Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 128
Rejestracja: 16 maja 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: vasiliew23 » środa, 3 czerwca 2020, 17:47

Ciekawe czy appc odpali

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 3 czerwca 2020, 18:40

@vasiliew23 Póki co bullish :D.

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » środa, 3 czerwca 2020, 20:02

riDERQs pisze: środa, 3 czerwca 2020, 11:33 Wkurza mnie ten INS. Odrderbook jest tak płytki że pierwsza lepsza sprzedaż musi lecieć w dół po aktywnych askach. Poczekam na swój target i pewnie spuszczę delikatnie.
$INS to projekt taki troszkę trup.

$Poly - ponownie pchany pod górkę :) 570sat na horyzoncie.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: riDERQs » środa, 3 czerwca 2020, 20:05


MinningClub pisze:
$INS to projekt taki troszkę trup.
Jak mówiłem, tak zrobiłem. Już mnie tam nie ma, profit zebrany.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 3 czerwca 2020, 20:38

MinningClub pisze: środa, 3 czerwca 2020, 20:02$INS to projekt taki troszkę trup.
Może i trup, ale zastanawia mnie wolumen na 1d na Binance w ciągu ostatnich dni + ciekawa figura do gry.

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: xtraderx » środa, 3 czerwca 2020, 21:08

Spoiler:
xtraderx pisze: wtorek, 2 czerwca 2020, 14:31 Rusza ktos jeszcze Theta po tych spadkach ? teoretycznie dobre miejsce na jakas druga falr wzrostowa.

Dopiero dzisiaj zauwazylem, ze rysowalem to w lin, no ale wejscie poki co dobre. Przy czym dodam, ze przetrzymalem spadek.


@BitJanusz - pytanie do altowego specjalisty ;) widzisz jakies szanse na mocniejsze podbicie chocby dcb?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 3 czerwca 2020, 21:14

xtraderx pisze: środa, 3 czerwca 2020, 21:08@BitJanusz - pytanie do altowego specjalisty ;) widzisz jakies szanse na mocniejsze podbicie chocby dcb?
Niestety nie mam pojęcia :) słabo znam się na coinach, które wbiły ATH. Generalnie THETA jak dotąd miało tylko trzy tryby: wściekły wzrost, wściekły spadek i bezpłciowy boczniak, nic pomiędzy.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: xtraderx » środa, 3 czerwca 2020, 21:30

@BitJanusz no dobra, zaryzykuje jakies 10% jeszcze i zobaczymy czy to siadzie :)

Wiem, ze glownie tu p'n'd szukacie, ale etc/usdt wyglada zacnie.


przypomne tez swoj post o XLM, ktory wylapal zaraz potem 20%
Spoiler:
xtraderx pisze: sobota, 30 maja 2020, 21:40 XLM wyglada bardzo ciekawie na ten moment zarowno na parze BTC jak i USDT



Dodano po 35 minutach 46 sekundach:
i ogolnie XLM wyglada jakbys sie szykowal na cos grubszego:



Dodano po 3 minutach 44 sekundach:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » środa, 3 czerwca 2020, 21:37

Co myślicie aby w tfuel zapakować się znów? :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 3 czerwca 2020, 21:51

@Dovakhiin za 75 sato chętnie kupię bo to raczej stabilny profit, nawet jak spadnie niżej. Po obecnej cenie totalny rzut monetą, trafisz albo nie (i też zależy, na co liczysz: +10% czy moon?).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » środa, 3 czerwca 2020, 22:09

@BitJanusz przy takich monetach to imo dłuższe wyczekiwanie patrząc na świece tygodniowe...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 3 czerwca 2020, 22:13

@Dovakhiin

Aha, myślałem, że chcesz wejść pod to na skalp albo rzut monetą pod zmianę trendu ;)

Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » środa, 3 czerwca 2020, 22:38

@BitJanusz takich klinow trochę idzie znaleźć na monetach. Chyba zaczynam rozumieć twoje słowa odnośnie fartu aby wystrzelić się.
Są alty robią po 3-7% nagle po 2 dniach widzę że małymi kroczkami zrobiły dzięki temu na 1d ładnie procenty składane.. potem stwierdzam "e tam za dużo urosło znów spóźniłem sie"... mija znów dzień dwa a gowno tak rośnie że 3 dnia wypierdala w kosmos ładny procent.

Grunt to wejść gdzieś w monetę z odpowiednim vol min 100btc 24h gdzie jest wyprzedanie.

Czasami wkurza mnie że znów ni z dupy ni z pietruchy jakieś gowno wywala po 30-40% i nie mogę wstrzelic się.

Może za dużo chce na raz zamiast cieszyć się z małych a prawie pewnych procentów?

Obczaj ast. Jest pompa zjazd 3 dni i dziś znów akcja.. dlatego pomyślałem o tym tfuel analogicznie.

Siedzę trochę na czuja na tym wabi .. czekam na 1d na 1w jak urosnie i będzie rsi co najmniej 70 na różnych zmiennych i spierdalam z niego. Jeśli do tygodnia nie zmieni sie sytuacja to ucieknie na zerowym bilansie - prowizja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 4 czerwca 2020, 01:07

ZEN/BTC, 4h, zaczyna wyglądać ciekawie znowu :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 4 czerwca 2020, 09:18

Dovakhiin pisze: środa, 3 czerwca 2020, 22:38Może za dużo chce na raz zamiast cieszyć się z małych a prawie pewnych procentów?
Tak, to prosta droga do wkurwa.

Ja to przerabiam już dwa lata. Nie bez powodu przerzuciłem się na mniejsze trejdy.

Wystarczy 7 trejdów po 10%, by mieć (no, prawie) +100%. Na alt season wyłapanie ruchów po 10-20% jest o niebo łatwiejsze, niż wstrzelenie się w +100%. Masz ponad 120 coinów na Binance i cholera wie, który akurat będzie pompowany i ile. Część robi 500%, część np. tylko 30%, a potem idzie na nowe low, gdy skończy się alt season. Nie znalazłem sposobu na to, by stwierdzić, który pójdzie gdzie. Za to robienie mniejszych targetów nawet na shitcoinach jest do ogarnięcia. Po prostu grasz pod to, co daje wykres.

Oczywiście sam też czasem gram longtermowo (głównie wyjścia z duzych kanałow np. liczę na DCR w tej kwestii), ale to tak dodatkowo.


Można też robić metody mieszane, np. tp z połowy pozycji na 10%, reszta target 300-500%, SL tak, by wyjść na plusie choćby skały srały (najlepiej koło ceny wejścia) - wtedy jest komfort, bo będzie albo duży zarobek, albo mały zarobek. Straty niet. Nie ma nic gorszego, niż "przehodlować" górkę i jeszcze na tym stracić na koniec.

Dziś tak zrobiłem z INS:

Obrazek

jest profit z połowy pozycji? jest. Target dla reszty? mun.

Best case: będzie jakieś 50-100% profitu z pozycji.
Worst case: będzie 5% zysku. Bo SL jest w cenie wejścia.

Statystycznie jak mi się uda 10-15 takich trejdów, to któryś pójdzie w mun, a żaden nie straci.

Osobną kwestią jest, czy lepiej wziąć np. 10-15% z takich trejdów, niż 14 razy po 5% i raz po 100%.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 4 czerwca 2020, 10:56

@BitJanusz tu dochodzi jeszcze aspekt że dzielisz kapitał. Nawet ustawiając ordery to mam ja galimatias i więcej nerwowki niż przy jednym coinie czy 2..

Sam już nie wiem może każdego dnia trzeba otwierać i zamykać pozycję, następnego dnia znów wybrac coina co ma np 5% dziś to może pójdzie na 15 czy 20. Zamknąć pozycję poczekać do jutra na nowe procenty i tak w kolko...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 4 czerwca 2020, 10:58

@Dovakhiin Zależy od fazy rynku. Jeśli np. już kilka dni sporo coinów jest w zakresie +10-20%, to lepiej ustawić się na -20% na wiodących by złapać szpilkę paniki podczas ruchu BTC.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » czwartek, 4 czerwca 2020, 13:21

@BitJanusz @Dovakhiin

apropo wielu orderów i SL czy Wy też macie limit 5 orderów OCO tych że wsadzam na aska ale ze stop losem ? Bo inaczej jak upilnować większą ilość coinów jak sie śpi czy jest offline ? Więc nawet jakbym kupił kilka różnych coinów i chciał je róznie ustawiać to ciągle wpadam na limit ilości OCO a jakbym chciał ustawić sam SL to z kolei będzie tak jak napisałeś że wstaje rano i przegapiłem górkę bo nie zrobiłem sprzedaży, miałem tak wiele razy w sumie że wstaje rano a nie miałem coinów na askach tylko leżały sobie patrze a tu w nocy była pompa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 4 czerwca 2020, 14:06

@Rumcajs ja ostatnio nie wychylam się z orderami. Wolę wejść i wyjść świadomie... bo wiele razy miałem target ustawiony i zabrakło 1% czy mniej i potem kurs zleciał w dół prawie do momentu zakupu. Co z tego że miałem alarmy jak mogłem nie mieć tel obok.. A tak przywiązac się do tel to za dużo czasu spędzałem w necie..

@BitJanusz może kuwa trzeba rozbić na atomy pierwsze alty i juz. Podejrzewam że rsi i vol odgrywają rolę oraz pośrednio głębokość, bo na nią lepiej wejść jednym kliknięciem i masz przegląd bez scroolowania orderow.

Gdzieś musi być klucz. Zauważyłem na 1d (wyrywkowe monety co miały pompki 20-50%) że jednak rsi działało łącznie z pojawieniem się wolumenu. Przy rsi 20 i niżej było wręcz szaleństwo.. Nawet przy 30 zaczynały się składane procenty na przestrzeni dni.. niezauwazalne dla nas.. mija parę dni a tu z dupy 20% i juz za późno na wejście bo na 1w masz 70 rsi czy tam wyżej i łącznie pow. 50%.

Wkurwia mnie to :mrgreen:

Aha jeszcze dochodzi synchronizacja czasu jak btc zrobi ruchy mija jakiś czas i nagle moneta z -5% ma nagle +5% a w przeliczeniu i na wykresie tego nie widać:)

Raz się budzę patrze moje wabi +15% wchodzę na portfel tu chuj nie żadne 15% wzrosło, tylko btc spadł i wyrównalo:D

Wabi na 4h ma już przegrzane rsi ok 80. 6h i 12h po ok 60.. na 1d podobnie.. Myślę że przeskakiwanie na interwalach to jakaś droga.. idąc tym tokiem myślenia to czeka mnie jeszcze 1 dzień wzrostu. Zobaczymy.

E/ewentualnie order podstawie teraz na 1300 sato.. Jak podskoczy jeszcze że 100-200

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 4 czerwca 2020, 17:29

@Dovakhiin Jeśli o RSI chodzi, to jak najbardziej na dużych altach które są w tej samej fazie (czyli hossie od miesięcy) a znam tylko jeden taki alt (LINK). Tam rzeczywiście działa.

Im mniejsza kapitalizacja, tym więcej zależy od pojedynczego grubego buy/sell :roll:

Lubię takie coiny, bo prawdę mówiąc kupując po spadkach trudno na nich stracić. Wystarczy prześledzić wykres: praktycznie każdy wypłaszcz zakończony wyjściem dołem skończył się (prędzej czy później) testowaniem tego wypłaszcza od spodu. To jedna z najlepszych opcji zarabiania na bessie.

Hossy dopiero się uczę, dlatego systematycznie przegapiam okazje takie jak EDO, THETA, TFUEL... Dla mnie coś z pionową kreską w górę robi się nieatrakcyjne, a to błąd. Bo takie opcje potrafią dać świetne skalpy, ale wciąż nie rozkminiłem, kiedy wchodzić. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to trailing -20% od obecnej ceny i łapanie szpilki przy ruchu BTC, ale do tego musiałbym mieć - jak już kiedyś pisałem - bota.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości