Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » piątek, 21 lutego 2020, 23:39

No i ładnie Perl delikatny ruch 10%...ciekawe czy to pchną w okolice 1000 sat... Mainet pewnie niedługo oficjalnie ogłoszą. Może CZ swoje dziecko wypompuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 22 lutego 2020, 15:01

Nie jest łatwo zrozumieć pozorny chaos na ruchach APPC, ale wydaje mi się, że jest coś takiego:

Obrazek

Czyli typowy kanał spadkowy po silnej korekcie. Powoli kurs schodzi w strefę wsparć wyznaczanych przez dawne linie trendu (żółta, fioletowa). Przy silnej korekcie bitka raczej na bank zobaczymy zejscie w tamte regiony. Jednak równie duża szansa jest na ruch do góry, przy czym 0,618 jest obwarowane zarówno strefą starych oporów (stary dołek 747) jak i nowych w postaci strefy dystrybucji na 4h poniżej, więc w razie wybicia to dobre miejsce na TP. Być może powtórzy się z grubsza scenariusz z przeszłości:

Obrazek

wygląda znajomo? z tym, że tam skończyło się na teście poprzedniego dołka od dołu. Potem była kolejna fala bessy. Tutaj jednak jest o wiele, wiele dłuższy okres akumulacji więc moim zdaniem może być spokojnie kolejna fala podbić do 1227 lub nawet 1700.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 stycznia 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Emil9876 » niedziela, 23 lutego 2020, 07:22

Drodzy koledzy. Shitcoin ENG zbliża się do najniższego poziomu z którego zawsze odbijał. Albo da szybkie parę % albo nowe low, w co wątpię :roll:

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: stefek143 » niedziela, 23 lutego 2020, 08:04

Masz rację że złapał dołek z którego raczej nie pójdzie niżej. Według mnie będzie się kisić na tym poziomie tak długo aż nie wyjdzie jakiś kolejny news, chociażby że ten coin przetrwa(lub upada). Natroje w community wokół niego cały czas słabe. Osobiście nie wszedłem do gry, szkoda czasu na czekanie gdy na rynku dominuje zielony kolor.

edit: BitJanusz Gratuluje wyczucia z AION nie wiem tylko czy dla większego wybicia nie będzie potrzebował powrócić w dolne rejony okolice 1300. Co o tym sądzisz?

PS.Ze swojej strony dodam że wszedłem w MATIC . Zdrowy wzrost i myślę że pompka kwestią czasu. Ktoś jeszcze w to wszedł albo rozważa?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 23 lutego 2020, 22:59

stefek143 pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 08:04edit: BitJanusz Gratuluje wyczucia z AION nie wiem tylko czy dla większego wybicia nie będzie potrzebował powrócić w dolne rejony okolice 1300. Co o tym sądzisz?
Jeśli ma pójść na 2100 sato lub więcej, to jednym pociągnięciem. Spadki = koniec zabawy, wracamy do boczniaka.

Altowe uptrendy po wyjściach z kanałów są dynamiczne i brutalne, albo... nic z nich nie wychodzi. Nie powinno być żadnych oznak słabości. Dokupywać do pozycji najlepiej przy formowaniu byczych struktur, NIE kupować dużych korekt o ile nie są błyskawiczne, np. szpila o 10% w wyniku ruchu BTC.

Dodano po 13 minutach 18 sekundach:
ps. kupiłem ENG. Mamy wypłaszczenie. Potencjalne scenariusze:



ciasny SL. Jak wbije, to próbujemy za 2927.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 24 lutego 2020, 09:33

Jak widzisz @BitJanusz obecnie CHZ? czy tam się nie szykuje jakieś wyjście górą z tego trójkąta od 13 lutego? (w USDt to chyba lepiej widać)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Kluka » poniedziałek, 24 lutego 2020, 13:28

Chilliz 4h wychodzimy góra z trojkata.
Zakupy tu na dużych vol. Projekt ma potencjał ale słabe ręce musza sie wysprzedać z kilku % zyskiem, pozniej moon ;) juz sobie wyobrażam memy w sieci po jakiejś wielkiej pomoce jak Neymary czy inne Messi kupują CHZ ;) hyperski potencjał jest naprawde przeogromny :)
@Mayoris :mrgreen:

Dodano po 49 minutach 29 sekundach:
Ruch związany pewnie z tym newsem -
Ten projekt zaczyna sie robic coraz fajniejszy.
Ja czekam na rynek amerykański znając Amerykanów to moze byc krok milowy dla chz, tam moze sie to o niebo lepiej przyjąć niz w Europie. Chodz tu tez jest to robione z rozmachem. Elitarne kluby do tego ostatnio za pomocą tokenów mozna było wybrać jaka piosenka ma lecieć na juve po strzeleniu gola. I ta dzisiejsza kapitalizacja - zacheca to bardzo do inwestowania w ten projekt

Dodano po 13 minutach 20 sekundach:
Do tego w aplikacji Socios.com waluta nie jest oznaczona chz tylko $chz czyli ma sie kojarzc z dolarem i moze to byc cel do którego cena bedzie dążyła :roll: na ta chwile 0.014$ a jak wiemy w krypto wszystko mozliwe
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 24 lutego 2020, 14:53

Podoba mi się w tym projekcie to, że CEO ma kontakty, plecy. Jest wiele projektów, co coś tam obiecują, tworzą, ale nikogo to nie obchodzi - nikt nie chce z nimi gadać. A tu proszę - Barcelona, skoro taki klub wierzy w ten projekt i podpisał z nimi partnerstwo(+oczywiście inne, wielkie kluby, które już w tym siedzą) - to sky is the limit - tym bardziej, gdy zaczną się prawdziwe kampanie reklamowe z gwiazdorami w tle. Mają wiele pomysłów i to wdrażają - ma być e-gaming, krykiet w Indiach i US sports. Spytałem tam ostatnio na telegramie czy planują coś z Rakuten (strategiczny sponsor Barcelony, japoński "Amazon"), odpowiedź CEO:
"One of the main reason I wanted Barcelona is Rakuten actually. We are trying to work with all partners/sponsors of each team, but Rakuten is a top 1 target for us for Japan."

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Kluka » poniedziałek, 24 lutego 2020, 14:56

Ps. Szczena jak tu zaglądasz to pogadaj z kumplami niech kazdy włoży tygodniówkę w chz, pozniej podpompujcie x10... kilka tweetow z Waszym zasięgiem i pozamiatane. Łatwa kasa i łatwe do wykonania przy takiej kapitalizacji :) za pomysł nie musisz dziękować ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 stycznia 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Emil9876 » poniedziałek, 24 lutego 2020, 16:51

Jak zapatrujecie się na pozycję w LTO? Wypadałoby zrobić jakąś pompkę zanim zrobi nowe low. A jest już bardzo blisko :)

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: stefek143 » poniedziałek, 24 lutego 2020, 21:55

Emil9876 Jak widzisz, można i nowe low przed pompką :)

Na APPC formuje się ładny trójkącik.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » wtorek, 25 lutego 2020, 00:18

Warto zwrócić uwage na perla.
Uwage zwraca automat sprzedający po 30 sztuk aby zrobić red sell wall i fejkowe ściany na sellu.
Wywołując panike schodzą zwykle w okolice 37x po czym automat zaczyna kupować i idą w kierunku 41x.:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 lutego 2020, 11:15

Trzeba też podkreślić że niepokoje związane z pandemią nie będą sprzyjać spekulowaniu na vaporware jakim są shitcoiny. Ja tam zamierzam wchodzić tylko na mega ciasne SL.

Dodano po 1 godzinie 53 minutach 58 sekundach:
PS. dla ENG scenariusz 2 w grze.

Obrazek

Złamanie strefy 2800-2900 daje za duże ryzyko, by kontynuować.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 25 lutego 2020, 12:38

No właśnie coś tam poskupowałem te ENG, ale obecnie mentalny kryzys czy ciąć straty czy jeszcze poczekać, mogłoby się trochę BTC spompować.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » wtorek, 25 lutego 2020, 14:13

@mudol Wiem ze to glupio zabrzmi ( jak pouczanie, ale nie w tym tonie to pisze a pewnie masz wieksze doswiadczenie niz ja) sam staram sie tych zasad trzymac ( z roznym skutkiem) . Jesli nie jest ci komfortowo z tradem, to z niego wyjdz. Zawsze tnij straty - jaki jest sentyment widac.
To nie jest zadna rada tez se czesto pluje w brode ze moglem poczekac bo odbilo innym razem dziekuje bogu ze wyszedlem za wczasu
BitJanusz pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 11:15Ja tam zamierzam wchodzić tylko na mega ciasne SL.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » wtorek, 25 lutego 2020, 15:03

wszedłem delikatnie po 2905 w ENG i czekam przynajmniej do 4400 :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 25 lutego 2020, 15:40

Co do CHZ zastanawiam się nad zakupem ale z drugiej strony wygląda mi to na zwyczajny kantor przykładowo kibic barcy wymienia sobie token $BAR na $CHZ a następnie go spienięża do USDT i tyle. Tokeny klubowe będą w sprzedaży oraz do zbierania - pytanie ilu prawdziwych fanów sprzeda swój głos ( token $BAR) na CHZ? Fakt - jak pójdzie marketing, lajki, udostępnienia + nie wiele trzeba $ aby ruszyć kursem to pompka może być niezła. Oby to nie był jednorazowy P&D bo ich wymiana ma ruszyć jakoś niedługo - początek albo koniec marca.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » wtorek, 25 lutego 2020, 15:54

no i nie udało się - stop mi odpalił :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 25 lutego 2020, 16:03

@Majkos Na szczęście śrubkami w tym jestem, ale i tak wszystko leci, nie wiem czy to już promocja czy btc jeszcze o 9K zahaczy czym pogrąży alty.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » wtorek, 25 lutego 2020, 16:16

Kurcze, ja mysle ze moze byc nizej wydaje mi sie ze na 9300 jest duzo zlecen ale beda przebite predzej czy puzniej. Sam czekam na promocje xtz. Dzis go gralem na sczescie bezstratnie ;) NA razie siedzi w kanale
Spoiler:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości