Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » czwartek, 19 marca 2020, 22:23

Alexandre Dreyfus umieścił nowego twetta - rękawice boxerską. Czyżby kolejny news na CHZ (a na tym potrafią być dobre pompki)
Im ready :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 20 marca 2020, 00:57

DATA/BTC, pompa w jeden dzień na +400% :D Czyli to co crypto tygryski lubią najbardziej :D #altseason
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 3 grudnia 2019
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mozekawe » piątek, 20 marca 2020, 01:50

Wrzucam jako ciekawostkę, z tego co widzę to zorganizowana akcja na Bittrexie - wszystkie (ENJ, NMR, MCO, SNT, DATA) wybiły 19 marca o 2:15 naszego czasu ;)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 20 marca 2020, 11:04

Obkupiłem się w APPC po 360-380, dzida już odpalona, ale liczę na powtórkę z rozrywki i 700 sato ;) ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 20 marca 2020, 17:09

@BitJanusz Jak powtórzy zachowanie DATA i STEEM to może zrobić nawet 1227 albo 1600


Obrazek
Chociaż nie zdziwiłbym się jakby to było wszystko na ten moment...

Dodano po 5 godzinach 55 minutach 13 sekundach:
@anagamidev No na razie falstart widzę, a nie altseason. 2-3 coiny odpaliły, a reszta dupa. Zauważ też, że gdy BTC teraz zaczął korektę spadków dominacja rosła, co jest przeciwieństwem do ostatniego uptrendu. Dla mnie jest to oznaka słabości rynku, a przede wszystkim - bessy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 20 marca 2020, 21:05

Lecimy bo korekta wzrostów czy bo wszystko zdycha? :twisted:

e: o żeszwmorde strzelił :shock: Wczoraj płakałem, że za szybko sprzedałem i mnie 20% wzrosty ominęły, a teraz właśnie kupuje taniej niż wczoraj sprzedałem :mrgreen:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 21 marca 2020, 11:38

@DjVegas98 no poczekaj aż się rozkręci :D Co Ty chcesz w jeden dzień wszystko :D Poza tym lepiej jest właśnie zarobić na jednym, wrzucić w innego wypłaszczonego gotowego na skryrocket i tak w kółko :D Poza tym co do APPC to na razie rozgrzewka, target masz wyznaczony, tzn. zgodny z moją filozofią tradingową :D Zresztą miałeś wybicie na +40%, wróciło z powrotem do cen wybicia, odkupujesz 40% więcej APPC(ewentualnie jak kupiłeś za 1BTC przed pompką, to teraz po sprzedaży masz przykładowo 1.4 BTC, odkupujesz za 1 BTC i 0.4BTC trzymasz na nowe low bezpiecznie; ewentualnie kupujesz za 0.4BTC(czyli za zysk i masz niejako APPC za friko), a 1 BTC trzymasz bezpiecznie na nowe low) :D A mając APPC za pazuchą to czekasz na kolejną pompkę, żeby powtarzać schemat, robiąc tak x razy przez y czasu na konsoli fajnie się uśrednia i akumuluje, a docelowo 1600 sat w jakiejś tam przyszłości bliżej nieokreślonej :D



### edited: 2020-03-21 12:58 ###
@emceef no tak chwilowo zdarza się, ale tak jak mówię, w tej strategii liczy się regularność i gramy pod jakąś nową hossę, kupujemy po przecenach 80-99%, więc długoterminowo bezpiecznie, a lokalnie mamy super wahania na setki procent :D Ja właśnie tak przez ostatnio rok, nie zasypiając gruszek w popiele jestem radosnym baghodler'em wielku coin'ów o średniej równej 0, plus natrzepałem sporo BTC i ETH :D I tym bardziej jestem zdania, że bessa to właśnie najlepszy okres na granie, a takie mocne bullrun'y/hoss'y to wisienka na torcie, gdzie możemy sprzedać z zyskiem x10-100 to co wypracowaliśmy czyli zakumulowaliśmy podczas bessy :D

Tym bardziej zobacz na różne S&P, DAX'y, tesle, microsofty, że jak kupujesz na trendzie rosnącym to przez chwilę ma zyski, ale długoterminowo wszystko w końcu korekci i spada do niższych cen, dlatego lepiej kupować na promocji :D No np. zacząłem się bawić na GPW, kupiłem JSW zacząłem uśredniać od 14PLN po spadku z 100PLN, zakładając, że powinno odbić w dłuższym terminie do 30-50PLN, czyli mega promocja, spadło jescze do 9-10PLN tam sobie dokładałem i już jest zysk 30% w ciągu dwóch tygodni, gdzie pewnie większość inwestująca jeszcze miesiąc temu mogła o takim zysku pomarzyć :D Zauważ, że ja teraz mogę wyciągnąć wkład, a to 30% zysk trzymać w akcjach i jeśli spadniemy na 12PLN to znowu zacznę uśredniać w dół :D Warto zauważyć, że w miarę skupy, nasza średnia mocno się obniża, czyli jeśli skupujemy w zakresie 14PLN do 10PLN to mamy średnią 12PLN, jeśli spadałoby niżej np. do 1PLN to mamy średnią 7.5PLN :D Czyli cieszy nas odbicie do 15PLN, a na początku zakładaliśmy odbicie do 30-50PLN :D Im niżej spada bez dobić, tym niższa średnia nam wychodzi i tym wyższe prawdopodobieństwo odbicia mocnego na zasadzie nawet dead cat bounce, a coraz niżej mamy breakeven i coraz niżej mamy poziom +100% zysku od naszej budowanej pozycji, gdzie możemy wyciągnąć wkład i mieć akcje za friko, które mogą później płacić dywidendę :D
A na crypto właśnie na bessie masz non stop mocne wybicia, gdzie na nadziejach każdy kupuje myśląc, że to wróci zaraz na ATH :D A tak to sobie skubiesz bezpiecznie na bessie na wypłaszczeniach, gdzie każdy wypatruje tylko nowego low :D A ja np. w dłuższym terminie wyczekuję 50PLN na JSW, fundamentalnie dobra spółka, państwowa, raczej nie powinna upaść, ale pomyśl sobie, że ktoś grał z trendem długoterminowo kupował na 20PLN przeczekał cały wzrost do 100PLN i do dzisiaj trzyma :D Nie kupujemy na bessie na maxa ile wlezie jak wzroście 100-200% wyciągamy wkład i resztę trzymamy do właśnie jakiejś hossy na +1000% i tam dystrybuujemy, ewentualnie bezpiecznie okupujemy dołki :D Bessa to najlepszy czas :D I tutaj nie musimy być perfekcyjni ze swoim tradowaniem, nie wyleszczą nas na longach/shortach, nie musimy pilnować non stop pozycji, teoretycznie możemy wrócić, kiedy w TVN zaczną mówić o Bitcoin'ie czy znajomi pytać zaczną nas o crypto, a do tego czasu sobie bezpiecznie akumulujemy i uśredniamy :D

viewtopic.php?f=110&t=21652&p=631530#p631530

### edited: 2020-03-21 14:59 ###
https://pl.wikipedia.org/wiki/Formacja_V
https://pl.wikipedia.org/wiki/Formacja_spodka
Ostatnio zmieniony sobota, 21 marca 2020, 14:59 przez anagamidev, łącznie zmieniany 6 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » sobota, 21 marca 2020, 12:42

Albo zamieniasz sie w bagholdera :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 22 marca 2020, 11:59

MITH/BTC

Obrazek

Kupiłem za 53 sato, ale jednocześnie ustawiłem SL na 48 sato, gdyż w najgorszym razie może być jeszcze jedna nóżka do 30 coś sato.
Niemniej jednak ten downtrend jest niesamowicie kolasalnie imponujący.
To tałatajstwo od początku listingu na Binance oraz po jego wdrożeniu do BNB chain tak mocno spadło, że jak downtrend potrwa jeszcze w kanale do końca maja bez wybicia długo oczekiwanego HL to zobaczymy 0 sato :D

Nie sądze by wujek CZ na to pozwolił, z racji tego, że to jest na jego chainie od samego początku, być może w końcu się zorientuje i uruchomi jakiś "respirator".
A wtedy może odwalą jakąś pompę lub pump exit do jakiegoś 500 sato maxymalnie.
Downtrend jest schodkowy, bez większych odreagowań i sideways'ów, przypomina trochę LEND.
A jak wiemy takie downtreny bardzo często lubią potem wystrzelić.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » niedziela, 22 marca 2020, 14:48

phb też jest na jego chainie od początku chyba i niewiele mu to pomaga

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Glade » niedziela, 22 marca 2020, 18:16

Dokladnie. Ta sama sytuacja z mithril jak phb ,które wcześniej było oznaczone jako phx.
Szortuje codziennie lend, dobry vol i cały czas niezle odbija.
Oprócz tego obserwuje Vite, drep i Elrond

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 24 marca 2020, 00:08

Śledzi ktoś może projekt DATA od strony fundamentalnej?
Coś sobą reprezentuje, czy zwykła wydmuszka Waszym zdaniem?
Bo wygląda na to, że kolejny LEND albo RCN się szykuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 25 marca 2020, 13:56

Ja zaryzykowałem z odrobiną DOCK. To mój pierwszy zakup (oprócz dokupienia APPC po 337 sato) od kilku dni. DOCK miewał dzikie pompy, a jest blisko swojego historycznego low. Zobaczymy, co z tego będzie. Ryzykuje sporym %, dlatego to mała pozycja obliczona raczej na doczekanie do +100% kiedyś. Rzadko się bawię w takie zabawy, ale co szkodzi spróbować loterii ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Zonda » środa, 25 marca 2020, 15:47

Obrazek

Ethereum kontynuuje odbicie wzrostowe.

Po zaliczeniu dołka na poziomie 400 PLN w połowie Marca, cena ETH/PLN zaczyna odbijać w kierunku kolejnych poziomów oporu technicznego. Do tej pory jednak każda praktycznie próba wykonania większej korekty wzrostowej kończyła się ponowieniem spadków w kierunku krótkoterminowej linii trendu wzrostowego (zaznaczona kolorem niebieskim). Obecnie lokalny poziom opory technicznego to 670 - 680 PLN, ale jeżeli aktywność strony popytowej się zwiększy, to jest szansa na wybicie tej strefy w kierunku poziomu 750 PLN.

Zapraszamy do obejrzenia całej analizy Ethereum na interwale dziennym, która dostępna jest pod linkiem poniżej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 25 marca 2020, 15:48

@BitJanusz Tymczasem APPC kolejny update i nowa roadmapa na 2020.
Sku*wisynki, że im się też chce przy 2mln capie. :D
GAME, mimo, że chłopaki zwinęły interes dalej ma większy m.cap od APPC. Kuriozium. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 25 marca 2020, 15:55

@DjVegas98 po prostu potrzeba iskry. W przypadku DATA była zorganizowana akcja Bittrexa.

Może w końcu się doczekamy, a może nie? I tak się udało wyciągnąć +100% wtedy, a to już niemały profit. ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » środa, 25 marca 2020, 16:09

Ja to nie rozumiem, może mi ktoś wyjaśni, po co robić analizy ALT/USD jeśli każdy alt jest zależny od ceny BTC? Jak dla mnie jedyne co ma sens to analizy BTCUSD i ALT/BTC

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » środa, 25 marca 2020, 16:22

Ja kupiłem CDT bo jest na swoim ATL (nie licząc flash crasha do 21 sato) plus pomału zwiększa się wolumen. Sell ordery też są szczupłe. Nieco ponad 2 BTC i jest 15 % zysku od obecnej ceny (40 sato)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 25 marca 2020, 16:26

APPC/BTC, 4h, już się robi lekkie wypłaszczonko :D


### edited: 2020-03-27 08:24 ###
Ostatnio zmieniony piątek, 27 marca 2020, 08:24 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 26 marca 2020, 21:38

Dołożyłem AGI. Wygląda ciekawie i SL też nie jest trudny do wyznaczenia.

Ktoś załapał się na NULS? Myślałem o nim wczoraj przeglądając wykresy na kiblu, ale ostatecznie nie kupiłem :(


Ps. entuzjastyczne wybicia, które widzimy są maksymalnie typowe dla odreagowania na 2-3 tygodnie od dołka.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 25 gości