Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: blink » niedziela, 7 lipca 2019, 08:01

koparki pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 00:11kolejna para po xmr/btc która mi się zaświeciła na zielono to eth/btc , niech świeci i nie gaśnie przez pół roku ale to wciąż blisko dołków. czekam jeszcze na dash/btc


Dużo altów zaczyna odbijać. ETH jeszcze śpi bo nawet Lisk odbił lepiej :D Waves zrobił ładne 20%
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 7 lipca 2019, 10:18

PPT zrobił dokładnie to samo co WTC, czyli kontynuacja na 1d aż do poziomu przed dumpem.

Mamy dwóch pionierów obecnego zdechłego kota/odbicia (jeszcze zobaczymy), WTC i PPT. Są warunki, by spróbować teraz wejść w wypłaszczone chociaż na 4h alty z rozsądnym SL.

OMG wydaje się sensowny do tego celu. mamy tylko płaskie doji na 4h, więc łatwo stwierdzić gdzie jest wybicie a gdzie jest wyjście dołem.

IOST zbierał baty przez całą bańkę na BTC, więc też zerkam na niego z nadzieją.

na XMR chyba była kapitulacja na 1w, dobry znak.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shinya56 » niedziela, 7 lipca 2019, 12:52

XRP- XLM up ?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 7 lipca 2019, 14:08

Wymazywanie pisze: sobota, 6 lipca 2019, 17:04 2.4$, ale ma być jakaś refundacja (do 2.16$ chyba?). Nie wiem czy dobrze to rozumiem.
Coinpaprica i jeszcze kilka innych stron podają, że "Private Sale Token Price - $0.1", więc dalej "krewni i znajomi królika" mogą realizować zyski x10.
ALGO jest dzisiaj na miejscu 10. wg info.binance na podstawie obliczonego przez nich market capu
Gdyby ALGO doszło dzisiaj do ceny 3$, wyprzedziłoby pod względem kapitalizacji litecoina.
I teraz wyobraźcie sobie, że tego za chwilę ma być 5 mln, a docelowo 10 mld coinów.
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 lipca 2019, 14:36 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: blackraijin » niedziela, 7 lipca 2019, 14:33

Hardfork BNB za niewiele ponad tydzień:

https://coinmarketcal.com/en/?form%5Bda ... _reset%5D=

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 lipca 2019, 14:41

@paprykarz18

miałem o tym wspomnieć ale ugryzłem się w język bo jak wychodził chyba Cardano lub Eos i Tron i wszyscy pisali żeby kupować to napisałem że to nigdy nie będzie drogie bo ma miliardy coinów i nie kupiłem...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 lipca 2019, 14:48

paprykarz18 pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 14:08Coinpaprica i jeszcze kilka innych stron podają, że "Private Sale Token Price - $0.1", więc dalej "krewni i znajomi królika" mogą realizować zyski x10.
Tak, było presale. Wiadomo, że ono na zysku. Ale to VC, więc może trzymać pozycje zyskowną b.długo by maksymalizować. Oni nie grają raczej jak zwykły janek.
paprykarz18 pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 14:08Gdyby ALGO doszło dzisiaj do ceny 3$, wyprzedziłoby pod względem kapitalizacji litecoina.
Nie liczysz kapitalizacji z coinów nie w circulating supply. Przecież są takie monety i marketcap nie liczy z wszystkich niedostępnych, ale samych dostępnych w obrocie. Ale oczywiście to nie ułatwia spekulacyjnie i inwestycyjnie Algo i jest nieco przeszkodą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 14:53

@paprykarz18 @Rumcajs obaj macie rację.
moze lepiej sobie odpalić wiadomą apkę na Tronie i zagrać ustawiajac sobie poziom ryzyka na 50%-75% , przeciez to niewiele sie rózni niz inwestowanie teraz w ALGO 8-)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 lipca 2019, 14:55

@koparki

dlatego już trzymam się jednak tego co już holduję, nie podmieniam na drogie coiny zaraz po wejściu i to z tak wysoką ceną jeśli wziąśc pod uwagę liczbę coinów w obiegu i ile ich może niedługo dojśc więcej.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 15:01

Wymazywanie pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 14:48Tak, było presale. Wiadomo, że ono na zysku. Ale to VC, więc może trzymać pozycje zyskowną b.długo by maksymalizować. Oni nie grają raczej jak zwykły janek.

Ja bym własnie gdybym zarzadzał tym VC starał się teraz pozbyć 5-10% pakietu w cenie średniej 1$ (skoro kupione za 0.1$), po takiej operacji zawsze juz będą wygrani ;) może nawet się to teraz odbywa.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 lipca 2019, 15:41

@koparki Też tak robiłem jak coś było na super zyskach. Nie wiem jaką nazwę ma taka taktyka. Ale po niej strata nie jest możliwa. :)

Z Algo mam dylematy, wykres może być na super zakup (poniżej szczegóły), ale otoczka dystrybucji nie jest fajna. Chyba 20 lipca z blokiem 500... nowa aukcja. Ich aukcje odbywają się oczywiście na ich blockchainie, tak jak powinno być.

Co do wykresu ułożyłem sobie takie proste pola i kombinacje między nimi. Boxy na górze to górna część potencjalnej akumulacji - ale na razie pokazały opór. Dolny box to box akumulacji, który pokazał popyt i może być obecnie wsparciem, zwłaszcza, że tworzymy drugi box na ciut wyższym poziomie. Teraz będzie jakaś decyzja - czy podobnie jak wcześniejszy dolny box popyt spowoduje wybicie i stworzenie 3. obszaru wyżej, czy odbijemy w dół od linii klina.

Wiem, że to myślenie typu góra albo dół, ale nic innego nie wiemy. :) Wiem, że jest tu możliwość rozbudowanej akumulacji przed większym ruchem w górę, ale warunkiem do tego jest przejście do nowego boxa 3 na górze i pokonanie oporów na 1.15-1.2$. Równie jednak możliwe jest odbicie w dół z obecnego poziomu do nowych dołków. Jedyną szans aby tak nie było, to gdy wybijemy z obecnego zaznaczonego boxa wyżej. Bardziej mi na rękę spadek, bo czekam z zakupem, ale szczerze łatwiej by się to grało jakby była to już akumulacja do boxa wyżej. Bo tak rozłożone dno akumulacyjne byłoby dobrym zakupem na dłużej, a jak spadnie niżej to nie wiadomo czy na V-bottom, silny nowy impuls spadkowy czy co tam jeszcze.

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 15:49

@Wymazywanie ale po co męczysz się z hazardowym aktywem , masz juz na rynku IOSTA który reprezentuje tę sama grupę projektów. Stała cena od jakiegoś czasu (we fiat)to ewidentna akumulacja no bo jeszcze za młody i zbyt rokujący projekt i bez wzrostów aby mogła to być dystrybucja ;) obroty od końca bessy też wyraźnie większe, tak samo moze odpalić x8 ;) a masz juz jakas historię wykresową i wsparcia strategiczne, kwestia tylo skupić się na newsach , zapisac na forum społeczności i obserwować co się będzie działo. Oczywiście IOST jest o jedną ligę niżej widzę to także po dominujących aplikacjach na tą sieć. Na sieci ALGO zapowiadają się bardzo poważne projekty a co za tym idzie będzie szum, będą newsy, będą może nieracjonalne zakupy.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 lipca 2019, 15:55

@koparki Jakoś tak lubię próbować rozgryzać nowe rzeczy. W razie wyczajenie nowego trendu na nich potencjalna nagroda bywa imponująca. IOST obserwuję i grałem ze dwa razy za drobne, z 300$ zarobiłem. Nie podoba mi się nieco jednak taka duża dynamika na nim w obie strony. No i rynek /usdt gdzie 20k usdt to wall zaganiacz bota hehe słabo. Ale tam rynek /btc ma większe obroty. Mi zawsze lepiej szło wyczajanie rzeczy przed zmiana trendu niż gonieniem na trend już powstały stąd rzeczy typu Algo mnie przyciągają. Przydałby się znaleźć znów coś na kilkaset % zysku w kilka miesięcy. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 7 lipca 2019, 17:01

Na IOST zgarnąłem ładny profit (20-30%) w czasach iost po 300 sato, ale nie tykałem tego od tamtej pory. Teraz mnie kusi wejść, bo jednak jest 3x taniej, niż sprzedawałem prawie :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 7 lipca 2019, 17:26

Wymazywanie pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 14:48 Nie liczysz kapitalizacji z coinów nie w circulating supply. Przecież są takie monety i marketcap nie liczy z wszystkich niedostępnych, ale samych dostępnych w obrocie. Ale oczywiście to nie ułatwia spekulacyjnie i inwestycyjnie Algo i jest nieco przeszkodą.

Za https://info.binance.com/ - obecne ALGO Circulating Supply to 2,64 mld. Pod koniec pierwszego roku projektu ma być jakieś 5 mld coinów w obiegu. Inflacja 100%, więc trzeba uważać.
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: bazukajo » niedziela, 7 lipca 2019, 18:05

Byki i boty ruszyły na Algorand zobaczymy co z tego wyjdzie. Algorand ma ten plus ze nie jest jeszcze obciążane tysiącami żadnych zysków holderami. Wszystko co najlepsze dopiero przednim.Druga sprawa gdzieś te zyski z btc ludzie musza lokować :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 lipca 2019, 18:20 przez bazukajo, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 lipca 2019, 18:16

@paprykarz18 No to nadużycie podawać circulating tyle, bo to mniej. Koło 40mln było (25m ico + ok 15m presale) i dochodzi jakieś 1.5m dziennie. Wychodziłoby więc gdzieś koło 100mln teraz może. Niezręcznie ich explorer podaje w circulating to co jest circulating ale w sieci nie w obrocie. Lepiej, żeby dogadali z marketcap jak dokładnie jest, bo na razie nie podaje w ogóle ich capu.
https://algoexplorer.io/
@bazukajo To Algorand, nie Algory. Algory to polski projekt, który chyba nie ma giełdy.
https://coinmarketcap.com/currencies/algorand/

Chyba, że chodzi Ci o Algory, ale chyba nie ma gdzie tego nawet handlować.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: bazukajo » niedziela, 7 lipca 2019, 18:19

mój błąd chodzi mi oczywiście o Algorand (ALGO)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 7 lipca 2019, 19:37

Łolaboga funfair miał PND wczoraj :mrgreen: patrząc na vol 1d to chyba na nim kapitulacja poszła i martwy kot był.

Chyba, że nie doceniam tego zombie-coina.. i pójdzie na 100+ :mrgreen:

mam pozycję na ALGO, OMG (ciasny SL), VIBE i nawet trochę tego ZIL kupiłem bo może podbije do 250 sato w końcu w ramach dead cata.

jak alty przebiją obecne dołki to nie wiem co myśleć już o nich oprócz "ja p***dole".



gdyby ktoś się zastanawiał czemu VIBE: na 1W Binance świeczka to małe doji, a vol niemal tak duży jak na tych podczas gdy ten coin miał pump&dump. Może coś z tego będzie. SL też ciasny.


EDIT: chyba kiepski moment na pozycję na altach, BTC już rakietę odpala...
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 20:48

BitJanusz pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 19:37ak alty przebiją obecne dołki to nie wiem co myśleć już o nich oprócz "ja p***dole".

po takich przecenach to juz spadki są napędzane przez fiaska na próbnych zakupach pod wzrost, hodlerzy pewnie dali sobie juz spokój z kapitulacyjnym zrzucaniem, zrzuciłbyś monero po 80-90$ jak widzisz bitka po kilkanaście tysi? Inna sprawa że większość altów to bezwartościowe wydmuszki... ale technologia systemu płatności bitcoin+LN to jedna z tych wydmuszek a puchnie, więc raczej będzie po staremu "sezon na alty" ;)
---

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości