Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Rumcajs » czwartek, 18 lutego 2021, 00:33

@RevWolt

Frontier rośnie bo go Bitboy na youtube wczoraj w nocy shilował a po południu dziś wypuścił film tylko o nim jaki to super wiec cena rośnie 1 dzień ale już spada widziałem chyba fomo opada.
Wiedzialem ze bedzie film osobny bo mowil mogłem kupić ale on już miał wtedy +100% jakoś tak więc nie kupilem skad mogłem wiedzieć że wbije drugie +100% po filmie ;D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 5917
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 lutego 2021, 02:18

ZEN/USDT, piekielna pompa :D A ZEC na swojej pierwszej hossie 800$, ciekawe czy będzie podobnie już jest 80$ x10 teoretycznie, ja już ostatnie resztki wyprzedaje :D

### edited: 2021-02-18 02:37 ###
LibraryCoin też wygląda ciekawie, mega byczo technicznie to wygląda mimo, że po takim wzroście :D 2$ powinno wbić w dłuższym terminie, a na razie 0.277$ :D

### edited: 2021-02-18 02:40 ###
Bajnancekoin też rozpompowali się na maksa :D Gdzie jest granica absurdu :D Na logu teoretycznie do wbicia 244$ :D

Najśmieszniejsze, że to dopiero początek, trochę jeszcze zejdzie, żeby BTC wbił teo 288k-488k$ :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Diem | A New Global Payment System

Początkujący
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0

Postautor: RevWolt » czwartek, 18 lutego 2021, 06:37

Zyski z mbl zrealizowane, teraz Ctxc zrobi z 50% i może tydzień zamknę ze sporym zyskiem. Yoyo jeszcze mnie ciekawi i muszę się mu przyjrzeć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 622
Reputacja postu: 
0
Napiwki: LLFgvo6UTJ6UPLx2bVdjDPG8XSXa2qtwNT

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 18 lutego 2021, 09:34

Kupiłem BAT/BTC za 1130.
SL to 1030, a wstępnie TP 1750.

Początkujący
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
3

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 18 lutego 2021, 10:53

anagamidev pisze: czwartek, 18 lutego 2021, 02:18ja już ostatnie resztki wyprzedaje
ale jak to, nie 'mielisz/uśredniasz' dalej tylko wychodzisz? jakże to tak ;)
przecież to dopiero początek :P

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1193
Reputacja postu: 
0

Postautor: Kluka » czwartek, 18 lutego 2021, 11:58

CTSI /BTC 4h wyglada jakby niedlugo mialo nastapic wybicie w ktoras strone

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
a ze mamy hosse i CTSI jest niezle hypowane ro jeden z kierunkow jest bardziej prawdopodobny niz inny ;)

Dodano po 6 minutach 40 sekundach:
spidersEverywhere pisze: czwartek, 18 lutego 2021, 10:53przecież to dopiero początek
to mnie jednak zastanawia...
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 lutego 2021, 12:11

@spidersEverywhere no czekam na kolejną korektę 20-40% i wchodzę ponownie i jedziemy dalej :D 25% kiszę, ale ja na tym tam to już ma 100k zysku :D Więc to ile może rosnąć x2-3 bez korekty? :D To już wolę coś innego znaleźć na x10 ; ) :D Chociaż teraz trudno :D A uśrednianie było przez trzy lata przecież teraz masz wzrost pionowy to jak najbardziej warto wychodzić na zysku za 50% coin'ów czy coś :D Zresztą uśrednia każdy :D Bo np. jeśli ktoś miał 100 BTC kiedy był po 1k$, sprzedał większość np. na 2k-3k$ i teraz za ten sam kapitał wchodzi i kupuje 2-3BTC to wg. mnie uśrednia i to grubo do góry zatem długoterminowo wyszedł na tym słabo zakładając długoletnie istnienie BTC :D
Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 26 października 2019, 20:15 @Wymazywanie no strasznie masz wąskie horyzonty :D No gra długoterminowa jest taka, że kupujesz kiedy jest tanio i sprzedajesz kiedy jest drogo, a inwestycja może ciągną się długimi miesiącami i latami :D Dodatkowo nie każdy gra takim samym kapitałem jak Ty :D Np. jeśli ktoś gra na jakimś shitcoin'ie kapitałem rzędu kilku stówek czy kilku tysięcy to dla niego bawienie się w jakieś 14% w trzy miesiące jest bezsensu(z 1000PLN zrobić 140PLN to lepiej już iść do pracy, czy dorywczo czymś się zająć), to jest zupełnie inna gra, bo małym kapitałem można wyłapać więcej falek i ładnie uśrednić :D Np. ja grając na jakimś shicie kapitałem wartości kilku stówek(większym kapitałem gram tylko na BTC, ewentualnie tych większych shitach typu ETH czy LTC czy XRP) uśredniam sobie kilka dni, kilka tygodni po dużych spadkach, kiedy widzę, że już jest jakieś mocne wybicie 50%, to sprzedaję wszystko albo część i wyciągam swój kapitał mają darmowe coin'y na long term, które teraz na bessie mają śmiesznej wartości, ale w kontekście ich ATH mogę kiedyś dać fajny zysk :D Czyli niewiele ryzykując mam regularnie jakiś zysk, który może być zwielokrotniony w przypadku kolejnej hossy :D I np. na takim wybiciu 20-50%, ja w tym momencie zwykle ceny uśrednione tak, że mam 100-300% zysku, czyli np. wychodzi mi jakaś cena 1PLN, a cena aktualna jest 3PLN i wtedy sprzedaję, albo połowę, albo część i jeśli idzie do góry to już te resztki wyprzedaje :D Czyli zwykle to wychodzi kilka stówek/tysiaczków :D No i później czekam na jakąś korektę mocniejszą :D No i jako, że robię tak na kilku shit'ach, to zawsze coś się dzieje i zawsze mam jakieś fajne okazje :D Czasem właśnie na bessie coś wybija na 50-100% bez powodu gdzie sobie sprzedaję, a później widać tylko takie szpilki na 4h czy 1d :D Gdzie w zasadzie już mam coiny za friko :D I mogę niejako uśredniać od początku :D

Dodatkowo np. jeśli ktoś widzi w Lisku potencjał na ceny 100PLN+, to powiedzmy, może sobie kupić za 100kPLN na długi termin i po prostu sobie czekać :D Druga osoba może zamiast wchodzić all in na jednym poziomie, to może po prostu zdroworozsądkowo stwierdzić, że jest tanio i kupować sobie co 1PLN spadku za 10kPLN, dzięki temu będzie miała lepszą średnią i np. licząc też na 100PLN może mieć dużo lepszy zysk :D No i jest trzecia osoba grindziarz, który nie chce wchodzić all in i woli sobie uśredniać bezpiecznie dozując kapitał do aktualnej sytuacji na rynku :D Czyli trochę kupić trochę sprzedać i robiąc tak x razy po pewnym czasie ma średnie ceny bliskie 0 albo nawet poniżej i jest taka osoba jest gotowa do spadku do 0.01PLN :D Z tym, że gdyby odbiło od razu na 10PLN, to ostatecznie taka osoba, która weszła all in na 10PLN w przypadku faktycznej bańki do 100PLN może mieć 1MPLN, nie robiąc nic, nie marnując czasu, a z kolei Ci dwaj pozostali mogą np. zarobić dużo mniej - gdyż oni weszli tylko za część kapitału i liczyli na większe przeceny :D Z kolei może być też tak, że osoba jakaś zacznie piramidować w górę i uśredniać w górę, czyli w przypadku 100PLN może mieć średnią nawet 50PLN i będzie zmierzała do 100PLN, gdzie może nastąpić jakaś korekta i taka osoba mimo, że gra z trendem, jest cały czas na plus może spanikować i wyprzedać się na stracie, po spadku np. do 60 PLN :D Gdzie osoba akumulująca na cenach 10PLN i w dół nigdy nie będzie miała średniej wyższej niż 10PLN, a im dłużej będzie trwała bessa tym średnia będzie zmierzała do 0 :D Zatem kiedy wyjdzie z konsolidacji, to może się okazać, że taka osoba ma średnią bliską powiedzmy 1PLN i praktycznie byle odbicie do 10PLN może dać jej gigantyczne zyski, a w przypadku hossy, jakiegoś nowego ATH może dać wręcz zyski mierzone w ilościach lambo :D

Po prostu nie jesteśmy w stanie trafić idealnie w dołek all in, dodatkowo, żeby kupić idealnie w dołku, ktoś nam musi te Liski tak nisko chcieć sprzedać :D Czy ta osoba ryzykuje tym, że kiedyś w przyszłości będzie musiała te Liski odkupywać przy dużo wyższych cenach kiedy trend się odwróci :D

Np. takie ZEN/ETH, uśredniasz sobie przez kilka tygodni i masz piękny zysk :D Jeśli sobie rozłożysz 10kPLN na 10 kupek i np. wchodzisz z 1kPLN na 40% spadku, uśredniasz, później jak spadnie w okolice -50% to dokładasz kolejnego tysiak uśredniasz, widzisz wybicie na 50%, to wtedy dopiero sprzedajesz i masz fajny zysk, plus cały czas 8kPLN w zapasie, gdzie dodatkowo może wyszukiwać okazje na łapanie lokalnych górek i dołku chociażby na 2-5% :D Dlatego ja np. zamiast ryzykować 10kPLN i tracić na stop lossach typu 5-10%, wolę wejść pozycją wielkości stop lossa i uśredniać :D I co do Twojego uśredniania to chyba pisałeś, że w pewnym momencie miałeś nawet -20%, a później zarobiłeś niby 17% to wg. mnie dalej podtrzymuję, że nie rozumiesz tego rynku, nie rozumiesz jego specyfiki i nie umiesz wykorzystać jego potencjału, a także pewnej nieefektywności gdzie ceny potrafią z dnia na dzień wahnąć się drastycznie :D

Zresztą i tak za dużo tutaj piszę, bo to jest metoda na zasadzie kury znoszącej złote jaja, droga do milionów w dłuższym terminie :D

Warto zauważyć, że inwestując wtedy 10kPLN na cenie 4$, wyłapując ruch na 5% chociażby dawało to 500PLN zysku, ten zysk odkładany w darmowcych ZEN z tych 500PLN robi zysk x20 czyli 10kPLN :D 4$ x 20 -> 80$ :D Natrzepane coiny za friko wielokrotnie zwracają dziś zaryzykowany kapitał :D

A to, że teraz rośnie tak, to wynik tego, że spadło do absurdalnie niskich wartości, a dużo osób zapomniało, że najwięcej osób wchodziło na samym szczycie i oni cały czas akumulowali a sami DEV/pompiarze/bagholderzy/hodlerzy mając na względzie długoterminowe prowadzenie projektu, po sprzedaży na cena 10-20x wyższych po spadku 90-99% mogli spokojnie zebrać większość podaży i pompować bez większych oporów :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 lutego 2021, 12:33 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Reputacja: 199
Reputacja postu: 
2

Postautor: japu » czwartek, 18 lutego 2021, 12:31

@anagamidev Podliczyłem na szybko na podstawie Twoich postów ile już zarobiłeś i mi wyszło, że jesteś prawdopodobnie multimilionerem więc aż dziw bierze, że zamiast kupować kolejne lambo albo jacht to siedzisz z nami, szaraczkami na forum zastanawiając się czy coś z 10 centów skoczy na 20 centów czy nie :)
A teoria mówi, że pieniądz lubi ciszę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 lutego 2021, 12:37

@japu a Zaorski miał 50 milionów i co znudził mu się trading? :D Serio, Wy macie jakieś dziwne myślenie, poza tym wszystkim można się pasjonować, co kto lubi, jak kogoś kręcą jachty to ok :D Aczkolwiek na taki jacht pewnie trzeba rocznie wydawać z milion dolców na utrzymanie, wiec jak nie ma się regularnego cash flow to kasa szybko się kończy, a dzisiaj jest hossa, a później bessa może potrwać znowu dłuższy czas i skąd brać kapitał na hi-life? :D Lepiej być takim rekinkiem, który sobie pływa i regularnie zwiększa swój kapitał długoterminowo niż jakimś grubasem waleniem :D Aczkolwiek wg. mnie i tak dopiero ETH musi wbić co najmniej 5k$ i LTC 1k$, żeby mówić o końcu hossy, on może jeszcze potrwać rok/dwa, być może właśnie będzie to wliczony przyszły halving, a podczas kolejnego halving będzie mocno spadało, albo nie będzie takiej bani :D Chociaż też może być wzrost na setki procent, różnie może być :D Przykładowo teraz pompa do 500k$ spadek do 50k$ i na kolejnym halvingu np. pompa tylko do 400k$ i znowu korekta do 20k$ :D Poza tym to jest też tak, że ja po wzroście 100-200% od mojej uśrednionej pozycji redukuję mocno torby, a nie że trzymam wszystko na same szczyty i tylko dokładam :D Nie! bezpieczna gra, realizacja zysków regularne powiększanie FIAT'ów i crypto w relacji 30%/70% :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 lutego 2021, 12:46 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: japu » czwartek, 18 lutego 2021, 12:44

@anagamidev Przede wszystkim to trzeba korzystac z zarobionej kasy bo samo zbieractwo to jest choroba jednak i niczym nie rozni sie od zbierania starych gazet i szmat :)
A co do fluktuacji to sprawa prosta - teraz sprzedajesz 100% coinów mając milionowe zyski. 50% przeznaczasz na wejscie w czasie bessy a drugie 50% na high-life. A w czasie bessy wiadomo, uśredniach, akumulujesz i tak w kółko :)

Początkujący
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 18 lutego 2021, 12:45

anagamidev pisze: czwartek, 18 lutego 2021, 12:37Aczkolwiek wg. mnie i tak dopiero ETH musi wbić co najmniej 5k$ i LTC 1k$, żeby mówić o końcu hossy, on może jeszcze potrwać rok/dwa
historia pokazuje, że ltc pęka jak i btc pęka więc zakładając, że bańka skończy się za kilka miechów to wątpię by tyle czasu miało ltc na wzrosty ;). Osobiście liczę, że się spręży i do swoich urodzin ustawi nowe ath właśnie w tych granicach.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 lutego 2021, 12:48

@spidersEverywhere LTC 5k$ soon or later :D Tak jak mówię, do 5k$ jeszcze hoho, można sobie uśredniać i akumulować :D

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: japu » czwartek, 18 lutego 2021, 12:52

anagamidev pisze: czwartek, 18 lutego 2021, 12:11Warto zauważyć, że inwestując wtedy 10kPLN na cenie 4$, wyłapując ruch na 5% chociażby dawało to 500PLN zysku, ten zysk odkładany w darmowcych ZEN z tych 500PLN robi zysk x20 czyli 10kPLN 4$ x 20 -> 80$ Natrzepane coiny za friko wielokrotnie zwracają dziś zaryzykowany kapitał
Ale warto też zauważyć, ze inwestując 10kPLN w BTC przy cenie $3333 i nie robiąc zupelnie nic samo zrobiło się x15 :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 18 lutego 2021, 13:09

BAT/BTC
Obrazek

Jak 1031 nie puści w najbliższych godzinach/dniach, to powinno być dobrze.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 lutego 2021, 13:13

@japu dokładnie, tylko ja właśnie byłem przygotowany na scenariusz jakby nie było nowego ATH albo był jakiś delisting czy coś :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 18 lutego 2021, 13:15

Spoiler:

O Zaorski coin! :D
https://bigshortbets.com/

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: japu » czwartek, 18 lutego 2021, 13:33

@anagamidev No way :) Nie możesz pisać, że byłeś przygotowany na scenariusz jakby miało nie być nowego ATH skoro w każdym swoim poście piszesz o nowym ATH na wszystkim, ETH $5k soon, LTC $1k soon i w ogole :)
Albo myslisz inaczej niz piszesz albo piszesz inaczej niz myslisz ;P

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: Felix.Coinrad » czwartek, 18 lutego 2021, 13:45

Na MBL atak na nowy szczyt?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1746
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 18 lutego 2021, 14:11

Ok dołek na doge CHYBA za nami. O dziwo specjalnie tweetow behawiorysty elona nie było, więc pieseł musi sobie radzic sam :mrgreen:

Swoją drogą z ponad 250 zeszło wtedy na 64 by poszybowac znow na ponad 200.. A tutaj dołek wyżej...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 lutego 2021, 14:15

@japu troll jesteś panie :D Tzn. ja to pisałem jak byliśmy przed wzrostem +1000%, muliło długo i niemiłosiernie w konsolidacjach, aczkolwiek jak ktoś obserwował rynek to okazji do zarobku było bez liku :D Poza tym wtedy nikt nawet w najśmielszych snach nie mówił o jakiejś nowej hossie, nawet za mówienie, że BTC wbije nowe ATH chcieli mnie banować, wyzywali od naganiaczy, a dzisiaj okazuje się, że miałem tak zajebiście rację, że aż sam żałuję, że nie grałem jeszcze odważniej :D Ogólnie giełda to nieracjonalna sprawa, bo rządzona przez emocje, chciwość, a także przeszłością, gdzie baniek w ciągu ostatnich dziesięcioleciach było mnóstwo, zatem całkiem logiczne było oczekiwanie takich absurdów w przyszłości :D No i jest jak jest :D A jest pompastycznie :D

Wróć do „Pozostałe”