Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 5 lipca 2019, 22:01

Komuś udało się zgarnąć +10% na DOGE? Dziś na binance się pojawił i od razu pyk do góry, ciekawy jestem czy to max, czy jeszcze podkręca cenę.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » piątek, 5 lipca 2019, 22:18

z wykresu i wolumenu widac że na doge była akumulacja od maja lub nawet wczesniej więc akcja była zaplanowana , akumulacja długa wiec możliwe 005$ i więcej , trzeba pilnowac kiedy vitalik, binance i ich znajomi będa robić dystrybucję. Skoro wybrali ten dzień to moze doskonale są też poinformowani lub wynika to z analiz wewnetrznych binance ze to juz sezon na alty ;)
---

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: ptr111 » sobota, 6 lipca 2019, 00:21

Ale żem zawalił sprawę. Cena ieo Elrond to jednak była po $0.0006 a ja omyłkowo myślałem że $0.006, mogłem jeszcze raz dokładnie sprawdzić dane i nie byłoby problemu, na pewno bym zaryzykował, ale przez tą pomyłkę nie wszedłem, nie nastawiłem budzika i nie wykorzystałem szansy wczoraj o 10 rano, a w kilka minut można było pięknie zarobić. Kiedy po południu sprawdziłem historię jak to przebiegało to się okazało że cena na starcie o 10:00 była po ok 6 sato(ok $0.0006) i od razu minutowa dzida do 191s!(ok 2 centy) i równie szybko zleciało do ok 70s, a kilka godzin później spadł do ok 60s, a teraz ok 55s, więc szczęśliwcy są i tak obecnie na dużym plusie. Ale zawaliłem sprawę, następnym razem będę się starał wszystko dokładniej sprawdzać. Jak widać, jeden głupi błąd może kosztować utratę ogromnej szansy na błyskawiczny piękny zysk na wyciągnięcie ręki. Ale Ci co kupili powyżej 100 sato, to teraz są na ogromnej stracie, no ale to jest giełda, nikt nikogo nie zmusza, każdy chce zysków ale można i wiele stracić, to jest GRA, ryzykowna gra na giełdzie, o prawdziwą kasę. Teraz w tego ERD to imo zbyt ryzykownie wchodzić, bo pewnie sporo wcześniejszych nabywców jest nadal x10 - x5 w wielomilionowych kwotach ERD i mogą w każdej chwili zrzucać z pięknym zyskiem. Może jak spadnie do 30-40 to wejdę z nadzieją na jakieś ewentualne porządne odbicie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lipca 2019, 10:13

@ptr111

Nie bierzesz pod uwagę kilku istotnych szczegółów. Cena poszybowała do 191, gdy w kilka sekund przemieliły się rozliczne bidy/aski botów. Nie skorzystałbyś, jeżeli nie masz bota. Nie zdążyłbyś nawet wstukać buy lub sell. A nawet, jeżeli jakimś cudem byś zdążył - nie skorzystałbyś, bo by nie przeszło. Taki zmasowany atak botów laguje daną parę w taki sposób, że musisz czekać ok. 5 sekund na przemielenie Twojego ordera przez API i na ogół zostaje ono odrzucone z uwagi na zbyt dużą ilość zleceń walących jednocześnie na serwer.

Tak więc nie przejmuj się, bo na czymś takim korzystają wyłącznie użytkownicy botów HFT, i to też nie oznacza, że musi się udać, bo wcale nie musi. API nie jest z gumy.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 6 lipca 2019, 11:24

ptr111 pisze: sobota, 6 lipca 2019, 00:21Ale Ci co kupili powyżej 100 sato, to teraz są na ogromnej stracie, no ale to jest giełda, nikt nikogo nie zmusza, każdy chce zysków ale można i wiele stracić, to jest GRA, ryzykowna gra na giełdzie, o prawdziwą kasę.
To pewnie właśnie oni: :lol:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 14:06

koparki pisze: środa, 3 lipca 2019, 13:41monero/btc - stosunek ryzyka do nagrody ładny TERAZ na tą minutę mozna dać bliski stop po przełamaniu dołków, wydaje się że ich nie przełamie lub zrobi to na chwilę

sycę się posiadaniem racji co do monero ;) jako jedyny alt ładnie odpalił - za chwilę moze będzie następny Dash .
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 6 lipca 2019, 15:26

Odnośnie Algo skłaniam się do rysowania klina, w którym jednak wczorajsza próba jest nieudana i nadal w nim jesteśmy. Co prawda widziałem wczoraj nawet rysowanie na tradingview, że wyszliśmy z klina juz 2 dni temu i to zupełnie wyszliśmy, ale pomijało ono punkty wybicia 26-27 i było rysowane z wyższego punktu niż moje. To, co wczoraj nastąpiło uważam, że było ocieraniem się od górnej linii/balansowaniem na niej i dziś mamy powrót. Nie było kontynuacji w postacie flagi po fladze (ew. pennanta). Obawiam się, czy wybicie spod 1$ nie było bardziej na zasadzie reakcji na zmianę rzędu ceny, niż faktycznie ogromnemu popytowi i taniości. Zwłaszcza przy różnych niejasnościach czy ocenie dystrybucji jako za dużej. Wczoraj sprzedałem (źle, bo mogłem dużo drożej) i planowałem dziś odkup ale nie wiem czy warto, chyba lepiej poczekać albo na silny impuls wzrostowy powyżej wczorajszego, albo na nasilenie spadku pod 1$. Granie z zakupem koło 1$ też wchodzi w grę, ale nie wiem czy obroni się na dłużej niż 5-10 centów zysku. Szkoda, że być może ważny projekt ma tak spieprzoną i niejasną dystrybucję zamiast uproszczone ICO z blokadą części środków dla kupców na długi czas i niewielką dystrybucją poza ICO potem. Coiny z presale po taniości (chyba kilka centów) też nie pomagają, nawet jeśli VC trzyma to na długo (a takie podmioty raczej chyba trzymają jak najdłużej pozycje na zysku).

Koło 1-1.1$ można próbować brać, jeśli obecny obszar nie będzie konsolidacją przed spadkiem niżej, ale akumulacyjną (czyli będzie bronione przed spadkiem i nie pchane wiele wyżej a wolumen będzie wskazywał na regularne skupowanie.

Obrazek
Spoiler:

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 15:31

@Wymazywanie a ile płacili inwestorzy w ico za algo ?

Dodano po 2 minutach 5 sekundach:
zachęcony sukcesem mojej pary monero/btc dopakowałem dash/btc na maxa, teraz obgryzam paznokcie ;) bo to jest naprawdę na maxa ;) byłby mi na ręke boczniak na bitcoinie ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 6 lipca 2019, 17:04

@koparki 2.4$, ale ma być jakaś refundacja (do 2.16$ chyba?). Nie wiem czy dobrze to rozumiem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lipca 2019, 17:17

WTC/BTC zrobił prawie dokładnie to, co bitcoin - najpierw dramatyczne wyjście dołem a teraz wykładniczy wzrost, wykres cholernie podobny do okresu 6-3-6.5k BTC :mrgreen:

ciekawe czy będzie ciąg dalszy? bo tutaj jednak zatrzymał się na miejscu, z którego pierwotnie spadł, a BTC przeszedł przez nie jak przez masło.


PPT wolumenowo podobnie wygląda, ciekawe, czy jednodniowy PND, czy zrobi to samo, co WTC.


dla mnie następnym kandydatem do 100% z dupy jest SNM.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lipca 2019, 17:21 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 17:20

@Wymazywanie ALGO jest wg mnie czarnym koniem. Naprawdę nabrałem respektu, nie mam teraz czasu ale trzeba się wgłębić jaki maja pomysł na jeszcze wyższa skalowalność bo 1000tx/s to mało jesli ktoś planuje taki system na dekadę. Musze tez sprawdzić jakim językiem programowania się tam tworzy zdecentralizowane aplikacje. Spekulacyjnie jest to tykajaca bomba która moze spokojnie eksplodować do 4$
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 6 lipca 2019, 17:26

Coś chyba zaczyna się dziać, eth, bsv, ltc, zaczynają być ruchy w górę, nawet nielubiany xrp 6%

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 17:35

ciekawa analiza:



Dodano po 3 minutach 3 sekundach:
mudol pisze: sobota, 6 lipca 2019, 17:26Coś chyba zaczyna się dziać, eth, bsv, ltc, zaczynają być ruchy w górę, nawet nielubiany xrp 6%

dzieje się tylko że jest jeszcze nawyk małpowania btc - w sensie jak btc w górę to alty w dół... jak się zerwie ten nawyk , jak boty się przeprogramują jak AI zaskoczy na inny tryb to powinno wszystko wystrzelić + 20%
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 6 lipca 2019, 19:16

koparki pisze: sobota, 6 lipca 2019, 17:20 @Wymazywanie ALGO jest wg mnie czarnym koniem. Naprawdę nabrałem respektu, nie mam teraz czasu ale trzeba się wgłębić jaki maja pomysł na jeszcze wyższa skalowalność bo 1000tx/s to mało jesli ktoś planuje taki system na dekadę. Musze tez sprawdzić jakim językiem programowania się tam tworzy zdecentralizowane aplikacje. Spekulacyjnie jest to tykajaca bomba która moze spokojnie eksplodować do 4$
Taa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nie spierdzieliło się najpierw nawet i na 30-90 centów na tygodnie a potem pompka.
No ale tak czy siak korci zakup i jak okolice 1$ będą się bronić wejdę. Mi robotę robi kilka % więc można ciułać na bieżąco bez inwestowania w dłuższy trend. Mi to na rękę, bo nie muszę wtedy nic przewidywać oprócz lokalnych fluktuacji, które nie są niczym niezwykłym.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pan Inwestor » sobota, 6 lipca 2019, 20:18

IOST odpala 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 6 lipca 2019, 20:25

Podziwiam niesamowicie niektórych ludzi ( podobnie jak ja częścią kapitału), którzy kupili nawet na początku tego roku na poziomach -90/-95 % od ATH, które i tak wydawały się wtedy Meeega promocjami i zostawili na longterm w nadziei, że trend się W KOŃCU zmieni, bez swingowania i pomnażania ilości swoich altów i praktycznie prawie rok są na stracie względem BTC (bo niekoniecznie dolarów).
Czy np. trzymanie rok czasów assetów na innych rynkach to jest dużo czasu? Bo niespecjalnie się interesuję pozostałymi rynkami.


//edit: @Pan Inwestor A dupa tam odpala, 10 procent wzrostu znieśli w 2 min :P

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: bazukajo » sobota, 6 lipca 2019, 22:38

Osobiście codziennie dokupuje partiami Algo.Tez liczę na jakiś większy zrzut poniżej dolara ale czuje ze do kolejnej aukcji 20 lipca raczej go nie zobaczę.Obecna cyrkulacja jest bardzo zagmatwana.Myślę ze jest to celowe działanie.Miejsce na cmc również (nie wierze ze z tyloma giełdami i obecnym kapitałem zakładowym ;) maja problem z aktualizacja). Uważam ze cena jest sztucznie zaniżana, może chcą bardziej rozproszyć monety?Najlepsza reklama zęby ściągnąć nowych inwestorów jest konkretne wybicie ceny liczę osobiście na min 50% up od 1 dolara

Dodano po 45 minutach 43 sekundach:
Z informacji ktore znalazlem Algory wspolpracuja z OTOY, Syncsort, TOP Networks, Asset Block .Moim zdaniem topowe nowe giełdy to tylko kwestia czasu

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 22:59

Pan Inwestor pisze: sobota, 6 lipca 2019, 20:18IOST odpala

iost to trzon w moich preferencjach jesli chodzi o projekty typu kojn z funkcją smartkontrakt. Ale jeszcze się wstrzymam z chwaleniem bo póki co najpopularniejsza apka w tej sieci jest to: https://iostplay.com/dice
jak pojawią sie ambitne projekty to będzie fajna ta sieć , aplikacje można na tej sieci pisac w Java Scrypt, 300walidatorów (eos i tron ma ok 20) , bardzo duze mozliwości skalowania , ogromna prędkość, przebija prędkościa projekt ALGO.
Jedynie obawiam się jakiegoś błędu jak w ETH kiedyś DAO ;) bo to bardzo młody projekt. Fajnie byłoby widzieć wzrost ośmiokrotny na tym kojnie ;)
Hodler dostaje dywidendę o ile głosuje na walidatora. i jest to niemała dywidenda - ok 17%-19%
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lipca 2019, 23:42

@DjVegas98

dlatego ja siebie nie obwiniam tak bardzo, że nie kupiłem za 3k$ all-in. Bo gdybym kupił, to na bank pozbierałbym rózne shitcoiny i dziś (zakładając, że bym je trzymał) nic bym z nich nie miał kompletnie albo nawet stratę do USD. :mrgreen:

Też wygląda wam to na lokalny dołek dla altów? mi coraz bardziej. Są pierwsze muny (WTC), obronione podwójne dna, nikt nie wierzy że odpalą. W sam raz, by dać chociażby martwego kota na 30% up. :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 00:11

kolejna para po xmr/btc która mi się zaświeciła na zielono to eth/btc , niech świeci i nie gaśnie przez pół roku ;) ale to wciąż blisko dołków. czekam jeszcze na dash/btc ;)
---

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości