Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 17 października 2019, 20:58

To nie jest moje pierwsze wcielenie... Kiedyś Wymazywanie (hehehe), Prezio, Komik, byli tacy jak TY :mrgreen:
Teraz jakieś popłuczyny chcą Cienia wywalić - tego, który pisał z SN :roll:
Jeżeli ja jestem popierdolony i piję za dużo, to gdzie jesteście WY...
CAŁUJCIE MNIE WSZYSCY W DUPĘ :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3113
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 18 października 2019, 09:00

Ostatnio pisałem o NODE/BTC, od wczoraj znów wystrzał, 10% ugrane, ale jak widać, jeszcze można było trzymać, ale to już hardkor (+33%)
Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 października 2019, 12:18

Temat był poruszany w ostatnim czasie tutaj, więc wrzucam tu linka:
Ode mnie BRAWO @prezes.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Mayoris » piątek, 18 października 2019, 13:35

Mayoris pisze: poniedziałek, 7 października 2019, 12:09 @BitJanusz - jak widzisz CHZ/BTC ?
PS: tam wyżej chodziło Ci o FTM? (FOTM)

edit: aa rozumiem ;)
Tak, weszło na Binance stosunkowo niedawno, bardziej chodziło mi czy Ci się wykres podoba prowzrostowo.
Apropo BNB - w ten weekend będzie palenie monet, więc mogą być wzrosty jak to często bywało w okolicach coin burningu.
Szkoda @BitJanusz, że wtedy nie zerknąłeś na wykres CHZ (mega byczy) - miałbyś na tą chwilę +80% (+ na deser 20% z BNB ;) - pisząc o jakiejś teorii, że to token binancowy (handlując w tym samym czasie na Fet, który jest jeszcze bardziej binancowy ;)
Tak swoją drogą, to pompowanie tego tokena dopiero sie zaczyna, ma być uruchomienie appki, 25.10 AMA i potem dopiero pierwsze FTO (WestHamu) (kupowanie tokenów fanowskich), a mają umowy z WestHam, Juventus, PSG, Galatasaray, Athletico Madrid itd. Jak Ronaldo coś powie w swoim czasie nt temat to będzie dopiero pompa ;)
Obrazek
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 18 października 2019, 21:34

@Mayoris , no coz tak już mam że nie ruszam nowych coinów :) graty

zabrakło 80 satoshi do sell NXS, cholera... kupione tanio i prawie sprzedane na samym topie. PRAWIE... :evil:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 19 października 2019, 00:36

DOGE ostatnio ładnie zwyżkuje, coś jakby altseason :D Ale to musiałby wybić pewnie gdzieś do 100 sat :D STEEM też dzisiaj ciekawie fluktuuje :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Glade » sobota, 19 października 2019, 10:01

BitJanusz pisze: piątek, 18 października 2019, 21:34cholera
Przy FET miałem sell na 646 a doszło do 641 :twisted:
Dalej z nim siedzę bo jestem na + ale powoli tracę cierpliwość

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 19 października 2019, 12:01

I mamy ładne +50%. Pewnie pójdzie wyżej, ale mnie zadowala.

Obrazek

miałem kilka kiepskich wejść (3-4% straty na SL na chyba czterech) ale tu już się pokryło z nawiązką.
anagamidev pisze: sobota, 19 października 2019, 00:36DOGE ostatnio ładnie zwyżkuje,
prawie wszystko rośnie od dwóch miesięcy. Większość coinów +100% od dołka. Czekam, aż alciarze załapią, bo nadal na redditach piszą, że mamy bessę.

jak załapią, to zacznie spadać.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 19 października 2019, 12:49

@BitJanusz

wszystko co miałem ostatnio spadło 3 razy tylko monaco spadlo 2 razy. gdzie widzisz 100% wzrostów altów ? I których bo chyba nie tych co mam ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 19 października 2019, 12:52

Ale ładne wypłaszczonko na APPC. Dorzucam połowę z OAX, SL na 388 i jazda.

Generalnie słabo wzrosnął od dołka w porównaniu z innymi (+/- 30%) i jest drugim od końca small capem. A sam projekt jest genialny. Także potencjał naprawdę spory short/mid term.

RISK: -4%
REWARD: (10-20%)?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 19 października 2019, 13:13

Rumcajs pisze: sobota, 19 października 2019, 12:49gdzie widzisz 100% wzrostów altów ?
patrzycie z perspektywy "hodlerów" to nie widzicie ;)

Pierwsze dziesięć z brzegu, bo nie mam czasu wypisywać czegoś, co można sprawdzić na binance, wszystko w przybliżeniu:

TNT 250 --> ponad 1000 sato (wzrost x4)
ZRX 1400 sato -> ponad 4000 (wzrost x2,5)
RCN 120 sato -> 480 sato (wzrost x4)
AMB 140 sato -> 540 sato (wzrost x3,8)
WPR 46 sato -> ponad 100 (wzrost x2)
SNGLS 56 sato -> ponad 150 sato (wzrost x3)
DOCK 50 sato -> 250 sato (wzrost x5)
LEND 30 sato -> 90 sto (wzrost x3)
LOOM 214 sato -> 446 sato (wzrost ponad x2)
MATIC 80 sato -> 220 sato (wzrost x2,5)

myślę, że wystarczy, resztę można sobie znaleźć samemu. ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 19 października 2019, 14:25

@BitJanusz same nowe binance'owe shity - tokeny, nie zastanawia Cię to? :D Mnie martwi to, że Binance może sam te tokeny wypuszczać, plus mają własny blockchain, kopię ETH chyba, więc są jednocześnie giełdą i emitentem, czego chcieć więcej? :D Maszyna do trzepania kasy :D Ja to właśnie raczej chciałbym zobaczyć takie wzrosty na DCR, DOGE, ZEC, XRP... chociaż XRP już zrobił 50% na parze z BTC :D Ale to nadal nie jest to czego się spodziewam, czyli wzrosty na 300-1000% :D W sumie to jest taki okres umierania alt'ów dokładnie tak było w 2016 roku, były mega pompki na 100-200% dało się właśnie fajnie uśredniać, chociaż z perspektywy ATH to dla kogoś nadal mogło nic się nie dziać na giełdach, ale po kilku tygodniach w zasadzie miało się coin'y za free, dlatego wg. mnie dobrze, że wykorzystujesz takie okresy bessowe :D Poza tym dużo alt'ów nie wbiło swojego ATH już na parze z BTC :D Nie więc co się fiksować na ATH, raczej traktować jako pewien punkt odniesienia, dalekosiężny cel swego rodzaju zapas pod wzrosty, a póki jesteśmy na bezpiecznych poziomach to grać co jest dane do grania :D Pamiętam też np. takiego GCR'a, skupowałem go ile wlezie, a później dał zarobić 2-3 BTC :D Podobnie było z jakimś PXI, teraz już ten coin nie istenieje, ale dał zarobić chyba 1 BTC :D Wtedy BTC kosztował coś koło 1k$ może mniej, ale później właśnie to wszystko jest wymnożyło, np. dziś to jest warte krocie, tzn. te bitkonie są teraz warte nie 1k$ tylko 8k$ czyli x8 :D Dlatego właśnie warto skupować i uśredniać na bessie, a poźniej to co uda się tutaj wypracować za kilka lat może być warte wielokrotnie więcej :D Więc nie trzeba grać jakimś mega dużym kapitałem :D W pewnym momencie jak zacznie rosnąć, to będzie się wydawało, że tym razem to jest to kolejne 100% i korekta, ale to już będzie tylko rosło :D Oczywiście jeśli historia się powtórzy, bo może być faktycznie tak, że crypto upadnie :D Ale pamiętajcie, to wszystko zależy tak naprawdę od nas w co inwestujemy :D Tutaj nie mam magii, kapitału na giełdzie jest ograniczona ilość w danym czasie :D Przez większość czasu to jest przeciąganie liny między tymi samymi trader'ami na bessie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 19 października 2019, 17:47

anagamidev pisze: sobota, 19 października 2019, 14:25@BitJanusz same nowe binance'owe shity - tokeny, nie zastanawia Cię to?
taki LOOM to shitcoin sprzed ery Binance nawet. Binancowce to dla mnie te, które zostały wprowadzone bezpośrednio w wyniku loterii np. FET ONE ERD i tym podobne.

Jasne, że fajnie byłoby zobaczyć wzrosty na topowych i wartościowych coinach, ale obecnie mamy hossę shitów i to na nich dobrze się zarabia. A czy jakieś tam Tieriony są warte setek % wzrostów? Śmiem wątpić i warto spojrzeć wstecz na np. RVN żeby zobaczyć, że nawet megahossa z 270 do 1500 sato nie pomogło, wróciło do punktu wyjścia prędzej czy później.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 19 października 2019, 19:06

anagamidev pisze: sobota, 19 października 2019, 00:36 STEEM też dzisiaj ciekawie fluktuuje :D
STEEM ładnie wybił :D Wg. mnie najlepsze crypto z prawdziwym use-case'em :D Mega gamechanger :D 10-40$ soon :D

Spoiler:
Długoterminowo mógłby być nawet trend reversal :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: socjolog2008 » sobota, 19 października 2019, 19:33

@anagamidev STEEM ciekawy bo zastosowanie jest realne. Ale dla mnie przy grach hazardowych ten typ jest na TOP ( https://coinmarketcap.com/currencies/coinpoker/ - i dużo prędzej niż @prezes o nim pisałem) ale jakoś farta nie ma. Nie zdobywa uznania chociaż co dzień w pokerka pyka tysiące osób (przy okazji mnie można namierzyć po nicku i w turniejach - zapraszam). Mnie się wydaje że w crypto użyteczność niekoniecznie ma pierwszeństwo. Ch.a to ludzi interesuje. Tylko volumen, umiejscowienie na platformach z dźwigniami i pozycja odgrywa rolę
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 19 października 2019, 19:36

@socjolog2008 wszystko wymaga czasu :D Musi być porządna akumulacja, wtedy i wzrosty są porządne :D STEEM też na poprzedniej bessie umarł na 0.07$, żeby odrodzić się w chwale na 8$ i tam znowu zacząć swoją powolną agonię :D
Spoiler:
Spoiler:
Hmm, ten coinpoker to też zwykły shit-token :D Po promocji 98.86%, typowa promocja :D Teraz nadal jest droższy niż na dołku o ponad 100% :D Problem może być takie, że jak kolesie od tego kasynka, rozdystrybuują tego shittokenka, to mogą sobie stwierdzić, że zwijają interesik i pozostawić bagholder'ków na lodziku :D A później po jakimś czasie, stworzyć nowego tokenka, zmienić szatę graficzną serwisiku-scam'iku i powtóreczka :D I tak w koło Maciejku :D

Plusem jest to, że on ma niską kapitalizację, 1M$, to tutaj x100 z obecnych cen na luzaku jest do zrobienia :D 100-1000PLN można wrzucić i oczekiwać zwrotu 10 000PLN albo 100 000PLN :D Tylko, że pewnie przy x10 już większość miałaby puste torby znając życie :D Dlatego zalecałbym kupić za 200PLN i sprzedać połowę po wzroście x10, a drugą połowę trzymać na kolejne x10 :D Tzn. zgodnie z moją filozofią zakładającą kolejną jakąś crypto hossę w jakieś tam bliżej niedookreślonej przyszłości :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 października 2019, 00:56 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 19 października 2019, 23:16

Kasę z NXS wrzuciłem w NKN - liczę na to, że upolowałem lokalny dołek (buy 387) i będzie retest co najmniej zamknięcia świeczki 4h (czyli koło 550 saciszy).

Rzadko kiedy wchodzę w nowe coiny, ale ten był tak blisko swojego ostatniego higher low (366 sato), że zaryzykowałem. Oczywście ze stop lossem nieco poniżej 365. Nie lubię dawać 1-2 sato poniżej (częste wyleszczenia - dosłownie kilkanaście przypadków tego typu w ostatnim miesiącu), trzy już jest w sam raz.

to samo z MDA zrobiłem (lower low padnie gdy przebije 91xx sato), cel to jakieś ~20% podbicie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: emceef » niedziela, 20 października 2019, 13:21

BitJanusz pisze: sobota, 19 października 2019, 23:16Kasę z NXS wrzuciłem w NKN - liczę na to, że upolowałem lokalny dołek (buy 387) i będzie retest co najmniej zamknięcia świeczki 4h (czyli koło 550 saciszy).


Też siedzę w NKN od 380, liczę na 600

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bmwm3e92 » niedziela, 20 października 2019, 15:05

Beam na 2h też interesująco wygląda

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 20 października 2019, 18:41

@BitJanusz
Wchodziłbyś? :D

Obrazek

Ja sprzedałem dziś APPC za 447 sato i wszedłem w OAX za 824, ze SL na 807.
Jak dla mnie kurs przez 2 dni fajnie się wypłaszczył na 4h, wolumen się uspokoił oraz do pierwotnej żółtej lini wsparcia od dołka jeszcze hen daleko.
i jak na tak duży spadek BTC.D od szycztu z września o -7% to cena w sato od dołka wynosi "zaledwie" jak na ten fakt tylko 35% więcej, więc potencjał na pompę wydaję się spory, a ten coin w przeszłości lubił dzikie i duże pompy czasem odpalać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości