Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 27 marca 2021, 23:05

@BitJanusz

nie kracz bo ja mam 2 gry wychodzące w tym roku i musze wreszcie kupić jakąs dobrą karte graficzną i albo nie ma albo kosztuje tyle ile cały komputer albo i to i to.


Ja wole kupować coiny z binance jakieś ciekawe niż potem się martwić rzekomymi grupami co pompowały shity o tysiące procent a potem ubrały nobów. Ale co chwila ktoś w coś wchodzi bo rosnie ładnie i wykres to tamto ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 27 marca 2021, 23:30

Rumcajs pisze: sobota, 27 marca 2021, 23:05nie kracz bo ja mam 2 gry wychodzące w tym roku i musze wreszcie kupić jakąs dobrą karte graficzną i albo nie ma albo kosztuje tyle ile cały komputer albo i to i to.
to zostaje Ci dołączenie do grup informujących o dostępnych GPU gdy wchodzą na stan sklepu ale tam masz kilka sekund na reakcję (jeśli nie zamuli strona) i te sklepy nie chcą wysyłać za granicę, bez rodziny w np. DE może być ciężko. W "normalnej" cenie to nic nie kupisz przez pewnie miesiące, o ile rynek krypto nam się nie zawali nagle o 80-90% ;) Kto był mądry jak @adiqq to nakupił kart gdy kosztowały grosze ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emescool » sobota, 27 marca 2021, 23:36

BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 22:51 @DjVegas98 szcerze mówiąc - nie wiem, zwłaszcza w kontekście całej ten sytuacji z DENT-NPXS-BTT-HOT. Warto zauważyć, że te coiny dostały pary z USDT w pewnym momencie i nie od razu, ale po jakimś (dłuższym) czasie jednocześnie niemal je spompowano i to tak, że zawstydzono AAVE.
Ta sama sytuacja była wcześniej na MFT, też delisting z pary btc. W tym roku szybkie 10x zrobił tez nkn. Nie klei się jednak ta historia. Kolejny w kolejce szykuje się win. Zamiast pump i dump to po prostu wyjście z długiej akumulacji. Btc też bardzo impulsywnie wyszedł z konsoli w bessie. Te coiny robią dokładnie to samo tylko adekwatnie do mcapu. Jak btc j*bnie to zrobią to również stosownie do mcapu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 27 marca 2021, 23:43

emescool pisze: sobota, 27 marca 2021, 23:36Zamiast pump i dump to po prostu wyjście z długiej akumulacji
W tym samym momencie. W ten sam sposób i do tych samych % wzrostów. Na coinach, które były niekiedy uznane za SCAM.

okej ;)

w akumulację ETH mogę uwierzyć

ale nie w akumulację jakiegoś shitu bez sensu
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sampel444 » sobota, 27 marca 2021, 23:46

Win idzie praktycznie cały czas w kolejce z trxi i btt. Jak Wy pięknie dorabiacie do wszystkiego filozofie to ja nie mogę :D "Nie klei się jednak ta historia. Kolejny w kolejce szykuje się win." Jest hoossa i każde g..no idzie do góry.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emescool » sobota, 27 marca 2021, 23:54

To jest łatwiejsze niż się wydaje. Szukasz dziury w całym, albo nie wyleczyłeś się jeszcze z bessy. Ten schemat był taki sam w 2017 roku, po co się na to obrażać? Ja mimo, że bity dobierałem przy 6/7k to nie wierzyłem póżniej, że kapitał się obudził po przebiciu ath. A jednak, dostajesz potwierdzenie, że coś się odwraca i jazda na tej falce. Tak samo jest z tymi szitami, dobrze wiesz, że w tych projektach się coś dzieje. Ten nieszczęsny appc np, ciagle development, a cena gleba. Musi się to kiedyś odwrócić. Taki hit też to brd. To jest jeden z najpopularniejszych walletow, ponad 5mln pobrań, mcap 30mln... toż to zawstydzi dopiero ludzi. EOS, blockone ma ponad 140btc, też shit napiszesz, ale gdyby taki eos upadł to pociagnie za sobą btc. Zrobi też lekko 10x. LSK się odwrócił i jak po dolarze go nie chciałem to teraz szukam wejścia, bo też potencjał jest duży.

* pisze o mid/long term. Na total mcap może się szykować coś co zawstydzi wszystkie bańki.

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
sampel444 pisze: sobota, 27 marca 2021, 23:46Win idzie praktycznie cały czas w kolejce z trxi i btt. Jak Wy pięknie dorabiacie do wszystkiego filozofie to ja nie mogę "Nie klei się jednak ta historia. Kolejny w kolejce szykuje się win." Jest hoossa i każde g..no idzie do góry.

Ale czekaj, stoisz z boku i patrzysz czy też jedziesz?

Takie jeszcze pytanie, skoro wszystko to shity to dlaczego matka wszystkich tych ponzi i najwiekszy ich beneficjent ETH jest spoko? Gdy eth bylo po 80/100$ to wiekszosc to traktowala podobnie jak dzisiaj XRP.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 marca 2021, 00:47 przez emescool, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sampel444 » niedziela, 28 marca 2021, 00:07

Win kupione przy kursie 0,00027498$ i czekam ;p i tak cena jest o wiele wyżej tego co kupiłem. Na pewno nie obracam takim kapitałem jak większość. Bardziej robię to dla zabawy, w myśl zasady inwestuję tyle ile mogę stracić.Obserwuję Forum i chcę się czegoś nauczyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » niedziela, 28 marca 2021, 00:12

Macie jakies fajne nowosci czy graci3 tylko na binance,?

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
Rumcajs pisze: sobota, 27 marca 2021, 23:05 @BitJanusz

nie kracz bo ja mam 2 gry wychodzące w tym roku i musze wreszcie kupić jakąs dobrą karte graficzną i albo nie ma albo kosztuje tyle ile cały komputer albo i to i to.


Ja wole kupować coiny z binance jakieś ciekawe niż potem się martwić rzekomymi grupami co pompowały shity o tysiące procent a potem ubrały nobów. Ale co chwila ktoś w coś wchodzi bo rosnie ładnie i wykres to tamto ;P
Moge miec dojscie do kart, tylko niestety ilosci hurtowe tylko wchodza w gre, znajdz zamowienia na 9998 pozostałych to sie wezme za temat :p
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » niedziela, 28 marca 2021, 05:20

@BitJanusz wydaje mi się, że to po prostu teatrzyk, na pewno taki delisting trochę przestrasza słabe ręce :D

HIVE nowe high :D Ładnie :D Nie zdziwi STEEM po 2$ za jakiś czas :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » niedziela, 28 marca 2021, 06:57

Rumcajs pisze: sobota, 27 marca 2021, 23:05nie kracz bo ja mam 2 gry wychodzące w tym roku i musze wreszcie kupić jakąs dobrą karte graficzną i albo nie ma albo kosztuje tyle ile cały komputer albo i to i to.
W tym roku zapomnij...chyba że bańka szybko pęknię...po pęknięciu, jeszcze przez jakiś czas mining będzie opłacalny, więc nie licz na to ;)
Nawet były oficjalne oświadczenia firm w tej sprawie, że w tym roku nie ma co liczyć na większą podaż...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 19 marca 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Maciej071 » niedziela, 28 marca 2021, 10:01

RevWolt pisze: sobota, 27 marca 2021, 10:21 https://www.tradingview.com/x/ITPPONeD/ Chyba się skuszę i załaduje :)
CTXC również przewidywalny https://www.tradingview.com/x/6LyV9qT3/
Czaję się jeszcze na CHZ https://www.tradingview.com/x/Q18AL2I8/ ale poczekam chyba do Kwietnia
CHR ostatnio pompka, OGN ładnie odpalił. Sprzedane to i to na ładnym plusie. Teraz załadowalem się w CHZ. Zobaczymy czy to była dobra decyzja. Po korekcie i dość długiej akumulacji myślę że też odpali za niedługo.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » niedziela, 28 marca 2021, 10:06

Część ogn sprzedaje i kupuje chz bo wczoraj coś drgnęły ale za szybko.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » niedziela, 28 marca 2021, 10:15

A chr muł nadal przebić 0,45 nie może. Co za menda

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2021
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: michalll1337 » niedziela, 28 marca 2021, 10:36

Zaczęła się pompa na ALICE

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: polarnycafe » niedziela, 28 marca 2021, 11:05

Ja mam to samo z DATA, najbardziej rozwala mnie to że BTC leci, DATA za nim, BTC up, a DATA jeszcze bardziej w dół.... i jak tu żyć ? Coś zaczyna się pomału ruszać...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: fusywszklanejkuli » niedziela, 28 marca 2021, 11:24

BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 18:13 Zobaczcie NPXS, DENT, BTT, HOT w parach z USDT i ETH.

Co je łączy poza szaleńczą hossą o sile LEND-a (przebijającej NFT)? Długa bessa i strata pary z BTC na Binance. Chyba tylko tyle. :roll: :roll:

Wszystko to napompowano w tym samym czasie na dodatek!
Nawet AAVE nie przeszło tego, co DENT - w niecały miesiąc. Przypominam, że DENT był w zasadzie regularnie nazywany scamem. ;)
BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 19:07 Ciekawa sprawa, bo to były chyba najmniej oczywiste coiny do pompowania. Leżały latami, development siadł często, dużo oskarżeń że to scam, etc. I nagle jeb x100.
BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 19:48 Może ta pompa na tych szitach przyszła właśnie dlatego, że nikt się nie spodziewał i każdy myślał, że delist pary z BTC to w zasadzie zgon shitcoina na Binance.

A tu zonk! je wypompowano tak, że CHZ patrzy z zazdrością.
BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 22:51 Warto zauważyć, że te coiny dostały pary z USDT w pewnym momencie i nie od razu, ale po jakimś (dłuższym) czasie jednocześnie niemal je spompowano i to tak, że zawstydzono AAVE.
BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 22:51 Tak przypuszczam, bo przecież nie ma szans, by to wystrzeliło w tym samym momencie w niemal ten sam sposób na czterech niezwiązanych ze sobą shitcoinach - to musi być zorganizowana i dobrze przemyślana akcja. Którą wciąż pompują a więc jakaś grupa poszła w to konkretnie, niestety jedyny problem jest taki, że tylko oni wiedzą, kiedy przestaną. Może dziś, może za miesiąc.
BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 22:51 Te szitkojny raczej wrócą do pozoimu szamba podczas bessy, może nawet w ogóle upadną i zostaną zdelistowane, ale jakaś grupa użyła ich w sposób wybitny.
BitJanusz pisze: sobota, 27 marca 2021, 23:43 W tym samym momencie. W ten sam sposób i do tych samych % wzrostów. Na coinach, które były niekiedy uznane za SCAM.

Oto szok niedowiarka w obliczu Nieuniknionego. Nie lekceważ przeznaczenia! To było zapisane w gwiazdach: PundiX [NPXS] Dent [DENT] BitTorrent [BTT] Holo [HOT] Mainframe [MFT] Price Prediction 2020. MFT odpada po pierwszym komentarzu, więc lista zgadza się co do joty.


Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » niedziela, 28 marca 2021, 11:31

OGN korekci po tej pompie tak jak ostatnio kiedy przygotowywał się do wbicia ATH, teraz wbił 28% do dołka a ostatnio wbił 18% do dołka a potem 50% teraz może zrobić jeszcze dodatkowe 75% od tego poziomu :D.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » niedziela, 28 marca 2021, 11:51

Dokupiłem DOT, LINK, CHZ i CHR.

Dlaczego?

DOT i LINK - niesamowity potencjał tych 2 krypto i potężne kwoty wsadzone w te 2 projekty. Jeśli BTC teraz przeije 58K$ to te 2 alty przez fakt iż korekcą teraz, mogę wystrzelić.

CHZ i CHR czekają na wybicie, póki co jest akumulacja. W przypadku CHZ ciągle wpływają nowe newsy.

EDIT: Dokupiłem jeszcze COTI. Możliwe, że dziś lub jutro jeszcze wystrzeli w okolice 0,6-0,7$

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: luckylukii2x » niedziela, 28 marca 2021, 13:05

NPXS kupować bo bedzie korekta

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » niedziela, 28 marca 2021, 13:39

Czyli jak kupię nawet NPXS na binance to dostanę PUNDIX?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości