Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Jazda » środa, 9 czerwca 2021, 13:14

karolnomad pisze: wtorek, 8 czerwca 2021, 18:01 Co tak cicho, żadnego komenatarza do obecnej sytuacji?
Wszystko jest w porządku, po prostu koledzy zapakowani nie w te co trzeba tokeny, stracili na sile lobbowania :mrgreen: stąd tez aktywność wątku mniejsza ;)
Osobiście pisałem kilka stron wcześniej, że BTG pokazał kierunek, kto chciał z tej wiadomości skorzystać ten skorzystał, dziś mamy +40% na Binance. A tu zero wzmianki nie wspominając o ekscytacji. No cóż :P widocznie przytulić 20-40% to za mało.

Udanych trade, pozdrawiam.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 174
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sebamistrz » środa, 9 czerwca 2021, 13:46

Ja przytuliłem 40% ale na BCD, to podobny coin do BTG, też o nim pisałem ale wszyscy tu chwalili EOSa.. mam nadzieję że wzrośnie jeszcze sporo :)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » środa, 9 czerwca 2021, 15:37

@Jazda @sebamistrz No ale zdajecie sobie sprawę, że po prostu trafiliście w coś co urosło? Chyba, że w świecie crypto stało się coś niesamowitego i jakiś projekt okazał się mieć fundamenty wobec czego inwestorzy radośnie się na niego rzucili.
Ja np. skupuje w miarę możliwości dołki EOSa, NANO, ETH trochę na holdowanie. Wtopiłem troszkę na PROM bo liczyłem jednak na odbicie ale póki co SL sie nie odpalił. Pojedyncze procenty zebrałem dzisiaj na LTC i zamieniłem różne szity na XLM'a, SYS'a i STEEMa. Co z tego wyjdzie to zobaczymy. Większej ilości walut nie ogarnę.

A ludzie mało piszą bo świeczki czerwone, leci od linijki w dół toteż nie ma cyknięć i ciężko napisać, że się zrobiło 300% skoro jest -30% co widać na wykresie. Jeśli odbije i będą wzrosty to i pojawią się wpisy, że się właśnie w dołku załadowali i wybierają lambo bo urosło, że ho-ho-ho.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » środa, 9 czerwca 2021, 17:23

Troszkę jestem zasmucony moimi altami które gdyby BTC nie skorekcił tak ostro miałyby zrobione ładne wyniki ale do rzeczy:
PROM, technicznie zaraz powinien wychodzić z lokalnego kanału spadkowego który trwa od 4 Czerwca.
NKN zostało zgaszone jak pet wtedy kiedy BTC zaczął lecieć w dół i aktualnie wzrosty widzę bardzo daleko
MBL identyczna sytuacja jak z NKN
RIF- tu pomysłu brak.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Jazda » środa, 9 czerwca 2021, 17:35

@japu A o czym ja we wcześniejszym wpisie napisałem ? Iż aktywność wątku mniejsza bo najaktywniejsi w wątku postawili w tej gonitwie na nie tego konia co potrzeba :mrgreen: I muszę Cię rozczarować ale w tym wątku raczej zdecydowana większość nie gra pod fundamenty projektów...tylko pod potencjalne pompy, wywołane przez algorytmy botów i pompiarzy.
Czy trafiliśmy ano trafiliśmy, ważne aby załadować się w odpowiednim momencie...zarobić dziś raczej trudno nie było przy Bitku w tej chwili ponad 15% na plusie, ważniejsze ile się z tego dla siebie wyciśnie :) piszesz o pojedynczych %-tach no szłau nie ma, ale zawsze coś.
Ważne byle do przodu :) to the moon.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » środa, 9 czerwca 2021, 17:44

No właśnie o to w tym temacie by kupić największy shit i kolejnego dnia zgarnąć 100% profitu tylko problem z shitami jest taki że gdy BTC spada 10% one spadają po 30-40% nawet będąc na poziomie jeszcze akumulacji. Tak jakbym obstawił na gonitwie koni pewniaka który wiem że wygra bo jest np. niedziela a zawsze wygrywał w niedzele i chwilę przed startem ktoś mu kopytka podcinał. Ja już do mocnych wzrostów i potężnych zjazdów jestem przyzwyczajony. Kiedyś po głowie się biłem ile mi zysku uciekało a teraz zlewam to całkowicie :)
Edit: Tak jak zakładałem PROM zaczyna się odzywać i mamy prawie identyczną sytuację jak sprzed rajdu na 108$, chociaż zakładam że zbiją to i wrócimy do akumulacji przez kilka dni i dopiero będzie srogi rajd do góry.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 24 lutego 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: ulica

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: minris » środa, 9 czerwca 2021, 19:43

@KaTa90 dalej siedzisz w BTT ?
jutro air drop, coś po nurkowaniu analizowałeś, czego się po nim spodziewać ? ;)

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » środa, 9 czerwca 2021, 21:23

@minris Posiadam BTT i TVK jako jedyne alty obecnie. Obróciłem nimi parę razy na falach.
TVK - w ciągu kilku dni powinno mocno wybić, bo zamyka się trójkąt w skali 1d.
BTT - jutro o 14:00 polskiego czasu jest airdrop, posiadam o wiele mniej niż wcześniej bo wiadomo co się działo z krypto ;) Jeśli do 13:30 kurs gwałtownie nie wzrośnie, to zapewne pozostawię je i na aidropa się będę chciał załapać, bo i tak btt jest w dołku i ma wsparcie na 78,6% fibo :)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » środa, 9 czerwca 2021, 21:34

RevWolt pisze: środa, 9 czerwca 2021, 17:23PROM, technicznie zaraz powinien wychodzić z lokalnego kanału spadkowego który trwa od 4 Czerwca.
Ja to z tym PROMEM to taki magik chyba jestem :)

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: art12 » czwartek, 10 czerwca 2021, 09:58

RevWolt pisze:
RevWolt pisze: środa, 9 czerwca 2021, 17:23PROM, technicznie zaraz powinien wychodzić z lokalnego kanału spadkowego który trwa od 4 Czerwca.
Ja to z tym PROMEM to taki magik chyba jestem :)
Finalnie nie wszedłem, bo kręcę kółka na BNB, ale wyszło zajebiście ;) graty. Coś dalej można z nim działać, czy póki co spokój?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2021
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: fledermaus » czwartek, 10 czerwca 2021, 11:17

Znowu co nieco wyciągnąłem z tego PROMa i ponownie dzięki sygnałowi ReWolta. Kupione jakoś przed godziną 18 za 12,5$, sprzedane po 18$ :twisted:

A chciałbym tak Was zapytać, które polskie kanały na YT regularnie odwiedzacie? Kogo darzycie największym zaufaniem? Krypto Raport Patryka, Rekin Biznesu, Ostapowicz, Misiurek, Mike Satoshi, jest ich sporo i może macie swoich ulubionych albo takich na których się srogo przejechaliście? Chciałbym skupić się na 1-2 kanałach i nie latać po wszystkim co zobaczę bo życia nie wystarcza na to wszystko już :shock:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » czwartek, 10 czerwca 2021, 13:07

Prom robi U jak BTC nie zrobi głupoty to albo poprawka albo przebitka tego szczytu ostatniego. Docelowo ponad 108 ale to muszą być warunki. Mbl również może się niebawem odpalić i zrobić 100%. Nkn dopiero między 18 a 24 powinno coś drgnąć do góry.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » czwartek, 10 czerwca 2021, 13:12

TVK - w końcu przebiło opór 0,19 - liczę na solidne wybicie po wielotygodniowych spadkach.
TRX, JST i BTT - Ciekawe czy tuż przed migawką wystrzelą czy też nie?!

Dodano po 13 minutach 9 sekundach:
RevWolt pisze: czwartek, 10 czerwca 2021, 13:07 Prom robi U jak BTC nie zrobi głupoty to albo poprawka albo przebitka tego szczytu ostatniego. Docelowo ponad 108 ale to muszą być warunki. Mbl również może się niebawem odpalić i zrobić 100%. Nkn dopiero między 18 a 24 powinno coś drgnąć do góry.
Prawda, MBL w 1D wygląda zajefajnie. Odbiło się od MA, ale były przymiarki już na wyjście z trójkąta. Zapakowany z ustawionym SL

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adziaki » czwartek, 10 czerwca 2021, 20:33

Co myślicie o ICP? Cena ostatnio spadła dosyć mocno i obecnie dalej leci w dół i jest na poziomie ATL ~ 68$

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » czwartek, 10 czerwca 2021, 22:23

No i powywalało mi SL'e :/ No to teraz lepiej żeby zjechało ;)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » piątek, 11 czerwca 2021, 05:05

6-7 rano Prom ciekawe czy wystrzeli a obstawiam że tak.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » piątek, 11 czerwca 2021, 15:06

KaTa90 pisze: czwartek, 10 czerwca 2021, 22:23 No i powywalało mi SL'e :/ No to teraz lepiej żeby zjechało ;)
Odkupiłem taniej MBL - obecnie znajduje się na dolnej bandzie trójkąta - powinno wybić
Odkupiłem też drożej TVK - Wybiło górą z trójkąta, znalazło potwierdzenie na dolnej bandzie trójkąta od której ładnie się odbiło, zwiększony volumen i mocne zakupy w ostatnich dniach. Teoretycznie bezproblemowo 100% powinno zrobić w krótkim czasie.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » piątek, 11 czerwca 2021, 15:45

Mbl bardzo długo korekci i coś czuję że zbliża się solidny rajd jak Prom na 108, może i kilka dni 1000%

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » piątek, 11 czerwca 2021, 16:10

MBL mam SL'a na okolicach 7400, wejscie na 8800, chwilowo 10% na minusie no ale zobaczymy. PROM kupuje po pare sztuk coraz nizej ale gdzies tam granica rozsadku przy okolicach ostatniego dołka jest - nie będe kupował d podłogi :) Natomiast od stycznia chyba kupuje SLP/ETH i o dziwo ciagle wychodze na plus przy czym sa to szybkie akcje. Już czy razy kupiłem w okolicach 4000-5000 i sprzedałem po 6000-8000. Nie ma lambo ale pozwala odrobić straty na nietrafionych EOS'ach i innych :)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » piątek, 11 czerwca 2021, 17:42

MBL dzisiaj bez komentarza, ogólnie dzisiaj rządzi NFT tak jak kiedyś dawno temu pisałem że początek Czerwca warto skupywać chz/chr/axs itp. PROM cały czas spadkowo i powoli zaczyna się akumulacja na kolejny wystrzał, przebicie poprzednich szczytów i wreszcie może 100+?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lobor i 6 gości