Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 11 czerwca 2021, 20:45

Alty w czarnej dupie.
Zdążyły Pany pouciekać chociaż połową? :mrgreen:
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 10 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tookie » piątek, 11 czerwca 2021, 21:23

BTC w górę a główne alty w ...dół :mrgreen: co za zyebany widok :mrgreen:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 12 czerwca 2021, 10:45

Dzięki botom taki widok mamy, zastanawiam się czasami czemu te boty są jeszcze legalne?

Weteran
Posty: 7379
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2731
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » sobota, 12 czerwca 2021, 11:25

RevWolt pisze: sobota, 12 czerwca 2021, 10:45Dzięki botom taki widok mamy, zastanawiam się czasami czemu te boty są jeszcze legalne?


:lol:

Kraina wolnosci kryptowalut, ale zbanowac boty bo mi spekułe psują :lol:

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 10 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tookie » sobota, 12 czerwca 2021, 11:49

Piękny long by wszedł gdyby alty odbiły jak trzeba a nie :mrgreen:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 12 czerwca 2021, 12:01

@pael Może inaczej, chodzi mi o to że boty grają w stosunku do BTC który nie ma nic praktycznie do większości altcionów prócz tego że jest kryptowalutą. Nie lubię głupoty a już skrajną głupotą jest lawina sprzedaży przez boty tylko dlatego że kurs btc leci w dół a spowodowane jest to tym że boty wiedzą że inne boty będą sprzedawać dlatego że sprzedają inne boty a na koniec wywalają SL :). To tak jakby jeden baran skoczył z mostu a za nim kolejny i kolejny, reszta widząc to robi dokładnie to samo tylko dlatego że zrobiła to większość a zapytanie dlaczego nie są w stanie w logiczny sposób wytłumaczyć. Z jednej strony takie zagranie przynosi zysk, bo jak cena czegoś wynosi 1$ i bot szybko sprzeda tylko dlatego że BTC lekko idzie w doł za 0,95$ to odkupi za powiedzmy 0,80.Gdyby BTC zrobił zjazd cenowy w godzinę -50% to by alty zrobiły dzięki botom -95% gdzie cena byłaby nieadekwatna do danego projektu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 12 czerwca 2021, 12:29

RevWolt pisze: sobota, 12 czerwca 2021, 12:01gdzie cena byłaby nieadekwatna do danego projektu.
:lol:

Żadna cena nie jest adekwatna do danego projektu, wszystko jest SPEKULACJĄ, nie wartością.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 10 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tookie » sobota, 12 czerwca 2021, 12:36

Oho, dominacja BTC spada lawinowo :mrgreen:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 12 czerwca 2021, 12:36

@mudol Ja doskonale zdaję sobie sprawę że cały rynek jest spekulacją ale głównie chodzi mi o stosunek BTC-ALT. Jak dla mnie niezdrowe jest to że BTC z dominacją na 40% steruje kursem poprzez boty 60% rynku i wolę gdyby każdy altcoin żył swoim własnym życiem.
Edit: Chyba powoli będzie zaczynać się shitcoin sezon razem z BTC
Edit2: PROM wychodzi z tej micro akumulacji i jak widać strzał, przebicie poprzedniego szczytu i mega pompa?

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 19 marca 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Maciej071 » sobota, 12 czerwca 2021, 17:14

PROM ostatnio ładnie daje zarobić. Wystarczy skupić na poziomie 11-12$ i zysk praktycznie zawsze gwarantowany :)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 12 czerwca 2021, 17:26

@Maciej071 Patrząc wstecz ten poziom to jest solidne wsparcie dla RPOM i tym się sugerowałem już kilka razy.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adziaki » sobota, 12 czerwca 2021, 18:52

RevWolt pisze: piątek, 11 czerwca 2021, 15:45 Mbl bardzo długo korekci i coś czuję że zbliża się solidny rajd jak Prom na 108, może i kilka dni 1000%
Co by się musiało wydażyć, żeby jakaś kryptowaluta zrobiła taki % w jeden/kilka dni?
Wiem, że podobne sytuacje miały już wcześniej miejsce, ale czy tu głównie chodzi o jakieś mega duże zakupy czy są też inne czynniki, które wpływają na takie wzrosty?

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 12 czerwca 2021, 19:37

@adziaki Shitcoin z małym wolumenem i bardzo długą akumulacją po sporej korekcie to raz a dwa BTC musi zacząć rosnąć. Oczywiście nie daje to gwarancji na akcję tego typu ale typuje najlepsze warunki do tego typu wzrostów patrząc wstecz. Czasami coś musi walnąć ostro w dół jak nie chcę rosnąć by w kolejne dni robić nowe szczyty i wykręcać po 1000%. Aktualny zasięg korekty MBL to okolice 80% a do ath ponad 500% a przebicie ath na takim shicie odpala rakietę i robi właśnie takie wyniki jak po 1000% tylko na krótki czas. To taka zabawa, nie wejdziesz jak zrobi 50% bo już dużo a po godzinie już jest 200% i już na 100% nie wejdziesz. Kolejnego dnia widzisz że jest już 400% i nadal nie wejdziesz, następnego jest już 1000% i wchodzisz a tu jeb korekta i kisisz kilka miesięcy shita aż do kolejnej pompy.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adziaki » sobota, 12 czerwca 2021, 20:22

Śledzę rynek od około roku (inwestuje od pół) i wiem jak MBL sobie radził przez ostatnie kilka tygodni.
Wiem też, że jesteś/byłeś załadowany w niego i w pewnym momencie z intensywnością maniaka o nim pisałeś :)
Z drugiej strony staram się po prostu zrozumieć jako nowicjusz co może napędzać takie wzrosty...
Zagłębiając się w fundamenty tego coina widać, iż ATH było w momencie otwarcia jakiegoś festiwalu filmowego (jest info na ich stronie).
Nie wiem czy to tak naprawdę było powodem tej pompy, ale od 6.06 do 27.06.2021 trwa kolejny festiwal i może faktycznie coś z tego będzie.
Tak czy siak załadowałem się dzisiaj w MBL.
Wcześniej oczywiście skorzystałem z info o PROM'ie bo śledzę ten wątek i o BTC na bieżąco także dzięki ;)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 12 czerwca 2021, 20:46

@adziaki Na MBL jestem stratny ale mówi się trudno bo byłem załadowany w niego mocno wtedy kiedy BTC zaczynał swój rajd. Z mojej własnej analizy 3 razy obstawiałem gdzie się MBL zacznie odpalać i 3x miałem rację oraz 3x pecha bo zawsze wtedy BTC robił mega zrzuty i jedyne co zostawało po tym "odpale" to spore knoty w górę. MBL trzymam tylko z sentymentu, kiedyś go kupiłem i go sprzedałem a potem robił zawrotne wyniki ale trzymam nadal.
Edit: Widzę że grobowa cisza z tymi altami :) MBL jak widać wykoleił się robiąc rekordowy dołek i zatrzymując się na wsparciu, słabe łapki się wyprzedały i teraz albo pompa w górę albo totalny zjazd jeszcze 60% w dół (mimo to nadal trzymam tego shita) a nawiązuje też do PROM gdzie przed wystrzałem 1000% również zrobił swój dołek przez co wykasowano słabe rączki.
Co do PROM, fajnie przez noc utrzymał okolicę 14$ a patrząc po orderbooku nic dziwnego bo apetyt był mega i nadal jest by kupić tego alta i z tego poziomu powinien się powoli już odpalać.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 14 czerwca 2021, 06:15

Zostałem mocno w tyle przez wyjazd. BTC odpłynął, na szczęście alty zostały w tyle.
MBL dokupiłem za 6100 (wcześniej po 8000 kupowałem).
Dokupiłem TVK, które po wybiciu trójkąta górą, przez BTC zanurkowało i jestem pod krechą.
Pundix obecnie wygląda zacnie. 1,2$ ma potężne wsparcie i nie chce zejść niżej, a to oznacza, że dno uklepane. Tutaj wpakowałem 30% kapitału przy kursie 1,28$. 17 Lipca jest palenie tokenów i widać, że cyklicznie idą mocne skupy, pod które można grać. Ja trzymam to i czekam na okolice 6,5$.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 14 czerwca 2021, 06:23

Moje topy na ten tydzień to rif który jeszcze pompy nie miał i lpt który zaczyna wychodzić z trójkąta góra.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 14 czerwca 2021, 07:57

RevWolt pisze: poniedziałek, 14 czerwca 2021, 06:23Moje topy na ten tydzień to rif który jeszcze pompy nie miał i lpt który zaczyna wychodzić z trójkąta góra.


Ten RIF mnie irytował ;) Mam go troszkę, bodajże 5k tokenów, ale jeszcze mam skupy ustawione. Po przebiciu 0,2$ można uznać, że przebiło trójkąt i może lecieć w kierunku nowego ATH :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 14 czerwca 2021, 11:58

Witam :mrgreen:

Jedno słowo.
NU/BTC

POZDRAWIAM :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2021
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: fledermaus » poniedziałek, 14 czerwca 2021, 15:34

To dziś kupony 30% odcięte od 1INCH, LUNA i LTC. Trochę się to kisiło, czekamy na dalsze wzrosty ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości