Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » wtorek, 4 lutego 2020, 09:05

BitJanusz pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 08:52na 1w jednak jest miejsce, stąd moje zmieszanie
no właśnie na 1W na shitcoinach jest potencjalnie sporo miejsca o ile projekt nie jest śmieciem.

Dodano po 4 minutach 51 sekundach:
na MANA liczę że będzie potrojenie wartości. Na podstawie szczytu z wiosny i tego że znalazła się w portfelu grupy kapitałowej DCG, m.in. obok Blockstream , Coindesk, Zen/Zec-a :D
Ale... w obiegu jest sporo mniej MANA niż Total Supply, muszę jeszcze na to zerknąć.
---

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » wtorek, 4 lutego 2020, 09:15

Moim zdaniem PHB może być teraz pompowane. NAV też wyląda ciekawie na pompkę.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: xtraderx » wtorek, 4 lutego 2020, 09:18

@BitJanusz gdzie widzisz koniec tej pompy na wanie? wyszedl kompletnie z kanalu wzrostowego, wydaje sie ze to ta dzida, z ktorej powinno sie wysiadac, ale to ty jestes tutaj master shitcoin to moze widzisz cos wiecej :D?

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pancer » wtorek, 4 lutego 2020, 09:19

Pytanie, czy te wzrosty na Aion Icon są chwilowe, będzie to P&D, czy jednak aktualne ceny utrzymają się.
Pamiętam marzec/kwiecien 2018 Aion i Icon szedł łeb w łeb jeżeli chodzi o wzrosty a następnie spadki, można było dużo zarobić w tam tym czasie na tych coinach, wachania ceny były spektakularne . Mamy powtórkę w tym roku ?.
Strach wchodzić przy takich wzrostachm

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 lutego 2020, 09:35

@xtraderx

WAN mogą dopompować dziś wysoko. Ja zmniejszę pozycję o kolejne 50% przy ok. 4000. Docelowo widziałbym (jeśli to pompa korekcyjna względem całego kanału) od 7 do 12k sato.

AION... mogą dopompować nawet do 2-2.5k dziś. Ogólnie to do 5k mogą dojechać jeśli to ruch korekcyjny spadku, a na taki wygląda. Może nawet dalej, zobaczymy.

Icon - a cholera wie. Miejsca jest dużo, widać na 1w. I tak imponujące, że zrobili ponad 5k sato w jednym potężnym pumpie.

Dodano po 7 minutach 31 sekundach:
aha i warto zauważyć że te wzrosty pcha ta sama grupa - WAN i AION w tym samym momencie 10% korekty od topu PND. :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: xtraderx » wtorek, 4 lutego 2020, 09:41

@BitJanusz fetch.ai tez zaczyna sie ruszac powoli - mysle ze jest to warte uwagi teraz, tym bardziej ze w swojej historii ma ladne spektakularne wzrosty.

Obrazek

i w wiekszym interwale:
Obrazek

@BitJanusz nie masz troche wrazenia, ze to ostatnia pompa przed zjazdem na btc? Jak mnie pamieic nie myli to wlasnie tak to zazwyczaj wygladalo. BTC -> Major ALTy -> shitcoiny
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 lutego 2020, 09:49 przez xtraderx, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 lutego 2020, 10:16

@xtraderx

Dwie uwagi:

fetch jest w kanale spadkowym, co sam zaznaczyłeś ;)
fetch jest coinem zmanipulowanym i kontrolowanym przez CZ.

Dlatego lepiej grać na neutralach, które zanegowały wszystkie trendy spadkowe - tak jak WAN tydzień temu.

Dodano po 9 minutach 55 sekundach:
xtraderx pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 09:41 @BitJanusz nie masz troche wrazenia, ze to ostatnia pompa przed zjazdem na btc? Jak mnie pamieic nie myli to wlasnie tak to zazwyczaj wygladalo. BTC -> Major ALTy -> shitcoiny

tak jak pisałem to jest 1:1 z maja 2018. BTC ruszył z 6.8k na 9.9k, a shitcoiny w ostatniej fazie rosły po 30% na dobę. Obecnie jesteśmy w ruchu BTC z 6.8k na (póki co) 9.6k, a shitcoiny rosną po 30% na dobę... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

100 sato zabrakło do targetu WAN, cholera :mrgreen:

Dodano po 20 minutach 17 sekundach:
Zmniejszyłem pozycję przy 3750 sato. Zyski są już bardzo duże i nie ma co ulegać przesadnej chciwości.

ICX chyba już schodzi z piku.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pancer » wtorek, 4 lutego 2020, 10:27

@BitJanusz Icon/usdt na Binance, doszedł równo do 0.60 centa, cena schodzi w dół, to czas na sprzedaż. Może uda się odkupić icx dużo niżej.
Myślisz, że ta sama grupa pompowała Aion oraz Icon ? czyli możemy mieć założenie, że to jest P&D ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 lutego 2020, 11:10

@Pancer WAN i AION zaczęły i skończyły wzrosty w tym samym czasie - myślę, że to nie jest przypadek.

Dodano po 38 minutach 43 sekundach:
Wywaliłem połowę AION przy 1550 także. Ochrona profitu przede wszystkim, bitek może runąć na głowę :mrgreen: bardzo dobrym miejscem na odkupienie byłaby dolna krawędź tego kanału.

Obrazek

A stop loss to jakieś 1280.

Bardzo mała strata w razie wpadki.

ps. @koparki dzięki za MANĘ, kupiłem za 442, SL 438 (poniżej tego walla) - zaczęło rosnąć.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pancer » wtorek, 4 lutego 2020, 12:14

Na interwale 1h widzę na Icx/wan/aion coraz niższe szczyty, dystrybucja przed dużym spadkiem ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 lutego 2020, 12:30

@Pancer

Możliwe. Mielismy piki chciwości na tych trzech coinach. To równie dobrze może być koniec ich uptrendu, ale może to być tylko wymuszona spadkami BTC korekta. Wyjdzie w praniu. Dlatego wziąłem profity od pozostałej pozycji tak jak wyżej.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 4 lutego 2020, 12:36

@BitJanusz A co sądzisz o MTH w obecnym momencie?
Obrazek
Jesteśmy w bardzo długim trendzie spadkowym od 2018, obranie kierunku przez kurs w kierunku dolnej bandy dużego kanału, a w przypadku średniego kanału podążanie do jego mediany to byłyby już ujemne wartości. :mrgreen:
Coin miał tendencje do P&D w przeszłości i całkiem możliwy moim zdaniem byłby ruch w kierunku górnego ograniczenia dużego kanału (ok. 300 sato) lub białej lini spadkowej od szczytów z listopada 2018 i czerwca 2019 (ok.450 sato)

Dodatkowo z bliska jak popatrzymy to jesteśmy BARDZO blisko przetestowania od dołu mediany dużego kanału.
Obrazek

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pancer » wtorek, 4 lutego 2020, 12:40

@BitJanusz tak.Wszedłem na wykres btc i faktycznie algorytmy skorelowane z kursem btc. Btc odbil 100$w górę, cala reszta rownież z nim.
Na Btc to mamy nie wiadomy kierunek gdzie rynek chce iść. kurs rozciąga się na wybicie czy na spadek, jak to technicznie widzisz ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 lutego 2020, 12:49

@Pancer BTC jest trudniejszy do gry niż shitcoiny, ciężko powiedzieć. Tutaj z grubsza wiadomo, że jak przebije spadkową, to boty skupią a potem dołączą naganiacze z twittera. Można na takim czymś ugrać od kilku % do kilkuset.

na BTC o wszystkim decydują naprawdę grubi gracze, a nie płotki grające za 2 bitkojny na binance. Tam coś takiego nie przejdzie.

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
@DjVegas98 MITH może naprawdę pójść w obie strony (tzn. dążyć do zera bądź odbić). Nie wiem, co ten coin sobą prezentuje fundamentalnie, to często klucz. Totalne shitcoiny po prostu już nigdy się nie podnoszą i dążą do zera. Przykład dawałem z CAPP ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 lutego 2020
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Nowy211 » wtorek, 4 lutego 2020, 13:07

https://bitcoinist.com/south-korean-mil ... d-upgrade/

Poczytać o tym icon (icx) ze rzad Korei Płd ma wspierać ten projekt w innych artykułach ponieważ było to dobrze wytłumaczone.

https://bitcoinist.com/south-korean-mil ... d-upgrade/

Przed władowaniem w jakiegoś shitcoina dużo czytać wiadomosci newsy... W google wiadomości inne reddity, i twittery a najlepiej wyszukiwać firefox ,chrome i innymi przegladarkami gdy altcoin ktory ma rosnąć poprzedzone jest nowymi Newsami.
Mi sie udało bo wszystkie altcoiny tydzien temu sprzedałem i wrzuciłem wszystkie btc w ICX ICON

Na forum bardzo sie rozczarowałem są tu też naganiacze ktorzy koparkami nakopią shitcoinow jak ( SIA coin) i wprowadzają w bład naganiajac na cos zdechło, aby kasa a Polak polakowi polakiem.

Tak wiec dużo czytać newsów tak działa giełda i dotyczy to wszystkich altów i zwracać uwagę jaka jest maksymalna ilość monet (jeśli nie to jak duża jest inflacja)
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 lutego 2020, 14:14 przez Nowy211, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pancer » wtorek, 4 lutego 2020, 13:18

@Nowy211 o icx sporo czytałem swojego czasy, wiem że tam potężna grupa kapitałowa zainwestowała w ten projekt. A dokładnie Panthera Capital.Przed kupnem tego projektu zrobiłem swoją analizę, w ciemno nie wchodziłem. Dzięki za artykuł.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » wtorek, 4 lutego 2020, 13:27

Nowy211 pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 13:07nakopią shitcoinow jak ( SIA coin)
nawet jak nakopali to bardzo dawno w 2016...i sprzedali na bańce a potem po bańce mieli jeszcze 2 lata aby się pozbyć.
SIA nie było opłacalne w chwili kopania, biorąc pod uwagę jak zużywało karty przy miningu, z tego co czytałem forum mało kto sie zdecydował. Po 2017 bodajże się nie opłacało juz nigdy kopać bo były ASIC Obelisk do SC , z tego co wiem nikt na forum nie miał ASICa do SIA .
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 lutego 2020, 14:05

Obrazek

Próbujemy? wczoraj z WAN się udało mi idealnie, kupiłem za 2700 w małym piku i od razu potem ruszyła pompa :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » wtorek, 4 lutego 2020, 14:27

BitJanusz pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 14:05Próbujemy? wczoraj z WAN się udało mi idealnie, kupiłem za 2700 w małym piku i od razu potem ruszyła pompa


Tak. Jest ryzyko jest zabawa:)

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 3 grudnia 2019
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mozekawe » wtorek, 4 lutego 2020, 14:31

Ogólnie to chyba zarówno na AION jak i WAN może być za chwilę dobra okazja na zakup 8-)

AION/BTC, 15 min, Binance


WAN/BTC, 15 min, Binance

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości