Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 11 lutego 2021, 08:36

No to BAT odlatuje. Jeszcze 1100 do pokonania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 08:38

@benq hossa trwa durniu(bez urazy) :D Wake up!!!!!!! :D Coiny robią po setki tysiące procent, prekursorem jest DOGE największy shit, on pokazał jak zwyciężać mamy na rynku :D Ogólnie warto zauważyć, że bessa na crypto trwała 2-3 lata. I tak samo jak byki ulegają złudzeniu, że wzrosty będą trwały wiecznie i nigdy już nie spadnie niżej, tak samo niedźwiedzie ulegają złudzeniu, że będzie spadało już tylko i spadnie do 0. A przecież żyli w takim przekonaniu 3 lata to już w mózgu zaczynają się robić głębokie trwałe połączenia, jest jebanie shortów na maksa, a ATH wydaje się czczą mrzonką, baju baju dla frajerów :D Oraz jebanie hodler'ów i wyśmiewanie ich :D Teraz jak ADA czy DOGE czy LTC czy ETH mają wzrosty po 1000%, DOGE w sumie 4000% to nadal są wątpliwości co do hossy, zobacz co Wam ta bessa i byki usypiające Waszą czujność zrobiły :D Teraz jeszcze rok dwa lata hossy :D

Powiedz mi drogi @benq kiedy mam kupować ADA i kiedy hossa się zacznie? :D

I warto zauważyć, że wchodzisz na grubo na takim czymś za 10k$(udało Ci się uśrednić gdzieś tam do niskich wartości, a nie jest to problem przez dwa lata) i przy dobrych wiatrach masz 500k$ zysku :D Mając 10 takich coin'ów ryzyko do zysku jest 0, nawet jak 9 z nich nie wypali długoterminowo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 7521
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » czwartek, 11 lutego 2021, 09:12

Macie zdrowie grac te pionowe wykresy :)

---

usrednianie ma szanse powodzenia tylko jesli wierzymy, ze projekt nie upadnie i nie jest wydmuszka. Gridowac pozycje ze 140zl na 4zl to trzeba miec jaja ze stali no i byc totalnym wyznawca danej monety i ludzi za nimi stojacymi. Nie mowiac jak zmienilo sie przez ostatnie 3lata top 20.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » czwartek, 11 lutego 2021, 09:24

benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:12Ja nie twierdzę, że Ty nie jesteś na plus.
Całkiem możliwe, że zarobiłeś na krypto 10x czy 50x więcej niż ja.
Ja tylko sugeruję, żeby ludzie nie kopiowali Twojej strategii, bo szybko okaże się, że nie ma ani takiego kapitału, żeby latami uśredniać straty i non stop dokładać,
proponowałem mu kiedyś (nie jeden raz), żeby założył taki wątek i pisał w nim konkretnie kupiłem tyle tego po tyle, sprzedałem tyle tego za tyle zysk/strata - ale trzeba pisać konkrety przed zakupem...bo mozna wrzucać dziesiątki wykresów pod tytułem "a może to" - potem z tego wybrać te trafione (niech będzie te małpie 50%), resztę pominąć i udawać guru...wielokrotnie się od tego uchyliłes, więc jak można traktować twoją pisanę, przeładowaną emotkami, na poważne?

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:22Fakty mówią - jeżeli jesteś w stanie w nieskończoność dokładać do strat,
nikt nie jest w stanie tak robić. Niech zacznie pisać w wątku z określony kapitałem pisać co i za ile konkretnie kupuje...wtedy bardzo szybko okaże sie, ile ta pisanina jest warta....
niewykluczone, że teraz może podejmie wyznanie...ale ciekawe, że nie chciał w momencie, jak wszystko spadało...wtedy kupując po przecenach -95% miałby świetny wynik....może to dlatego, że byłoby czarno na białym widać, że takie niekończące się dokładanie może się skończyć tylko w jeden sposób...bankructwem
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 09:28

@adiqq
Czemu, masz dochodu 20-50-100k miesięcznie, to faktycznie żaden problem dołożyć do straconych 100k kolejne, i kolejne, i kolejne choćby 10x, a potem nawet faktycznie na tym wyjść na duży plus. Problem w tym, że to nierealna strategia dla znacznej większości osób, a do tego zyski z niej są nieporównywalnie niższe, niż cięcia straty i lepszego wejścia.

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
@anagamidev
Przecież ja właśnie napisałem, że hossa trwa już chwilę i żeby z niej korzystać.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » czwartek, 11 lutego 2021, 09:35

benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 09:28Czemu, masz dochodu 20-50-100k miesięcznie, to faktycznie żaden problem dołożyć do straconych 100k kolejne, i kolejne, i kolejne choćby 10x, a potem nawet faktycznie na tym wyjść na duży plus. Problem w tym, że to nierealna strategia dla znacznej większości osób, a do tego zyski z niej są nieporównywalnie niższe, niż cięcia straty i lepszego wejścia.
W teorii tak. W praktyce, ktoś kto włozy te 100k i utopi 95% machnie ręką i nie będzie nic więcej uśredniać, wyleczy się z takich inwestycji.
Nikt nie będzie X razy dokładać w sytuacji jak kolejny miesiąc z rzędu będzie tracić. Wiesz przecież, dlaczego, tak dużo ludzi wyprzedało się zaraz po przebicu ATH na bitku w okolicy 20k$ ? - to ci którzy załadowali się na górce (poprzedniej bańki), przetrwali trudny okres i przy pierwszej okazji sprzedali to wszystko w pizdu, zeby tylko wyjść na zero i mieć święty spokój - bo to, że to może obciążać psychikę, chyba nie kwestionujesz? (sam miałem taki przypadek w rodzinie)
Dlatego tak ważne jest od początku dokumentowanie zysków i strat - bo tak jak napisałeś, to że znajdą się jednostki, które teoretycznie mogą w ten sposób grać, to znaczna większość tylko zrobi sobie krzywdę. A jak będzie dokumentować ze stałym kapitałem początkowym - tak jak ty w swoim projekcie WARIAT - to szybko się okaże, jak skuteczne są poszczególne ruchy....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dymonek » czwartek, 11 lutego 2021, 10:12

musk znowu napisał i doge yep do góry xD matko boska co to ma być, dobra to btc dzisiaj też up xD
zaorski mial analize muzyczną, teraz mamy analize muskową xD
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 10:13 przez dymonek, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » czwartek, 11 lutego 2021, 10:18

@adiqq Ja jestem przykładem ofiary bańki 2017/2018. Wszedłem w pazdzierniku 2017 - pewnie cena BTC wynosiła wtedy $5k? Tak na oko... Wydawało mi się, że ogram rynek bo wszystko rosło. Póki to były akcje na BitMarket to było w miare spoko, niewielkie trejdy ale 500-1000zł/dzien wpadało. Wpadł mi w oko Bittrex - o matko, jak tam wszystko rośnie, jakieś egzotyczne HUMANy i inne shity - tam dopiero pokażę, co potrafie :)
Koniec końców był taki, że patrząc na stan portfela w BTC po pęknięciu bańki, na której wszyscy zarabiali (hahaha) miałem 1/3 tego co na początku. No ale jako, że ta kasa nie była mi niezbędna do szczęścia to trzymałem ale nie uśredniałem w bessie :) Po przebiciu ATH nie sprzedałem, odrobiłem w sumie straty tzn. mam tyle BTC ile kupiłem w 2017 roku... Czego się nauczyłem? Podchodzić chłodno do giełdy i nie obrażać się na rynek :) Unikać szybkich, chaotycznych ruchów. Jeśli pociąg odjeżdża beze mnie, to niech jedzie w piz*u, wsiądę do innego. W patrząc na akcje Muska i DOGE nauczyłem się również, że nie da się tutaj nic przewidzieć bo jutro wyjdzie tweet Muska: "BTC. What a shittttttt" i nie będzie co zbierać :) A takich Musków to jest dużo. Wykresy mają jakieś tam znaczenie dopóki muskopodobni nie pokazują nam gdzie możemy sobie je wsadzić.

Dodano po 5 minutach 52 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 07:34Wydaje mi się, że wkrótce może dokonać się pompa na DASH do 255$
Ej, najpierw LTC miało zrobić $288 !!! , nie wszystko naraz bo nie ogarniam :)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » czwartek, 11 lutego 2021, 10:26

Najlepiej chyba ładować w nowe coiny, lit, sfp, grubo ponad 100%. Na razie plan 100 % miesięcznie całego kapitału jest realizowany, jeśli hossa będzie trwać min. rok to i utrzymam tendencję będzie ladna sumka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 10:31

@japu cóż, może warto trochę poćwiczyć mózg i wysilić się trochę :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » czwartek, 11 lutego 2021, 10:34

@anagamidev EJ no żartowałem przecież!!! Mózg w pracy mam wysilony i czasu brak na obrazki, a ponieważ granie na crypto to hobby a nie praca zawodowa to traktuje troche po macoszemu :) Uda się to się uda, nie to nie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 11 lutego 2021, 10:35

benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:02 Niemal 2,5 roku a lsk ani przez sekundę nie zbliżył się od poziomu z pewnej akumulacji na -94% od ATH.

Pleasek89, żeby było jasne, nie chodzi mi tu o jakiś "atak" na Ciebie - absolutely not :!: Sam również popełniłem ten błąd dziesiątki razy, a trochę lisków na stracie hodluję do dziś i nawet 100% od obecnej ceny nie pozwoli mi wyjść na zero z tej wtopy.
Kwestia nie o to, kto miał kiedyś rację, a kto nie - bo nikt nie ma jej zawsze. Najważniejsze jaką lekcję z tego wyciągniemy na przyszłość.

W ogóle polecam kilka stron liskowego wątku, zaczynając od tego pierwszego linka, który wrzuciłem.
Małe zastrzeżenie - teraz trwa mega hossa. Wszystko rośnie. Ludzie denerwują się, bo zarobili TYLKO 5-10%, w 1 dzień, bo jakieś inne rzeczy wystrzeliły 200%. Chodzi mi tylko o to, żeby brać z tej hossy jak najwięcej, ale mieć cały czas w głowie, że to nie potrwa wiecznie i inwestowanie z założeniem, że "albo pomnożę kapitał x10 bo będzie nowe ATH, albo nie zarobię i przetrzymam coiny na kolejną hossę" - to bardzo zła strategia i bardzo zly moment na takie wejścia.
Pamiętam, pamiętam. Bardzo cenna lekcja żeby nigdy pod żadnym pozorem nie przywiązywać się do żadnych altów. Gdybym wkrótce po tym nie zmienił zdania i dywersyfikował (BTC i ETH) to miałbym dzisiaj spokojnie 20x mniejszy kapitał (w pewnym etapie byłem all in na lisku!). Wszystkie alty są zerowane podczas bessy bez wyjątku, nawet ETH spadło o jakieś 95% od szczytu (przez wyprzedaże ICO).

Tym bardziej, że nawet przyjmując cenę LSK 100zł jako szczyt szczytów spadek o -95% to 5zł a spadek o -97,5% (wydawałby się niewiele większy od -95%, prawda?) tnie ci kapitał o kolejne 50%.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 10:40

Pleasek89 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 10:35to miałbym dzisiaj spokojnie 20x mniejszy kapitał
Cóż, dzisiaj pewnie tak, ale za jakiś czas może się okazać, że gdybyś postawił na liska to miałbyś 40x :D Czas pokaże :D Timing is everything :D Zresztą to jest też kwestia międzyruchów, tzn. jeśli coś jest bardzo zmienne i robi pompki na 200% i spada ponownie i wybija znowu, to może dać zysk niż coś co urośnie szybko 100000%, bo jak wejdziemy w połowie ruchu, to wyciągamy tylko 100%, czyli wejście w BTC po 20k i wyjście po 40k$, nie różni się niczym od wejścia w Liska po 4PLN i wyjście po 8PLN :D Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 10:49 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » czwartek, 11 lutego 2021, 10:47

Pleasek89 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 10:35Bardzo cenna lekcja żeby nigdy pod żadnym pozorem nie przywiązywać się do żadnych altów.
wężykiem Jasiu, węzykiem...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 10:52

Pleasek89 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 10:35Bardzo cenna lekcja żeby nigdy pod żadnym pozorem nie przywiązywać się do żadnych altów.
Jestem innego zdania, właśnie takie coś pozwala stać się milionerem zarówno na rynku crypto jak ich akcjach amerykańskich czy po prostu dobrych spółek na tradycyjnych rynkach :D Oczywiście to może trwać kilka lat, ale jestem ciekaw czy np. Tobie udało się przez te 3 lata wyciągnąć chociaż 1000%(czyli np. z 10kPLN miliona) z dużej sumy :D Bez takiego właśnie HODL trudno jest przetrzymać całą hossę czyli ruchy na 1000-5000% :D Kluczem jest dywersyfikacja i skup na niskich cenach, w ramach długoterminowego swinga :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 11:07 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Zeyt » czwartek, 11 lutego 2021, 10:58

Spoiler:
Obrazek
GRT tak przewidywalny że głowa boli ;)
Lisek szuka nowych bagholderów, właśnie zaczyna się etap "dlaczego to gówno rośnie" :lol:
A tutaj kolejny target u mnie, ładnie zaokrąglony bot, w sumie jedyny Dex który według mnie jeszcze nie wyskoczył, mamy tethera na ERC20, opłaty wiadome, może być ciekawie
CRV/USDT
Obrazek
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » czwartek, 11 lutego 2021, 10:59

@anagamidev Pomijajac skuteczność jednej i drugiej metody, warunkiem powodzenia Twojej (i życzę Ci jak najlepiej!) jest posiadanie nieograniczonej ilości kapitału do dokładania do stratnych pozycji. Oczywiście można np. przeznaczać na takie inwestycja 10% swoich przychodów i wtedy faktycznie podczas bessy kupujemy coraz wiecej i coraz taniej. Pytanie ile osób psychicznie wytrzyma 3-4 letnie dokładanie do spadających walorów gdzie jedyne - czego wzrost widzi - to ilości posiadanych DupaCoin...

Pewnie gdzieś jest złoty środek...
Ten słynny projekt bitfilar, który znacie to własnie takie dokładanie przez lata na bessie. Efekty jakie są - każdy widzi:

inwestycja 14450
aktualna wartość 436873

Wyglada super ale pytanie czy w momencie, w którym ta kasa będzie na emeryture potrzebna będzie akurat bańka czy dołek...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 11:01

anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:38I warto zauważyć, że wchodzisz na grubo na takim czymś za 10k$(udało Ci się uśrednić gdzieś tam do niskich wartości, a nie jest to problem przez dwa lata) i przy dobrych wiatrach masz 500k$ zysku Mając 10 takich coin'ów ryzyko do zysku jest 0, nawet jak 9 z nich nie wypali długoterminowo
Twoja działalność jest szkodliwa.
"Zerowe ryzyko w holdowaniu altów" - to jedna z najgłupszych rzeczy, jaką przeczytałem na tym forum.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » czwartek, 11 lutego 2021, 11:06

A propos BAT, ponieważ na KuCoin nie ma pary do BTC i pasuje wyskoczyć w razie czego do stabli to hmm... widzę przystanek przy 1400sat co dawałoby na chwię obecną ok $0.63. Następny to okolice 2000sat to około $0.9 ale nie wiem czy nie przeszacowałem odrobinę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 11:08

@benq no ja sądzę, że Twoja właśnie, bo raz, że nie dajesz żadnych dowodów, dwa fakty weryfikują prawdziwość moich tez, trzy sam nie dajesz lepszej metody, żeby porównać :D Ogólnie taki trolling i czepianie się uprawiasz :D
Spoiler:
Przykład Lisk'a, ponownie na 9-10PLN :D Zacząłem pisać w temacie Liska i zalecać akumulację tam gdzie ta żółta strzałka :D
anagamidev pisze: sobota, 19 grudnia 2020, 00:50
silvinio pisze: piątek, 18 grudnia 2020, 19:18 tak juz te rakiety odlatywaly od 3 lat i dolecialy do czar... du..... dalej łykać tą propagande liska
No już mówiłem, że dla mnie sterafa akumulacyjna to 0-10PLN, pisałem to od dwóch lat i liczyłem na co najmniej 20PLN i w tym czasie była pompa do 20PLN(+100%, aczkolwiek nie sprzedałem wszystkiego, bo myślałem, że już koniec bessy wtedy), później spadek do 4PLN i pompa do 9 PLN(+100%), znowu spadek do 2 PLN, znowu pompa do 10PLN(+400%), na USDT było to nawet ~11PLN, później znowu spadek do prawie 2PLN i znowu pompa do 8PLN(+200%) :D I udało się uśrednić niemalże 100k Lisków do 0 i jeszcze pięknie przy tym zarobić na mieszkanie :D Chociaż w przeliczeniu na BTC być może straciłem, zakładając, że trzymałbym je do dziś, aczkolwiek na BTC też już wcześniej sprzedawałem część :D W każdym razie na plus :D Wydaje mi się, że i tak do 100PLN w dłuższym terminie powinno dobić, czyli 0.618 korekty całego spadku :D



W zasadzie na crypto robi się przewagę właśnie dobrze wchodząc w rynek, widzimy spadek 40-80% lokalnie(a globalnie jesteśmy 80-90% spadku od ATH) to skupujemy i czekamy na wystrzał, proste :D Wiadome, że ryzyko jest spore, ale właśnie trzeba się dywersyfikować i ewentualnie z tego co już wybiło realizować zysk i skupować to co jeszcze kisi bezpiecznym kapitałem i później jak wybije to realizować część zysków, nie musi być pełny swing i akumulować to co wcześniej miało pompkę i opadło konkretnie i tak się mnoży na procencie składanym :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości