówno, to... niech sobie pisze ;) ma prawo. Jak DCR zrobi +50% od dołka ( w sumie już zrobił na tym PND sprzed miesiąca), to nie będę mu tego wypominał.



EDIT: nie wiem, co ja narysowałem powyżej, ale nie taki był zamysł. Poprawione. Sorry, współpracownik mi o skręceniu regału opowiadał w trakcie. :mrgreen: Ładne wyjście z klina, ładny test od góry i fajny target, spokojnie do wbicia.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:15

@RuckenFetard nie mam zielonego pojęcia co wywołało w moim pytaniu takie prowokowanie zaczepki z Twojej strony ale moglibyście sobie darować robienie z tego wątku pola bitwy jak w wątku o btc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:23

I tak trzymać, fajny coin :mrgreen:

ZRX: w sumie analogicznie do NANO... retest klina od góry... może UP? aż kupiłem.

Obrazek

mój poprzedni wykres ZRX (w sumie kilka poprzednich) wprowadziło mnie w błąd, bo... miałem skalę log włączoną. Całkiem niechcący. Sorry za byki. W skali 4h nie używać log...

599 sato ZRX: podwojenie pozycji.

SL: zjazd poniżej tego klina.

edit - o, mam jakiegoś hejtera na forum :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » wtorek, 9 kwietnia 2019, 14:31

Po.et wygląda obiecująco.

Aktualna cena na binance: 116 satoshi, aczkolwiek 24h low doszło do 113.

W ciągu ostatnich miesięcy dołki Po.et to odpowiednio:

107 satoshi we wrześniu, gdzie do końca października wybiło 240.
122 satoshi w listopadzie, gdzie na początku grudnia pompka doszła do 218.
111 w lutym, gdzie w trakcie ostatnich ruchów na altach pompka doszła do "raptownie" 152 satoshi.

Na ten moment jesteśmy zatem w strefie, która w ciągu kilku ostatnich miesięcy była "podłogą" od której następowało odbicie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 14:51

można gdzieś (w miare pewna gielda z sensownym vol) grać na tych altach, ale żeby dać limit buy i pod tym stop limit - bo np. na binance potrzeba miec coina zeby go sprzedac, a moze mozecie polecic jakies boty, zeby to ogarnac po api?;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Corso » wtorek, 9 kwietnia 2019, 15:09

BitJanusz pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:23 I tak trzymać, fajny coin :mrgreen:

ZRX: w sumie analogicznie do NANO... retest klina od góry... może UP? aż kupiłem.

@BitJanusz

jesli mogę zapytać , to jaki przewidujesz docelowa target dla ZRX ??

i przy okazji co sądzisz o THETA ?? warto to potrzymać czy pozbyć się w piz*u ??
tym bardziej , że na teraz jestem na nim zarobiony może jakieś 0,3%

:mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 kwietnia 2019, 15:12

W sumie się dziwie, że nie ma na tym forum właśnie tematu o botach, szczególnie tych płatnych, coś ala ranking, opłaty, prowizje. Kiedyś sam próbowałem kupić, ale właśnie na start chcą przeważnie sporych sum. Znalazłem jeden darmowy, w sensie bez opłaty początkowej, ale nie robił tego co ja chciałem.
tutaj jakiś ranking ale nie sprawdzałem:
https://bitcoinexchangeguide.com/best-b ... ding-bots/
Tutaj ten darmowy:
https://tradesanta.com/en

Co do tematu, LTC odkupione niżej więc znów profit czeka na realizację. Cardano też część odkupiłem i właśnie przed chwilą skoczyło do góry. Za dwa dni kolejny airdrop z TRON (BTT) stąd dziś wystrzał, ale nie ryzykuję, nie lubię grać DT na TRON. Zastanawia mnie jeszcze BCH, ktoś ogarnia wykres czy coś jeszcze jest do uszczypnięcia z tej górki?

THETA dziś wskoczyło na Binance w parze z USDT jak sie nie mylę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 15:35

@mudol apropo botów
Spoiler:
swego czasu jeszcze Sokon viewtopic.php?f=81&t=28598&start=160 oferował bota - było dostępne demo - może warto wypróbować demo i wtedy kupić, a jeśli Ci czegoś będzie brakować to zawsze możesz wnioskować o dodanie pożądanej przez Ciebie funkcji do autora ;-)
co do THETA - ja wiem, że Wy tu w zasadzie czystą AT uprawiacie, ale orientował się ktoś "z czym to się je" w ogóle?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 18:17

Theta opiera się na pomyśle zrobienia zdecentralizowanej sieci video/streamingu, w której jednostką płatniczą jest Theta token.

O ile w pomysły wikipedii na blockchainie (Lunyr) tudzież telefonu na blockchainie (NPXS) jakoś nie potrafię uwierzyć, bo nie czuję, że istniejące rozwiązania są niedostateczne w tej kategorii, to tutaj w zależności od zainteresowania i pomysłu mogłoby powstać coś np. konkurencyjnego dla twitcha. Chociaż też uważam, że to trochę naciągane. Twitch był pierwszy, jest znany, a z sieci "standardowych" filmów jest konkurencja nie do zaorania, Netflix i Youtube.

Inna sprawa, że to raczej kwestie inwestycyjne, ale nazwijmy je fundamentalnymi. Otóż pomysł fajny, ale nieco wydumany. Jakoś nie wierzę w powodzenie tej platformy. @RuckenFetard pewnie mi nie uwierzy ale uważam, że coiny takie jak NANO mają ciekawsze podstawy, by "coś" dać światu, niż takie cuda. Moim zdaniem nie potrzebujemy upychania kolejnych SPRAWDZONYCH rozwiązań na blockchain i robieniu z tego rewelacji typu kalendarzyk małżeński na blockchainie. Coiny najlepiej sprawdzają się jako... no cóż, coiny. (ps. nadal wolę DGB od Nano 8-) )

Na razie przychodzi mi do głowy coś takiego.

Obrazek

260 to wsparcie zamienione w opór, więc jeszcze zobaczymy, czy nie będzie kapitulacji już tutaj. Ostatecznie kurs wzrósł tylko dzięki wprowadzeniu pary USDT dziś. Nie rozumiem, czemu to w ogóle jest powodem do wzrostów, bo co to zmienia? ale tak jest, że rzeczy z parą USDT rosną z miejsca.

możliwe, że czeka Thetę boczniakowanie, jeśli BTC przejdzie w jakiś range market. Rundki w przedziale 220 - 240 i wreszcie wybicie do 300... tak to widzę na dzień dzisiejszy. Liczę na szybką pompę oczywiście i upłynnienie pozycji.

Mniej bycza pozycja pod szybki profit (i mam wrażenie, że bardziej poprawna technicznie):

Obrazek



A propo fundamentów - dla mnie LRC to też słabizna, tak na marginesie. "poprawianie skalowalności sieci Ethereum" !?




a tak na marginesie to QKC jest w ciekawym momencie. Żadna z tych świeczek nie zamknęła się poniżej kanału. I "kanał w kanale". Może z tego wyjśc wszsytko, więc liczę na to, że ekipa od @MinningClub podpompuje trocę :mrgreen:

Obrazek

ale to fajnie wygląda, gdyby się udało. Target, o którym wspominał @MinningClub - ~1400 - to cel wyjścia z obu kanałów a potem możemy narysować świetne ORGR na korekcie i rzeczywiście target tego to 2k.

Obrazek

z drugiej strony mamy wyjście dołem i 710 sato jako mniejszy wymiar kary, 620 sato jako większy.

710 to też jeszcze nie tragedia bo można narysować megafon. 600 to już lipa.



Na koniec WAN.

Obrazek

na razie nieudany retest powrotu do klina. Co ciekawe, target "mojego" wyjścia dołem (30% zasięgu teoretycznego) oraz triple bottom to dokładnie ten sam poziom... tak więc wiadomo, gdzie się ustawiam.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CRXEE8 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:36

Coś tam myślicie o KCS? Jest już ponad 50% spadku od lokalnej górki więc moment zdecydowanie lepszy niż tydzień temu na wejście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 21:17

@CRXEE8 dzisiaj było dończenie IEO MTV - ale kurs w sumie jakoś bardzo dużo nie zleciał po jego zakończeniu , nie tak jak ostatnio z ponad 2usd do 1,4usd.. sam myślę zeby w to wejsc, choc solidniejsze wsparcie jest dopiero przy 80centach ---- a MTV okazalo sie dosc dochodowe (przynajmniej dla tych co kupili kcs pod uzupelniajaca runde ;-) ) aczkolwiek tych szczesliwcow nie bylo wielu... ja przegapilem i po 2minutach bylo juz sold out ... a uroslo z1 MTV=0.006 USD=0.00317 KCS do ponad 1centa
kurs kcs wzgledem yth spadl o 50% wiec w sumie nawet najwieksi pechowcy sa do przodu ;-)
wiec mysle ze jesli rynek sie nie spsuje to moze byc warto.. tylko to pytanie -> czy rynek sie nie spsuje lub czy jesli sie spsuje to ten coin moze isc wbrew trendowi (Tak jak binance BNB praktycznie nie bylo tkniete przez spadek btc 6k->3k)

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pavlo4444 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 23:19

Przejrzałem trzy strony wątku i zero wzmianki o XRP, co sądzicie, jak na razie zaliczył gówniane wzrosty...Po tej monecie spodziewałem się czegoś więcej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 10 kwietnia 2019, 07:53

XRP ogólnie chyba słabo rośnie chyba jedna porządna pompka była w zeszłym roku, a tak to jakieś marne procenty, nie lubię takich monet, które nie bujają na kursie;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości