Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: amneziahaze » niedziela, 20 września 2020, 10:22

mudol pisze: niedziela, 20 września 2020, 09:11więc może to przerzuty
Dobre przerzuty są ostatnio też na DGB i LEND.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: otrzezwienie » niedziela, 20 września 2020, 14:25

Na Sushi troche zarobione .Teraz wchodze w SYS .Po ladnych spadkach moze w koncu odbije.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 21 września 2020, 14:40

Panika :D



ETH chyba znowu chce być tani :D Aczkolwiek korekta 30-40% w hossie jest wystarczająca :D ETH 5k-20k$ soon :D Warto akumulować :D


Ogólnie dolar mocno dzisiaj się umocnił i wszystko leci na ryj :D Niesamowita pompa, aczkolwiek to może być korekta w trendzie spadkowym :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3107
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1095
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 21 września 2020, 16:44

Niektóre już -20%, jak bitek runie nagle o kilka stów to chyba za darmo będą alty rozdawać :?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 21 września 2020, 18:58

Mówiłem - nie grać, dopóki czas akumulacji nie przebije czasu spadków. Wszystko pomiędzy to zwykle tylko pauzy w spadku. Oczywiście są wyjątki (DGB daje radę - trochę mam :) ) ale trzeba mieć szczęście i akurat trafić jednego shitcoina na 200, który wzrośnie miast spadać.

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 21 września 2020, 14:40Ogólnie dolar mocno dzisiaj się umocnił i wszystko leci na ryj
papa Brandt miał nosa ;)

https://u.today/peter-brandt-exits-bitc ... -us-dollar
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 sierpnia 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: apple69 » poniedziałek, 21 września 2020, 19:37

Można powiedzieć „Buy the fuc**ng dip” a później czekaj w nieskończoność na wzrost bo często, gęsto tak bywa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 21 września 2020, 19:41

ale ja już nie mam za co tych dipów kupować :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Ishias » poniedziałek, 21 września 2020, 20:00

Ale kapitał mi wyssało xD. No nic szkoda że zawsze przy takich zjazdach nie mogę korzystać z fona. Czuję że bedzie zawrotka w btc d i w tedy tu da mun ze 70% :P. Pieprzony bitek że wszystko oddycha razem z nim ...

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » poniedziałek, 21 września 2020, 20:17

Rumcajs pisze: poniedziałek, 21 września 2020, 19:41 ale ja już nie mam za co tych dipów kupować :D
No właśnie tutaj jest cały problem z tym uśrednianiem i kupowaniem dipów....szkoda tylko, że niektórzy tego nie zauważają....
Przy niegraniczonych zasobach gotówki można łatwo wykazać, że takie uśrednianie zawsze(?!?) przyniesie zyski...niestety w realnym życiu nie jest tak kolorowo....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 21 września 2020, 20:49

Dipy to sobie można kupować gdy taki zjazd trwa kilka świeczek 4h w trakcie bani, a nie wtedy, kiedy jest minus kilkadziesiąt % po topce silnej bańki na przełomie kilkunastu dni (=bear trend).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: krystian » poniedziałek, 21 września 2020, 22:18

adiqq pisze: poniedziałek, 21 września 2020, 20:17No właśnie tutaj jest cały problem z tym uśrednianiem i kupowaniem dipów....szkoda tylko, że niektórzy tego nie zauważają....
Przy niegraniczonych zasobach gotówki można łatwo wykazać, że takie uśrednianie zawsze(?!?) przyniesie zyski...niestety w realnym życiu nie jest tak kolorowo....

Dokładnie. To tylko zmodyfikowana, znana z bukmacherki lub ruletki tzw progresja (podwajanie). Daje złudne wrażenie szansy na wygraną. Wcześniej czy później, braknie nam funduszy...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 21 września 2020, 22:59

Rumcajs pisze: poniedziałek, 21 września 2020, 19:41ale ja już nie mam za co tych dipów kupować

Trzeba szybko ciąć straty. Zyskowne pozycje przytrzymać dłużej. Uśrednianie strat to najgorszy błąd.
Szukanie dołków i szczytów to również zły pomysł. Wtedy gra się przeciwko trendowi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 22 września 2020, 08:28

Wall Street od lat uczy, żeby nie walczyć z trendem.

Natomiast "uśrednianie" to nic innego, jak https://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_hazardzisty w wersji giełdowej. Podwajamy stawkę, zakładając, że z każdym % niżej rośnie szansa na odwrócenie trendu. Gorzej, jak trafimy na konkretną bessę, której skutkiem będzie seria upadków coinów/delistingów. I co wtedy? bankructwo niestety.

Moim zdaniem optymalne jest podłączanie się do gry podczas oznak zmiany trendu, ze SL negującym tą zmianę.

Niestety, im dalej w las (hossę) tym więcej zmyłek i wyleszczeń lokalnie. Ostatnie 2 mce były dla mnie niezbyt udane, gdyż po każdym udanym swingu przychodził wyleszcz, a trend robił się coraz bardziej niegrywalny. W sumie była to też oznaka, że dobijamy do przesilenia.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 września 2020, 08:45

Uśrednianie po dużych spadkach jest ok :D Tzn. ludzie nie liczą, tzn. potencjal zysku po dużym wzroście przy grze z trendem maleje wykładniczo, bo dokładamy coraz więcej coraz wyżej :D Natomiast skupując po dużym spadku typu -40% kupujemy na w miarę bezpiecznych poziomach, możemy na lokalnych wahaniach uśreniać typu w jeden dzień podbije na +5% przykładowo realizujemy zysk i skupujemy na niższym low, czyli teoretycznie możemy np. odkupić 1-5% więcej ETH, które chwilowo traci na wartości, ale później to 5% po wzroście 100-500% mnoży się x2-6 :D


A w uśrednianiu długoterminowym chodzi o to, że skoro np. takie ETH od dwóch lat regularnie od dołków robi kilkaset procent, to skupjęc właśnie mocne spadki i wypłaszczenia, łatwo jest wyłapać ruch +100%, czyli np. jeśli mamy kapitał, dzielimy go na 1/10 i sobie skupujemy :D Np. zakładając, że nawet kupiliśmy ETH po 1000$(ATH dla uproszczenia), przykładowo za 100k$, bo chcieliśmy zarobić miliony, tzn. pomnożyć go i nie baliśmy się wtedy :D To jeśli nawet spadło 90%, mamy startę dużą, a także wiemy, że dobry coin w miarę długoterminowo, to właśnie powinniśmy zgodnie z odwróconą psychologią rynkową wzbudzić w sobie zdrowy greed, yolo, a także po prostu zgodnie z realiami giełdy kupować wtedy kiedy jest przecenna i złe news'y, czyli kupujemy np. na 100-200$ za właśnie podobny kapitał, skoro wcześniej się nie baliśmy tyle zainwetować to powinniśmy teraz też się nie bać(a w zasadzie powiniśmy zawsze być przygowowni na taki spadek), to odbicie już na 200-400$, zwraca nam cały zainwestowany źle kapitał oraz mamy dodatkowe ETH za friko z potencjałem na ATH czy nowe ATH :D Jeśli podczas bessy takich pompek na kilkaset procent mamy więcej to fajnie się to mnoży i praktycznie ryzyko spada do 0, a ryzykujemy jedynie zyski :D

Czyli tym sposobem, pomimo dużej straty, wychodzimy na duży zysk konsekwentnie grając nawet podczas bessy, bo to podczas bessy są najlepsze ruchy procentowo, a także inwestorzy też maja huśtawkę emocjonalną co nam jak tym, którzy liczą i wiedzą o co w tym biega daje przewagę i okazję inwestycyjną :D



Oczywiście to jest ETH, do BTC czy LTC można to zastosować podobnie, czyli np. wchodzić za 1/2 czy 1/3 kapitału :D Natomiast własnie do shit'ów, które mocno potrafią spaść, warto zaryzykować niewiele(1/10 czy 1/20), ale właśnie metodycznie, czyli mamy przykładowo 10k$ na jakiegoś shit, jesteśmy w stanie to zaryzykować, to jeśli coś kosztowało 100$ i spadło -90% do 10$, to wrzucamy 1k$ i odbicie do 20$, o stanowi zaledwie 20% ATH daje nam już zwrot i zysk :D Natomiast jeśli znowu spadnie 90% do 1$, to znowu ryzykujemy 1k$, czyli mamy straty -900$, jednak już odbicie do 2$ daje nam zysk z tego 1000$, czyli mamy 2000$ z powrotem, plus coiny za friko, które kupiliśmy na 10$ i sobie je możemy hodlować :D Jeśli znowu spadnie 90% do 0.1$, to inwestujemy kolejy 1k$, czyli mamy 2k$ straty, aczkolwiek odbicie do 0.3$(co stanowi 0.3% ATH) daje nam zwrot plus coiny za friko kupione wcześniej :D Czyli jeśli te coin'y przetrzymamy i np. powtórzy się sytuacja z LEND to może nam się pomnożyć x10-100 czy nawet więcej :D Czyli ryzykujemy 1-3k$, a możemy mieć 10k-300k$ zysku o ile uda nam się sprzedać na szczycie bądź blisko :D Pozwalanie zyskom rosnąć i dokładanie do pozycji to też jest mrożenie kapitału, bo jeśli wejdziemy za szybko to stracimy zysk, a taka okazja prędko może się nie powtórzyć, oraz później też możemy popełnić bład, za szybko odkupić po spadku licząc na jakąś korektę w trendzie spadkowym :D Ja to piszę od dwóch lat i to działało, teraz nie wiem co dalej, ale fakty są takie, że miałem co do tego uśredniania rację :D

### edited: 2020-09-22 09:53 ###
amneziahaze pisze: wtorek, 22 września 2020, 09:14Nie jest. Na indeksach masz backtest historyczny do 100lat i możesz wyliczyć średnią medianę większych korekt i kryzysów/crashów, natomiast przy kryptowalutach, a tym bardziej scamowych shitcoinach ryzykujesz 100% depo, więc analogicznie przy dokładaniu straty zerujesz sobie konto x ilość dołożeń - jeżeli trend się nie odwróci. Krypto to nie jest wall street, gdzie masz jakiś bottom, który da się określić w miarę jednoznacznie, tak samo tu jest zupełnie inna zmienność, która łatwiej zjada sl'ki. I prawdą jest, że
Cóż, ja to własnie wyżej pokazuję na danych historyczny, a także pisałem tutaj regularnie, skrupulatnie i konsekwentnie od 2 lat i to działało na BTC, na ETH, a nawet na Lisk, czy na STEEM czy na ZEC :D Oczywiście było parę fackup'ów, delistingów, ale tam gdzieniegdzie konsekwentnie grając udało wyjść się na lekki plus nawet, na niektórych sytuacja nadal jest otwarta, a te które poszły w niebyt, pytanie na jak długo to i tak przy niewielkiej inwestycji praktycznie dały znikome straty, a przynajmniej zyski były masakrycznie większe na tych, na których się to sprawdziło :D

Także dywesyfikacja i selekcja ważna rzecz, czyli lepsze coin'y większy kapitał, małe coin'y mniejszy kapitał, ale też czekanie na właśnie takie mocne pompy :D Bo co z tego, że zainwestujemy bezpiecnzie w BTC 100k$ i zarobimy na tym 100k$ po jakimś czasie, gdzie 100k$ musimy mieć zamrożone, ja tutaj piszę o realiach, grze bez dźwigni :D Ja np. możemy wrzucić w jakiegoś shita 10k$ czyli 10 razy mniej i po pompce 1000% mieć to samo, a takze 90k$ cały czas dostępne do gry na innych coin'ach czy to BTC czy na shitach na mniejsze wahania :D Chociaż wiadome, że BTC i ETH to pewne długoterminowo są tak czy siak :D

I własnie ja to piszę, bo zacząłem liczyć i zdałem sobie sprawę, że to na bessie faktycznie robi się najlepszą kapuchę :D My ulegamy błędowi poznawczemu i magii hossy :D Zauważ, że właśnie na index'ach nawet ostatnio było to samo SPX, mocny spadek - przykładowo kupiłeś na szczycie za 100k$, nie lewarowałeś, tzn. kupiłeś jakiś koszyk akcji, dobrych spółek, to jeśli SPX spadło -35%, to później odbiło na prawie 60%, czyli jeśli dołożyłeś na panice drugie tyle - 100k$ to nie dość, że zarobiłeś to jeszcze wyszedłeś na plus z sytuacji po kryzysie :D A jakie były wtedy nastroje? Dramatyczne, katastroficzne, fatalistyczne :D Miał być superkryzys :D A nasdaq po spadku zrobił ponad +80% :D Czyli właśnie warto inwestowawć 1/2 kapitału i drugą połowę trzymać na specjalne okazjie, które zdarzają się raz na kilka lat i longtermowo będziemy wygrani, plus jakaś analiza techniczna, jakieś regularne łapanie dołków realizacja zysków i na plus :D To samo na GPW było, też pisałem o JSW, PGE, dały +100%, gdzie grając z trednem wyłapanie takiego ruchu jest praktycznie niemożliwe bez dźwigni :D

Cóż, ja o gruszce Ty o pietruszce :D Pisałem Ci o założeniach longtermowej gry, nie żadne -30% tylko 90% plus regularna uśrednianie z kapitałem na niższe poziomy :D Ale zauważ jak eksperci się pomylili co do kryzysu, dolar niby bezpieczna przystań poleciał na łeb na szyję, a akcje i crypto wybiły w kosmos :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 września 2020, 10:13 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: amneziahaze » wtorek, 22 września 2020, 09:54

anagamidev pisze: wtorek, 22 września 2020, 08:45Uśrednianie po dużych spadkach jest ok
Nie jest. Na indeksach masz backtest historyczny do 100lat i możesz wyliczyć średnią medianę większych korekt i kryzysów/crashów, natomiast przy kryptowalutach, a tym bardziej scamowych shitcoinach ryzykujesz -99% depo, więc analogicznie przy dokładaniu straty zerujesz sobie konto x ilość dołożeń - jeżeli trend się nie odwróci. Krypto to nie jest wall street, gdzie masz w miarę pewny bottom, który da się określić jednoznacznie, tak samo tu jest zupełnie inna zmienność, łatwiej zjadającą sl'ki. I prawdą jest, że
shinya56 pisze: poniedziałek, 21 września 2020, 22:59Szukanie dołków i szczytów to również zły pomysł. Wtedy gra się przeciwko trendowi.
tak tutaj przy dynamicznie zmieniającym się trendzie łatwo spory % na zysku stracić w ciągu 1, 2 dni.

Porównanie krypto do indeksów, akcji też jest mylące, bo działają inne metody do rozgrywania tych rynków.

Nie wiem też w jakim celu został usunięty wpis na temat DGB, gdzie napisałem, że spełnia wstępne warunki prawdziwego Bitcoina o wiele lepiej od pozostałych shitcoinów, nawet tych z top10. Zamiast usuwania posta, można było zwyczajnie wyprowadzić mnie z ewentualnego błędu. I kolejna sprawa, nie zabierajcie innym cennego czasu, prościej będzie się odnieść do meritum na podstawie przykładów/argumentów. Zauważyłem jest taka maniera na forum, że obstawia się projekty wyraźnie scamowo-shitcoinowe i to jest niby w porządku, a gdy jest lepszy działający, niedoszacowany, projekt i ktoś o nim wspomina to oczywiście leci wysublimowany foch zaprzeczający - zamiast go po prostu przejrzeć i kupić na lepszej przecenie. Kompletny mindfuck - coś jak robienie z BTC - p2p electronic cash system przy zapchanej sieci albo finansowanie swoich strat jeszcze większymi stratami.
anagamidev pisze: wtorek, 22 września 2020, 09:50Cóż, ja to własnie wyżej pokazuję na danych historyczny, a także pisałem tutaj regularnie, skrupulatnie i konsekwentnie od 2 la
Od dwóch lat masz dużo słabsze zasięgi w porównaniu do runów nawet btc eth z 2017, a wiele projektów zrobiło nie -40% tylko -99%, poza tym jest ich tyle że ciężko jest trafić ogólną mniejszość która ma potencjał na zrobienie 500-800% - gdzie przy uśrednianiu straty od grudnia 2017 m.in. na LSK każdy kto kupował przy jego spadkach nawet od -35% zaliczył solidnego knocka na kapitale i nigdy nie wrócił do poprzednich rejonów. Fajnie że zdałeś sobie sprawę, ja sobie też zdaję sprawę jakie zasięgi korekt są na różnych krypto jednak zakładam też kompletną demolkę rynku albo upadek projektu i bardzo dużo projektów nie spełnia tej reguły, o której napisałeś, a odbicia mają też marne, więc - szpecu - to powinno być dla Ciebie oczywiste, tym bardziej w nieprzychylnym środowisku, że dokładanie do -40% na shitcoinie, ryzykujesz kolejnymi dokładkami -15%-25%, a w przypadku totalnego szrota aż do studni bez dna.
anagamidev pisze: wtorek, 22 września 2020, 08:45Cóż, ja o gruszce Ty o pietruszce
Piszesz o dokładaniu do strat i pokrywania stratami strat, a ja piszę o tym, że ten rynek może zaliczyć równie dobrze -99% i -35% to nie jest pewnik, też na ETH. Teraz ma takie zasięgi korekt, a później może mieć -15% albo -75%. Przy czym w przypadku tej pierwszej opcji oczywiście nawet nie zdążysz porządnie zbankrutować. :mrgreen:

Skoro dalej nie kumasz to przeanalizuj sobie STRATUSD/BITTREX i zastosuj powyższe do jego kursu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 września 2020, 10:34 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » wtorek, 22 września 2020, 10:14

IMO uśrednianie ma sens tylko wtedy jeśli jesteśmy bardziej hodlerami niż traderami i wierzymy, że długoterminowo krypto będzie rosnąć.

Ja wierzę, ale to, że krypto będzie rosnąć nie oznacza, że TE KONKRETNE krypto, które mam w portfelu też.

Z perspektywy czasu widać, że jest kilka kryptowalut, które w tej krótkiej historii przeżywały od jednej hossy na bitku do drugiej.

Trzymanie shitcoinów i uśrednianie w długiej perspektywie jest złą strategią, ale to właśnie dlatego zawsze warto zbadać fundamenty projektu. Jeśli wierzymy i inwestujemy w projekty, które mają solidne fundamenty to jest to już jakaś rozsądniejsza strategia. Ale zawsze polecam spojrzeć na ekonomię tokenu/monety, bo niekiedy świetne projekty w zamyśle wcale nie potrzebują wielkich wzrostów od aktualnej wartości, żeby spełniać swoje założenia.

Dobrze to widać aktualnie, kiedy cały MC krypto rósł, ale to wynikało w dużej mierze z kolejnych dziesiątek-setek nowych kryptowalut, które dodawały jakąś tam kapitalizację.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 września 2020, 12:34

amneziahaze pisze: wtorek, 22 września 2020, 09:54Skoro dalej nie kumasz to przeanalizuj sobie STRATUSD/BITTREX i zastosuj powyższe do jego kursu.
Proszę ja Ciebie :D Tutaj log, żeby lepiej było widać, też strategia byłaby bardzo dobra :D Z tym, że tutaj można było spokojnie daytrading grać, duże wahania :D Jak masz wahania na przestrzeni tygodni w ciągu dnia po kilka procent to serio grając bezpiecznym kapitałem i nastawiając się na long term czy jakieś większe odbicie, dając sobie czas trudno jest stracić, gdyż jeśli będziesz tam profitował nawet 1% na tydzień to po roku możesz zbić cenę śerdnią o 50% :D A realnie to bardzo łatwo zbić cenę do 0 na crypto tylko nei przelewarowywać się :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 22 września 2020, 13:23

Jak masz ORGR z prawym ramieniem niżej od lewego, to jest to wątpliwy ORGR, pomijam fakt, że prawego ramienia oczywiście na chwilę obecną nie ma, jest tylko pobożne życzenie że odbije.

@DjVegas98 i jak plany co do APPC? Wygląda na to, że będzie testowało swój nieszpilkowy bottom tj. 290 sato czy jakoś tak, planujesz SL w tym zakresie czy raczej <200?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 22 września 2020, 14:02

@BitJanusz Połowa wywalona w strachu za 380 na odbiciu 10 września. A na reszte SL mam gdzieś na 270.
Będę szukał jakiegoś dłuższego wypłaszczenia wykresu, bo na razie to były tylko pionowe spadki z odreagowaniami.
Generalnie piekielnie się zawiodłem, że nie walnęło przez ten cholernie długi altseason przynajmniej marnego 1200 sato, no ale życie.
Nie będzie przecież nagle rosło, jak teraz cała reszta wali potwornie w dół.

Teraz się zastanawiam czy nie dokupić za tą wywaloną połowę, ale póki co to tylko noże spadają.
Klasycznie target długoterminowo 1100-1200 sato, ale na więcej nie liczę w żadnym wypadku.
Target jest jak najbardziej realny, bo projekt jest cały czas rozwijany/wspierany, ale niestety to nie wystarczy.
Musi jeszcze dobrze się dziać na Bitcoinie i na SP500.

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » wtorek, 22 września 2020, 15:13

Ktoś ten APPC jednak kupuje... Spójrzcie co się stało dzisiaj koło 8 i na wolumen.

Ja wywaliłem swoje przy 310 sato, przeraził mnie wolumen, nawet nie na binance, ale ogółem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: luk1999 i 20 gości