Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » piątek, 26 lipca 2019, 22:03

@hazi Czytałeś coś więcej o QWERTY? Nazwa jakby dla beki. Na capach piszą, że niby anonimowe, ale czy to prawda (bo wątpię)? Do tego PoW i masternody jakieś. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2881418

Jedyna giełda to jakiś dziwny krzak, po polsku, w "o nas" deklarują że po ang. i rosyjsku mówią... Czyżby ukraiński lub rosyjski krzak tak jak Liqui ale bez LTD w UK? 0 informacji jaka to firma prowadzi gdziekolwiek. To po prostu domena a nie firma. Domena, która może zniknąć nagle i nikt nic nawet nie będzie w stanie zgłosić. Lubię wolny rynek, ale lepiej uważać z tą giełdą i NIC nie daytradować i trzymać tam. W 2010-2013 to byłoby normalne, teraz nie. Nawet nie ściemniają na LTD z UK czy rejestracji na jakiejś egzotycznej wyspie (nawet jeśli to nie pomaga jak są kłopoty, to jednak lepsze niż nic jak tu).

https://coinmarketcap.com/exchanges/crex24/
https://crex24.com/pl/about
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2101721.0
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 26 lipca 2019, 22:18

Czy ktoś z Was odniósł wrażenie, że dużo coinów z Binance pospadało o kilkadziesiąt miejsc w rankingu cmc względem ostatnich kilku miesięcy? Nie mam jakiejś gigapamięci w głowie, ale definitywnie zauważyłem spadek na kilkunastu shitach, które obserwuję ponad pół roku czasu takich jak np. OST, DLT, OAX, REQ, OST, XVG, DNT, NCASH, VIB, MANA, MITH, BCPT, RLC etc.

Czyżby alty z binanca nie są już najbardziej cenione i grane na całym rynku, tylko rosną te z mniej popularnych innych giełd? Nobo jakby nie patrzeć jakieś coiny musiały postrącać ze swoich miejsc te, które wymieniłem wyżej. Nie mówię to o jakimś upadaniu molocha w najbliższym czasie, ale czy nie wydaję Wam się trochę, że portfolio/wpływy Binance jako lidera wszelakiej maści alts z każdym dniem troszeczkę słabną?

Zbyt duży wybór gufna do grania może powodować nieuchronny zastój i totalny brak zainteresowania na większości z nich ( mowa oczywiście o shitcoinach small cap, które listują + niektóre swoje shity z Launchpad, które rypały -90% w dół w ciągu kilkunastu tygodni jak np. FET)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » piątek, 26 lipca 2019, 22:28

@Wymazywanie masz racje jest ryzyko dlatego tylko 100$. Tez mam wątpliwości ale wykres dobrze wygląda jak na razie. A krypto można przelać https://play.google.com/store/apps/deta ... llet&hl=en .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 27 lipca 2019, 01:34

@hazi Tzn. ja głównie o tej giełdzie pisałem żeby uważać. Qwerty coin jak coin - jeśli cokolwiek ciekawego mówi w kwestii anonimowych transakcji to już jest wart inwestycji przy tym capie. Oczywiście martwią nieco te masternody, bo stały się one pewnym motywem przewodnim w niektórych shitach z małym capem z tego co czytałem. Takie coiny to nieco loteria jeśli nic nowego nawet nie ściemniają, że wnoszą. Raz trafisz na pompkę na tysiące % za jakiś czas, ale na miejsce 1 takiego trafu z takich coinów, trafisz np. 10 czy 20 coinów, że nie będzie się za wiele działo i nie wyjdą poza shitowe giełdy krzaki. Więc masz rację, jak już to niedużo w to, chyba że wyróżnia się czymś na tle podobnych lub masz dodatkowe informacje o nim niż publicznie dostępne. Powodzenia!! :D

Dodano po 5 minutach 22 sekundach:
@DjVegas98 Widocznie wiele tam shitów i tyle. Jakoś topowe się bronią, nie rosną ciągle, też mocno spadają, ale wyrobiły juz mocno pozycję. Na Binance musi być więc dużo nowego chłamu. Albo trafiły na taki czas z wyjściem, że ciężko wypracować uptrend zwłaszcza jak są to często binancowe IEO czy jakoś tak, które z miejsca mają kilkaset % zysku dla szczęściarzy wylosowanych w dystrybucji. One, Algo, Erd, Fet, Matic i masę mniejszych, one wszystkie łatwo spadają o duży %. Jak nie wypracowały sobie bańki jak np. Matic no to ciężko to wygląda (np. One i Algo to dobre przykłady).

Ps. Nie śledzę wcale tych co maja na binance vol typu kilka-kilkadziesiąt BTC, nawet skrótów nie znam. Ale zakładam, że ten syndrom dotyczy ich jeszcze bardziej i łatwiej niż tych średniaków wolumenowych o których wpsomniałem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Mison » sobota, 27 lipca 2019, 06:56

Tak śledzę m.in. kursy i informacje na tej stronie i widzę, że o ile cena bitcoin się waha - rośnie i spada, choć cały czas kręci się ok. 10k to altcoiny to kompletny dramat... wszystko pospadało dramatycznie. Pytanie czy to ostateczna śmierć, czy będzie odbicie i właśnie teraz warto kupować? :) Jak zwykle tego nie wie nikt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 28 lipca 2019, 19:17

Wujek Janusz znowu miał nosa do DLT :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 28 lipca 2019, 22:09

APPC też dokupił po 470, chociaż się nie chwalił ;)

ale z NANO dałem ciała, sprzedałem połowę po 1360, a było dzielnie czekać na retest 2000...

edit: rzadko się to zdarza, ale wszystkie moje większe pozycje na plusie (DLT, IOST oraz APPC) podczas gdy CND wciąż muli ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: nahujmito » poniedziałek, 29 lipca 2019, 10:31

BitJanusz pisze: niedziela, 28 lipca 2019, 22:09wszystkie moje większe pozycje na plusie (DLT, IOST oraz APPC)


@BitJanusz

ja dodam jeszcze AST które wrzuciłem sobie po 395sato czyli jest ładny profit , ale cały czas czekam jeszcze na małą PND :twisted:


Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 lipca 2019, 15:38

@BitJanusz

czemu grasz za drobne jak wieksozsc niby trafiasz wykresami. Graj za grubsze i zarabiaj.

Dodano po 20 sekundach:
Ja co kupie to kurs w przeciwnym kierunku

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: riDERQs » poniedziałek, 29 lipca 2019, 15:49

Rumcajs pisze:[mention]BitJanusz[/mention]

czemu grasz za drobne jak wieksozsc niby trafiasz wykresami. Graj za grubsze i zarabiaj.

Dodano po 20 sekundach:
Ja co kupie to kurs w przeciwnym kierunku
Daj znać co robisz, będę robił odwrotnie ;-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: SavAge » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:08

Spóźniłem się z Appc i IOST i kurs ładnie poszedł do góry. Czekam aż spadnie i wchodzę. Teraz myślę czy by nie wejść w Algo. Trochę już poleciało w dół.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:32

@Rumcajs

teraz nie zagrałem za drobne, bo była sposobność do sensownych pozycji na wypłaszczeniu. Ładny profit już :)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 30 lipca 2019, 18:01

Patrzcie jak wam wujek Janusz kanał narysował:

Obrazek

jak od linijki :mrgreen:

jeśli median line wytrzyma, to można wchodzić imo.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 30 lipca 2019, 21:16

BitJanusz pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 18:01Patrzcie jak wam wujek Janusz kanał narysował:
Spuściłeś nas w kanał i się chwalisz :roll:
hehehe
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 31 lipca 2019, 09:21

To nie przypadek, że EVX, OAX i DLT wybiły tego samego dnia. Te shitcoiny były konsekwentnie pompowane podczas altowej hossy i potwierdza to moją teorię, że działa na nich ta sama grupa. Oczywiście wybrałem ten, który wybił najmniej (EVX było kupić zamiast DLT), ale i tak przytuliłem ok. 15% zysku (niestety nie z całości :mrgreen: ). Kupione po 600 sato. Nie sprzedałem topu, sprzedałem 60% pozycji za ok. 710 sato, a resztę na stoplossie (który dał mi 1% profitu :roll: :roll:) z uwagi na załamanie trendu wzrostowego.

Utrzymuję pozycję w IOST i CND. Moim zdaniem bardzo ciekawie wygląda teraz ALGO. Liczę na finalne zejście do ~500 satoshi, gdzie mam bidy. Idealnie by się skorelowało z wybiciem w okolice 10k na BTC ;)

Warto zwrócić uwagę również na HOT.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 31 lipca 2019, 16:16

Szykują się kolejne double bottomy w okolicach poprzedniego dołka :D :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 31 lipca 2019, 16:26

Jest szansa, że będzie to rzeczywiście DB, ponieważ nie wydaje mi się, że BTC ma siłę na zryw powyżej 10,2k $.

Jeśli ma... no to zonk - nowe low dla wielu altów :mrgreen: dlatego tak chętnie biorę profit ostatnio z każdego wejścia.

Zaryzykowałem z ERD, buy 32 sato, SL 29. Jako, że to prawie 10% straty na stoplossie, to odpowiednio zmniejszyłem sumę wejścia. Wolę SL ok 5% straty.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: SavAge » środa, 31 lipca 2019, 17:59

Też siedzę w ERD od 41 sato i trzymam go twardo na longa. Mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś dzień, kiedy odpali i to grubo :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 31 lipca 2019, 21:18

@Wymazywanie porzuciłeś ALGO całkiem? Moim zdaniem być może szykuje się dobre wejście w ten coin właśnie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: alfthebest » czwartek, 1 sierpnia 2019, 12:33

coś nam ERD się posypał

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości